Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

COD tea

Killa
Létrehozva: 2003. október 3. 10:18
Sziasztok,
próbáltátok már? Kinek mi a tapasztalata? Köszi szépen!
  1. 2016. január 1. 17:4992.

    "Roppant egyszerű a dolog, eldönteni a kérdést, meg kell venni, használni, és utána megnézni a leleteket."


    Aha...az egy dobozra  /19.000.-(leárazva!) gondolsz vagy inkább a szintén akciós 6 doboz/98.500.-ra?!

    előzmény:
    sanleokea (90)
    2016-01-01  15:48
  2. 2016. január 1. 17:3691.

    Nem kellett volna annyit inni és keverni...

    előzmény:
    sanleokea (90)
    2016-01-01  15:48
  3. 2016. január 1. 15:4890.

    Emberek figyeljetek, mert az elvtársak megint át akarják vágni a fejeteket. Az elvtársak nem szeretik a magyarokat, sőt gyűlölik. Mindig is ezt tették. Most pl ez a Vágó nevű, magyarul beszélő féreg elvtárs hazudozik (valami szkeptikus blogon) , meg a többi elvtársi megbízott.
    Nem tűnt fel nektek, honfitársak, hogy komoly emberek, valódi szakemberek soha nem csatlakoznak ehhez a hazudozó, magyargyűlölő kórushoz ?

    Több ismerősöm számolt be arról hogy a COD tea igenis hat.

    Roppant egyszerű a dolog, eldönteni a kérdést, meg kell venni, használni, és utána megnézni a leleteket.

    Ne az ilyen vágó-féléknek higgyetek.

    S ami még lényeges, ezt Dávid prof is folyamatosan hangsúlyozza, a COD tea NEM HELYETTESÍTI az orvosi kezelést ! Csak segíti. De határozottan, tényszerűen segíti, erről vannak beszámolók, bizonyítékok, laboreredmények, leletek.

    Persze a gyógyszer maffia, meg a magyarokat gyűlölő elvtársak az ellenoldalon vannak.....
     

  4. Torolt_felhasznalo_380015
    Torolt_felhasznalo_380015
    2011. augusztus 8. 22:2689.
    előzmény:
    Killa (1)
    2003-10-03  10:18
  5. 2008. október 21. 09:5488.

    Hátha valaki erre jár.

     

    Hol lehet beszerezni a COD teát /a legolcsóbban/? Még mit kell inni/szedni mellé???

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_540800
    Torolt_felhasznalo_540800
    2008. március 19. 21:1787.

    Sziasztok! Ez engem is érdekel, kinek mi a tapasztalata??

    Használ valamit ez a tea?

    Írjatok légyszi...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_206643
    Torolt_felhasznalo_206643
    2007. december 28. 09:2586.
    Kedves "balga"!

    elég sokára akadtam a leveledre de nagyon-nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Én is természetgyógyászattal foglalkozom és ennek kapcsán millió kérdésem. Az első mindjárt az, hogy mennyire vagy benne egy ilyen levelezésben velem? remélem megkapod ezt az üzenetet!
    üdvözlettel: phoenix
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_971046 (83)
    2007-01-06  14:35
  8. 2007. január 8. 17:3485.

    Kedves Himrdj !

    Örülök, hogy mindezt leírtad. Sokat és sokhelyen érdeklődtem a COD tea felől, de igazán lényegeset nem tudtam meg, illetve csak azt, hogy a fő "hatóanyaga" a macskakarom, amit kapszula formájában 2-3 ezer forintért lehet kapni. Nem tudni, hogy ezen kívúl még mit tartalmaz, mivel engedélyezve sincsen így nem kizárható, hogy káros hatásai is vannak. Sok mendemondával találkoztam már, történetekkel olyan emberekról, akik hallottak valakiről aki meggyógyult tóle, de olyannal még nem aki a személyes pozitív tapasztalatait leírta-elmondta volna.

    Vannak sokkal olcsóbb és ami nagyon fontos: bevizsgált és engedélyezett természetes alapanyagú táplálékkiegészítők amelyek jótékony hatásáról sokan beszámolhatnak.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_299908 (82)
    2007-01-06  13:17
  9. Torolt_felhasznalo_904639
    Torolt_felhasznalo_904639
    2007. január 8. 15:0684.

    Helikobacter-fertőzésem van évek óta. 2x kaptam eradikációs kezelést, a baktérium még mindíg él bennem. Hallottam, hogy a COD-tea 5 hónapos fogyasztása alatt meglehet szabadulni ettől a baktériumtól. Szeretném ha válaszolna valaki, akinek volt már hasonló pozitív tapasztalata a teával kapcsolatban. 

    Üdv: Vica

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_971046
    Torolt_felhasznalo_971046
    2007. január 6. 14:3583.

    Azt irod hogy hosszabb ideig fogyasztottatok a COD teat. Segitett valamit ?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_299908 (82)
    2007-01-06  13:17
  11. Torolt_felhasznalo_299908
    Torolt_felhasznalo_299908
    2007. január 6. 13:1782.
    Tisztelt Forum olvasok

    egy pár dolgot szeretnék megemlíteni a C. o. D teával kapcsolatban:

    Hosszabb ideig fogysztottuk a teát, de furcsa dolgokra lettünk figyelmesek az elmúlt időszakban.

    - mindig közvetlenül a professzor úrtól rendeltük a teát 20. 000 FT körüli áron, melyet egy szlovákiai magyar állampolgárságú nagyon közeli kollegája szállított.

    - 1, 5 év folyamatos használat után mikor egy ujabb adag teát kértünk a prof-tól , megemlítette , hogy már nem az a szlovák személy fogja szállítani mert állítása szerint őt kirugta a cégtől , különféle csalások miatt sőt az interpollal is köröztetik.

    - ezek után természetesen a proftól rendeltünk , de megdöbbentünk mikor a standard összegért már csak fele adagot kaptunk. Erre ők azt közölték, azért, mert a tea koncentráltabb lett. /számlát, csekket , blokkot, nyugtát soha nem kaptunk/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    - Majd ezt követően az érdekesség kedvéért felhívtuk azt a bizonyos szlovák embert ki idáig szállított nekünk és a prof elmondása szerint már zárt helységben kellene tengődnie. De nagyon jó egészségnek örvendett és vígan szívta a szabad levegőt valamint közölte , hogy ő továbbra is forgalmazza azt a teljes adagú teát, hiánytalanul mérsékelt kiszerelés nélkül, ugyan azzal a Logó-val , a prof fényképével a dobozon. és senki sem körözi ill, ott lakik mint eddig
    Valamint ez a személy azt említette hogy a prof új , fél adagos teája elég furcsa dolog nem tiszta az ügy és ha jót akarunk venni, akkor inkább tőle vásároljunk a továbbiakban.

    Mondanom se kell ebben az egymásra mutogatok mizériában totálisan kiábrándultunk a teából és nincs több bizalmunk benne!!!!!

    - Ha egy márkanév ill. termék le van védve egy bizonyos személy ill cég nevére , az hogy lehet , hogy mégis két helyről lehet beszerezni két különböző összetételből, és kiszerelésben.
    Mit gondolnak kedves forum olvasok ez tiszta ügy lehet?

    -Ha a tea annyira super miért nincs Magyarországon bevizsgálva pl /OETI/ stb.
    -hogy lehet itthon egy táplálékkiegészitő terméket vagy az adott esetben teát , mindenféle engedélyezési szám feltüntetése nélkül forgalomba hozzni , ill értékesíteni hagyni.
    -VAJON MI A RÉSZLETES ALKOTÓ ELEME A TEÁNAK ?????????????????
    ENNYIRE TITKOS?
    ÉS VAJON MOST KI FORGALMAZZA A VALÓBAN "EREDETI" TEÁT ?
    VAGY EZ MOST EGY NAGY ÉS ÚJ TÁRSASJÁTÉK MELYNEK IDÁIG JÓ JÁTÉKOSAI VOLTUNK ? EGYÁLTALÁN VAN EREDETI TEA ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_971046
    Torolt_felhasznalo_971046
    2006. november 28. 18:5381.

    Nagyon sajnalom hogy beteg a kislanyod. A Flavin es a Beres csepp nagyon jo es aranylag konnyen beadhato egy kisgyereknek.

    A COD tea segitett mar nehany embernek de meg tobbnek nem...  De nalatok szoba sem johet mert masfel litert kell naponta egy borzaszto izu es allagu teabol meginni, meg egy felnottol is nagy fegyelmet kivan.

    Javaslom keress egy igazan jo , nagytudasu es emberseges termeszetgyogyaszt, vagy meginkabb egy doktor-termeszetgyogyaszt, aki pl. homeopathiat alkalmazna.

    Sok sikert, szivbol kivanom hogy mielobb ujra egeszseges legyen a kislanyod !!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_310517 (80)
    2006-11-28  12:55
  13. Torolt_felhasznalo_310517
    Torolt_felhasznalo_310517
    2006. november 28. 12:5580.

    Sziasztok!

    Az én kislányomnak aki 19 hónapos idegrendszeri daganatos megbetegedése van!És most találtak a talamuszban egy 3mm -es gócot!

    Mi a Flavint és a béres cseppet adjuk neki !Viszont nem tudom vajon jo -e a cod tea vagy sem?Hallotam már róla és láttam a honlapukat is de nem akkarom a gyereket olyannal tömni ami nem hogy használ de ki tudja nem árt-e!

    Ha tudtok róla valamit kérlek irjatok!

    Nagyon köszönöm!http://www.fw.hu/recklinghausenkor

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_250542
    Torolt_felhasznalo_250542
    2006. július 18. 05:5579.
    Sziasztok úgy döntöttem saját érdekemben és gyógyulásba vetett hitem megtartása végett tovább nem jelenek meg ebben a fórumban.Mindenkinek gyógyulást kívánok és kitartást.
    Sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2006. július 16. 16:0378.
    Sajnos az a helyzet, hogy nagyon sok olyan ember van, aki abból próbál megélni, hogy beteg embereket becsap, el sem hinnéd mennyi Kapásból vagy 10 féle olyan "gyógymódot" fel tudnék sorolni, ahol iszonyatos összegekért ( akár több százezer forint!),  mindenre jó szereket, kezeléseket ajánlgatnak, persze gondosan kerülve a tényleges hatóanyag, hatásmechanizmus leírását. Sok helyen a jogi buktatókat előre kivédve úgy intézik, hogy az illető nem is a szolgáltatásért fizet, hanem beléptetik valamilyen klubba, társaságba, így utólag nem reklamálhat, hogy a semmiért kiadott x forintot, hiszen elméletben nem azért fizetett. És bizony mindezt nagyon sokan a "természetgyógyászat" égisze alatt művelik, holott sokszor közük sincs hozzá, de az egyszerű ember nem kér oklevelet, ő csak gyógyulni akar.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_971046 (77)
    2006-07-16  00:09
  16. Torolt_felhasznalo_971046
    Torolt_felhasznalo_971046
    2006. július 16. 00:0977.

    Valoszinuleg nagyon szerencses vagyok hogy nem Magyarorszagon lettem rakos...  Belgiumban meg nem hallottam nyereszkedo, rakos betegek penzen meggazdagodni kivano termeszetgyogyaszrol es a termeszetszetgyogyasz kepzes is igen magas szintu.

    Ehhez kepest az az erzesem hogy az nlc forumon csak a regularis gyogymod az elfogadott es aki mas utat (is) valaszt az jobbik esetben ostoba balek, de foleg 'sotetben bujkalo' tudomisenmilyen ugynok...

    Hangsulyozom : nem igazan a COD tearol beszelek, hisz (mint Ti sem ) nem is ismerem. De mint majdnem vegzett termesztgyogyasz egyszeruen nem birom elhinni hogy valaki, aki gyogyitasra szanta az eletet, TUDATOSAN, a markaba nevetve rakos emberek ezreit csapna be.

    Naiv vagyok ? Vagy csak nagyon regen nem elek mar Magyarorszagon ?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_392910
    Torolt_felhasznalo_392910
    2006. július 15. 21:0776.

     Sziasztok!

    Egyetértek Veled, ráadásul személyes tapasztalatom is van a tea körüli misztikumokról. Megosztanám szivesen veletek, de aki hisz benne, annak igen illuzió romboló lenne. Elég   nagy csalódás volt nekem is, és megerősödött a véleményem : Tényleg az üzlet a lényeg ebben is.!!! Sajnos még egy országos hírű ismert term.gyógyász is adta hozzá a nevét, hogy egy bőrt Ő is lehúzhasson róla! Undorító volt ezt közelről szemlélni, még azt a maradék kis tiszteletet is lerombolta azon a tanfolyamon, amit szintén a haszonszerzés reményében indított. Mostani eszemmel sokad magammal, messziről kerülném. Sajnáljuk a pénzt és időt, amit elpazaroltunk a tanfolyamán. A kötelező életmód táborában is csak a termékbemutatói voltak  rakáson, persze amihez a "NEVEMET ADTAM"- főleg!! Undorító, hogy ilyen szinten is ezt tapasztalni. Pontosan ezért inog az emberek hite a term.gyógyászatban, amiért nagy kár!!! Ne vegyétek!!!!!, van olcsóbb megoldás is! Ez rablás a javából. sokan gazdagodnak belőle gátlástalanul!!! Nem a rákos betegek gyógyulását tűzte ki célul a forgalmazó HÁLÓZAT!!!!!Az nem is érdekli őket!! PÉNZ PÉNZ!!!!

    előzmény:
    Cat68 (75)
    2006-07-10  18:37
  18. 2006. július 10. 18:3775.

    Figyelmesen olvastam, ezt találtam:

    "Idd csak a COD teat, ha ugy erzed hogy segit."

    Mint majdnem végzett természetgyógyásznak, gondolom neked is az a véleményed, hogy a sok kuruzsló és áltudományos képletek-elméletek mögé bújó pénzsóvár gazember miatt a természetgyógyászat presztízse is jócskán romlott. Semmi bajom nekem a természetgyógyászattal, abban az esetben, ha leírják: itt ez a gyógynövény, ez a neve, így néz ki, erre való és így hat. Ezt hiányolom pl a COD teából.

    Eszem ágában sincs beskatulyázni téged egyetlen mondat alapján! Csak egyszerűen nem tudom megérteni, hogy ha egyszer annyi kiváló hatású táplálékkiegészítő és gyógynövény létezik, akkor miért az olyat "futtatják" amiről gyakorlatilag az árán kívűl semmit nem tudni.

    Ezúton kérek elnézést ha megbántottalak, nem állt szándékomban!

    Cat

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_971046 (74)
    2006-07-10  12:53
  19. Torolt_felhasznalo_971046
    Torolt_felhasznalo_971046
    2006. július 10. 12:5374.

    "Balga drága, miért, be van bizonyítva??? Nektek tényleg tökmindegy, csak jó nagy legyen a felhajtás körülötte, mert akkor biztos használ? "

    Kedvse Cat68, nem tudom miert teszel ilyen kijelentest rolam, mikor nem is ismersz ?

    6 eve (csont) attetes mellrakot allapitottak meg nalam, ha onkologian dolgozol Te is tudod hogy ez mit jelent. Az onkologusom nagyon ovatosan kozolte hogy  ez nagyon sulyos dolog. Az ex-ferjem talicskaszamra hordta az orvosi konyveket (mondvan hogy ne veszitsem szem elol a realitast) amik sokkal kevesbe voltak ovatosak a statisztikakkal. Ott alltam 4 pici gyerekkel egyedul a nagyvilagban egy nagyon rossz prognozissal.

    Azt tudtam akkor is hogy csodaszer nem letezik, igy (az orvosaim segitsegevel !!!) ezt magamnak kell megoldanom. Kerestem, kerestem, rengeteget olvastam. A ket legfontosabb dolog amit talaltam:

    - egy holland rakos e-mail csport, "gyogyithatatlan" betegek, akik napra keszen kovetik a nemzetkozi tudomanyos konferenciakat, kutatasokat, kezeleseket, gyogyszereket

    - a Termeszetgyogyasz Foiskola, ahol most vegeztem a 3. evet (meg egy ev es vegzett termeszetgyogyasz vagyok !!!!&nbsp A termeszetgyogyaszat nem a betegseget hanem a beteget kezeli ,  kedvenc temam, (ebbe nem merulok most bele, mert nepokig tudnek meselni rola &nbsp Nagyon sokat tanultam es meg fogok is !!!Kozben tovabbra is egyedul nevelem a 4 fiamat, tanulok, dolgozom, ugyelek a dietamra, elvezem az eletemet es nagyon boldog vagyok.Ezt csak azert irtam le hogy lasd mennyira tavol all tolem a felhajtast kovetni.  Ne skatulyazz be senkit par mondat alapjan. Es ha figyelmesen olvastad volna az uzenetemet, lathattad volna hogy nem is igazan a COD tearol irtam...

    PS: nem en vagyk draga, hanem a COD tea az...

     

    előzmény:
    Cat68 (64)
    2006-07-07  19:41
  20. Torolt_felhasznalo_250542
    Torolt_felhasznalo_250542
    2006. július 9. 19:5773.
    Sziasztok a halászis bulimról feltettem a képeke a netre
    http://fotologue.jp/01245/ itt megtalálható Duna Outdoor Centrum néven...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_250542
    Torolt_felhasznalo_250542
    2006. július 9. 06:4872.
    Nah most értem haza 6:45 jó buli volt :D Kb nem túlzok 10 órát táncoltam majdnem nonstopp max 5 perc pihenő még vettem magamnak egy ásványvizet.
    Csináltam képeket, majd felrakom ide vagy a weboldalalmon is rajta lesz szerintem..csak most assszem reggelizek és alszok egy pettyet
    Röviden annyit hogy Halásziban ez egy szigetközi falu csináltunk szabadtéri discot. Bármixerrel,stb. nagyon jól sikerült.200.000Ft ot költöttünk a bulira és előzetes becslések alapján majdnem a duplája jött vissza :D:D:D:D:D hi hi happy vagyok :D
    Szép vasárnapi napot. Nekem csodássan indult ugyanis egy hófehér kanapéról néztem a napfelkeltét kezemben egy Pohár paradicsomlével :D
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2006. július 8. 16:0071.

    Ez már régi téma...nem gondolom, hogy így van. Sok rosszatt hallani a gyógyszercégekről, persze, a piacon kell maradni, de akkor sem hinném, hogy bármelyik megakadályozna egy igazi áttörést. Szinte hetente jelennek meg az újabb gyógyszerek és mind egy picit azért hozzá tesz az előzőekhez, ha úgy lenne ahogy mondod, akkor ezek sem kerülhetnének piacra. Tudod (és ezt komolyan mondom) én dalolva keresnék más munkahelyet, ha azt mondanák, hogy feltalálták a daganat gyógyszerét és egyszerűen nincs beteg

    Jó szórakozást, azért majd mesélj erről az eseményről, milyen rendezvény, hol? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250542 (70)
    2006-07-08  12:06
  23. Torolt_felhasznalo_250542
    Torolt_felhasznalo_250542
    2006. július 8. 12:0670.
    Tudod olvastam egy érdekes hozzászólást sajna nem vágom már, hogy hol de nagyon elgondolkodtatót volt.
    Ma Magyarországon több ember dolgozik a rákkal mint ahány beteg van, nővérek , onkológusok, kutatók, ápolók, gyógyszergyártó cégek.stb.Talán nem az ő érdekük is egy kicsit , hogy ne találják fel a megoldást..Hány ember veszíttené el az állását ha meglenne a gyógymód?
    Én bizom benne , hogy találnka olyan módszert ami segítt.
    Egyébként nem a dolgozókat akartam bántani vele.hanem a nagy multicégekre gondoltam.
    Remélem segítteni fog ez a tea.
    rengeteget sportolok, vegetáriánus vagyok, sok folyadékot fogyasztok és nagyon oda figylek a tartósíttó szerekre meg egyéb adalékanyagokra. Valami hatása csak lesz.Egyébként érdekes betegség ez mert kb 10 éve vagyok rákos.Ez a mostani tüdőáttétem a levágott lábamból jött.De soha nem voltam fáradékony, vagy hasonló tünetek tapasztalója .Soha nem fájt és egyéb.
    Élem a hétköznapjaim, dolgozom , úszok, eszek ezerrel mert marha jó étvágyam van , soha nem volt szorulásos problémám. Jó a Kemótól volt de 2 hét után miután úgymond kitisztultam stabilizálódott minden.
    A Szabolcs utcai onkológiára járok.És láttam sok olyan dolgot ami meghökkentő volt.Az idős hölgy szívta a cigit ezerrel a vénái begyulladva de szabály szerűen vörös volt a vénája és akkor nekem egyarázza, hogy ő mindent megtesz az egészslégért.Aztán mondtam neki, mert ami a szívemene az a számon. hogy maga nem az egészségért tesz meg mindent hanem azért hogy minnél hamarabb meghaljon.
    nah de megint meséltem egy kicsit én már csak ilyen vagyok lehet írnom kéne egy önéletrajzi könyvet :DDD biztos sikere lenne
    Nah megyek kSzerveztem mára egy nagyszabásui szabadtéri rendezvényt ki kell mennem a helyszínre megnézni az alkalmazottakat
    Mindenkinek szép napos hétévégét kívánok.
    Sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2006. július 8. 09:2469.
    Sajnos a citosztatikumok ölik az egészséges sejteket, ez van-egyenlőre. Ezért mondtam, hogy mindenki jól járna, ha lenne egy olyan gyógyszer, ami kiválasztja a daganatos sejteket és csak azt pusztítja. A COD tea ilyen állítólag, hiszen semmi mellékhatása nincsen, nem rontja a vérképet, nem károsítja a vesét, májat-állítólag. Na ezt kellene bebizonyítani. Mert ha igaz, akkor megvan a "csodaszer". Ha meg nem igaz, akkor mire jó az egész?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250542 (68)
    2006-07-08  01:44

Címlap

top