Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Forever living products

Piszke
Létrehozva: 2003. szeptember 24. 15:35
Érdeklődnék hogy használtatok-e már ilyen termékeket, ha igen milyen tapasztalataitok vannak? A környezetemben mindenki be van őrülve ezekért az aloes termékekért (zselé szerű trutymó, first spray)! Nekem is vett a mamám egy aloes teát, amit szürcsölgetek is szorgosan, de egyenlőre csak annyit tapasztaltam hogy van valamennyi vízhajtó hatása!
  1. 2016. december 28. 10:5468.

    Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak csak róla! 

  2. 2016. december 28. 10:5367.

    Szia! 3800 körül van! 

    előzmény:
    gabanyó (40)
    2003-09-24  21:28
  3. 2004. november 12. 20:1466.
    Jaj, de ismerős vagy! :-(((((((((((((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_789428
    Torolt_felhasznalo_789428
    2004. Április 5. 15:5465.
    Sziasztok!
    Sokan irtak, hogy jo a termek, de nagyon draga!Nos, nem olcso az igaz, de azt gondolom amennyi penzt kidob az ember gyogyszerekre, es raadasul meg mergezi magat ezerrel a mellekhatasokrol meg ne is beszeljunk!Ezek utan azt gondolom, hogy az FLP termekei egyaltalan nem annyira dragak, raadasul termeszetes anyagokat tartalmaznak, es nincs mellekhatas!Az is erdekes, hogy egyes vitamokhoz oda is irjak, hogy a mellekhatas miatt kerdezze meg orvosat gyogyszereszet!Azert ez eleg erdekes!
    Amugy nekem eleg sok mindenben segitett!Apukamnak volt nagyon sulyos balesete elet-halal kozott volt 3 hetig. . . sorozatos toresei voltak a baloldalan vegig. . arctol lefele. . . illetve agyrazkodas. . stb. . . meg leirni is nehez!
    A lenyeg az, hogy most mar sokkal jobban van, es szinte szalad!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_128998
    Torolt_felhasznalo_128998
    2003. október 10. 07:3264.
    Aki használja ezeket a termékeket, mit mire használ. Leírnátok ide, hátha másnak is hasznára válnak:) Én is írok néhány dolgot. A First-öt pl. a fiam mandulagyulladására használtam, 3 nap alatt teljesen meggyógyult minden antibiotikum nélkül, ismeröstöl hallottam, hogy szülés után gátsebre használta és nagyon hamar gyógyult, és nem fájt, húzódott, meg szoptatásnál mellgyulladásra is bevált. Én a hajam is növesztgetem vele, mert nagyon hullott.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_123145
    Torolt_felhasznalo_123145
    2003. október 8. 08:1163.
    Apukám fogyott tőle. De mellé szedte a Garcinia plust is, ami éhségérzetcsökkentő, meg gátolja az újabb zsírok kialakulását a meglevők lebontása mellett.
    előzmény:
    nyitnikek8 (62)
     
  7. 2003. október 7. 12:4262.
    Sziasztok! A Lite porokkal kapcsolatban vannak valakinek tapasztalatai? Előre is köszi. SOS!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_128998
    Torolt_felhasznalo_128998
    2003. október 7. 11:2061.
    Én eddig csak használtam a termékeket, és nagyon jó a tapasztalatom velük, nagyon ellene voltam, hogy belekezdjek üzletileg is, rossz elözetes tapasztalatok, gondolom nem kell írni melyik cég, meg maga az mlm, de most nagyon gondolkodom rajta, hogy mégis belevágok. Tapasztaltok? Emberek hozzáállása?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2003. október 6. 11:2160.
    Sziasztok!A termekekkel kapcsolatban nekem is csak jo tapasztalataim vannak.
    AGYAM irasara szeretnek csak reagalni, hogy ugye nem gondolod komolyan, hogy ketszer ittal a teabol es attol voltak, mint irod honapokig gyomorgorcseid. Mert, hogy tul meregtelenitett a szervezeted. Ugye ezt te sem gondolod komolyan.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2003. október 5. 18:3659.
    Sziasztok! Nem akarok senkit sem lebeszélni, sem rá az FLP termékeire. De gondolom a negatív tapasztalat is tapasztalat. A kozmetikusom terjesztő, nála ittam fahéjas teát kétszer is, utána hónapokig görcsölt a gyomrom, stb. Valószínűleg allergiás reakció volt, túl méregtelenített a szervezetem. Hónapokig joghurt, kefír. Viszont, hogy jót is írjak, a First és a propoliszos krém beváltak nálam. Ha valakinek van energiája ezzel foglalkozni, akkor jól lehet vele keresni, az én terjesztőmnek is nagyon jól megy. Egyetértek vele, hogy nagyon drága.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2003. október 4. 19:3958.
    Kedves Ambra!
    Biztosan igazad van , nem vitatkozom. Azért egyszer hasonlitsd össze a két kereskedelmi rendszerben kapható azonos termék hatóanyagtartalmát.
    Olvasd el, hogy melyikben mennyi mesterséges adalék van. Például az Actival vagy a Centrum tele van velük. De ez az én véleményem, kár vitatkozni , úgy gondolom itt eszmecsere folyik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  12. 2003. október 4. 17:5357.
    Sziasztok!Mi a véleményetek a Lycium Plus-ról? Kinek használt már és mire? Én mütét előtt állok és ezt szedem. Szeretném tudni mire számithatok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. 2003. október 3. 12:0156.
    Én is FLP-vel igyekszem megoldani egy nőgyógyászati problémát. Egyelőre egy biztosat tudok: nem ártott! Jobban vagyok tőle.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. 2003. szeptember 29. 09:3455.
    Azt hiszem mi egyről beszélünk, engem nem kell meggyőzni. Az biztos, hogy én nem a gyógyszergyártók vackait fogom megenni, és a gyermekemnek sem adom, ami tele van mesterséges adalékokkal. Ha egy MLM valamit is ad magára, akkor a minőségre nqagyon odafigyel. Évek óta tapasztalom, hogy tőlük lehet a legjobb minőséghez hozzájutni. De természetesen az Ő általuk forgalmazott termékek sem jók mindenkinek. A forgalmazótól is függ, hogy milyen a képzettsége, tud-e ajánlani személyre szabottan terméket, vagy csak mindent el akar adni. És itt jön az, hogy erőszakosak a terjesztők, és ezért utálják meg az MLM-et.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_128998
    Torolt_felhasznalo_128998
    2003. szeptember 29. 09:1554.
    Különösebben nem érdemes ezen vitatkozni, akinek beválik valami, az ragaszkodik ahhoz a termékhez, föleg, ha utálja a gyógyszereket, mint én is. Soha semmi szintetikus gyógyszert nem veszek be, inkább igyekszem természetes dolgokkal helyettesíteni. Én sajnos még antibiotikumokon nöttem fel, de a gyerekeimet már igyekszem megóvni tölük. Mindenki a saját életét éli, a saját elgondolása szerint, kinek ez a szer válik be, kinek az, mondjuk amiben ezek az E adalékok vannak, az már nagyon gyanús, én nem venném meg.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  16. 2003. szeptember 29. 00:0353.
    Sziasztok!
    Ne haragudj, de ez nem így van! A normál kereskedelmi forgalomban is ugyan ilyen nagy árrés van. Gondold csak végig! Van egyszer a gyártó, utánna a nagyker, majd a kisker és jó esetben a fogyasztó. Ha ismernétek egy MLM rendszert láthanád, hogy ott sincs több lépcső mint a normál kereskedelemben és az árrés amin a munkatársak osztoznak az is hasonló. Ami viszont más, hogy a hálózatban kapható termékek-sajnos néhány kivételtől eltekintve-sokkal jobb minőségüek. Ha egy termékben benne van a hatóanyag, akkor az mindenképpen drágább, mert az alapanyagok is drágák, Így tehát tényleg van összefüggés az ár és a minőség között. Nem akarok senkit sem leszólni, de egy ismerősömnek egy normál kereskedelemben kapható tápálékkiegészítőt gyártó cég almaecet kapszulájától hullott a haja. Vizsgálatok sora után kiderült, hogy a benne lévő mesterséges adalékanyra volt allergiás. Na hát köszönöm szépen az olyan táplálékkiegészítőt, amely az E akárhány adalékanyagok sorozatát tartalmazza.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_937026 (51)
     
  17. Torolt_felhasznalo_128998
    Torolt_felhasznalo_128998
    2003. szeptember 28. 21:2352.
    Szerintem nem ezért drágák. Normál kiskereskedelmi hálózatban is rátennének a kiskereskedök a nagyker árra. Én nagyker áron veszem és így is drága. Nem értek veled egyet az okfejtésedben.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_937026 (51)
     
  18. 2003. szeptember 27. 19:4951.
    Szia b. r. ! Számíts nagyon-nagyon sokra. A Forever termékek egyik sajátossága, hogy szemérmetlenül drágák, legalábbis ahhoz képest, hogy mennyi a termékek valódi értéke (bekerülési ár). Ugyan olyan jó termékeket töredék áron lehet kapni gyógynövényboltokban, csak sok ember azt hiszi, hogy ami nagyon drága, az sokkal jobb, mint az olcsóbb. A Forever termékek azért iszonyúan drágák, mert az MLM-es értékesítési rendszerben sok szinten át jutnak el a végső fogysztóhoz, és mindegyik szinten "ráteszik" az ügynökök (a "tanácsadók") jutalékát. Normális kiskereskedelmi bolthálózatban ezek a termékek féláron kerülnének a fogyasztóhoz! Nem azt mondom, hogy nem jók az FLP termékei, de azt igenis állítom, hogy tisztességtelenül drágák.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  19. 2003. szeptember 25. 13:5950.
    Bocs hülyeséget írtam, térdizületre kell a Freedom nevű készítményük.
    A férjemnek már annyi baja van, hogy keverem a betegségeit:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_527181
    Torolt_felhasznalo_527181
    2003. szeptember 25. 13:5049.
    Bocs, elírtam:-)
    A méhszájam sebes.
    előzmény:
    *Aniko (48)
     
  21. 2003. szeptember 25. 13:4348.
    Mi az, hogy elmulik a mehszajad?
    előzmény:
    Nelluska (47)
     
  22. Torolt_felhasznalo_527181
    Torolt_felhasznalo_527181
    2003. szeptember 25. 12:4847.
    Berry Nektárt iszogatok már két hete. Állítolag ettől elmúlik a méhszájam. . . Van valakinek ilyen tapasztalata?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_695803
    Torolt_felhasznalo_695803
    2003. szeptember 25. 09:2446.
    Nem bántottál meg:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_681973 (38)
     
  24. Torolt_felhasznalo_128998
    Torolt_felhasznalo_128998
    2003. szeptember 25. 06:2945.
    Bocs privi lett volna, de valahogy lökött ez a nlc ma reggel. Vagy én vagyok álmos.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top