Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Juniusban -6 kg

Torolt_felhasznalo_958063
Torolt_felhasznalo_958063
Létrehozva: 2007. május 30. 21:23

Sziasztok,

Olyan tarsakat keresek, akik szivesen csatlakoznanak hozzam juniusban, es egyutt fogynank le.

Meg 4, idealis esetben 6 kilot kene leadnom, es mindezt egy honap alatt szeretnem megtenni. Mar egyszer sikerult, miutan a szenhidratot (kenyerfelek, tesztak, rizs, krumpli, edessegek) kiiktattam az eletembol, mellette sportoltam. Az utolso 4/6 kilo nehezen megy le, de tarsakkal konnyebb lenne.

Mar holnap tervezek egy rahangolo napot, a sport eddigik resze volt az eletemnek (futok) ezt meg is tartom.

Csatlakozna valaki? Nagyon remelem!!!!!!!!

Niki

  1. 2009. augusztus 6. 10:5910359.
    Szia  hat ebben a nagy melegben a fagyi nelkul ki nem birnam en sem,jaj ,hogy hianyzik az a finom citrom,meg puncs, fagyi .Igaz itt is finom fagyik vannak a citrom a kedvencem es az itt nincs,Ma nagyon meleg lesz es nagyon paras tiszta szauna,csak ugy ragad a levego, othon is kanikula van meg mindig?Egyel te is dinnyet jol le hutve .Jaj ma tuti bunozni fogok mert sutit sutok, a gyerek sereg lazadozik, ,hogy mar reg sutottem,tegnap is ezzel nyuztak egesz nap.ugy hogy egy idore le lepek ,puszantas mindernkinek.
    előzmény:
    SSszonja (10349)
    2009-08-02  17:40
  2. 2009. augusztus 6. 10:4710358.
    Szia hu de reg jarlal erre,de orulok.De jo ,hogy tul vagy a koltozesenn ,hogy en hogy utalom .En is koltozom kb 10 nap mulva indulunk,Jordaniaba es egy ideig tuti nem lesz nettem.de amint lesz jelentkezem .addig probalok majd gyakrabban irni.Na a kilokkal nallam is el szaladt a lo hiztam 5 kg !!!!!!!De most mar jo ,kislany vagyok .A hasam nagy nekem is de minden nap tornazom 2x 20 percet popora  es hasra,ha nagyon faradt vagyok akkor is az egyiket meg csinalom ,tegnap este 11 kor tornaztam!!!!!!!!!!!!Na ez regen nem fordult elo.De szepen mennek le a centik.!!!!!!!!!!!   A dinnye jo otlet en is sokat eszem van ,hogy vacsorat ki hagyom es egy  dinnyet eszem ,csak akkor a wc t jarom egesz ejjel.            
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_958063 (10356)
    2009-08-05  23:36
  3. 2009. augusztus 6. 10:3210357.

    Szia bocsi  ,hogy csak most irok de en is kicsit be vagyok havazva gyere csak es csatlakozz hozzank.En is att estem hormon kezelesen anno en 16 kg hiztam tolle ,kesobb ki derult mikor orvost valtottam ,hogy semmi szukseg nem volt ra,es szerencsem volt ,hogy nem bojgatta fel a hormon haztartasomat fenekestul.

    Gratulalok a fogyasodhoz ,most en is be kemenyitettem mert hiztam egy par kg es azt szeretnem le adni ,reggel eszem gyumolcsot ,ebedre valami sovany husit,vacsira salatat szoktam enni es le is ment csajok 1,5 kg!!!!!!!!!!!!!!!.Ha lesz kis idom delutan irok be par receptet amit ehetel  fincsi es nem hizlal.Ma nallam zoldseges hal lesz ,de  egy jo kis lecsot ,is ehetel nyugottan dusithatod virslivel,vagy tojassal az is  egy szuper laktato ebed lehet.Bocsi de ez  a laptop mindent egy be ir .Jelentkezem .

    előzmény:
    floriad (10351)
    2009-08-02  17:58
  4. Torolt_felhasznalo_958063
    Torolt_felhasznalo_958063
    2009. augusztus 5. 23:3610356.

    Sziasztok!

     

    Köszönöm, hogy hiányoltatok! Jól esett!

     

    Közben mi is elköltöztünk, na nem olyan messzire mint egyesek! De bőven volt dolgom, és még most is rengeteg a doboz, vasárnap fejeztük be  aköltözést, és gondolom még jópár nap, míg eltűnnek a csomagok.

     

    Kiló-ügyileg rosszul állok, baromi hájas a hasam, és nagyon rosszul néz ki...abba kéne hagyni a zabálást. 74 kiló vagyok, de centiben nem tudom, mert a centi még nem került elő.

     

    Azt hiszem, holnaptól tartok gyümölcsnapot, most itt a finom dinnye, élni kéne a lehetőséggel. Augusztus végén megyünk egy jótékonysági partyra, jó lenne, ledobni pár kilót...

     

    Most igyekszem gyakrabban írni!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 5. 22:2210355.

    tegnap este annyira ehes voltam,megittam sok vizet es fyorsan lefekudtem aludni, reggel mar nagyon eheztem,igyhat reggeliztem, de csak ovatosan.Delben is csak minimalisat ettem, egesz delutan semmi csak folyadek, este 7 korul pedig a gyroszos sali.

     

    Te miket eszel? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 5. 22:2010354.

    szia!

     

    en is 164 cm vagyok,meg 58 kilosan is jo voltam,aztan belekezdtunk a babaprojektbe es jottek folfele a kilok.

     

    Ma rendeltem gyrost talat, abbol kiettem a zoldseget kicsi hussal, a tobbi hust es a sult krumplit meghagytam apanak. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. augusztus 4. 21:1910353.

    Helló! Kicsit haldoklik a topic... de azért a fogyi megy folyamatosan mindenkinél.. én tudomamúgy a június még 2008ra vonatkozott a címben, azóta már eltelt kis idő. Én most nyárra ledobtam 3 kilót, még kellene 3-at hogy tök elégedett legyek, de most kicsit belefáradtam. Vissza is jött 1-2 kiló de ez csak víz.

    Igazából mostanában 4-5 napja iszonyat sokat eszek, fagyiztam tegnap este is és nem hízok. OK nem is fogyok, de ha ezekkel leállnék szerintem tök könnyen lemenne az a pár kiló.

    Te hány cm vagy? mert én 164 és nekem is az igazán igazán álomsúlyom az 53-54 lenne de ez szerintem már nem fog összejönni. Most az 57el nagyon boldog lennék már!

     

    előzmény:
    floriad (10352)
    2009-08-04  17:32
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 4. 17:3210352.

    hm,hol vagytok?

    Csak azt szeretnem irni,hogy amiota irtam ide,azota lement masfel kilo.

     

    Csak delben eszek,ma pl, zoldbab fozeleket, de csak egy kis adagot, kis mareknyit,estere eszek jegsalis kevereket,oljaos hallal, holnap reggel tukortojast sajttal. Szal eleg karcsu, de ha iszom a sok folyadekot nem erzem,hogye hezek. Es mindennpa mozgok valamit, vagy futok, vagy bringa, ma lepcsogepeztem. Szakdt rollam a viz, bar az alapbol is mert dog meleg van a lakasban.

     

     

    Irjatok am!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 2. 17:5810351.

    sziasztok!

     

    Szeretnek csatlakozni hozzatok,ha befogadtok, igaz mar augusztus van a topik pedig juniusban...De azert hatha.

     

    Van egy ksilanyom aki 2 eves, terhesseg elott hormonkezelesek sorazatn estem at, hiztam 10 kgot, a terhesseggel szinten hiztam, 6 hete fogyozom, de csak finoman, fogytam 6-7 kilot. most masfel hete all a sulyom, pedig minden nap vagy bringazom vagy futni megyek, itt lakunk a matra labanal van bicikli ut,ki is hasznlaom rendesen.

    Es meg mindig 68 vagyok, a verseny sulyom 54-56-58 kg.Szal meg 10-et kellene ledobnom,hogy tok jol erezzem magamat.

    2 het mulva megyunk eskuvore addigra szeretnek megszabadulni 4,5 kilotol.

    Szeretek zoldsegeket enni, de imadom am a tesztat ,mindnefele formaban,nagyon mondhatni tesztafuggo vagyok, de jo ideje nem fogyasztom.

    regebben is fogyoztam mar, de azok villamdietak voltak, lement hamar ami lement, de vissza is jott ,es tobb is mint mai lement. 

     

    Szal segitsetek,hogy miket egyek,hogy lemenjen 2 het alatt 4 kilo.

     

    Unom mar a jegsalata,paradicsom, uborka, paprika kombinaciot es a parolt zoldsegeket is,mivel dobjam fol egy kis olajos hallal vagy mivel?

     

    Koszonom, ha befogadtok ha segitetek azt meg megjobban. 

     

    Majd probalok visszaolvasni is. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. augusztus 2. 17:4310350.

    Helló Schristin!

    De a mérleget vittem!! sőt minden nap kontrolláltam magamat:D nem híztam semmit de itthon most 3-4 napja zabálok és így most 63 vagyok. Gyorsan lemenn amúgy érzem hogy csak víz de nem bírom ki fagyi nélkül...

    ott gondolom jó hüvi van a hegyekben? vagy meleg van ott is? itt iszonyat!

    Láttam a tavat iwiwen.. abban nem lehet fürdeni? csináljatok strandot!

    A Balcsi nagyon jó volt, reggeli, fürdés napozás ebéd, döglés, vacsora... ebből állt:D Barni imádta!

     

    előzmény:
    schristin (10345)
    2009-07-31  08:31
  11. 2009. augusztus 2. 17:4010349.

    Jézusom tini 55 fok?? itt a lakásban (minden nyitva van mert én nem bírom ha nem jár a levegő) szóval itt 32 fok van.. és már ettől is elpusztulok. Most visszaestem 63ra mert 4 napja rengeteg fagyit eszek. Épp most is fagyizok, nem bírom ki annyira meleg van. Ebben csak az a rossz hogy simán fogynék ha kibírnám hogy nem eszem, mert most ténleg gyors az nyagcerém. De nem bírom emgállni....

     

    Reggel voltam strandon az jó volt de 11kor eljöttem mert keztdek nagyon sokan lenni.

    Bent akkor egész nap megy a légkondi? de rossz lehet.. az ablakot se tudod kinyitni te szegény..

    előzmény:
    tini71 (10344)
    2009-07-27  11:14
  12. 2009. augusztus 1. 17:5110348.

    Szia jaj de jo ,hogy ujra jelentkeztel hat a koltozes sajnos ezzel jar de legalabb lement egy par kiloMa nem tornaztam helyette nagy takaritast csinaltam meg a popomon is folyt a viz .Nagyon el faradtam .Most iszom egy kavet es ha ehes leszek finom edes dinnyem van  vacsi nincs ..Tegnap sutottem a csaladnak  browne sutitt isteni lett es ettem is belolle plusz meg kaptunk par kg frissen ero datolyat  na abbol is csipegettem..Vagyis sikerult megint bunoznom kicsit.

    Imadom a bogracsos eteleket teljesen mas izuk van melle egy kis kurtos kalacs . .

    előzmény:
    schristin (10347)
    2009-07-31  12:55
  13. 2009. július 31. 12:5510347.

    Tini,irtad a gulyás levest,és mikor olvastam itt csurgott a nyálam...

    Erre tegnap mi volt a menüben?Igen!!!Gulyásleves!

    És egész finom volt (sajnos nem igazi magyaros gulyás,mert nem volt picit csipős és nem is marhahúsból volt) és még nokedli is volt benne (egyébként csipetkével az igazi-szerintem).

    De jövő hét végén bográcsban tervezek főzni igazi magyarosat!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. július 31. 08:3410346.

    Cézár salátát én köretként enném...

    Valami finom sült vagy rántott husi mellé.

    előzmény:
    tini71 (10344)
    2009-07-27  11:14
  15. 2009. július 31. 08:3110345.

    Hello Csajszik!

     

    Szonja,neked nagy gratula,emlékszem nem is olyan rég voltál te sokkal több is,szóval ügyes vagy ám nagyon!!

    Barninak hogy tetszett a Balcsi?

    Mérleget nem vittél,ugye?

     

    Mostmár 3 napja van netem,szóval fogok jönni,de sok mindenről nem tudok beszámolni.

    Lement másfél kg,mióta ide költözünk.

    Ezt csak annak köszönhetem,hogy a pakolás közepette sokszor elfelejtettem kajálni,és csak 1-2-szer ettem naponta,ami nálam elég furcsa.És ebben volt minden (nasi is).

    Van itt lent egy kajálda,ahol csak 2 féle menü közül lehet választani,vagyis nincs a la carte,ott egész jól főznek,és minden nap van egy leves,főétel és süti benne.És még tök olcsó is,ez a 3 fogás 650 ft-ra jön ki.Szóval ott eszem többnyire az ebédet,főzni még nem tudok,nincs tűzhelyünk még.

    Most hétvégén megyünk haza,remélem sikerül vennünk,mert nagyon hiányzik már a sütés-főzés. (igaz a tanyán tudnék főzni,de mire felérünk esténként 6-7-8 óra van,akkor meg már kinek van kedve nekiállni?)

     

    Tini,nektek jó nyaralást a fogyival meg nem szabad foglalkozni a nyaralás alatt. Akkor mindent szabad (szerintem)!!

     

    Niki,te merre vagy???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. július 27. 11:1410344.

    Jaj de ugyes vagy en veled orulok.En le vagyok torve ,nem mertem magam egy par napig es tegnap ra altam a merlegre es sirva fakadtam 82,5 kg mutatott nagyon rosszul ereztem magam .Tegnap csak salatat ettem es egy kis gulyas levest nokedli es krumpli nelkul .Tornaztam 2x 20 percet .es egy kis nasit is ettem de hirtelen nehez nem enni ma mar talan ki birom bunozes nelkul.

    Reggel 81,4 voltamde ez nem nagyon dob fel hol van az a 77 kg?????????????????????

    Ra adasul ruhat is varratam magamnak es most szuk ram de nem engedek ki belolle bele kell fogynom .Ez a szunido tacsra vag engem es a lanyom meg tanult palacsintat ,goffit kesziteni igy mindennap van valami edesseg. Nagyon tetszik neki ,hogy ilyen ugyes es egy folytaban etett minket a vegen meg palacsinta mergezest kapunk  2 het megyunk Jordaniaba ott me aztan nincs an dietas etel rizst rizzsel esznek .

     

    Ma cezar salata lesz  es ebedre gulyas leves  estere salata ,salata ,salata .Valami otlet mivel fel dobjam? fott tojas ,csirke mell, sult hallum sajtal szeretem a leg jobban.D egy ido utan meg fogom unni

    De jo ,hogy ki pihented magad szuper a balcsi ,es a strand ,de reg usztam mar egy jot.En ki sem tudok menni 55 fok van arnyekban.

     

    Bocsi ,hogy ilyen hosszu voltam csajok ne tunjetek el am olyan jo volt ki irni magambol.Most megyek es lenyomok 20 percet

    előzmény:
    SSszonja (10343)
    2009-07-27  08:38
  17. 2009. július 27. 08:3810343.

    Hellóka baby, rég láttunk!

     

    Képzeljétek megint 61,6 vagyok, és annyira simán megy, végigzabáltam a nyaralást és nem híztam. Tegnap is igaz hogy 5kor vacsiztam de ettem kis fagyit is, meg eleve kifliből melegszendót ettem, ami eleve nem fogyis és lám mára fogytam. Valami van az anyagcserémmel, lehet hogy a pm-em kicsit felpörgött.Babyteve tudja miről beszélek, ha jól emlékszem neked volt szintén pm problémád?

     

    Most szabin vagyok, tegnap strand ma strand, múlt héten Balcsi volt szuper!

    Jól kipihenem magamat mert csütörtöktől újra kezdődnek a mindennapok.

    Nagyon elhatároztam, hogy most már lefogyok 58-ra, de igazából az álomcélom az 57 lenne, huu de jól érezném magamat.Végülis csak 4,6 kiló.

    Van egy listám a hűtőn, ami visszafele számol 64-ről dekánként és már nagyon sok számot lehúzgáltam.

     

    Schristin írjál ám!van ott net ugye???

     

    Tini sok kitartást, ilyen az élet néha nehezebb.. az én párom fagyis és nyáron alig látom csak esténként... nem valami jó.Én aztán vagyok egyedül bőven.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_602913 (10341)
    2009-07-17  22:36
  18. Torolt_felhasznalo_602913
    Torolt_felhasznalo_602913
    2009. július 17. 22:4210342.
    Miért nem tördeli a hozzászólást? Totál egybe rakja... :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_602913 (10341)
    2009-07-17  22:36
  19. Torolt_felhasznalo_602913
    Torolt_felhasznalo_602913
    2009. július 17. 22:3610341.
    Ó, Schristin, már holnap? Az igen...a legjobbakat kívánom!Tini, Nektek is...Milyen új Réka CD? Nekem is popsi gondjaim vannak, konkrétan tök lapos lett...:( Főleg szoknyában zavar...:(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. július 17. 22:1010340.

    Huu most látom költöztök?? Azért írjál majd! a topicunk ne haljon ki.

    Én most felszedtem de szerintem főleg víz mert mostanában nem vagyok hízékony. Remélem hirtelen lemegy ahogy jött.

    előzmény:
    schristin (10337)
    2009-07-17  16:11
  21. 2009. július 17. 21:3710339.

    Hat tenyleg nem lesz konnyu de hat muszaly erosnek lenni a gyerekek jovoje van mindig a szemem elott ilyenkor es minden akadalyt szet zuzok .Nekik is nehez lesz foleg a kicsi lanyom nak o nagyon apas.es persze nekem is mert rajtam fog logni a nap 24 orajaban .

    De lesz internett ,telefon ,aztan a az isloka elkezdodik gyorsabban mennek a napok.

     

    De jo ,hogy holnap utazol gyonyoru az a hely engem teljesen elvarazsoltes jo ,hogy lesz nlc jelentkezzel .

    A mugy most ettem meg egy fankot es egy csokit enyit a mai dietamrol .

    előzmény:
    schristin (10338)
    2009-07-17  16:26
  22. 2009. július 17. 16:2610338.

    Uhh,hát az tényleg sz@r...nem semmi,hogy te így is négy gyerkőcöt szinte egyedül nevelsz,hát ha még ennyit se lesz otthon a férjed,

    le a kalapom előtted!!

    előzmény:
    tini71 (10334)
    2009-07-16  22:54
  23. 2009. július 17. 16:1110337.

    Szia Baby!

     

    Hát téged meg mi szél fújt erre?

    Csak az fújhatott,mert amilyen "kövér" te vagy,mi itt mind olyanok szeretnénk lenni... 

    Nézegettem a képeidet iwiw-en (gyerkőcök már jó nagyok lettek,olyan,mintha most születtek volna és tüneményes kis gyönyörűségek! ),neked egy deka felesleged sincs (még mindig),nem értem,hogy kerültél ebbe a topikba...de jó,hogy itt voltál,félre ne értsd!!!

    Hát igen,így alakultak a dolgok,holnap reggel költözünk...de azért ott is van ám nlc... :)

    Puszi!! és tényleg gyere gyakrabban,látod,már annyiszor azt hittük vége a topiknak,de vhogy mindig újra beindult,hátha most is.

    Mondjuk a többiek (régiek) is jól eltűntek.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_602913 (10335)
    2009-07-17  00:15
  24. 2009. július 17. 12:2310336.

    Szia jo ,hogy jottel es egy kis hirt adtal magadrol .

    Gratula a 4 kg hoz azt az egy kilot meg csak ugy le razod magadrol .

    Aranyosak lehetnek a gyerek mikor igy beszelneknallam is szoktak a bevasarlo kozpont kozepen orditani de az a szerencse ,hogy itt nem ertik.

    Igaz mar jartam ugy ,hogy en voltam kinbukva ,hogy tedle a 10 dik zsacsko cukrot te budos kolok,mire meg szoltanak mogottem ,hogy csak nem Magyarok de jo Na olyankor ciki

    En fel szedtem 3 kg amit most probalok le adni tegnap este 10 kor tornaztam de csak 20 perc popsit es basszus alig birok menni ugy faj a popom.Ez sokkal hatasosabb mimt az elozo cd  je  a Rekanak.Ez 2009 es cd je es nagyon jo.ma is tornazok es minden nap igaz tegnap mar a has izmot nem csinaltam mert a kicsi lanyom egybol a hasamra ugrott es ossze kevert a lepcsovel

    es jarlat rajtam hat ugy meg nem szeretek tornazni ,hogy 13 kg ugral rajtam .Na megyek mert an meg egy csomo dolgom es senki nem csinalja meg helyettem

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_602913 (10335)
    2009-07-17  00:15

Címlap

top