Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Strandröpi

Torolt_felhasznalo_927114
Torolt_felhasznalo_927114
Létrehozva: 2003. július 12. 10:23
A strandröpi valóban varázslatos játék. Ez is olyan, amit az első alaklom után lehet igazán megszeretni. Látogassaatok el a Kelet-Kör eseményeire! www. kelet-kor. hu
  1. Torolt_felhasznalo_452954
    Torolt_felhasznalo_452954
    2009. június 26. 12:3492.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_927114 (1)
    2003-07-12  10:23
  2. Torolt_felhasznalo_327593
    Torolt_felhasznalo_327593
    2005. július 29. 22:1591.
    Minden kedves érdeklődő figyelmébe!
    Ma, július 29-én megjelent a volley - röplabda magazin júliusi száma. Az előfizetőknek hátfőn tudom kezdeni a postázást, bocsánat a késedelemért!
    Előfizetéssel kapcsolatos infók: www. volley. hu (és már csak napok kérdése, hogy az új honlapot is lássa mindenki!)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_265441 (90)
     
  3. Torolt_felhasznalo_265441
    Torolt_felhasznalo_265441
    2005. július 27. 15:3190.
    Sziasztok!

    úgy látom megtaláltam a megfelelől helyet ahhoz, hogy segítséget kérjek. Még a suliban röpiztem sokat és nagyon megszerettem. bár profinak közel sem vagyok mondható, még jónak sem, egyszerűen szeretem. ez az egyetlen labdajáték ami tetszik, szeretem is, és ment is. a többihez vagy a magasságommal, vagy a gyorsaságommal, vagy valamivel baj volt. na, de nem szaporítom hiába a szót. a lényeg, hogy szeretnék hobbi szinten játszogatni valahol a párommal. tudtok itt pesten bármilyen olyan helyet, ahova alkalmanként el lehet menni és kicsit játszani? akár csapatba, vagy akár csak ketten. egy torna terme, vagy bármi jó lenne, de fogggggalmam sincs, hogy hol tudnék. már keresgettem a neten is de semmi. nem szeretném versenyszerűen csinálni, vagy ilyesmi csak sportnak, kikapcsolódásnak.

    előre is köszi mindenkinek aki tud bármi infót szolgáltatni.

    Erika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_327593
    Torolt_felhasznalo_327593
    2005. július 3. 16:1789.
    Szia mindenkinek!
    Rég jártam e fórumon, s örömmel állapítom meg, pezseg a magyar strandröpis (és általában a röpis) élet! Persze, vannak gondok, meg botrányok (pl. elmaradt ugye az SR OB - nem volt nevező páros - hadd ne részletezzem!), de mindennél fontosabb, hogy "alul" alkalmi, baráti szerveződések vannak.
    Lehet, hogy nem mondok újat, de bízom ama csecsemős hasonlatban, s ajánlom figyelmetekbe:
    www. mikasa. hu - fórum
    Meg, hát ajánlom a
    www. volley. hu
    oldalt is, ahol a jelenlegi kényszermegoldás napjai meg vannak számlálva! Készül az új honlap, ahol akár egy-két órányi frissességgel lehet majd híreket olvasni, beírni a vendégkönyvbe, meg ilyenek. Várok tehát minden megvalósult "heppitugedör"-ről fotót, eredményközlést, beszámolót - mind a netre, mind a magazinba!!!
    És lehet majd a
    volley - röplabda magazinra
    előfizetni!!! Igaz, ezt most is meg lehet tenni.
    Érdeklődőknek javaslom még a
    www. sportlinea. hu
    és a
    www. kelet-kor. hu
    meg a
    www. sportparade. hu (Békés megye, Dél-Alföldi SR bajnokság)
    oldalakat is!
    Hát akkor, jó szórakozást mindenkinek. Kérdések jöhetnek az info@volley. hu címre.
    üdv: OGY
    előzmény:
    ritisz (88)
     
  5. 2005. június 30. 13:0388.
    Sziasztok:)
    Szombaton délelőttre vagy vmikorra szerveeznénk egy strandröpivel egybekötött strandolást. Likopinnal mi ketten már vagyunk, de várnánk a jelentkezőket, hogy biztosan ki tud jönni, mert akkor foglalnánk egy pályát is.
    Ne habozzatok, írjatok:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. június 27. 16:3387.
    Szia:)
    Inkább itt válaszolok, mert ott láttam , h ogy nagyon összeszokott a társaság, ez meg eléggé elhanyagolt fórum:)
    Szóval, ha neked okés a kettes strandröpi, benne vagyok, de ezek szerint, ha rendes csapatot szeretnél szervezni, neked kell a kezedbe venni a dolgokat, mert ahova én jelentkeztem be állandó tagnak, valsz már ott is megvagyunk 12-en (ez a H-Sz júli 11től csapat), bár nem vagyok bene biztos. És ahogy láttam vannak új jelentkezők , akkor szerintem ne habozz, és az sem, aki esetleg újonnan jön. . .
    És találkozni a csüt. ezek szerint marad:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_530099 (86)
     
  7. Torolt_felhasznalo_530099
    Torolt_felhasznalo_530099
    2005. június 25. 19:0986.
    Sziasztok!

    Én is "vevő" vagyok bármiféle röpire, strandröpire. . . többnyire Bp-en, de lehet másutt is :-)
    Gimi óta röpizgetek, egy-két kihagyással hol sulis elfoglaltságok, hol sérülés miatt (ez utóbbiakból "kilábaltam" :-)

    likopin
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_276105
    Torolt_felhasznalo_276105
    2005. június 20. 09:4185.
    Mi rendes röpipályát keresünk a másik topikon és közben találtam:
    Kispesten strandröpipálya két helyen is (kispesti uszoda, ill. Károlyi Gimnázium), adok nevet telószámot priviben kivel kell beszélni az ügyben (nem akarom itt kirakni, hogy bárki lássa):-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. június 20. 08:5984.
    Sziasztok:)
    Én 25 éves vagyok, gimiben egy ideig röpiztem a sulicsapatban, most szeretnék újra aktívan sportolni Bp-en. A strandröplabda tetszik a legjobban, ha valaki (lány) még párt keres hozzá és olyan hobbi szinten van, mint én, akkor nagyon szívesen beállnék. Vagy bármilyen más röpis lehetőség is érdekel. Nem vagyok épp verseny formában, hobbi szinten szeretném űzni a dolgot, és nagyon lelkes vagyok:)
    Üdv,
    ritisz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_999437
    Torolt_felhasznalo_999437
    2005. június 15. 16:0083.
    Sziasztok!

    Nálunk Cegléden létezik a Termálfürdő (ha vki vonattal jön, akkor a Cegléd - Budai úti megállónál kell leszállni), ahol 2 strandröpi pálya is van. A napi belépő 1. 000 Ft. , ami egész napra szól, s a röpi mellett természetesen fürödni is lehet.

    Mi mostanában oda fogunk lejárni, mert - az iskolai szünet miatt - megszűnt a terem szeptemberig.

    Egyébként van pálya Bp mellett Dunakeszin is, ami szerintem nincs túl messze nektek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_648787
    Torolt_felhasznalo_648787
    2005. június 10. 14:0782.
    Szia Sziszó!

    Mi teremben játszunk minden hétfőn 6-8-ig.
    ha érdekelnek a részletek, keress meg e-mailben.

    Tamás

    ui: milyen szinten vagy?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_521554 (79)
     
  12. Torolt_felhasznalo_407174
    Torolt_felhasznalo_407174
    2005. június 9. 18:3481.
    Szia Sziszó!

    Én most próbálok összehozni egy csapatot, illetve kettöt, hogy tudjunk játszani valahol. Én igazából már letettem a strandröpiröl pályahiány miatt. Lehet, hogy teremröpi lesz belöle, ha összejön a 12 ember.
    Ha így is érdekel és beszállnál akkor egyel már többen vagyunk.
    :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_521554 (79)
     
  13. Torolt_felhasznalo_648787
    Torolt_felhasznalo_648787
    2005. június 9. 15:5280.
    SZIASZTOK!
    TUDNÁTOK SEGITENI?
    Strandröplabda pályát keresünk heti rendszerességgel este 6-tól 8-ig.
    Ha tudtok helyet, írjátok meg legyetek szivesek.

    Köszönöm!
    Tamás

    ui: A XI. ker-i Mérnök utcai pályát ne mondjátok, az tele van sajna.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_521554
    Torolt_felhasznalo_521554
    2005. június 7. 10:0779.
    Sziasztok!

    Tudtok Budapesten strandröpi-lehetőséget?
    Illetve egy amatőr csapatot is keresek, ahol tudnék játszani.

    Segítsetek!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_373026
    Torolt_felhasznalo_373026
    2005. február 7. 13:5078.
    sziasztok!
    nem tudom egyáltalán él-e még ez levelezős társaság, mert elég régi ez a levél, amihez most szólnék. a gyermekem szeretne röplabdázni de sajnos Pécsett ill. itt a közelben egyáltalán nem tudunk röplabda egyesületről. Találkoztatok már valahol pécsi női (serdülő) csapattal?ha még "él" itt valaki, válaszoljatok! köszike
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_927114 (57)
     
  16. Torolt_felhasznalo_327593
    Torolt_felhasznalo_327593
    2004. november 3. 22:4377.
    Ajánlom az érdeklődők figyelmébe:
    www. volley. hu
    előzmény:
    bagicsbb (76)
     
  17. 2004. október 10. 07:2476.
    Szia RAJONGÓ! Lenne egy kérdésem az újsággal kapcsolatban.
    Ha úgy utaltattam át az összeget a számládra, hogy név cím és telefonszámot is tartalmazott akkor is el kell küldeni a bemutatópéldány címlapjának alján található kupont?És még egy. A számlaszám magánszemély száma? Mert at OTP-s caj csodálkozott hogy újságot akarok befizetni de magánszám a számlaszám. Nagyon tetszik az újság címlapja.
    Köszi!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_327593
    Torolt_felhasznalo_327593
    2004. október 6. 23:0075.
    Már működik a

    www. volley. hu

    Igaz, még csak ideiglenes, a tervezés most folyik. Rövid időn belül teljes szépségében fog pompázni. Addig is évényes: türelem - volley-t terem! És gyűljenek az előfizetések!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327593 (74)
     
  19. Torolt_felhasznalo_327593
    Torolt_felhasznalo_327593
    2004. október 4. 23:4074.
    Új röplabda magazin születése várható. Keressétek fel a

    www. volley. hu oldalt.

    Ha még nem a volley - Röplabda magazin található rajta, egy-két nap türelmet, a feltöltés folyamatban van. De aztán biztosan megtudod, hogyan juthatsz hozzá majd a laphoz. Tudod, türelem volley-t terem! Vagy mi a röp!
    előzmény:
    el_tomo (73)
     
  20. 2004. szeptember 8. 10:1573.
    HELP!
    Van egy teljesen kezdő, de nagyon lelkes csapatunk, és szeretnénk télen is folytatni a játékot.
    Tud valaki bérelhető pályát Budapesten, lehetőleg észak-budán?
    A segítséget köszönöm.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2004. augusztus 31. 10:4372.
    Sziasztok üdv mindenkinek! Én már 6 éve röpizek a Dág csapatában játszok. 3 éve rendszeresen járunk strandröpizni régen pöttyösöztunk de már nagyrészt nyugatkörre járunk de múltkor Abádszalókon voltunk a Kelet-körön. Faterom Bagics László Horváth Hunorral indul és elég jó eredményeket értek el pl nyugat-kelet gála 3. hely és ti? Kik vagytok és hol játszotok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_327593
    Torolt_felhasznalo_327593
    2004. augusztus 26. 18:4171.
    folytatás:

    A gála végeredménye:

    Férfiak:
    1. Zsembrovszky Dávid-Magyarosi József, 2. Takács Gergely-Takács László, 3. Bagics László-Horváth G. Hunor, 4. Honti Richárd-Vocskó Máté, 5. Kovács Ferenc-Bőhm Zoltán, 6. Barna Bertalan-Suba István, 7. Maksa Zoltán-Nacsa Gábor, 8. Trenka Zoltán-Besenyei Attila
    Nők:
    1. Kovács Dóra-Kovács Eszter, 2. Antoni Krisztina-Józsa Zsuzsanna, 3. Rózsa Renáta-Baji Andrea, 4. Juhász Gabriella-Balczó Noémi, 5. Szűcs Anita-Váradi Orsolya, 6. Dégi Barbara-Kriegel Éva, 7. Dáné Orsolya-Medve Beatrix, 8. Bodó Anikó-Szél Márta
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327593 (70)
     
  23. Torolt_felhasznalo_327593
    Torolt_felhasznalo_327593
    2004. augusztus 26. 18:3970.
    I. Kelet-Nyugat Strandröplabda Gála - 2004
    2004. augusztus 20. Budakalász-Budapest, Omszki tó

    A Budakalász-Budapest határán fekvő gyöngyszem, az Omszki-tó, a nudista botrányokról híresült el. A strandröplabdások látványos gálája – reméljük – feledtetni tudja a kétes hírnevet! Nyugodt, vidám hangulatú regisztrációról, s nem a versenybíróságot zavarba ejtő, rekordszámú nevezőről kell beszámolnunk a Kelet-Nyugat Strandröplabda Gála kapcsán, miután ide már csak a Kelet- és Nyugat-kör összesen 10 fordulójának legjobbjai kaptak meghívást. Mindkét országrészből sokan kísérték el játékostársaikat, hogy szurkoljanak nekik. Talán csak a tűző nap, a harmincöt fok körüli hőmérséklet és a forró homok okozott némi fejfájást a résztvevőknek.

    Valójában a gála egy rendhagyó kezdeményezés volt, indítsuk hát hasonló formában, a végéről a beszámolónkat! Az eredményhirdetés után a férfi bajnok Zsembrovszky Dávid-Magyarosi József páros szurkolótábora nem a kupát töltötte meg pezsgővel, s nem győzelmi kortyokra buzdította kedvenceit. Nem! Nemes egyszerűséggel felkapták a fiúkat, és háromra a tó hűs hullámai közé dobták őket.
    Szó se róla, a bajnokok megérdemelték az ünneplést. Főleg akkor, ha azt nézzük, Dávid Érden, a párja a Csepelben röplabdázik, így eléggé körülményes a rendszeres gyakorlás. A döntőben 2:1 arányban kerekedtek felül a Takács Gergely-Takács László győri kettősön. Az első játszmát a Takácsok nyerték 21:16-ra, míg a másodikat látványos támadásokkal, okos ejtésekkel és rendkívül hatásos mezőnyözéssel, 21:19 arányban fordították a maguk javára Zsembrovszkyék. Magyarosi fizikát meghazudtoló, levegőben úszó mentései több alkalommal is tapsra késztették a népes publikumot. Végül 15:10-re nyerték a döntő játszmát, vele a Kelet-Nyugat gála első helyét és a vele járó kupát.
    Míg a fiúknál „kelet” küzdött „nyugat” ellen, addig a lányoknál Nyugat-körös háziverseny volt a Kovács ikrek és a Józsa-Antoni duó között. – Valójában azért jöttünk, hogy egy jót játsszunk. Azt azért reméltük, hogy kijön a lépés… – válaszolta kérdésünkre szerényen Kovács Dóra két anyai puszi között. Szoros küzdelemben, az egyik szurkoló szerint „fejben” nyerték meg 2:0 arányban a döntőt. No, nem a sakkra gondolt a rajongójuk! Pusztán arra utalt, hogy Antoni Kriszti kiváló mezőnyjátékát, Józsa Zsuzsa védhetetlen bombáit jól helyezett, elérhetetlen labdákkal ellensúlyozták. Játékuk valójában nem is meglepő, hisz’ Dóra és Eszter az ADRC-s gyermekévek után a Vasasban játszottak, majd újra az Angyalföld következett, s ez évtől, az egyetemi tanulmányaik miatt ismét klubot váltottak.
    Néhány perccel a férfi döntő után már a szervezőké volt a főszerep: katonás rendbe rakták a kupákat, az ajándékokat, s a műsorközlő sorra szólította az I. Kelet-Nyugat Strandröplabda Gála helyezettjeit, győzteseit. A díjakat a két főszervező, Bernáth Bea és Oczella Gyula, valamint a NIVEA termékmenedzsere, Radosiczky Anikó adták át.

    folytatás. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_502208 (69)
     
  24. 2004. augusztus 14. 10:0369.
    Sziasztok!

    Vki nem tudna ajánlani nekem Bp-en vmi helyet, ahol röplabdázni tanítanak? 20 éves vagyok és teljesen kezdő, viszont nagyon szeretnék röplabdázni tanulni. Előre is köszi, ha vki tud segíteni. RITA
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top