Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nőgyógyász a XV. ker-ben

Torolt_felhasznalo_892879
Torolt_felhasznalo_892879
Létrehozva: 2007. január 17. 15:06

Sziasztok!

Nemrég költöztem fel Bp.-re a XV. ker-be. Sajnos nem tudom, hogy hol találhatnék a kerületen belül nőgyógyászt magamnak.

Persze azt is jó lenne tudnom, hogy magánrendelésen kívül hol kereshetem fel az orvost, ill. a rendelés milyen díjakhoz kötött.

Nem utolsósorban pedig nagyon fontos lenne a pozitív véleményetek, ha már ismertek nőgyógyászt a kerületen belül!

Előre is köszi a segítséget!!!

  1. 2016. január 21. 20:0115.

    Sziasztok ! Nem tudom valaki nézi-e még ezt az oldalt ! De csatlakozni szeretnék Dr Kovács Péter csapatához. A multhéten jártunk nála mivel babát szeretnénk és 3 éve nem jött össze illetve nekem a párom az első férfi az életemben tudni akartuk a dolog miértjét . A magán rendelésén voltunk Budán . Megvizsgált meg ultrahangozott hüvelyen keresztül és komolyan mondom az ég adta világon semmi nem fájt és még kellemetlen sem volt . A másik dolog kb 8 hónapja kezeltek (3 nőgyógyász ) félre össze vissza gyógyszerekkel , mégsem tudom mondani hány 10 ezret költöttünk gyógyszerre , ő egy háromnapos (799.-ft-os) gyógyszer kuraval meg gyógyított . Remelem mostmár a baba is össze jön nála !! Sok sikert mindenkinek ! 

  2. Torolt_felhasznalo_332716
    Torolt_felhasznalo_332716
    2009. Április 6. 12:5514.
    Ha még aktuális, a Habermayer doktort ajánlom az Uzsokiból, nagyon rendes volt velem, amikor el kellett venni a babát. Kár, hogy nem előbb találkoztam vele, mert akkor a gyerekem is meg lenne. Magánrendelése van.
    előzmény:
    Marimacika (13)
    2009-03-11  09:23
  3. 2009. március 11. 09:2313.

    Sziasztok! Hátha valaki jár erre... 6.hetes kismama vagyok és a xv. kerületben lakom, viszont az Uzsokiban szeretnék szülni. Tudtok olyan orvost, akihez fordulhatok itt a kerületben, vagy Zuglóban, esetleg Újpesten? Régebben jártam a Krammer dokihoz, de ez az utolsó hsz. elbizonytalanított, mivel én lombikos vagyok, és volt már egy vetélésem tehát én is veszélyeztetett vagyok.

    Előre is köszönök minden infót.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_332716
    Torolt_felhasznalo_332716
    2008. december 19. 12:3412.

     dr. Krammer Józsefet régóta ismerem, mindig sokan vannak nála. Ennek köszönhetően már nagyon felszínes, szétszórt, pénzéhes lett. A beteggel való foglalkozás alatti idő nagy részét végigtelefonálja és a rendszeresen vitt "hálapénz" ellenére hangoztatja, hogy mennyire nem éri meg neki a terhesgondozás.Ennek köszönhetően többszörösen veszélyeztetett 17 hetes terhesen sikerült az ő gondozása alatt elvetélnem, pedig napokkal előtte kétszer is jártam nála azzal, hogy görcsöl a hasam. A terápia fekvés és görcsoldó. Mire megint mentem volna hozzá elment a magzatviz, a teljesen egészséges magzatomat meg kellett szülnöm ami másfél napig tartott. Azóta szét vagyok esve. Viszont ismeretlenül az Uzsoki kórházban végezték a műtétet, ahol nagyon rendes, megértő orvosokkal találkoztam. Krammer doktort pedig életem hátralévő részében látni sem akarom, mivel 40 fölötti vagyok, és valószínűleg elvette tőlem az utolsó esélyt arra, hogy még gyermekem lehessen.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_295760
    Torolt_felhasznalo_295760
    2007. október 1. 13:5311.

    Kedveskék,

    Nem ismeritek véletlen Dr. Kovács Pétert?( Rákos úti SZTK-ban)Milyen ő?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_699834
    Torolt_felhasznalo_699834
    2007. Április 15. 21:2310.
    Én a Görhöny dokihoz jártam a második terhességemmel, de őt nem ajánlom tiszta szívből. Nem is fogadtam meg, úgy mentem be a szülőotthonba, hogy nem volt fogadott dokim. Aztán a szülést az éppen ügyeletes doki, dr. Jerger András vezette le, aki nagyon lelkiismeretes volt és odafigyelt rám. Ő a szülőotthonon kívül a IV. kerületi SZTK-ban rendel. Csak ajánlani tudom, nem bántam meg, hogy így alakult a szülésem. Egyébként a Krammer dokiról is csak jót hallottam.
    előzmény:
    szucsagika (9)
    2007-04-11  16:05
  7. 2007. Április 11. 16:059.
    Gyarapítom Krammer doki táborát!   Tuti doki, ránéz az ember, és megnyugszik. Legalábbis rám ilyen hatással van. Megnyugtat. És lelkiismeretes. Tényleg bátran merem őt javasolni. Egyetlen hibája van, eszméletlen sokan vannak nála, mindig  .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_892879 (1)
    2007-01-17  15:06
  8. 2007. Április 11. 13:168.

    Sziasztok!

    Csatlakozom a Krammer táborhoz!!! Igazán emberi hozzáállással és szakmai hozzáértéssel kezeli a nőbetegeit!

    Ő az egyik ász. A másik pedig a Dr Hammersberg Elemér.Ő is a szülőotthonban dolgozik+magánrendelő.

     

    előzmény:
    paniko72 (3)
    2007-01-17  16:24
  9. Torolt_felhasznalo_945138
    Torolt_felhasznalo_945138
    2007. február 5. 08:567.

    Sziasztok!

    Gondoltam nem nyitok egy újabb nőgyógyászos topikot, bár nem muszáj, hogy pont a XV. kerben legyen akit keresek, de jó lenne valahol a közelben.

    A lényeg, hogy olyan nőgyógyászt keresek aki nem veszi fél vállról a hormonproblémákat és ha elmegyek hozzá akkor rendesen ki is vizsgál. Eddig csak olyan orvosoknál jártam akik mindenféle kivizsgálás nélkül csak ránézésre azt javasolták szedjek fogigátlót, holott minden problémám okozója pont ez volt.   

    Tehát hormonokhoz értő és kivizsgáló dokit szeretnék. Lehet magánrendelés is, ha lehet írjatok árakat is, jöhet priviben is.

    Köszönöm szépen.

    Ági

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2007. január 17. 16:376.
    Szia!

    Recept felírásért miért fizetsz ki neki ennyi pénzt? Azt a háziorvosod is megteszi, ingyen (egyelőre, de később is olcsóbban)!
    előzmény:
    Venezia (5)
    2007-01-17  16:33
  11. 2007. január 17. 16:335.
    Szia! Én a Rákos úti sztk főorvosának, Neszt Kálmánnak a magánrendelésére járok. Elég normális, de pl. a receptfelírásért 2005. áprilisában még 2000 forintot kért, a múlt héten már 3000 volt az összeg... 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_892879
    Torolt_felhasznalo_892879
    2007. január 17. 16:314.
    Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! Így már legalább van kiindulópontom.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2007. január 17. 16:243.

    Csatlakozom Vicához, a Krammer dokit csak ajánlani tudom!

    2 kolleganőm is hozzá jár, az egyikőjük nála szült. Első lépésben a palotai sztk-ban keresd meg, nem kell mást tenni, csak a földszinten regisztráltatod magad.

    előzmény:
    *Vica* (2)
    2007-01-17  15:18
  14. 2007. január 17. 15:182.

    Szia!

    Én csak ajánlani tudom neked dr. Krammer József adjunktust! Már régóta ismerem, megbízható, nagyon kedves. Két gyerkőcöt szültem nála.

    Megtalálhatod a XV. Rákos utcában a rendelőintézetben. Különben van magánrendelője is a Szabolcs utcában a kórházban.

    Most hogy rendel nem tudom, mert kb. fél éve voltam nála utoljára, de ha felhívod a rendelőintézetet, ott megmondják.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top