Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Túlélni :((((

Mosolyrend
Létrehozva: 2002. november 27. 08:22
Hétfőn lesz egy hónapja :( vitáztunk telefonon. Bántott :( Barátságról zagyvált. Az a férfi akit Őrülten Szeretek!!!!!Egy pár soros email amit már egy hete megírtam elindult útjára . . . . Hozzá :( pedig sose akartam elküldeni. A lelkem kiöntésére szántam akkor.
A soraimból kiderült, hogy nagyon hiányzik és érzem, hogy már nincs szüksége rám. Szépen kértem, hogy ne reagáljon a levélre s ne keresse velem a kapcsolatot. Amikor meghallom a hangját elgyengülök s látom ez így a helyes :(((((((

Azóta csend van. Ezek szerint túllépett rajtam :( !!???
Nincs valami tanácsotok????Mit tegyek??????

Lelkileg teljesen kész vagyok :(((((
  1. 2012. november 6. 16:009892.

    Sziasztok!

     

    Magam válaszolom meg 3 évvel ezelőtti beírásomat: 

     

    2012 október 18-án kedvesem, akiről 3 éve azt hittem elhagy és van valaki más esetleg az életében, ELJEGYZETT!

    Elindult egy új, egy szebb, teljesebb élet. Kimondhatatlan boldogság van bennem és fáj utólag, hogy mindig rosszat gondoltam róla. Félreértettem a dolgokat, de ez már nem is számít. Lett egy másik felem.

     

    Tehát TISIN él, virul, boldog és szerelmes, ma 2012. november 6-án is! :)     

     

                                    

     

                                

     

     

     

                                                     

    előzmény:
    TISIN (9883)
    2009-01-02  21:41
  2. Torolt_felhasznalo_668628
    Torolt_felhasznalo_668628
    2011. január 25. 19:069891.
    Áprilisban hagyott el, néha még gondolok rá :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. 2010. június 13. 19:449890.
    Nem... mint ahogy egy nőben sem...
    előzmény:
    Denisa_89 (9887)
    2010-05-27  07:39
  4. Torolt_felhasznalo_639018
    Torolt_felhasznalo_639018
    2010. június 13. 13:389889.

    Engem áprilisban hagyott itt a férjem.

    Azóta sem javult még nagyon,de már nem sírom át az éjszakákat. 

    Nagyon csúnyán ment el,sok hazugsággal.Természetesen nőhöz.Először magam okoltam,de már ezen túl vagyok.Gyereket vártam tőle,de azt is eldobta,mintha ő nem is akarta volna.Azóta sajnos már nincs baba...Őt is elvesztettem. 

    Aztán pont ma egy hete megkeresett.Hogy nagyon sajnál mindent,és szeretné újrakezdeni.De én nem tudom elfelejteni mindazt amit mondott,és tett velem.Pedig nagyon szeretem még mindíg,hiába akarom kiverni a fejemből.... 

    Találkoztunk,beszélgettünk,csókolóztunk(báno m már,mert hiba volt)

    ugyanis kiderült a másik előtt,és akkor megkaptam az újabb rúgást.Felhívott, ordíbált velem,és közölte,hogy választott,a másikat választotta,és őt szereti tiszta szívből.

     

    Nem tudom megéri-e harcolni olyanért,aki meg tud ilyeneket tenni a másikkal...

    Veled is telefonon szakít.Nem mert a szemedbe nézni?

    Szerintem most jobb,ha nem keresed.Ne írd meg neki mennyire hiányzik,mert nem fogja érdekelni!

    Legfeljebb arra fogja használni,hogy még jobban bántson.

    Mit akarsz hallani tőle?Hallgasson inkább,vagy írja azt,hogy ő már nem szeret? MErt csak ez a két eset lehetséges... 

    Ez a legnehezebb,de hidd el nem tehetsz mást.Hagyd hogy ő keressen,ha akar,most legalább 2-3 hétig. 

    Neked is kell ez az idő,hogy kisírhasd magad,és lenyugodj...

    Add ki magadból a feszültséget,sírj a barátnőidnek.Ha gondolod,hogy szeretnél beszélgetni,priviben írok elérhetőséget. Legalább mi sorstársak támogassuk egymást....

    előzmény:
    Denisa_89 (9887)
    2010-05-27  07:39
  5. 2010. június 13. 12:429888.
    Addig borzasztó ez az érzés míg az ember szerelmes. Mikor már nem érez mélyen, mindez átalakul józan,reális gondolattá.

    Sajnállak nagyon,kitartás és idő
    előzmény:
    Denisa_89 (9887)
    2010-05-27  07:39
  6. 2010. május 27. 07:399887.
    Sziasztok!
    Csatlakozom hozzátok, bár én még harcolok. Kedden kidobott a pasim. Reggel csókkal indult melózni,meg avval hogy szeret. Aztán melóból felhívott hogy vége
    Nem tudom miért. Anyósomhoz furdultam segitségért de ő még nem tudott beszélni vele.
    Csajok ezt nem élem túl,nagyon rossz! Itthon ülök egyedül a szobámban és nincs senki akihez szólhatnék.. segitsetek!
    Hát már egy pasiban sem lehet megbízni??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  7. 2009. szeptember 24. 19:589886.
    Sok ilyen pasi (?) van....és sajnos nőt használnak pajzsnak...
    előzmény:
    TISIN (9883)
    2009-01-02  21:41
  8. 2009. szeptember 24. 19:129885.
    És kééész :-) rnrnLebuktam.Nem baj lesz ez még így se :-) rnrnrn
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. január 2. 21:529884.
    ??? mi derült ki?? Elmondod?
    előzmény:
    TISIN (9883)
    2009-01-02  21:41
  10. 2009. január 2. 21:419883.

     

     

    Sziasztok!

     

    Ma 2009.01.02-án már minden rendben van.Rendben....Igen.Erre a szóra vártam éveken át.És bármennyire is dühös vagyok most az életre a történtek miatt,talán még hálás is lehetek amiért igen, 8 év után derültek ki dolgok,amiért nem mélyedtem el még ennél is jobban a szerelembe, s mindenbe ami ebbe beletartozik.....

    Nem is tudom mi a legjobb szó arra ami "történt",ami kiderült. A becsapás a legjobb szó minderre. Fáj-e?Nem tudom.A szerelem érzésének elvesztése,az hiányzik.A lázas készülődés mikor ővele találkoztam.a fájó búcsúk mikor mennem kellett.A szerelmes beszélgetések,a mindennapi apró jelek...Mindezek hiánya az ami fáj. És hogy ki tehet minderől?Ő,én?Egyikünk se...Talán az élet hogy ezt adta nekünk osztályrészül.Egy döbbenetes dolgot mellyel sem ő,én meg végképp nem tudok mit kezdeni.

    Minden kiderült és mindent megértettem.Mindenre választ kaptam és fanyar nyugalom van bennem kb 1 hete. Már nem sírok,nem aggódok hogy esetleg velem volt-e a baj. Ó dehogy....

    Egy nap viszont majd nagyon szomorúan fogok visszaemlékezni 8 évre,ami nem folytatódhatott,nem teljesedhetett ki mégjobban.

    Nem haragszok Őrá,sem magamra,hisz NEM TEHET RÓLA.És én ezt megértem,elfogadtam...Mi mást tehetnék? A szerelem részemről elmúlt,el kellett múlnia,mert MÁShogy alakultak a dolgok.....

     

    Elfogadtam,beláttam,megértettem és amiben csak tudom,támogatom.S hogy hogy fogok visszaemlékezni erre a 8 évemre ami őrületes szerelemmel indult és foszlott apránként darabokra,nem tudom.Kínomba lehet nevetnem is kéne.....

     Közönöm az életnek hogy alakult ahogy,tanultam belőle, s köszönöm hogy mellettem lehetettt éveken át mikor úgy érezte minden rendben van és nem MÁS az amit akar...

     Emelt fővel viselem a döbbenetes tényt és próbálok józanul gondolkodni. .....

     

     

    Lessons in love.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2008. október 27. 16:249882.
    képzeljétek!!! 86 nap után egy különös dolog történt...Ma délelőtt egy üres üzenetet kaptam tőle...Egy üres smst.. Azt hittem rosszul látok de mégis, Ő volt. Nem értem az üres sms jelentését, de valahogy mélységes megkönnyebbüléssel telt el utána a napom. Tudom mindez őrültség. Ha ezeket a sorokat pár év múlva visszaolvasom, hogy egy üres sms-nek úgy örültem mint majom a farkának, biztos hatalmasakat fogok saját magamon nevetni de most mégis, mégis ez az apró kis mozzanat újra pici reményt adott,felvillanyozott,jobb kedvre derített 86 nap után. hiába, ez a szerelem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2008. október 22. 01:579881.
    Nem nagyon tudok aludni. 80. nap után is furcsán érzem magam, nem vagyok az aki előtte voltam. Mintha nem is én lennék pedig sajnos nem egyszer éltem már át hasonlót vele de mégis...Ez az eddigieknél is reményvesztettebb időszak.Lehet hogy hülyeségnek hangzik, de 10 nap múlva lesz kerek 3 hónapja hogy egyetlen szót nem üzent..Ilyen még sose volt. Mindig volt valami furcsa levél, email, sms. Most azonban minden néma.Ilyen a 8 év alatt még sose fordult elő.Tudjátok lelkem mélyén nagyon félek ettől a 10 naptól. Mi van ha valóban augusztus 3-án láttam őt utoljára????????Mi lesz novemberben és decemberben? És következő évben? Beleborzongok ha ebbe belegondolok. Tudom hogy időre volt szüksége,szóba került még a nyáron...De most mégis olyan mintha ez az egész sokkos,idegen időszak sose érne véget. Félek a jövőtől az életemtől nélküle. 8 nap alatt 3x álmodtam vele azt hogy van valakije. Éjjelente fáradtan forgolódok és reggelente kimerülten ébredek. De nem adom fel.amig egy negyed százalék esély van arra hogy újra vele legyek addig én ki fogok tartani. Jó volt most ide írni jól esett az éjszaka közepén.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2008. október 2. 22:489880.
    Szia!Nagyon örülök Neked! Nagyon köszönöm!Remélem hamarosan a Túlélni fórum újra a boldogságtól lesz hangos:-)
    előzmény:
    Mosolyrend (9879)
    2008-09-30  19:45
  14. 2008. szeptember 30. 19:459879.

    Szia kicsi lány!

    Fel a fejjel!

    Én nagyon szorítok Neked mert igazán rádfér egy kis boldogság!

    Fontos,hogy találd meg a lelked békéjét anélkül nem megy!

     

    Vigyázz magadra!

    előzmény:
    TISIN (9878)
    2008-09-28  10:31
  15. 2008. szeptember 28. 10:319878.
    Köszönöm szépen a hozzászólásokat!Biztos mindenki járt már ilyen cipőben, tudom. Klasszikus eset ez is sajnos. De hiába vigasztal mindig mindenki azzal majd jobb lesz, könnyebb lesz pillanatnyilag sehogy se jó. Tudom nekem is volt sok hibám,de ez már késő bánat. Tényleg csak az idő segíthet ilyenkor. 56 napja nem láttam őt, nem beszeéltem vele,csak innen onnan csíptem el egy egy kósza hírt róla. Augusztus 3-án érkeztünk haza a közös nyaralásból és másnaptól kezdve tűnt el. Előtte sok gond volt és én kértem őt legyen kicsit más, alig vesz észre.Azt hittem az utazás megváltoztat dolgokat, de tévedtem. Nagyon szomorú voltam miatta egész évben. Úgy viselkedett velem mintha csak egy jó barátja lennék mindenféle tekintetben. Mikor eltűnt én próbéltam valaki mással kialakitani valamit, de sehogy se jött össze. Magamra erőltettem találkozásokat, hogy ne lássa a külvilág a bánatomat, ne legyen feltűnő hogy itthon ülök. Mindenki megrohant hol van ő hogyhogy nem jön,nem megyek...Nagyon rossz volt. Nem sokáig bírtam tartani az álcát és kissé összeroppantam.És mindez azért volt, hogy felejteni tudjam, hogy ne fájjon megint a hiánya. Be kellett látnom, még sok időre van szükségem ahhoz, hogy normális kapcsolatot tudjak kialakítani valakivel. Olyat,amiben már nem nézem percenként a telefont mikor hív vagy ír valamit mert ennek így semmi értelme. Most éldegélek csendben és nyugszik a lelkem. Mindneki azt mondja vissza fog jönni mert a 8 év alatt annyiszor szakítottunk már, de valahogy mindig újra egymásra találtunk. De én miért nem érzek így? Miért érzem úgy hogy augusztus 3-án láttam utoljára? Borzalmasan nehéz nélküle. Mindennap csak erőért imádkozom, hogy elviseljem mindezt. Köszönöm a támogató szavakat. Ezen a fórumon maradok mert egykori barátaimmal inditottuk ezt a fórumot még 2002-ben.Ebben a fórumban benne volt éveken át minden örömünk,bánatunk,együtt sírtunk és nevettünk. Órákon át itt voltunk egymásnak, legjobb barátra is itt tettem szert aki mai napig életem fontos része.Mikor ide írok midnig a bodlogk idők jutnak eszembe a gondtalan hétvégék, sok kacagás.Köszönöm szépen. Mindenkinek erőt, kitartást kívánok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_936934
    Torolt_felhasznalo_936934
    2008. szeptember 22. 12:549877.
    én is ugyanígy érzek...szóról szóra,mint te....
    előzmény:
    TISIN (9875)
    2008-09-21  23:41
  17. 2008. szeptember 22. 01:359876.

    Szia!

     

    Szeretettel tudom neked ajánlani a Segítsetek túllépni topikot. Igaz,7000 hozzászólás van már, de érdemes végiolvasnod.

    Valamennyire biztos segít neked is...

    előzmény:
    TISIN (9875)
    2008-09-21  23:41
  18. 2008. szeptember 21. 23:419875.
    Nem. Nem itt volt a gond....hanem hogy...kiirni se tudom annyira fáj.a 8 év alatt rengeteg szakítás volt.Mindig az ő részéről de valahogy midnig egymásra találtunk újra.Én midnig is szerettem ő és sok problémánk és hibáink ellenére is én midnig visszavártam őt. Ez ma is így van. Szeretem őt. Nem tehetek róla. Tudom én is hibás vagyok, ő is. De elviselhetetlenül hiányzik. 49 napja nem láttam és nem adott hírt magáról. Hát mit csináljak? ha nem szeret már el kell engednem.Ki tudja lehet ő boldogan éli az életét,bár azt a hírt kaptam hogy szomorú hát én is az vagyok. Nagyon....ez van. Csendben el fog telni az év...Az idő majd begyógyitja a sebeket. Mindenki átesik ilyenen.Csak én viselem ezt ilyen nagyon nehezen mert szerelmes vagyok még mindig.
    előzmény:
    d.eniko (9874)
    2008-08-30  15:34
  19. 2008. augusztus 30. 15:349874.
    Az lenne a kerdesem ,hogy ki hsznalt-e valaha????????
    előzmény:
    TISIN (9873)
    2008-08-13  21:44
  20. 2008. augusztus 13. 21:449873.
    Elvették a régi életem.Azt amiért érdemes volt élnem,amiért bodlogan ébredtem fel még borongós reggeleken is. már már csak emlékek maradtak abból,ami volt valaha.mintha csak egy filmet néznék,és nem lehet visszatekerni.Csak pereg és pereg a film megállíthatatlanul ésm ikor vége,valami új kezdődik.De én nem akartam újat,a régi akarom,de az élet rákényszerített és a józan ész.....MIÉRT KELETT ENNEK ÍGY LENNIE? Kedves BarátomSalget köszönöm hogy 2002 óta elfogadod életem és a barátom vagy bármekkora hibákat is követek el:(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. Április 21. 16:529872.
    Csöbörből vödörbe... Újabb túlélőtáborba kerültem ... :(
    előzmény:
    TISIN (9871)
    2007-08-22  20:43
  22. 2007. augusztus 22. 20:439871.
    jó lenne ha többet tunánk itt lenni mint a régi szép időkben 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2007. augusztus 17. 07:389870.

    Sziasztok!

     gyönyörű nyári napunk van ma.mindenkinek szépséges nyári estéket kivánok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2007. augusztus 14. 22:549869.

    Sziasztok!Hogy vagytok?rég beszéltünk már!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top