Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A Nők csak nők...

Torolt_felhasznalo_502111
Torolt_felhasznalo_502111
Létrehozva: 2005. január 14. 15:09
Sziasztok!

Szeretnék veletek megosztani egy különös esetet,mert kiváncsi vagyok a női véleményekre. Kb. 1 éve történt, hogy épp egy szimpatikus hölgyet szerettem volna meghódítani baráti társaságunkból,de végül úgy alakult ki, hogy ez nem jött össze. A lényeg nem ez, hanem ami utána történt. Egyik legjobb barátom kiokított hogy miért is történt ez, megpróbálom idézni:

" Tudod az a baj, hogy túlságosan leereszkedsz a nők közé, úgy beszélsz velük mintha teljesen egyenrangúnak tekintenéd őket magaddal! Persze legyél azért jó fej meg humoros,de ne beszélj ennyire közvetlenül és barátságosan! Mindig éreztetni kell velük, hogy mi férfiak vagyunk,tehát valamilyen szinten mindig fölöttük állunk, ők pedig csak nők! Sosem szabad átlépni egy bizonyos határt!"

Hát valami ilyesmi! Várom a véleményeteket!Mi az a bizonyos határ? Mi az hogy leereszkedni a nők szinvonalára?
  1. 2005. január 14. 20:21109.
    u. i : nem lehetne azt kérdeznie magától, h "illünk e egymáshoz?" csak a teljesség kedvéért.

    nekem a nyomulós azt is jelenti h kicsit el van szállva magától, és biztosra veszi h beteszi. ez pedig tényleg taszító
    előzmény:
    Pszihopapa (102)
     
  2. 2005. január 14. 19:07108.
    Azt hiszem értjük egymást.
    előzmény:
    daya01 (107)
     
  3. 2005. január 14. 19:05107.
    Viszont a nyomulos pasi nem viszi fel az önbizalmat. . . legalább is az enyémet nem. . . én inkább hülyét kapok tőle és nem győzök háritani.
    előzmény:
    Pszihopapa (106)
     
  4. 2005. január 14. 19:03106.
    Az én szótáramban sem jelent jót a nyomulás szó. És véleméynem szerint a "nyomulás" nem is egy olyan viselkedésmód, ahol vadász és préda egyenrangú fél volna. Egy kicsit úgy látom lelki szemeim előtt a nyomulós férfit, mint aki kuncsorog a nő kegyeiért, és figyelméért.
    előzmény:
    daya01 (104)
     
  5. Torolt_felhasznalo_116010
    Torolt_felhasznalo_116010
    2005. január 14. 19:00105.
    A barátodnak igaza van sok tekintetben még ha a csajfik itt félre is akarják érteni. :))) De ez az ő dolguk. A nők jelentős réfe feret felnézni a pasijára. Ez annyit tef, hogy feretik ha a pasiban van tartás, van tűrőképesség (amikor ők épp hiftiznek), feretik ha van benne kiegyensúlyozottság, feretik ha van benne egy kis vadság (csak ne velük femben), feretik ha a pasijuk egy kicsit hencegő kiskakas, de azt is, ha néha gyámolításra foruló gyerek, meg gyengéd (csak vele) és még ezer más dolgot (csak neki, csak vele, mindent csak ő érte). De téged ezek ne foglalkoztassanak és ne akarj olyan lenni, amilyennek látfólag látni feretnének. Ezeket a dolgokatt nem lehet mesterségesen előadni, mert a nők a maguk érzékenységükkel megérzik a hamisságot. Fóval ne legyél olyan amilyennek a barátod láttatni akar, legyél az ami vagy. Neked is jobb. Ha barátkozó vagy, légy barátkozó. Ha fótlan vagy, légy fótlan. Mert ha nagyon másnak láttatod magad, hamar kiábrándulnak belőled amikor kibújik belőled az igazi valód.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_502111 (1)
     
  6. 2005. január 14. 18:59104.
    A nyomulás nekem inkább negativ, talán én ugy tudnám megfogalmazni, hogy rád erölteti magát. . . . az viszont felettébb kellemetlen.
    előzmény:
    slimm (103)
     
  7. 2005. január 14. 18:56103.
    :) a beszélős az vicc volt :) és abból indultam ki h tetszik neki egy nő, nem abból h unja :)

    még mst is azt mondom a nyomulás nem ér semmit belső tartalom nékül. stílus, egyéniség, varázs, báj. még sorolhatnám a szinonímákat, és ezeknek a nyomulás nem része.
    most viccelek: lehet h az a gond h másként dekódoljuk a nyomulás szót :), mert az kínai amit a másik mond. . .

    amit a végén írtál az korrekt
    előzmény:
    Pszihopapa (102)
     
  8. 2005. január 14. 18:51102.
    Aki nyomul, azzal nem biztos, hogy barát akarna "maradni" az a nőszemély. :-))) Elvégre miért is akarna? Max azért, hogy az önbizalmát a nyomulós pasi újra meg újra fölpumpálja. persze a nyomulásnak is vannak fokozatai.

    Nem kell jóképet vágni amikor egy nő csak beszél és csak beszél.
    Ha nem tetszik amit mond a csaj, vagy idegesítő, akkor föl lehet állni, és fakénél lehet hagyni. Senki sem kényszerít, hogy ottmaradjak egy unalmas nő mellett, aki szerelmes a saját hangjába.

    Én azt javasolnám mosolygósfiúnak, hogy ne úgy álljon egy nőhöz, hogy "ezt most föl fogom szedni", hanem úgy, hogy "kiváncsi vagyok erre a nőre, és meg szeretném ismerni, hogy illik-e hozzám". Ne essünk tévedésbe, nem azt írtam, hogy én illek-e hozzá.
    előzmény:
    slimm (101)
     
  9. 2005. január 14. 18:45101.
    :) aki nyomul az is megkaphatja h legyünkbarátok. . . nem ezen múlik. stílus és egyéniség. ez nem záérja ki h vki érzékeny és empatikus is legyen. . .

    meglehet az egész csűrés csavarás annyit tesz: tudjon jóképet vágni amikor egy nő csak beszél és beszél és beszél. . . :) :)))))))))))
    előzmény:
    Pszihopapa (97)
     
  10. Torolt_felhasznalo_354914
    Torolt_felhasznalo_354914
    2005. január 14. 18:38100.
    Hopp, az az "akkor, ha" nem kell :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_354914 (99)
     
  11. Torolt_felhasznalo_354914
    Torolt_felhasznalo_354914
    2005. január 14. 18:3899.
    96-ra: micsoda meglepetés, egyetértek veled :-)))))akkor, ha
    előzmény:
    Pszihopapa (96)
     
  12. 2005. január 14. 18:3798.
    Egy biztos: a NŐ-nek az olyan férfi, mint a barátod, NEM kell! Lehet, dőt biztos, hogy vannak olyan nők is (ugye látod, hogy az előbb nagybetűvel, mst pedig kisbetűvel írtam a "nő" szót), akik ezt a primitív macsós dumát díjazzák, de hidd el, jobb, ha azokkal nem kezdesz. Az a férfi, aki csak a hímet játssza, akinek a második mondata az, hogy kisanyám, olyan jól tudok dugni, az ott valahol az alsó kategóriában levő nőknél érhet csak el sikereket. De persze ha neked is az a kategória kell, akkor fogadd meg a barátod tanácsát!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_502111 (88)
     
  13. 2005. január 14. 18:3397.
    "boy én is ismerek érzékeny pasikat akik a nőket "egyenrangúnak" tekintik, ettől még nem lesznek visszataszítóak vagy kerülendők. sőt"

    . . . . . sőt! A nők lazán rámondják, hogy "jófejvagy, demaradjunkbarátok".
    De miért akarjon az a szerencsétlen érzékeny pasi barát lenni, amikor ő azt a nőt meg akarja szerezni? Azért hogy szenvedjen és végignézze, hogy azt a nőt akit ő akart azt sorra megd. gja minden más nembarát pasi?
    előzmény:
    slimm (93)
     
  14. 2005. január 14. 18:2996.
    Én ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy ha azt akarod tudni mi kell egy nőnek, azt sosem egy nőtől kérdezd meg. Ugyanis a nők érdeklődését a férfiak irányában leginkább érzelmek irányítják, amit a Te nyelvedre nem fognak képesek lefordítani. A nők maguk között nagyon jól tudják miről beszélnek, de az Neked kínai lesz, mert nem úgy vagy összekötve mint a nők. Ez így van rendjén. Szóval ha tudni akarod mitől döglik a légy, akkor inkább kérdezz meg egy olyan pasit, aki tényleg sikeres a nőknél (és nem pedig csak azt mondja).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_502111 (88)
     
  15. Torolt_felhasznalo_904829
    Torolt_felhasznalo_904829
    2005. január 14. 18:1295.
    Ehez csak annyi:En es a ferjem tiszteletben tartjuk egymas nemet. Mindenben megeggyezzunk, ki kerjuk egymas velemenyet es nem hiszem ez igy lenne ha en ereznem hogy nem tisztel nem hallgat meg es lenezz mint not. Mit szolna a baratod ahoz ha O lenne a mi helyunkben? En a helyedben talan megprobalnam ot felvilagositani a mai helyzetrol es a nokrol. Remelem nem dolsz be neki! Szerinted letezik ma olyan no aki vagyik az elnyomasra?Gondolkozz el egy kicsit!!!!Sok sikert a neked megfelelo no megtalalasaban. hallgass a sajat erzelmeidre.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_200244
    Torolt_felhasznalo_200244
    2005. január 14. 17:5194.
    Több mint szánalmas az a férfi, aki ezzel a viselkedéssel próbálja meg palástolni túlzott kisebbségi érzését. Inkább sajnálom és kerülöm az ilyet, mint megvetem vagy gyűlölöm.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2005. január 14. 17:0593.
    szia :)boy én is ismerek érzékeny pasikat akik a nőket "egyenrangúnak" tekintik, ettől még nem lesznek visszataszítóak vagy kerülendők. sőt

    ami gáz az inkább a stílustalanság, amikor mintha egy visszhanggal lennénk együtt, akinek nincs saját véleménye. vagyis tényleg az a jó (és ez nőkre, ffiakra egyaránt igaz) aki önmaga, aki eztmegezt szereti mást meg nem és aki figyelmes is de ha nincs kedve akkor nem . . . stb. sztem a "macsó"knak is vannak kudarcaik, legfeljebb a nagy szájukkal palástolják ezt jól. egyszer bejön másszor meg nem. nem érdemes ennek akkora feneket keríteni.

    és nem érdemes mindent készpénznek venni amit mások mondanak, mert lehet h csak a saját kishitűségüket próbálják leplezni :)

    koltai után szabadon: meg kell próbálni 1x, 2x 100x és ha akkor sem sikerül, na akkor mondhatjuk h rossz napunk van!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_502111 (88)
     
  18. 2005. január 14. 16:3992.
    :)))
    előzmény:
    En_Vogue (91)
     
  19. 2005. január 14. 16:3691.
    :)))
    előzmény:
    gauguin (90)
     
  20. 2005. január 14. 16:3490.
    Ezt nagyon szépen adtad elő!:)))))
    előzmény:
    En_Vogue (89)
     
  21. 2005. január 14. 16:3289.
    Nem színészkedni kell, csak meg kell tanulni 1. 'jól prezentálni azt ami belül van', 2. az embereket kezelni. Minden kapcsolat egy dominancia harc, és a tisztelet kivívása nagyon fontos. Akár párkapcsolat, akár üzleti vagy baráti.
    előzmény:
    gauguin (87)
     
  22. Torolt_felhasznalo_502111
    Torolt_felhasznalo_502111
    2005. január 14. 16:3088.
    Köszi mindenkinek a hozzászólást! Most mennem kell, de még benézek!üdv
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2005. január 14. 16:2187.
    Partiképes vagy, csak Magadat add! Életed nem egy szerep, amit a darab végén leteszel a színház öltözőjében és tök másmilyen figurával jössz ki onnan! Nem színészkedhetsz egy életen át, mert felsülsz a szerepedben!:(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_502111 (81)
     
  24. 2005. január 14. 16:2186.
    Ezen kívül ő most direkt a nőket akarta megkérdezni, mivel eddig nem volt sikeres. Mi elmondjuk neki mit gondolunk, te meg azt mondod hogy ne foglalkozzon vele, csinálja úgy ahogy eddig. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351098 (82)
     

Címlap

top