Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Egyik kutya másik eb.

Torolt_felhasznalo_543392
Torolt_felhasznalo_543392
Létrehozva: 2004. augusztus 6. 11:41
Segítsetek nekem légyszi'!
Két éve vagyunk együtt a barátommal, eleinte jó volt minden, mint minden kapcsolatban. Aztán pár hónapja történt valami, nem tudom mi. Rögeszméjévé vált, hogy megcsalom ha nem is most majd akkor biztos valamikor majd megteszem. Ha meg nem csalom meg, akkor elhagyom. Állandósultak a viták, a veszekedések. Már nem csinálunk együtt semmit sem, mert mindig fáradt és nem ér rá, dolgozik. Persze csak rám nem ér rám, minden másra igen. Hetente egyetlen egy napot találkozunk. Ha szeretnék elmenni valahová mindig van valami kifogás, de ha nélküle megyek, akkor meg először a hiszti, utána meg a szép szavak. Aztán a következő alkalommal persze megkapom, hogy én elmentem nélküle. Tény, hogy én is eléggé sokat hisztizek mikor ő elmegy, mert soha egyszer nem jutott eszébe mostanában megkérdezni van-e kedvem menni, csak bejelnti az utolsó pillanatban, függetlenül attól, hogy mondjuk megbeszéltünk valami programot. Nem tudom mit gondoljak. Egy barátom azt mondta, hogy két lehetőségem van, tönkreteszem magamat vagy lelépek. Kivülállók másként látnak dolgokat.
És azt hiszem őt is meg kéne hallgatni ahoz, hogy igazán véleményt mondhasson valaki, de ez most nem lehetséges. :)
Szeretem őt, és nem ilyen volt, mégis azt érzem hagyni kéne a francba az egészet, mert meghasad a szivem. És mégsem tudom csak úgy hagyni az egészet, mert ez mostanában nem ő. Nem lehet egy odaadó valakiből egyik hónapról a másikra egy önző dög. Vagy mégis csak?!
Nem tudom mi tévő legyek...
  1. Torolt_felhasznalo_474133
    Torolt_felhasznalo_474133
    2007. november 6. 21:2642.

     

     

     

    ÁS A KUTYÁM! CSAK DEMSZKY NE TUGGYA MEG   

     

     

    előzmény:
    1Vidéki (41)
    2005-01-04  18:55
  2. Torolt_felhasznalo_927220
    Torolt_felhasznalo_927220
    2005. január 4. 18:5541.
    KUTYABARÁTOK, ÁLLATVÉDŐK. NÉZZÉTEK A TV2 MINDJÁRT KEZDŐDŐ AKTIV MŰSORÁT!
    UTÁNNA BESZÉLJÜK MEG.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_543392
    Torolt_felhasznalo_543392
    2004. augusztus 7. 17:1740.
    Meg lesz a türelem és időt is adok magamnak.
    Köszönöm.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_160553 (39)
     
  4. 2004. augusztus 7. 14:3739.
    Dehogy, nekem is van egy baráti pár a közelemben, akiknél ez már életforma. Egyébként meg tök normálisak, csak se külön, se együtt nem birják.
    Akkor tényleg mindennek oka van. Lehet, hogy nem rossz megoldás, ha megpróbálsz rájönni mitől lett ilyen, persze, tudom, olyan nehéz indulatok, meg érzelmek nélkül, higgadtan. Ne várd, hogy bárki is reálisan tudjon dönteni, te érzed ott legbelül, hogy mi van. Adj időt magadnak.
    előzmény:
    xell (37)
     
  5. Torolt_felhasznalo_543392
    Torolt_felhasznalo_543392
    2004. augusztus 7. 14:2638.
    Ja gagyi :)
    Senki sem pótolhatatlan, még ő sem. És ezt biztos ő is tudja. Nem véletlenül kerget az őrületbe a rohamaival.
    előzmény:
    HiúÁbránd (35)
     
  6. Torolt_felhasznalo_543392
    Torolt_felhasznalo_543392
    2004. augusztus 7. 14:2337.
    Tényleg nagyon nehéz vele beszélni és tényleg el kell találni a jó pillanatot nála. Olykor sikerül is és akkor azt mondja, hogy hülyeség az egész ne beszéljünk róla, nem kell. Szeretjük egymást és ez a lényeg, majd odafigyel magára, meg persze én is figyeljek oda mit csinálok.
    Sok minden került már abba a mérlegbe, de úgy érzem nem tudok reálisan dönteni, mert egy összebújós éjszaka után mindent elfeljetek és azt hiszem mostantól minden a régi. Eltelik két nap és kész újra marjuk egymást. Nevetségesek vagyunk.
    Óvatosak is vagyunk féltjük az érzéseinket, meg mindent. Ő is nehezen bontakozik én is, de ő talán még nehezebb eset mint én. Szeretem egy csomó minden miatt és egy kanál vízben meg tudnám folytani a féltékenykedés miatt.
    Félti magát a csalódástól és mindentől, ezt már sikerült kiderítenem. Lassan haladok, de biztos találok megoldást. Ha meg nincsen más megoldás akkor tényleg el kell, hogy engedjem. Persze ez az utolsó eshetőség.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_160553 (36)
     
  7. 2004. augusztus 7. 13:5336.
    Azért mertem ezt javasolni, mert sok helyzetet szúrtam el én is, amikor rossz helyen és időben tettem fel a kérdést. Csak azért, mert ha rossz kedvem van én azonnali törődésre vágyom, ami még nem biztos, hogy a másiknál is igy müködik, lehet, neki kell egy hét is, mire kiböki és enged segiteni. Ez csak egy példa.
    Azt is irtam, hogy csak akkor, ha érdemesnek tartod, tényleg akkor fektess a megoldásba energiát. Valami biztos van benne, amiért szereted, amiért próbálkoztál eddig is megoldani a helyzetet. Ez, amit leirtál kis részlete az életeteknek, ettől még lehet világi jó ember, vagy őrült rossz. Csinálj mérleget, érdemes-e gyötrődni tovább.
    előzmény:
    xell (34)
     
  8. 2004. augusztus 7. 13:2235.
    lépj le, így már tök gagyi az egész. . . .
    Hacsak nem érzed pótolhatatlannak a pasit.
    előzmény:
    xell (1)
     
  9. Torolt_felhasznalo_543392
    Torolt_felhasznalo_543392
    2004. augusztus 7. 13:2034.
    Kb kismillió kétszer próbáltam beszélni, mindig az lett a vége, hogy gyanus vagyok. Ennyi.
    Majd meglátom mi lesz. . . ! Várok még, hátha. . . !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_160553 (33)
     
  10. 2004. augusztus 6. 20:4233.
    Szia!
    Szerintem mielőtt bármely feltételezést biztosra vennél/és ha tényleg ugy érzed, hogy érdemes rá/
    egy hosszu beszélgetés rátok férne. Pesze a "beszélgessünk"felszólitó módra biztos élénk menekülésbe kezd, tehát ezt ki kellene hagyni. Talán várj meg egy alkalmas pillanatot/mármint ő ne legyen éppen akkor flugos/amikor szervezel vele egy közös programot, és talán kettesben, egy semleges helyen beszélni fog az érzéseiről. Lényeg, hogy ne erőltesd, ne gyanusitsd, és ne mondj olyat, amit te sem hallanál szivesen. Az indulattól, a haragtól mindenki bezárkózik. Ha elmondod mit érzel, és ha ezt ugy teszed, hogy nem kényszerited menekülésre, biztos ő is beszélni fog.
    Addig meg ne gyötörd magad, minden csak feltételezés. . ha már tudsz valamit, akkor érdemes döntened. Szerintem.
    előzmény:
    xell (32)
     
  11. Torolt_felhasznalo_543392
    Torolt_felhasznalo_543392
    2004. augusztus 6. 14:0632.
    Majd jövök.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_543392
    Torolt_felhasznalo_543392
    2004. augusztus 6. 13:5831.
    Menekülni. . . :) Úgy szeretnék, de valami miatt nem megy. Úgy érzem, hogy még nincs veszve az egész, hogy ebből lehet valmi még!
    Mindig mindent addig hajtk, míg bele nem bukok, és most ezzel is így vagyok.
    előzmény:
    ezisen (26)
     
  13. Torolt_felhasznalo_543392
    Torolt_felhasznalo_543392
    2004. augusztus 6. 13:5630.
    A szép az egészben, hogy nem tudtam róla, csak volt egy sanda gyanum és rákérdeztem ő meg nem tehetett mást bevalotta. Akkor azt gondoltam abban a pillanatban, hogy akkor most én itt sem vagyok és nem is ismerlek, de addigra már eltelt vagy egy hónap és én nagyon megszerettem őt és azt akartam, hogy ő is megszeressen engem.
    Egyébként a foglalt pasi tényleg tabu nálam. De addigra ez nem számított, meg azért eléggé el is kábított, hogy én vagyok a jobb, meg az a másik nem ilyen aranyos, m eg kedves, meg bla. . . bla. . . bla. . . !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_697974 (28)
     
  14. Torolt_felhasznalo_543392
    Torolt_felhasznalo_543392
    2004. augusztus 6. 13:5229.
    Nem merem megnézni a telcsijét. Kis hülye vagyok.
    Őt meg már megkérdeztem, azt mondta, hogy biztos én csalom meg, mert engem szoktak éjjel felhívni minden-féle emberek. Most mit csináljak, ha néhány barátom azt hiszi engem lehet hívni mindig minden-féle időpontokban?!
    Közös ismerős nincsen. Ezt komolyan mondom. Ő kinem állhatja az én barátaimat, igaz ők sem szeretik, én meg nem szeretem az övéit. Kivéve egyet, de attól meg jó távol tart, mert szerinte túl kedvesek vagyunk egymáshoz. Külön társaságba járunk. Ez ezért elég nagy bibi.
    előzmény:
    Ametyst (27)
     
  15. 2004. augusztus 6. 13:5028.
    Tudod, én valójában ezért sem vagyok "híve" annak, hogy foglalt pasikkal kezdjek (nem is tettem soha), mégha engem is választ mindig bennem lenne a kétkedés, hogy, ha egyszer megtette. . . főleg, ha hajlamos a párhuzamos játékokra. Egyébként nyilvánvaló, hogy elakarja terelni a figyelmet valamiről a balhézással, valszeg a saját hűtlenségéről
    előzmény:
    xell (25)
     
  16. 2004. augusztus 6. 13:4427.
    Kérdezd meg a közös ismerőseiteket, akik nem lojálisak hozzá! Általában ilyenkor már sokan tudnak a dologról, ha van miről. . .
    És a telefonjába is nézz bele! Bár ha ügyes, akkor nem találsz benne semmit. . .

    A legjobb lenne, ha tőle kérdeznél rá konkrétan, és ha tagad, figyeld, hazudik-e.
    Ez így már úgysem mehet sokáig tovább. . .
    előzmény:
    xell (24)
     
  17. 2004. augusztus 6. 13:4426.
    Szerintem már te is tudod, hogy ebből nem lesz semmi jó, ha sokáig hagyod belesüllyed a megszokásba az egész és már azt sem tudod majd, hogy iért vagy vele.
    Ne törődj vele mit vág a fejedhez, hagyd meg neki azt a lehetőséget, hogy még saját magának is azt hazudja, hogy te hagytad el, és minél gyorsabban MENEKÜLJ!
    előzmény:
    xell (24)
     
  18. Torolt_felhasznalo_543392
    Torolt_felhasznalo_543392
    2004. augusztus 6. 13:3825.
    Ez biztos így van.
    Én is féltékeny vagyok, de eszembe nem jutott soha, hogy megcsal, mostanáig. Féltékeny voltam, ha mondjuk láttam egy lánnyal beszélni, de ez nem volt olyan mint az övé, én nem kértem számon, nem hánytam a szemére a dolgokat. És nem is láttam értelmét.
    Akkor sem szóltam egy szót sem mikor volt velem párhuzamosan az elején a másik lány, pedig majd megőrültem mikor csak öt percet késett. De nem mondtam semmit sem.
    előzmény:
    -csippi- (23)
     
  19. Torolt_felhasznalo_543392
    Torolt_felhasznalo_543392
    2004. augusztus 6. 13:3524.
    Az a baj, hogy én nem tudom, hogy nézhetnék utána. Nem vagyok egy ellenőrzős tipus, két év alatt egyszer sem nyúltam a dolgaihoz (pl. telefon) és ő sem az enyémhez. . . azt hiszem.
    Egyszer itt maradt a telcsije nem mertem hozzányúlni, pedig csörgött, inkább fogtam és kikapcsoltam.
    előzmény:
    Ametyst (22)
     
  20. 2004. augusztus 6. 13:3123.
    Teljesen mindegy, hogy eddig nem volt az:( a zöld szemű szörny sajnos olyan, hogy ott van, és nem mozdul. mániává válhat.
    előzmény:
    xell (20)
     
  21. 2004. augusztus 6. 13:3022.
    Több kapcsolatot látva is az a véleményem, hogy ha hirtelen az egyik elkezdi vádolni a másikat, hogy biztos megcsalja (és kzben erre nincs valós alapja), az azért van, mert valójában ő csal. . .
    Az is gyanús, hogy mostanában olyan sokat dolgozik. . .
    Hogy mindenki másra ráér, csak rád nem. . .

    Nézz utána a dolgainak, mert kb. 95%, hogy van valakije, csak még nem tudott/akart dönteni.
    előzmény:
    xell (1)
     
  22. Torolt_felhasznalo_543392
    Torolt_felhasznalo_543392
    2004. augusztus 6. 13:3021.
    De lehet, de azért remélem, hogy mégsem!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_446515 (2)
     
  23. Torolt_felhasznalo_543392
    Torolt_felhasznalo_543392
    2004. augusztus 6. 13:2920.
    De eddig nem volt az. :( Megbízott bennem. . . és én is enne minden ellenére.
    előzmény:
    -csippi- (3)
     
  24. Torolt_felhasznalo_543392
    Torolt_felhasznalo_543392
    2004. augusztus 6. 13:2819.
    Az az igazság, hogy amikor összejöttem vel, akkor volt egy barátnője. És csúnya dolog, de próbálgatott minket, ki a jobb. Én meg megkűzdöttem, mert soha nem lettem még elsőlátásra szerelmes. Engem választott, de lehet, hogy most megint van neki valaki, akit próbálgat velem szemben.
    Vagy tényleg fél kimondani, hogy na pá, és azt akarja, hogy én mondjam. De közben meg mintha bebiztosítaná magát, hogy mégse hagyjam ott, mert mindig elmondja, hogy én fogom elhagyni őt. Én meg nem akarom.
    Vagy csak azért mondja, hogy majd ezt is afejemhez vághassa amikor elhagyom esetleg, hogy na én megmondtam, hogy te fogsz szakítani.
    Már tiszta hisztérika lettem mellette. Nem is merek semerre sem nézni, mert félek a jelenetektől. És mindig úgy csűri csavarja, hogy neki legyen igaza. Persze biztos neki is van, de én akkor sem csalom meg. Ezt neki kéne a legjobban tudnia. Olyan gátlásos vagyok, hogy inkább hazamegyek ha hozzámszól valaki. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top