Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Néma flört

rockshow17
Létrehozva: 2017. július 6. 23:28

Mar egy jo par honapja minden reggel munkaba menet ugyanabban az idoben ugyanott talalkozok egy ferfival.elsetalunk egymas mellett. Tetszik nekem es tudom hogy en is neki. Melyen egymas szemebe nezunk. Egymas utan fordulunk. Mosolygunk. Nem szimpla szimpatia. Ugy tud a szemembe nezzni hogy vegig borzongok. Soha nem szoltunk meg egymashoz. De nem is akarok. Ez igy jo. Izgalmas. Most megis valahogy jo lenne kommunikalni vele. De azt talaltam ki hogy jatekra hivom es mikor egy reggel elsetalunk egymas mellett a kezebe nyujtok egy cetlit amire irnek egy üzenetet. Vmi olyasmire gondoltam kezdesnek hogy "Van kedved jatszani? Igen Nem " arra gondoltam h ez olyan izgi tud lenni hogy vajon masnap visszanyujtja e a papir cetlit vagy sem. Minden nap lehet varni hogy ki mit uzen a masiknak. Megis nasabb mint siman leszolitani. Olyan erdekesebb. Ti hogy gondoljatok??? Vagy mit lehetne irni kezdesnek a cetlire? Fiuk velemenyere is kivancsi lennek hogy ok hogy reagalnanak hasonlo szituba? 

  1. 2018. szeptember 20. 23:59139.

    Bogi,ne bentsd   szegenyt,egy kivizsgalas szerint a legrosszabb szeretok:nemet


    angol,sved


    de tendszerint az angol,ahol nem tudjak mikor kezdi es mikor vegzi...


    de ha ez neki jo,miert bantsuk????


    Inkabb kivanjunk neki sok boldog cetlizos evet!!!!!!

    előzmény:
    Büdösbogár (138)
    2018-09-20  16:33
  2. 2018. szeptember 20. 16:33138.

    Nagyon amatőr vagy, de nagyon sok a hiszékeny ember. 

    előzmény:
    rockshow17 (135)
    2018-09-14  09:10
  3. 2018. szeptember 19. 18:18137.

    előzmény:
    rockshow17 (135)
    2018-09-14  09:10
  4. 2018. szeptember 17. 01:13136.

    En elhiszem,meg azt is ,hogy nem tudtadmhogy radioban van,senki sem hallgat mar radiot,csak egyet neheez a sexet,mert az angolok, a nemetek utan a legrosszabbak ezen a teren,de kivanok sok boldogsagot!!!!!


    Irjal neha...

    előzmény:
    rockshow17 (135)
    2018-09-14  09:10
  5. 2018. szeptember 14. 09:10135.

    Azért ez a nevem a fórumon mert mikor beregisztráltam a Rock show c film ment a TV ben Paul Mccartney ról. Már a legelején leirtam hogy a srácnak számomra nagyon megnyerő a kinézete, ezért is tetszett meg mivel imádom a rock zenét ( jól öltözködik, tele van varrva ) . aki nem hiszi el ezt a sztorit semmi baj. Megértem hisz eléggé hihetetlen hogy ilyen van. Még számunkra is... a mai napig libabőrösek vagyunk ha rá gondolunk hogy hogy kezdtük ezt az egészet. És jókat mosolygunk mennyit bénáztunk az elején. Én senkinek semmi sértőt vagy becsmérlőt nem írok aki kikacag emiatt a sztori miatt. Kivanom hogy  mindenki talalja meg a párját valamilyen formában. Ha igy ilyen meseszerűen történve annak meg külön örülnék mert leirhatatlanul jó érzés és tudom hogy ha nem is fog örökké tartani ez a kapcsolat életem végéig mosollyal fogok rá emlékezni mert ilyen tényleg nem minden nap történik az emberrel. 

  6. 2018. szeptember 7. 21:32134.

    Bogi,most mer bantod szegenyt?????Ilyen sokaig tartott  mire kitalalta a meset,nekem -a  cetlizes- nagyon tetszett!!!!!


    Mint egy 60-as rosszul sikerult kemregeny,a lenyeg ,hogy boldog!!!!!!!

    előzmény:
    Büdösbogár (132)
    2018-09-03  13:42
  7. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2018. szeptember 3. 17:46133.

    Úristen ma eszembe jutott ez a topik es visszaolvastam. 


    Nem tudom érdejel e valakit de gondoltam leirom azóta mi történt. 


    Volt barátnője. Egy cetlibe leirta hogy ő mar rég megtalált facebookon. Es leirta hogy ő kicsoda ha szeretném lecsekkolni. Lecsekkoltam. Kiderült hogy ő a hetkoznapi eleten kivul egy híres rádiós itt Angliában. Radio musora van egy csomo rock radioban. Fesztivalokon vilaghiru bandakat interjuvoltat. Elég vad életet él. 


    Szakitott a baratnőjvel. Mikor még cetliztunk.Állitolag nem miattam mar amugyis nem voltak el jol.


    Talalkozgattunk. Smarolgattunk. Oktoberbe lesz egy éve hogy "együtt vagyunk". Idezojelesen irtam mert nem élünk együtt nem vagyunk egy pár. Ő éli a kus hektikus életét. Radiozik, fesztivalozik, cikkeket ir, albumokat bemutat, mellette dolgozik hetkoznapi meloba. En is elem az eletem. Ez az egesz a testi kapcsolaton alapszik. A szex van a kozpontban. Imadom. Imadjuk. Olyan hihetetlen modon klappolunk hogy azt leirni nem tudom. Úgy tud hozzám érni es kenyeztetni mint meg soha senki. Olyan gyonyort elhetek at vele amit nagyon sokan szerintem egesz eletukbe nem tudnak atelni. Ensem tudtam hogy ilyen letezik mig o meg nem mutatta nekem milyen mikor eltudsz menni a csucsra 5-6 szor egy egyutt let alatt. O is imad velem lenni. Azt mondta soha senkivel nem erzett meg ennyire intenziv orgazmust mint amit velem el at. Valahogy olyan mintha igy egymasnak lettunk volna teremtve az agyban. Minden porcikankkal eggye valunk. Mimor vele vagyok minden annyira nyugodt. Megall a vilag. O is ugyan igy van vele. Valahogy ugy erzem most igy jo. Elni vele mint egy par lehet nem tudnék. Sosincs otthon. Minden hetvegen radiozik vagy interjukat csinal. Vagy ir. A hetkoznap estei szabadok. De azt mar most tudom hogy ez a mi kis romancunk egy eleten at fog tartani. Nem akar elvesziteni es en se ot. Lehet neha megszakad ha lesz neki vkije. Vagy nekem jon vki . de mindig visszafogunk terni egymashoz. Azt mondta h a legcsodalatossabb idot velem tolti. Es soha nem volt meg ennyire boldog mikor vkivel egyutt volt. Es hogy soha eleteben nem talalkozott meg ennyire imadni valo lannyal mint en. Es hogy nagyon kulonleges vagyok. Es folyamatosan ram gondol. Olyan vagyok neki mint egy drog. Fuggo lett. Allandoan velem almodik. Megteszunk olyan dolgokat amiket eddig nem. Mindent kiprobalunk az agyban ami a fantaziankat hajtja. Es nem csak az agyban. Multkor kimentunk egy mezőre es ott szeretkeztunk. Uristen eszmeletlen volt. Minden tokeletes. 

    idézet:
    rockshow17 (128)
    2018-08-25 09:36:52

    Phű! Álmodik a nyomor.

    előzmény:
    rockshow17 (128)
    2018-08-25  09:36
  8. 2018. szeptember 3. 13:42132.

    Teljesen véletlenül kiderült, hogy rock műsorokat vezet rádióban ? Nem mondod ? Az embernek eláll a szava.... Akkor az ismeretlenségben a nickneved megválasztása, és e különleges egybeesés ennek fényében pedig már maga a fantasztikum kategória. 


    Elég lesz a kamuból, nem kell már ezt tovább szőni ! 

    előzmény:
    rockshow17 (128)
    2018-08-25  09:36
  9. 2018. szeptember 3. 02:11131.

    Gratula!!!!!!!!!Milyen szivmelengeto ilyent olvasni!!!Tovabi sok boldogsagot!!!!!

    előzmény:
    rockshow17 (128)
    2018-08-25  09:36
  10. 2018. szeptember 2. 10:47130.

    Hát igen.....nagyon klassz!    VAN ILYEN!

  11. 2018. augusztus 30. 18:18129.

    Örülök, hogy jól alakultak a dolgok, öröm volt olvasni a történeted

    előzmény:
    rockshow17 (128)
    2018-08-25  09:36
  12. 2018. augusztus 25. 09:36128.

    Úristen ma eszembe jutott ez a topik es visszaolvastam. 


    Nem tudom érdejel e valakit de gondoltam leirom azóta mi történt. 


    Volt barátnője. Egy cetlibe leirta hogy ő mar rég megtalált facebookon. Es leirta hogy ő kicsoda ha szeretném lecsekkolni. Lecsekkoltam. Kiderült hogy ő a hetkoznapi eleten kivul egy híres rádiós itt Angliában. Radio musora van egy csomo rock radioban. Fesztivalokon vilaghiru bandakat interjuvoltat. Elég vad életet él. 


    Szakitott a baratnőjvel. Mikor még cetliztunk.Állitolag nem miattam mar amugyis nem voltak el jol.


    Talalkozgattunk. Smarolgattunk. Oktoberbe lesz egy éve hogy "együtt vagyunk". Idezojelesen irtam mert nem élünk együtt nem vagyunk egy pár. Ő éli a kus hektikus életét. Radiozik, fesztivalozik, cikkeket ir, albumokat bemutat, mellette dolgozik hetkoznapi meloba. En is elem az eletem. Ez az egesz a testi kapcsolaton alapszik. A szex van a kozpontban. Imadom. Imadjuk. Olyan hihetetlen modon klappolunk hogy azt leirni nem tudom. Úgy tud hozzám érni es kenyeztetni mint meg soha senki. Olyan gyonyort elhetek at vele amit nagyon sokan szerintem egesz eletukbe nem tudnak atelni. Ensem tudtam hogy ilyen letezik mig o meg nem mutatta nekem milyen mikor eltudsz menni a csucsra 5-6 szor egy egyutt let alatt. O is imad velem lenni. Azt mondta soha senkivel nem erzett meg ennyire intenziv orgazmust mint amit velem el at. Valahogy olyan mintha igy egymasnak lettunk volna teremtve az agyban. Minden porcikankkal eggye valunk. Mimor vele vagyok minden annyira nyugodt. Megall a vilag. O is ugyan igy van vele. Valahogy ugy erzem most igy jo. Elni vele mint egy par lehet nem tudnék. Sosincs otthon. Minden hetvegen radiozik vagy interjukat csinal. Vagy ir. A hetkoznap estei szabadok. De azt mar most tudom hogy ez a mi kis romancunk egy eleten at fog tartani. Nem akar elvesziteni es en se ot. Lehet neha megszakad ha lesz neki vkije. Vagy nekem jon vki . de mindig visszafogunk terni egymashoz. Azt mondta h a legcsodalatossabb idot velem tolti. Es soha nem volt meg ennyire boldog mikor vkivel egyutt volt. Es hogy soha eleteben nem talalkozott meg ennyire imadni valo lannyal mint en. Es hogy nagyon kulonleges vagyok. Es folyamatosan ram gondol. Olyan vagyok neki mint egy drog. Fuggo lett. Allandoan velem almodik. Megteszunk olyan dolgokat amiket eddig nem. Mindent kiprobalunk az agyban ami a fantaziankat hajtja. Es nem csak az agyban. Multkor kimentunk egy mezőre es ott szeretkeztunk. Uristen eszmeletlen volt. Minden tokeletes. 

  13. 2017. augusztus 31. 17:55127.

    Tud működni ugyanez érzelmekkel is. Kimazsolázod egy átlag kapcsolat többnyire jól működő részleteit és csak arra szorítkoztok. A napi rutint éli mindenki ahogy tudja/akarja. Kicsit macerásabb, néha hullámvasutasabb, mint nulla érzelemmel, de többlet tartalma van a szexnek is így. Kezelhető ez is, ha egyformák az igények.

    előzmény:
    cabron (125)
    2017-08-31  15:39
  14. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. augusztus 31. 16:15126.

    lassan 40 éve ezt csinálom lányokkal és teljesen oké és mindig előre kijelentem, hogy én nem fogom másképp gondolni, hiába variálgat


    bele se kezdjen, ha szerelmesedni meg egyebek akar


    én is csinálok programokat is nem csak fakk, de nem fizetem ki a csaj részét, ha akar velem jönni mondjuk sárkányrepcsizni, jöhet ha van rá kedve és pénze


    és nem állok le szocproblémásokkal

    előzmény:
    cabron (125)
    2017-08-31  15:39
  15. 2017. augusztus 31. 15:39125.

    Nekem volt egyszer egy pasim, akivel szexelgettünk. Igazából nem csak szex volt, mert mindig kitalált valami izgalmas elfoglaltságot, de kizárólag esti, éjszakai találkák voltak. Egy évig tartott, mert egymásba szerettünk valakivel, és hát rózsaszín köd, miazmás, úgyhogy megszakítottam vele a kapcsolatot.


    De állati klassz volt. Baromi jól éreztem magam vele, és ennyi. Igazából fingom nincs róla konkrétan, hogy hány csajjal szexelt még rajtam kívül, de nem érdekelt. Jó volt. Őszinte, játszadozás menetes, agyalásmentes "célirányos kapcsolat". :) Tudtam, milyen a fickó, azért mentem bele, mert én is ezt akartam. Önismeret, és akkor az ember nem szívatja saját magát.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (124)
    2017-08-31  14:26
  16. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. augusztus 31. 14:26124.

    A nők egyszeri beakasztásra nem nagyon szoktak vágyni.


    ameddig még nics fakk, mire szeretne redszeresen? azt se tudja, hogy varga pesta jól megcsinálja-e a pináját


     


    olyat sokat hallottam, hogy állat pasikat is eltűrnek, mert életükben az kefélte meg őket igazán jól


    az utólsó megjegyzésedre


    én ugye sok évtizede emócimentes alkukat kötök nőkkel


    de valóban alig van olyan, aki az be is tartja

    előzmény:
    cabron (123)
    2017-08-31  14:11
  17. 2017. augusztus 31. 14:11123.

    Végül is lehet. Ha a Ti-nek az kell, hogy ez a pasi egyszer végre beakasszon neki, akkor cetlizgessen. A nők egyszeri beakasztásra nem nagyon szoktak vágyni.


    Arra már inkább, hogy összejárjanak kettyinteni egy pasival minden kötelezettség nélkül nem érdekelve, hogy a pasi másokkal is összejárogat.


    Na, most biztos jön egy pár csaj, hogy de neeem, előbb-utóbb úgyis többet akar majd a pasitól, meg féltékeny lesz stb, mert a nők monogámak, bla-bla. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (122)
    2017-08-31  12:51
  18. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. augusztus 31. 12:51122.

    az emberek többsége ma ezt mondta, holnap tökmást, holnapután meg teljesen mát csinál


    szóval én nem vennék mérget arra, hogy 1x nem akaszt be a csajnak


    nem tudom ez a csaj hogy néz ki


    a pasik még a rusnyákat is megszokták baszni ha könnyen lehet

    előzmény:
    cabron (121)
    2017-08-31  12:24
  19. 2017. augusztus 31. 12:24121.

    Ez a cetlizgetés, meg baszakolás. Leírta a faszi, hogy barátnője van, nem kéne ezt csinálnia, aztán azt, hogy ez a cetlizgetés még nem bűn. Kvázi közölte, hogy nem akar ennél többet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (119)
    2017-08-31  11:56
  20. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. augusztus 31. 11:57120.

    smárold le és fogd meg a brét


    akkor látod, hogy mit idézel elő a fasziban


    lesz valami támpontod


     

    előzmény:
    rockshow17 (117)
    2017-08-31  10:25
  21. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. augusztus 31. 11:56119.

    alattad azt írja, mint ha a faszinak is tetszene


    tőlem baromira messze ál az ilyen tökölődés, ha valaki nem megy 2-3 nap után, akkor már nem érdekel


    de mások szoktak sok bénázás után 1x csak dugni


     

    előzmény:
    cabron (118)
    2017-08-31  10:53
  22. 2017. augusztus 31. 10:53118.

    Csakhogy ez esetben a nő közölte, hogy mit akar, a pasi (mint azt Ti legutolsó hsz-e bizonyítja) is közölte, hogy ő pedig nem.


    Innentől kezdve szerintem nézzen ki magának másik fütyit, mert a cetlizgetésből feltehetően nem lesz dugás.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (116)
    2017-08-31  06:49
  23. 2017. augusztus 31. 10:25117.

    Engem különösebben nem zavar... És ugy latszik őt sem nagyon. Mostmár bombáz a kis jegyzetekkel.valamelyik reggel például szakadt az eső. Tudtam hogy nem fogom látni aznap reggel mert mikor esik az eső mindig latom hogy ül a buszon es ugy megy meloba. Soha nem jott meg esőbe szembe velem. Mentem szétázva... És ott várt ahol mindig talalkozni szoktunk... Csöpögött belőle a viz . teljesen el volt ázva. Eszméletlen aranyos volt. Meglepett. Kaptam cetlit. Irta benne hogy csak talalgat hol lakhatom hol dolgozhatom es hogy o mindig milyen kautikusan nez ki mert hosszuakat setal meloba es mire talalkozunk mar ugynez ki mint aki maratont futott. En meg mindig olyan ellenallhatatlanul jol nezek ki 😂 es alig varja hogy lathasson.  En meg folytatom . meglátjuk mi lesz. Irta semmi rosszat nem lat abban hogy uzeneteket cserelgetunk. Ez meg nem bűn. 

  24. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. augusztus 31. 06:49116.

    sok nőt nem igazán zavarja, hogy van másik


    és addig ügyeskedik, ameddig azt kigolyózza


    a harcosoké az élet


    a satnyáknak a lepotyogott morzsa jut


     

    előzmény:
    rockshow17 (107)
    2017-08-29  20:16

Címlap

top