Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hogyan szoktátok?

sasamesterr
Létrehozva: 2017. május 2. 19:26

Hogyan szoktátok elkezdeni a sexet a párottokal?

  1. 2017. május 11. 20:529.

    h o g y a n   SZOKTA'TATOK  ?????????


     


    Semmi  estre  sem  ugy,  hogy  pont  ITT  a  Noklapjan beszelunk  rola.....


     


    ha-  hahh-  hahhaha.............


     

  2. 2017. május 7. 16:198.

    Szia,


    Ha nekem kell akkor ramaszok. En ugy tudom hogy neki kell hogy mesztelenre vetkozik, bejujik a paplan ala es elfordul tolem. Ebbol mar tudom hogy akar valamit es ramaszok.


    Harom fele ember van.


    1. A Masculin (ferfias)


    2. A Féminin (noies)


    3. A semleges


    Nos ha a ferfi masculin es a no feminin (en igy szeretem) akkor a no elengedi magat, es en mint "barlang Lako/osember" ramaszok es O elengedi magat. Ezert is a Parom nem is kezdemenyezik mert tudja hogy en szeretek dominalni, vagyis lehet hogy tudat alati O anyira feminin hogy szereti hogy leteperik. En alapbol ilyen feminin noket szeretek, ilyeneket keresek, ilyeneket talalok.


    Ha forditva van, es a no a masculin es a ferfi a feminin. Akkor mashogyan szoktak kezdeni peldaul a no maszik a ferfire stb. De nekem meg ilyen nem volt es en ezert errol gyarkoratiasan nem tudok nyilatkozni


    Van a semleges igy inkabb jo baratok a parok, alig van sz@x koztuk. 


    Udv


    DoctorUSA


     


     


     

  3. 2017. május 7. 14:247.

    Világos kezd kG3.

  4. 2017. május 7. 08:106.

    Nálunk ha az asszony  szexet akart, becsukta a hálószoba ajtót


    De volt egy barátnőm, mikor beléptem az ajtón, már csók közbe, egyből megfogta nadrágon keresztül a szerszámomat!

  5. 2017. május 5. 14:115.

    "Sexet" még nem próbáltunk :- )


    ---


    Komolyra fordítva a szót, kicsit lehetne konkrétabb a kérdés.

  6. 2017. május 5. 12:054.

    Hmm


    legelso lepeskent megvarom hogy hazaerjen. amig nincs otthon addig ugye nem lehet elso lepest se tenni.


    te hogyan szoktad?

  7. 2017. május 2. 22:063.

    előzmény:
    Nikita 666 (2)
    2017-05-02  20:39
  8. 2017. május 2. 20:392.

    Fél méternél közelebb kerülünk egymáshoz.

Címlap

top