Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ilyen béna lennék?

bánat
Létrehozva: 2017. január 8. 19:15

Sziasztok!


A történetem totál vicces, ugyanakkor nem tudom, hogy mit tegyek, várom a dorgálásokat, beszólásokat, megjegyzéseket, tanácsokat stb.


2015 szeptemberében véget ért a 20 éves házasságom. 2016 ősszén találkoztam valakivel, akivel most van valami. Egy irodaházban dolgozunk, így ismerkedtünk meg. Először csak kávézgattunk néha, aztán ez rendszeressé vált, mostanra már naponta (van úgy, hogy többször is) találkozunk a kávézóban kávéra, teára. Tulajdonképpen már totál mindegy, csak együtt legyünk (van úgy, hogy vizet iszunk). Ez úgy november végére "komolyabb" lett, azóta háromszor randiztunk privátban. Egyszer egy bevásárló központban, egyszer nála, egyszer nálam. Nála karácsony előtt pár nappal voltam, de - számomra is furcsa módon - nem közeledett. Legalábbis nekem így tűnt. Aztán amikor indultam volna haza, előjött egy csomaggal, hogy ezt nekem vette, átadta, majd átölelt és megcsókolt. Annyira meglepődtem, hogy még reagálni sem tudtam, ráadásul totál leblokkoltam, így ő zavarba jött és mondott mindenféle baromságot, aminek - később rájöttem - az volt az értelme, hogy ne érezzem magam lekötelezve az ajándék miatt. Aztán elkísért a buszhoz, és mielőtt felszálltam volna, ismét átölelt és megpuszilt. Ez is olyan váratlanul ért, hogy ismét nem tudtam rá reagálni. Ráadásul a karommal együtt ölelt át, így azokat leblokkolta, tehát nem tudtam megölelni (ha már puszt nem adtam neki).


A héten nálam volt. Itt már közeledni se mert. Lehet, hogy nekem kellett volna?


Az ajándékozós jelenet után nála megkérdeztem tőle, hogy mi akkor most szerinte milyen kapcsolatban vagyunk (tudom, hülye kérdés, de zavarban voltam). Mondta, hogy szerelmi kapcsolatban és nem tudja, mit fog majd szólni a környezetünk. Azóta is találkozunk, állandóan ír, ha nem vagyunk együtt, de ez a testi közeledés valahogy nem megy és már - szerintem - kezd frusztrálni mindkettőnket. Én meg egyszerűen nem hiszem el, hogy 46 évesen ilyen béna lennék.

  1. 2017. február 20. 10:1669.

    Igen, pontosan ilyen kapcsolatot szeretnék egyelőre. Szerintem ő is, mert elég sokáig volt agglegény és nem tartom valószínűnek, hogy egy hirtelen és drasztikus változást jól viselne (ő sem fiatal már). Ráadásul az elmúlt években Európától távol élt, most nagyon örül, hogy visszatért és ismét felveheti a kapcsolatot régi barátokkal, ismerősökkel és a családjával. Éppen ezért sokat utazgat privát is. Ez engem egyáltalán nem zavar, hiszen nekem is van 3 kamasz gyermekem és én is szeretnék még sokat velük lenni (furcsa módon igénylik is), így mindenki jól jár: ő is tud az ő privát életével foglalkozni és én is az enyémmel. A többi meg majd alakul.

    előzmény:
    kekelefant (66)
    2017-02-19  22:09
  2. 2017. február 20. 10:0968.

    Én is úgy tervezem, hogy egyelőre csak esélyt adunk a dolognak, aztán majd lesz, ami lesz. Az összeköltözés meg úgyis kiderül majd. Ha lennie kell, akkor lesz, ha nem, akkor nem. És igazad van: filozofálni se fogok, csak élvezni a jelent! Mondjuk ez most elég nehéz, mert elutazott a világ másik végére és nem tudunk kommunikálni másfél hétig. Per pillanat eléggé hiányzik  Eddig is sokat utazgatott, de mindig adott magáról életjelet, illetve beszámolt, hogy mi van vele. Most erre nincs lehetőség.

    előzmény:
    Sissi52 (65)
    2017-02-19  14:40
  3. 2017. február 20. 10:0467.

    Igen, most már fel tudunk oldódni egymás társaságában. Pont így látom én is a dolgot: legyen minél több pozitív élményünk, aztán majd kialakul. Nem akarok eröltetni semmit.

    előzmény:
    olajbogyo (64)
    2017-02-19  13:16
  4. 2017. február 19. 22:0966.

    Egyaltalan nem hangzik hulyenek,sot!!!kell egy kis ido,mert ez komoly dontes lesz,a het 10 nap szukseges a kapcsolat feldolgozasahoz, ahogy ertem kozosen olyan kapcsolatra vagytok,ahol mindket szemely megtartja onnallosagat,de a kozos programok sok kellemesen eltoltott idot fognak hozni,aztan kialakul!!!!!!!


     


     


     


     

    előzmény:
    bánat (63)
    2017-02-18  19:30
  5. 2017. február 19. 14:4065.

    Hat szerintem meg tenyleg bena vagy, ha elbenazod. Ugy ertem, ha ugy nezne ki, hogy minden stimmel ezzel a pasival. Nem kell ott egybol osszekoltozni, csak elvezzetek minden egyutt toltott napot. En ma meg azt sem siettetnem, hogy mit akarok, csak adnek eselyt a dolgonak. Ma csupan azt akarnam, hogy jo legyen vele lenni. Hosszu tavon viszont be kell kalkulalni az osszekoltozest, mert az ingazas nem tart orokke. Szerintem meg ne maradj egyedul idos korodra, ha teheted. Persze, csak egy olyan tarssal, aki 'igazi'. Nem kell benazgatni, add sajat magadat. Jo, a legjobbik enedet. Tojashejon lepkedni nem jo. Gyerekeid kirepultek, nyugdijba megy, es nezheted a hullo faleveleket, majd a havas tajat, ujra a rugyeket. Probald meg, adj eselyt magadnak. Gittet ragni meg filozofalgatni se kell sokat. Orulj neki, hogy van o, es elvezd ki minden percet. Egyedul a jelen az, ami a mienk.

    előzmény:
    bánat (63)
    2017-02-18  19:30
  6. 2017. február 19. 13:1664.

    Értem. Kívánom, hogy mikor hazajön, minél több pozitív élményetek legyen együtt! Aztán majd kialakul. Egyébként fel tudsz oldódni a társaságában? Úgy érzed hogy önmagadat adhatod mellette, vagy úgymond viselkedned kell mikor vele vagy?


     

    előzmény:
    bánat (63)
    2017-02-18  19:30
  7. 2017. február 18. 19:3063.

    Szia!


    Pont az volt a baj, hogy nem tudtam, hogy mit akarok és ő sem tudta, hogy mit akar. Ezt azóta tisztáztuk. De ennek a másikhoz semmi köze, sokkal inkább saját magunkban kellett/kell rendet tenni. Éppen ezért nincs ellenérzésünk a másikkal kapcsolatban. Mindegy, most megpróbáljuk, adunk egy esélyt ennek a kapcsolatnak. Én minden esetre tudom, hogy mit akarok és mit nem:


    Nem akarok férjhez menni, nem akarok vele összeköltözni (legalábbis egyelőre biztos nem), nem keresek apukát a gyerekeimnek, mert van nekik, nem kell a pénze, mert el tudom magamat és a gyerekeimet tartani.


    Amit viszont szeretnék: közös élmények, beszélgetések, testi-lelki társ.


    Hát, majd meglátjuk. Hülyén hangozhat, de örülök neki, hogy most elutazott másfél hétre.


     

    előzmény:
    olajbogyo (62)
    2017-02-17  19:52
  8. 2017. február 17. 19:5262.

    Szia!


    Olvastam a topicodat az elejétől, szimpatikus a történetetek. Te szeretnél összejönni az illető kollégával? Már úgy értem tartósan, hogy egy pár legyetek. Vagy van valamilyen ellenérzésed a személyével kapcsolatban?

    előzmény:
    bánat (61)
    2017-02-16  11:00
  9. 2017. február 16. 11:0061.

    Sziasztok!


    Csak azért, hogy ne hagyjam nyitva a témát, röviden beszámolok a fejleményekről: több kitérő, hezitálás, majd újra egymásra találás után, 2 nappal ezelőtt, pont Valentin napon jöttünk össze. Totál giccsre sikerült a dolog végül (se én, se ő nem tart túl sokat a Valentin napról), de úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk, aztán lesz, ami lesz. Ennek örömére, jövő héten elutazik megint másfél hétre (ez egy régóta tervezett és lefoglalt út), de nem is baj, mert legalább külön-külön is újra átgondoljuk, hogy akarjuk-e ezt egyáltalán.

    előzmény:
    kekelefant (60)
    2017-01-26  01:04
  10. 2017. január 26. 01:0460.

    Elxezd  az udvarlast,,es gyere gyakrabban....

    előzmény:
    bánat (59)
    2017-01-24  16:16
  11. 2017. január 24. 16:1659.

    Még annál is északabb, úgyhogy nem tudom lesz-e ebből "melegedés". (Különösen ebben a hideg télben)


    Sok újdonság nem történt azóta, elég sokat dolgozunk mindketten, ráadásul ő közben több üzleti úton is volt. Ilyenkor mindig hoz valamit, amit együtt fogyasztunk el a kávék/teák mellett. Jövő héten (kedden vagy csütörtökön - még egyeztetés alatt) lesz a teáskészlet felavatása ez viszont már fix. Majd meglátjuk.

    előzmény:
    kekelefant (58)
    2017-01-17  23:30
  12. 2017. január 17. 23:3058.

    A tea miatt nemetek nem jutottak eszembe.Akkor Achen,vagy Koln,a nemetek eszakon is igen lassan melegszenek,elhiszem hogy a foga zavarja ,majd beszamolot kesobb!!!!!!!

    előzmény:
    bánat (57)
    2017-01-16  14:38
  13. 2017. január 16. 14:3857.

    Majdnem talált. Németo északi részéről származik, bár közel a holland határhoz. A teázás valószínűleg onnan van, hogy több évig élt Londonban.


    Sok újdonság nem történt, max csak annyi, hogy a múlt héten keveset találkoztunk, mert a hét nagy részét fogorvosnál töltötte egy begyulladt fog miatt. Nem erőltettem, mert láttam rajta, hogy nem szívesen megy emberek közé, néha megkérdeztem, hogy hogy van, nem volt túl pozitív. Mondjuk én is utálom, ha piszkálnak, amikor legszívesebben a világ végére mennék. Annyit azért megbeszéltünk, hogy felavatjuk a teás készletet. Mondta, hogy készült teával.

    előzmény:
    kekelefant (56)
    2017-01-16  01:36
  14. 2017. január 16. 01:3656.

    Az olaszok kotelessegnek tartjak a flortolest,a romai egy kicsit lustabb...


    Mar kezdem gondolni honnan lehet az udvarlod,ha europai,talan angol vagy holland?Azok teaznak,es nehezen melegszenek,igaz ,ha egy angol tuzet fog az szarnyakat ad neki tartosan!Folytatast kerunk!!!!!!

    előzmény:
    bánat (51)
    2017-01-11  13:58
  15. 2017. január 13. 08:5955.

    Szerintem attól is függ, hogy milyen életkorban/életszakaszban vagy. Nyilván egy fiatal - úgy általában - könnyen ismerkedik, mert még sokmindenre nyitott. Valószínűleg, aki sokat csalódott, az óvatosabb. Aztán, ahogy öregszik az ember egyre több bogara van. Ha hasonló korúval ismerkedik - nyilván - annak is sok bogara van már, amit nehéz elfogadni, összehangolódni. 


    Egyébként valóban izgalmas a ismerkedés. Pont a múltkor mondta egy barátnőm, hogy értékeljem ezt az időszakot, mert ez legalább izgalmas, ami utána jön (hétköznapok, rutin stb.), az ennél unalmasabb.

    előzmény:
    sanyinak (54)
    2017-01-12  19:22
  16. 2017. január 12. 19:2254.

    Nehez az ismerkedes, Miert nem inkabb izgalmas?


    Szerintem jo dolog uj embereket megismerni. De minimum erdekes...

    előzmény:
    bánat (53)
    2017-01-11  14:04
  17. 2017. január 11. 14:0453.

    Köszi, Neked is!


    Pont a múltkor mondta a kollégám, aki fél órán keresztül győzködött, hogy menjek el a randira, hogy higyjem el a férfiaknak legalább olyan nehéz ez az ismerkedős, randizós dolog, mint a nőknek (ő is férfi). 

    előzmény:
    Amarynda (47)
    2017-01-11  09:17
  18. 2017. január 11. 14:0152.

    Európai, de - tudom - ez még nem jelent semmit.


    Maximálisan igazad van a 'hami alatt rejlik a parázs' dologgal. Van pár negatív példa az ismerőseim között, így óvatos vagyok (meg sérülékeny is, ahogy írtad). Éppen ezért is írtam, hogy nem akarok komoly, szoros kapcsolatot, összeköltözéssel, házassággal. Kezdetnek egy laza kapcsolat is elég, aztán majd meglátjuk. Én már 46 évesen nem sietek sehová.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (45)
    2017-01-11  05:40
  19. 2017. január 11. 13:5851.

    Ne is mondd! Volt ilyen is. Hogy délolasz volt-e azt nem tudom, de hogy olasz volt az biztos. Már nekem volt kínos a nyomulása. 

    előzmény:
    kekelefant (44)
    2017-01-10  23:30
  20. 2017. január 11. 13:5550.

    Köszi. Az a helyzet, hogy ilyen dolgokban elég régimódi vagyok. Úgy tűnik, ő is :-) Remélem ez egy jel, hogy egymásra találtunk....

    előzmény:
    MI (43)
    2017-01-10  22:53
  21. 2017. január 11. 13:5449.

    Igen, az már kiderült, hogy nem kósza numera kell neki. Márcsak azért sem, mert azt bármikor meg tudja venni magának, ha akarja. 


    Már meg is beszéltük, hogy felavatjuk a teás készletet. 

    előzmény:
    cabron (42)
    2017-01-10  11:01
  22. 2017. január 11. 13:5148.

    Igazad van, csak hát elég nehéz, amikor az ember már kijött a gyakorlatból.

    előzmény:
    Inez_Alvarez (41)
    2017-01-10  11:01
  23. 2017. január 11. 09:1747.

    Szerintem nagyon helyesek vagytok. semmit nem kell siettetni majd szepen kialakulnak a dolgok maguktol. Boldog uj evet nektek!

    előzmény:
    bánat (40)
    2017-01-10  10:59
  24. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. január 11. 05:4246.

    Mas  mint egy megvadult delolasz,aki az elso 10 percben terden allva vall szerelmet,es kacsingat a matrac fele


     


     



     


     

    előzmény:
    kekelefant (44)
    2017-01-10  23:30

Címlap

top