Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Miért nem keres?

daisyreydley
Létrehozva: 2016. december 18. 00:33

A barátom már közel két napja egy árva szót sem írt. Oké, valószínűleg most túlreagálom, de a múltban azért ilyen nem volt, pedig akkor is elfoglaltabb volt sokkal, mint én, és mindig jóval több ideje volt rám. Néha látom rajta amúgy, hogy kedvetlen, és egyszer már csinált ilyet, ami rosszul esett - megbeszéltük azt, de most megint előfordult. Mindig megkérdezem, hogy hogy van, érdeklődök felőle és támogatom, szóval nem az a baj, hogy esetleg önző vagyok. Régebben sokkal többször kaptam például jó reggelt üzeneteket is, mostanában rengetegszer csak úgy elalszik, nem köszön el, vagy ha én nem írok rá, akkor ő nem teszi, és ezzel nincs is baj, mert nekem is keresnem kell őt, de látom az egyensúlyt. Tudom, hogy nem kellene dramatikusnak lennem, de közel egy éve tart ez már, és rosszul esik, hogy egy nyomorult SMS-re sem jut ideje... 

  1. 2016. december 24. 17:5988.

    Kussoljka, ezt már pár helyen elsütötted. Találj ki valami újat, csak nem ilyen szegényes az eszköztárad.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (5)
    2016-12-18  08:14
  2. 2016. december 23. 23:2487.

    Egy szo nem igaz,mar 3 topikot nyitott,fog meg tobbett is....


    Kellemes unnepeket!!!!!!!!

    előzmény:
    évi* (86)
    2016-12-22  15:27
  3. 2016. december 22. 15:2786.

    Te minket szívatsz, vagy tényleg ennyire hülye vagy, hogy még mindig azzal a f...fejjel lelkizel?


    Fogd már fel, hogy tojik rád és csak lábtörlőnek kellesz! 

    előzmény:
    daisyreydley (82)
    2016-12-22  11:18
  4. 2016. december 22. 12:3485.

    Hat azert en is akarhova megyek, normalisan feloltozom. Nem hinnem, hogy ha valaki szep, csupan szakadt rongyban nez ki, ahogy ma ki kell nezni, "dogosen". Mindegy, tenyleg mas az izlesem.


    Jaj, a sziget, mas koszos lakasara szobara jarni, meg a sok luke ember.


    Temeto, en meg raerek ilyesmivel foglalkozni.

    előzmény:
    kekelefant (81)
    2016-12-21  22:49
  5. 2016. december 22. 12:2884.

    Azert, hogy senkiben nem bizol, luke vagy.


    Attol, hogy nem bizol, moziba meg el lehet menni, az biztonsagos hely, ott valszeg nem szurja beled a kest.


    Azert, hogy meg szobaallsz egy ilyen lepusztult alakkal, mint a "szerelmed", luke vagy.  Ennek az alaknak zart osztalyon lenne  a helye. Jokat tanultal tole, te is teljesen pszichopata lettel. Fiatal vagy, semmi dolgod, megis mi a feszkes fenetol vagy te vilagkiabrandult? A kutya is jo dolgaban vesz meg. Tenyleg kellene neked ket jo nagy budos pofon, hogy helyrebillenjen az agyad. Ne haragudj, de kihozod az emberta sodrabol. Vagy vegyel maltert es falazd be magadat es ridogalj a negy szuk fal kozott. Egy evet dolgozz le, ha mar lusta dog voltal tanulni, aztan fejezd be a tanulmanyaidat, a pasizgatas meg megy meg mellette, ha mar tanultal meg dolgoztal, egyelore a szabadidodben.


    Pasikad meg menjen dilihazba, ott a helye. Vagy menjel vele te is, ha annyira sajnalod. Na ne ma'.

    előzmény:
    daisyreydley (82)
    2016-12-22  11:18
  6. 2016. december 22. 12:1783.

    Nem vagy normalis. Attol, hogy valaki meg 25 eves, nagyon is megbizhato lehet.


    Ezzel a szemet urgevel azonnal fejezz be minden kommunikaciot, ez mostmar parancs. Ki a fenet erdekel az o idiotasaga? Azt csinal, amit akar, meg egesz nyugodtan fel is kotheti magat. Te nem vagy normalis, hogy meg mindig a gatyaszaraba csimpaszkodsz. Azt hittem, nincs benned semmi onerzet, de mostmar latom, hogy meg halovany gozod sincs rola, hogy az mi fan terem.


    Azon, hogy nem bizol senkiben, gondolom, sajat magadat erted elsosorban, mert megbizhatatlanul, hulyen viselkedel. Nem is kell senkiben bizni, csupan eselyt kell adni az embereknek, hogy majd idovel megbizhassunk bennuk. Vagy nem.


    Van egy jo otletem. Tenyleg semmirevalo vagy, nem tanulsz, nem dolgozol. Indulj a szuleid utan. Ha naponta legurizel, ledolgozol 8 orat kemenyen, meglesz a hasznod, kitisztul az agyad, es munka utan nem lesz idod idiotasagokon filozofalni, mert elalszol es masnap koran kezded a munkat, az eletre valo edzest. Legalabb lesz valami hasznod az eletben, a szuleidet is kimeled kicsit az agyonhajszoltsagtol. Talan meg az eszed is megjon. Megtanulod tisztelni az eletet. Igy valoban csak egy elkenyeztetett hulye p... vagy, aki rinyal jodolgaban meg kinjaban ossze-vissza.

    előzmény:
    daisyreydley (82)
    2016-12-22  11:18
  7. 2016. december 22. 11:1882.

    Tegnap beszeltunk, mondta, hogy nagyon rossz a kedve, utalja az embereket. ez nem nagy ujdonsag, regen is volt benne egy kis depi. aztan azt, hogy vett ajandekot az apjanak, engem mar nem emlitett... ahogy azt sem, hogy talalkozzunk valamikor, ma mar szunete van. nehez a szuleim nelkul, az itthon maradtak (nagybatyam es nagyszuleim) mind morcosak, egyedul erzem magam, de o nem is kerdez errol semmit. egy sraccal most elkezdtem beszelni, eg film kapcsan kezdtunk el a neten, a jovoheten o felajanlott egy mozit, persze nekem helyben. csakhogy 25 eves, es nem bizom senkiben. 

  8. 2016. december 21. 22:4981.

    En nem banom,ha valaki lezseren oltozkodik,csak abban nem vagyok mervado,hogy iszonyodok a szakat lyukas ruhaktol.


    Azert nem mentek a szigetre,mert volt  eleg koszos ures kegli.....es a pasinak lefagyott volna a .....


    A temeto lehet hangulatos a sok szep viraggal,es az ottani lakok biztos nem zavarnak......

    előzmény:
    Sissi52 (77)
    2016-12-20  12:48
  9. 2016. december 21. 12:5980.

    Te baratodnak nevezed azt a pasit, aki teged szepen szolva is siman letojt. Kapcsolatnak azt, hogy egy ev alatt lefekudtel parszor egy alakkal, aki durvan bant veled. Nagyon el vagy tajolodva. Mi lenne, ha tanulnal, es ha majd felnosz, kiprobalod az igazi parkapcsolatot valami igazi rendes ferfival? Hidd el, van elet durva szemet pasik nelkul. Nem is olyan rossz.


     

  10. 2016. december 21. 12:3679.

    Van benned lelek, csak nem gondolod komolyan, hogy egy szelhamos gazember miatt fogod magad tonkretenni? Jo nagyokat almodtal, es most sajnalod magadat. Terj mar eszhez! Nojj fel!!! Iskolat is halasztottal egy ilyen hulye ember miatt. Gondolom, jatszotta elotted a nem letezo eszet, te ezt bevetted, teged kishulyezett, es te ezt is beszedted. Hagyd mar beken azt a felkegyelmut. Mar o is vilagosan tudtodra adta, menj a fenebe, putris ribanc. Kell ettol tobb neked?


    Azt az uj fiut jelold vissza, hatha mar egyutt mentek szilveszterezni.


    Akkor ertem, miert utazgatnak el a szuleid. Szegyelld magad, ok kint guriznek, te meg ilyen halatlan vagy, meg a tanulast is abbahagyod. Messze gurultal a fadtol.


    Van egy jo otletem, mit csinalj magaddal: TANULJ!!!

    előzmény:
    daisyreydley (75)
    2016-12-20  12:34
  11. 2016. december 20. 13:3878.

    Gyogyszer nevet elirtam, helyesen: Metformin Hcl.

    előzmény:
    Sissi52 (76)
    2016-12-20  12:39
  12. 2016. december 20. 12:4877.

    Ez mar mindegy, elefani. Ez mar mult ido. Te megadod a modjat, de tenyleg nem vagyunk egyformak. Van, aki szepen feloltozik, mas meg otthoni vagy szakadt ruhaban megy elsorandizni, meg a kutyat is viszi kozben setaltatni, hogy a kecske is jollakjon a, kaposzta is megmaradjon. Hogy menyire nem vagyunk egyformak, meg olyanrol is hallottam, hogy valakik temetobe mentek elsorandizni!!!  Itt meg lattad, keso novemberben, hideg esoben keso este a Margitszigetre akartak menni. Nekem , nekik viszont .

    előzmény:
    kekelefant (53)
    2016-12-19  01:32
  13. 2016. december 20. 12:3976.

    Dehogynem tajekoztattam magamat gyogyszerugyben. Mellekhatasa lehet, tudom, de nem feltetelnul kell, hogy ram hasson. Kiprobaltam, kosz, az orvos tanacsara. Metamorfin HCL.


    Asszem, ebben az evben gyertyakat fogok egetni, most szeretem a fenyt, ramjott. Meg eppen Mireille Matthieut vettem elo, regi kedvencemet, had nyomja. 120 million DVD-t adott mar el, 70 eves es meg ma is gyonyoru.

    előzmény:
    kekelefant (54)
    2016-12-19  01:36
  14. 2016. december 20. 12:3475.

    a szüleim külföldön dolgoznak, úgyhogy muszáj elmenniük, voltaképpen ebből élünk. 
    lehet, hogy visszaigazolom azt a fiút.
    így, hogy elmennek és ez az egész nem stabil Vele, sőt, nem tudom, hogy mihez kezdhetnék magammal. ha minden jól alakul, 3 hét múlva kilátogatok a szüleimhez, addig kéne valami elfoglaltság. ötletek esetleg? :) a fórumon itt maradok, legalább öntöd belém a lelket. 

  15. 2016. december 20. 12:2774.

    Hat pedig most kellene leulnod, letenni a seggedet es megtanulni egyedul is elni, nem fuggeni egy pasitol. De ha jon egy uj, igazi rendes fiu, csak hajra. Masok? Honnan tudod te, mi van masok eleteben? ugyanugy kepzelegsz, mint amit odakepzelegtel a szelhamos pasikad kore. Sokat kell meg tanulnod, hogy ne sodorjon az elet, hogy meg tudj allni a zugo szelviharban is egyedul. Most tulajdonkeppen a sajat magad okozott sebeidet gyaszolod, mert toled aztan senki el nem vett semmit.

    előzmény:
    daisyreydley (62)
    2016-12-19  23:50
  16. 2016. december 20. 12:2273.

    Fogalmad sincs, milyen szerencsed van, hogy egy szemetlada onkent lepett le melloled. Masoknak ez hosszu kuzdelembe, szenvedesbe, betegsegbe kerul.


     

    előzmény:
    daisyreydley (66)
    2016-12-20  11:50
  17. 2016. december 20. 12:1972.

    Nem kell semmit akarni, hogy mit higgyen. Nem kell alakoskodni es megjatszani magadat. Legy sajat magad, es aztan vagy kellesz, ahogy vagy, vagy nem, es vice versa. Ha visszajelolod, csupan annyit fog hinni, hogy neked is tetszik o, es innen kezdve meg minden lehet koztetek, vagy semmi. Miert? te mit hiszel, o miert jelolt be teged? Ez egy esely, mert kulonben az eletben nem talakoznatok. Csupan egy esely, amibe semmit nem kell belehinni.

    előzmény:
    daisyreydley (66)
    2016-12-20  11:50
  18. 2016. december 20. 12:1671.

    En mindig kutyaharapast szorivel. Rovid az elet, de azert meg annyi szepet rejt. Ha hagyjuk.

    előzmény:
    daisyreydley (66)
    2016-12-20  11:50
  19. 2016. december 20. 12:1470.

    Ha kovetkezo sraccal talalkozol, javaslatom: ne menj le kapcarongyba.

  20. 2016. december 20. 12:1369.

    Neked allandoan elutaznak a szuleid. Jol idozitik, eppen, amikor bajban vagy. Vagy ok allandoan elutaznak, es te allandoan bajban vagy?

    előzmény:
    daisyreydley (66)
    2016-12-20  11:50
  21. 2016. december 20. 12:1268.

    Egy idiótára ráakaszkodni nem félsz, de egy szimpatikus fiút visszajelölni a facén meg félsz?? Ne izélj már...

    előzmény:
    daisyreydley (66)
    2016-12-20  11:50
  22. 2016. december 20. 12:1167.

    Na, akor igazoljad vissza azt a helyes fiut, hidd el, szemetladakon kivul meg rendes emberek is akadnak ezen a foldon. Mi az, hogy nem mersz? levegot venni mersz??? Ez ha ket heten belul nem akar latni, akkor ugyanugy lapat, aztan jon majd mas.


    Tanulj Gabor Zsazsatol. O mindig elvette az elettol amit akart. Boldog ember volt.

    előzmény:
    daisyreydley (66)
    2016-12-20  11:50
  23. 2016. december 20. 11:5066.

    voltaképpen valahol már a szemembe mondta.. közölte velem, hogy voltaképpen nem is hiányzom neki, már nem szeret úgy és addig, míg fel nem költözöm a fővárosba, addig nem szeretne igazán semmit. láttam most egy helyes fiút, még a humora is jónak tűnt, bejelölt, de nem igazán merem visszaigazolni. valahogy nem akarom, hogy lássa, hogy másoknak teret engedek vagy félreértse... bár nem értem, hogy miért érzem ezt. a szüleim ma utaztak el, nehéz lesz nélkülük, és nem segít a helyzeten, hogy ő is most nyomta ezt a képembe. 

  24. 2016. december 20. 09:2265.

    en mar regen eszrevettem volna magamat de manapsag a nokbol hianyzik az onkritika es az onbecsules is. tisztelet a kivetelnek amibe te nem tartozol bele.


    meg akarod varni amig a szemedbe mondja hogy elege van beloled es a haldoklo kapcsolatbol szeretne lelepni es hagyd beken?


    nem kell olyan szeker utan futni ami nem vesz fel mert le fog esni az onbizalmad ha rajossz hogy egyszeruen megunt a fiu es kesz.


    Johet a kovetkezo, orulj hogy csak egy ev ment el erre az eletedb ol.

Címlap

top