Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kiszeretni valakiből

Maninka17
Létrehozva: 2016. október 26. 12:37

Van egy pasim. Régóta ismerem de csak egy hete járunk hivatalosan. Tegnap délután eggyütt voltunk úgy. Nekem ez volt az első ő már tapasztaltabb sokkal. Azt mondta hogy nem csalódott bennem és nagyon ügyes voltam és nagyon szeret. Este már nem értem el pedig soxor hívogattam. Messengeren sem votl fent pedig ott mindig fent van telóról. Ma reggel sem tudtam elérni. Erre kb egy órája írt egy üzit. Másolom mit.
Kérlek ne zaklass, mert én DOLGOZOM. Úgy tűnik neked túl gyors ez a tempó, kicsit lassítanunk kellene és kevesebbet találkozni, beszélni. Azt hiszem nem vagy annyira komoly, mint hittem, mert csak egy 17 éves fiatal lány vagy még. Tartsunk egy kis szünetet, amíg mindketten átgondoljuk, mit érzünk. Minden jót addig is! Csók!
Na én ekkor felhívtam és mondtam hogy én tudom mit érzek és szeretem az életemnél is jobban és nélküle nem lehetek boldog. De azt mondta ezt ő nem így érzi. Pedig még tegnap nagyon szerelmes volt. Én nem hiszem el hogy így ki lehet valakiből szeretni egy nap alatt. Ha csak nem azért van mert rossz voltam az ágyban. De azt mondta nem azért hanem mert hívogatom. De eddig ez nem zavarta pedig eddig is hívogattam. És abba tudom hagyni. Mit csináljak, hogy ne hagyjon el?

  1. 2016. november 10. 13:03111.

    Hat hogyne lenne igazam. Remeny? Hat persze, hogy van remeny. Miben?


    Remelj. Eddig sem volt, akivel megoszthatta volna a dolgait, cask a luke ill rossz iranyban tapasztalt baratnoi.


    Remeny persze, van, az hal meg utoljara. Remeljuk, hogy beul az iskolapadba es tanul, es tobbe nem adja ilyen butan olcson magat. Bar az ember ugy tanul, hogy ujra meg ujra megjarja, amig megtanulja a dolgokat. Ami nem is baj. De ez azert baj, ami vele tortent, hiszen meg olyan fiatalka. Felnott dolgot akart, ami nem neki valo meg, nem is ert hozza. Ill meg kellett volna, hogy  varja, amig felno hozza.


    Szoval remenykedjunk, hogy jol alakul majd  atovabbi elete. De ha a szerelemrol fog beszelni, hat az o szajaize keseru lesz. Eppen az elso tapasztalat miatt. Meg be is folyasol/hat/ja a tovabbi szerelmi eletet. Ja, hinni a emberekben, a ferfiakban.


    Nincs a nettel semmi baj, csupan ugyanugy esznel kell lenni, mintha az utcan vagy a buszon akadna ossze egy idegennel.

    előzmény:
    az örök Éva (110)
    2016-11-10  12:02
  2. 2016. november 10. 12:02110.

    Igazad van, és még sincs. A történet így szólt, ahogy leírtad, de a végkifejlet után kell adni valami reményt. Kiutat a reménytelenségből.


    Bár nem hiszem, hogy a kislány visszajön még ide minket olvasgatni.


    Remélem, hogy talál a környezetében élő és megértő segítséget, és a jövőben az internetet kihagyja a kapcsolatai alakításából.

    előzmény:
    Sissi52 (109)
    2016-11-08  08:06
  3. 2016. november 8. 08:06109.

    En nem igy latom. Megkapta azt a reszet, hogy vegre megcsokoltak, sot himvesszot is latott, tapasztalt eloben is. Szexelt is.


    De o ettol tobbre vagyott. Azt akarta, hogy szeressek. Na, ez az, amit nem kapott meg.


    Azert, hogy becsaptak, nem kell fiatalnak lenni, idosebb emberek, nok, ferfiak is hagyjak magukat becsapni, nem egyedi eset. Ordit, hogy vedd eszre, hogy atvernek, de ilyenkor az ember suket es vak, es meg a valos tenyeknek sem hisz. Csakhogy hamar jon a hideg viz, a kijozanodas.


    O eseteben azert kulonosen fajo ez, hogy o mindezt naiv gyerekkent kapta egycsapasra a nyakaba. Azt hiszem, ilyenkor valik az ember gyereke egyik naprol a masikra felnotte. Idejott segitsegert, amit egyertelmuen visszautasitott, inkabb sajat karan tanult. Remelem, tanult is. Ha visszajonne, en segitenem talpraallni, ezzel meg nincs vege a vilagnak, csak egy ujabb, fajo fejezet kovetkezik. Be kell ulni az iskolapadba es tanulni es tanulni az eletet.


    Szerintem meg ez a helyzet eppen hogy nagyon rossz.


    O is oszekevert valamit, de te is, felnott letedre. Ez nem szerelem volt, csupan a szuzessegetol kivant megszabadulni. A rozsaszin felhot o maga koritette ekore.


    Kapcsolatnak meg semmikeppen nem neveznem az egyszeri agybabujast.


    Ha o ezt szerelmekent elte meg, majd kesobb, remelem, rajon, mi is a szerelem valojaban.

    előzmény:
    az örök Éva (107)
    2016-11-07  13:34
  4. 2016. november 8. 01:15108.

    Ha neked a tapasztalatod,hogy minden elso szerelem vegeter,az nagyon szomoru.....most jobban ertem miert irsz ilyen csalodottan...csak mert nelked nem sikerult.millonak igen!

    előzmény:
    az örök Éva (107)
    2016-11-07  13:34
  5. 2016. november 7. 13:34107.

    Á, nem olyan rossz a helyzet. Tkp. megkapta, amit akart: végre volt egy fiúja, végre csókolózott. Még ennél tovább is ment, de ahogy írod, az ő döntése volt.


    Amit nem kapott meg: hogy tartson tovább a kapcsolat. Így kissé drasztikusan lett vége.


    De hát így vagy úgy minden első szerelemnek vége lesz egyszer.


    Jöhet a 2.



     

    előzmény:
    Sissi52 (104)
    2016-11-07  00:37
  6. 2016. november 7. 13:29106.

    Valaki kijavította a címben a helyesírási hibát. Üdv!

  7. 2016. november 7. 01:59105.

    Remelem csak szegyenkezik,es nem ivott gyufat.....

    előzmény:
    Sissi52 (104)
    2016-11-07  00:37
  8. 2016. november 7. 00:37104.

    Hat en tulkeppen azt sajnalom, hogy o is igy kezdi ezt az egesz szex-szerelmesdi eletet. Milyen emlekei lesznek? Mert csak egy eletunk van, blabla, hogy ez mar modern vilag. Az embernek lelke is van, vagy nincs? Ezert kellett volna legalabb rank, ha mar masra nem hallgatott. En mondtam, el kell menni arra a randira azert, de csak szepen lassan haladni, es ha az urge nem olyan, nem kell csokolozni, agyba repulni egybol meg tenyleg nem. Hat o elete, o dontese. Egy van belole neki is, ki hogy szereti. Nem jon, persze, pedig en aztan nem ragman le a fejet. Dicsekedni konnyebb volt ugye, mint lehajtott fejjel szegyenkezni. En nem mondanam, hogy bezzeg en megmondtam. Megmondtam, de nem orulok se nem 'karorulok' a bajanak. Ez van, amig szemet emberek vannak, addig aldozatok is mindig lesznek. De ugye, miert en legyek az?

  9. 2016. november 6. 22:33103.

    Gyonyoru,es talalo,koszi!


    Csupi,ez igaz,csak sokan a masikat letepert vadnak,vagy tulajdonnak nezik....

    előzmény:
    az örök Éva (102)
    2016-11-06  21:59
  10. 2016. november 6. 21:59102.

    Igen, ezt már a régi görögök is...


    Ha már így irodalmi tájakra kanyarodott ez a topik, álljon itt Kallimakhosz ideillő verse:


     


    Mint a vadász a hegyekben az őzike lábnyomát, a
    nyúl szaladó árnyát kergeti hóvizen át
    s nem csügged: de ha így szólnál neki:”Itt van előtted
    mozdulatlan a vad!” – rá se tekintene tán:
    épilyen a szerelem, mert üldözi azt, ami illan,
    s elfordúl attól, mi kinálja magát.


     

    előzmény:
    csupaszp (101)
    2016-11-06  07:12
  11. 2016. november 6. 07:12101.

    A nők többsége ezzel rontja el, h nyomul, mert nincs élete. Az a madár akit kalitkába zárnak, ki akar szabadulni, de ha szabad, folyamatosan visszatér, ha jelentesz valamit.


    Ha valakit zaklatnak, az eltávolodik. Ha hiányzol úgyis jelentkezik, s ha nem akkor ENNYI volt. EZT KELL FELFOGNI !

  12. 2016. november 4. 22:21100.

    Haldor  Laxner ,izlandi iro

    előzmény:
    Eperke2222 (98)
    2016-11-03  07:50
  13. 2016. november 3. 23:1499.

    Jo az egesz konyv,mar regebbi,es most nem talalom,kaosz van a polcokon;Haldor L,Eszaki lany.

    előzmény:
    Eperke2222 (98)
    2016-11-03  07:50
  14. 2016. november 3. 07:5098.

    Úristen de szép vers.... :) :) :)

    előzmény:
    kekelefant (97)
    2016-11-02  22:39
  15. 2016. november 2. 22:3997.

    Igazad lehet,emlekszem egy izlandi versre  :paraszti szuzlany,a teste ep,sok szornyu all elotte meg.


    Hat nehogy igy legyen......

    előzmény:
    Eperke2222 (96)
    2016-11-02  10:54
  16. 2016. november 2. 10:5496.

    Dehogy lett öngyilkos... biztos hogy nem. Hát ne is... csak nem akar szembesülni a hozzászólásokkal és inkább már nem tudósít. Szerintem....

    előzmény:
    kekelefant (95)
    2016-11-02  00:51
  17. 2016. november 2. 00:5195.

    o nyitotta topikokak2-t,es tanacsot kert,amikor kapott megse fogadta meg,aggodom hogy ongyilkos lett,azert nem jelentkezik,csak annyit irhatna,hogy megvan,de talan utolag szegyelli magat.

    előzmény:
    Aliana (94)
    2016-11-01  21:40
  18. 2016. november 1. 21:4094.

    Nem fog visszajönni.


    Miért is jönne? Itt csak azt vágják a fejéhez folyton, hogy milyen buta volt, naiv, hiszékeny, és még azt se veszi észre, hogy olyan szekér után fut, ami nem veszi fel.


    Pedig sajnálatra méltó ez a kislány és a történet is, bár olyan banális. Hány ilyen volt már. Szívrepesve belemegy egy kalandba, már látatlanban szerelmes, és nem gondolja, hogy a másiknak csak skalpnak kell. Mert a pasik imádnak elsők lenni, örökre emlékezzenek rájuk. Ha keserűséggel, rosszkedvvel, akkor úgy.


    Most már csak abban reménykedem én is, hogy valami maradandó következménye ne legyen. A srácot meg majd kiheveri.

    előzmény:
    kekelefant (93)
    2016-10-30  23:34
  19. 2016. október 30. 23:3493.

    Hova tuntel?

  20. 2016. október 29. 23:2492.

    Hat figyelj, na, szegeny. Akarhonnan is ismeri a pasit, az ismerkedes nem egyenlo az agybabujassal. Priviben leirnam neked a sajat tortenetemet, igenis kell, hogy legyen tartas az ember lanyaban, akarhany eves. En sokkal kesobb talalkoztam a 'szerelemmel'? spontan talalkozas volt, es nem mentem agyba, a ficko legnagyobb konyorgesere sem. Kesobb talalkoztam a tennyel, ami igazolt, hogy jol tettem.


    Na, mindegy, anyukajanak nem meri, mi itt viszont mindent elmondtunk neki ismeretlenul. En ne ekezzem? O mar akkor is szolt, hogy o mindent jobban tud. Hat most sajat karan vagy tanult az esetbol, vagy nem. Tuod, en orulmek neki, ha meguszna nemibetegseg meg terhesseg nelkul, mert mindenek ellenere sajnalnam a kis butuskat.

    előzmény:
    kistit56 (91)
    2016-10-29  13:03
  21. 2016. október 29. 13:0391.

    Hagyd már szegényt.


    Naiv kislány, a koránál is naivabb. Persze, lehet ez anyu felelőssége is, de ahogy visszaemlékezem, én sem kötöttem anyám orrára a szívügyeimet tizenévesen.


    És az sem lehetett könnyű, hogy 17 évesen még nem volt barátja. Mikor körülette mindenkinek volt, vagy van. Persze, hogy azt hitte, eljött végre az ő ideje. Viszont azt, hogy a szüzességét tehernek érezte, nem is értem. Nem púp az, hogy meg kelljen szabadulni tőle, bármi áron.


    Én elég vén vagyok, de nekem már 14 évesen volt barátom. Nem volt az akkora szenzáció, csak szegény anyámnak, amikor rájött.


    Moziba jártunk, sétálni, fagylaltozni, nyáron strandra, télen korcsolyázni. Vagy két évig. Beletetelt egy évbe, amikor már egy kicsit csókolóztunk is a kapuban, amikor hazakísért.


     


    Az a baj manapság, hogy a "járunk" egyenlő a szex-szel. Ezért esnek kétségbe az anyák, ha 14-15 éves lánygyereküknek barátjuk van.


    Ennek a kislánynak nem volt alkalma aprádonként megismerni a "barátom van" helyzetet. Közel 18 évesen került neki az első, és egyből beleugrott a sűrűjébe. Most meg szenved szegény.


     


     

    előzmény:
    Sissi52 (84)
    2016-10-28  10:02
  22. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2016. október 29. 12:1690.

    Meggyőztél 


    előzmény:
    Sissi52 (89)
    2016-10-29  11:47
  23. 2016. október 29. 11:4789.

    Ne vedd mar magad annyira komolyan. Ha ugy vesszuk, mag az elet is ertelmetlen. Nekem ismetlem, vicces, es ebbe a fals szituba tokeletesen beleillik, de ha teged barmi, akarmi bosszant, eld ugy az eletedet. Nekem szerencsre a munkahelyem is olyan, hogy szinte egesz nap gurulunk a nevetestol.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (88)
    2016-10-29  11:40
  24. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2016. október 29. 11:4088.

    Nem tudom kitől ered, de már párszor szembejött, ezúttal nálad. Ne vedd  támadásnak. Szelektiven olvasni sajnos nem tudok, de majd megpróbálom valamilyen vicc kategóriába besorolni, mivel a "hodszerelem" mint olyan, értelmetlen.


     


     

    előzmény:
    Sissi52 (87)
    2016-10-29  11:09

Címlap

top