Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fekete lyuk

Nikita 666
Létrehozva: 2016. október 3. 11:36

Ez most az ÉN topicom. Ide bárki leírhatja a velem kapcsolatos megnyilvánulásait anélkül, hogy mások topicjait rombolná az otromba beszólásaival. Csak bátran, nyugodtan lehet személyeskedni.

  1. 2016. október 4. 22:536.

    Köszönöm.


    Gratulálok a sikeres nick választáshoz. Egy időben mindenkinek felajánlotta a fórum a "fészről" való belépést, volt néhány érdekes nick...


    Nézd, sötét oldala mindenkinek van, és nem lehet mindenki mindenki számára szimpatikus. Ezzel nincs is semmi baj, nem verem a fejem a falba emiatt. De megelégeltem hogy ahol megjelenek, ott az adott topic tönkremegy miattam. Noha csak az történik, hogy néhány hölgy kipécézett önmagának, és a topic témájától függetlenül engem szidalmaznak.


    Nos, itt megtehetik. Nem zavarnak vele senkit, pocskodiázhatnak amennyire csak jól esik, és telik tőlük. Áldásom rá.

    előzmény:
    Jucigirl (5)
    2016-10-04  19:57
  2. 2016. október 4. 19:575.

    Pár topikban láttam a hozzászólásaid, de nem értem mi a baja veled másoknak? Nekem szimpatikusnak tűntél? Van valami sötét oldalad?

  3. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2016. október 4. 17:464.

    előzmény:
    Nikita 666 (1)
    2016-10-03  11:36
  4. 2016. október 3. 15:013.

    Nézd, ha zokon venném, nem nyitottam volna ezt a topicot.


    A nickedet ismerem, nem is igazán szoktam hozzád szólni, mivel teljesen mások vagyunk. Tehát ezt a kérésedet könnyű lesz betartani, viszont én is ugyanezt kérném tőled, emiatt nyílt a topic. Ide nyugodtan lehet írni ha gond van.

    előzmény:
    decentral (2)
    2016-10-03  13:29
  5. 2016. október 3. 13:292.

    Tulajdonképpen nem rossz ötlet a topikindítás, tehát gratulálok.


    Szeretném ha nem vennéd zokon az álláspontomat, de miután én úgy döntöttem korábban - tekintettel a hozzászólásaid jelentős részének számomra elfogadhatatlan hangnemére - hogy kerülöm a veled való diskurzust. Ezért azt szeretném kérni, hogy "becses" nickemet jegyezd meg légyszíves és - főleg válasz reményében - inkább ne írj nekem, ha találkozol a hozzászólásaimmal. Erre már korábban is kértelek, de nyilván a csekély megnyilvánulásaimnak köszönhetően nem könnyű ezt fejben tartani. Meg talán a csakazértis is mást diktál...


    Most kihasználom az alkalmat, a saját topikodban kérem, hátha könnyebben megjegyzed ezt a kérést.


    Nekem nem élvezet ignorálni bárkit is, ugyanakkor tudom, hogy ez teremt békésebb együttélést. És erre biztatnám mindazokat, akik most úgy érzik, eljött a pillanat, hogy minden ellenérzésüket rád öntsék.


    Köszönöm, ha sikerül teljesíteni a kérésemet!

    előzmény:
    Nikita 666 (1)
    2016-10-03  11:36

Címlap

top