Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Zavar a pasi szakmája?!?

zsofiacska001
Létrehozva: 2016. szeptember 29. 18:45

https://youtu.be/qUgNfvp8rm8


 


https://youtu.be/LWOIeagZZME


 
Ebben a csapatban "táncol"...
Kb. 1 hónapja ismerkedünk, már sokkal több mint barátság, de nem nevezném kapcsolatnak. Azt mondta, táncos, hát mindenre gondoltam csak ilyenre nem... Egy pár napja volt egy nagyobb fellépésük, és mondta, hogy menjek el a barátnőimmel megnézni...körübelül a negyedéig bírtam, utána felálltam és kimentem, annyira elborította az agyamat a féltékenység, még így is, hogy nem is a pasim egyelőre...
Elmondtam neki is, hogy mit gondolok erről, nyugtatott olyanokkal, hogy ez nem chippendale, meg ebben rengeteg edzés meg munka van...elhiszem neki, de basszus... Nagyon nagyon jó vele, és kezdem úgy érezni, hogy komolyak az érzéseim felé, de ez nagyon arcon csapott, így élőben...
Túlreagálom? Csajok, ti ezt hogy kezelnétek? Le lehet ezt valaha nyelni, és elfogadni? 

 

  1. 2016. október 16. 13:2097.

    egészségükre.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_286997 (96)
    2016-10-16  13:12
  2. Torolt_felhasznalo_286997
    Torolt_felhasznalo_286997
    2016. október 16. 13:1296.

    Ja, johnny és autó is rakosgatjak a twitterkepeket, kit lehetne "megcsinálni" 


    Még a nép szabadságból is szextopikot csinaltak 


     

  3. 2016. október 16. 11:4495.

    Hát néha reagálok... nekünk történetünk van... ;) szivem joga nyilt twitterképeket kitenni.  Te ki vagy amúgy, hogy egyből ugrasz  két ismeretlenre? :D csak nem egy mindenlébenkanál, vagy egy másodnick? igazából mindegy.  Mindenesetre ez a reakció még érdekesebb, mint az enyém.. khmmm

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_286997 (94)
    2016-10-16  11:24
  4. Torolt_felhasznalo_286997
    Torolt_felhasznalo_286997
    2016. október 16. 11:2494.

    Én úgy látom akire valaszoltal nem írt linket, nem tett be fotot, nem írt nevet, és a többiek hsz-hez képest egész disztingvalt volt amit írt.


    A te reakciod rá viszont egészen, khm, érdekes. Ha magadra vetted egy névtelen hozzászóló véleményét, nulla felismerhetoseggel, és veded magad, de nálad meg kinn a link, akkor pont te reklamozod saját magad... a fotóval pedig messze tullottel a "célon". 


    Igaz, a ti. Szövegében is vannak konkrét linkek el is lehet csamcsogni azokon is ha meg a neten nyilvánosan nem található még a fotó, amit betettel, mert a tulaja mondjuk levette vagy titkosította akkor majd kivágják aztán ennyi. Vagy ha nem, akkor meg úgy járt, ahogy te  lesznek vélemények aztán ennyi.


    Elvégre a hireken az nlcn is rengeteg a velemeny a fitness mamiktol kezdve sarkán még vajnan át. De szerintem ok ezt nem olvassák 

  5. Torolt_felhasznalo_951910
    Torolt_felhasznalo_951910
    2016. október 6. 17:5493.

    Nincs ezzel gond 


    Fordított esetek is vannak, ahol a nyolc éves házas, feddhetetlen tisztes ketgyermekes anyuka rakja ki a cicijerol, hasarol, combjarol a fotókat"fogyókúra dokumentációk" címen és marhára nem érdekel senkit, pláne nem a férjét   elvégre ilyet a strandon is látni  ja, es tokingyen! 


    Mondjuk valaki nem olyan dogos h ezért pénzt is kapjon, és a beszolos bejegyzés sokkal tobb olvasottsagot kapott, míg a hasarol volt olyan velemeny h ugy néz ki mint aki kb szart egy nagyot az elotte utána fotókon 


    Tehát megállapíthatjuk h a belső sokkal többet ér mint a külső! És kell egy szintű színvonal h megnyissa a bukszakat...


    De azért az esküvőt és a gyereket még ne tervezd

  6. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. október 5. 08:2192.

     



     


    Mint a vicc poénja: hol lakik az az ember?


     


     


     

    előzmény:
    nyugger (87)
    2016-10-04  19:49
  7. 2016. október 5. 00:5291.

    Mi lenne,visszamegy a szakmajaba,a tozsden dolgozhat ameddig akar....

    előzmény:
    nyugger (89)
    2016-10-04  20:13
  8. 2016. október 4. 23:5890.

    Szerintem nagyon klassz,amit  a pasid csinál,amikor  olvastam a  címet,azt hittem hullamosó a pasid:))))


    Szerintem szuper ha a pasi jól táncol,imádom a balettet, versenytáncot,műkorit stb, minden művészi mozgásformát.


    Nyugger,akkor ilyen alapon minden előadóművész lezüllene?


    Igen,a  tánc korhatáros dolog, utána elmehet koreográfusnak vagy edzőnek esetleg belefog másba.


    Egyébként Topikindító mit szólnál, ha a pasid dr--nőgyógyász lenne  vagy plasztikai sebész vagy modellügynökséget vezetne vagy versenytáncos lenne vagy színész és nőket kellene  színpadon megcsókolnia pl?Vagy patológus, és az még orvos is.


    Azt hiszem TI-nak magával és az önbizalmával van baja.


     

    előzmény:
    zsofiacska001 (1)
    2016-09-29  18:45
  9. 2016. október 4. 20:1389.

    Az a baj, hogy az ilyesfajta tevékenység, munka visszahat a személyiségre.


    Eleinte nyilván csak a jó pénzkereset miatt csinálják, de aztán a színpadi szereplés, csillogás, éjszakai élet hangulata feloldja a legstabilabb személyiséget is. Lezüllik, léha lesz, felszínes és magamutogató.


    És akkor ez még csak az első probléma. Ahogy itt valaki már írta, a harmincas éveik vége felé kikopnak a "szakmából". Utána mi lesz?

    előzmény:
    zsofiacska001 (1)
    2016-09-29  18:45
  10. 2016. október 4. 20:0188.

    Diplomája? Van egy fenét!

    előzmény:
    hutchi (82)
    2016-10-02  20:59
  11. 2016. október 4. 19:4987.

    Engem nem zavarna egy ilyen pasi. Hol vannak ezek?

    előzmény:
    zsofiacska001 (1)
    2016-09-29  18:45
  12. 2016. október 3. 16:5186.

    Így igaz.

    előzmény:
    zsofiacska001 (54)
    2016-10-02  10:49
  13. 2016. október 3. 15:4785.

    Koszonom szepen a valaszt :)

    előzmény:
    Amarynda (84)
    2016-10-03  12:29
  14. 2016. október 3. 12:2984.

    Eleg sokaig gondolkoztam hogy irjak-e ebbe a topicba, nemcsak astilus miatt ami eleg elszomorito nekem aki mar vagy 10 eve forumozok hanem azert mert gyakorlatilag minimalis valasz erkezett a te kerdesedre es ezert indult a topic vegulis....


    En a kovetkezot gondolom. A kapcsolatotok meg nagyon friss, de azt te es a baratod az aki kizarolagosan ERZI hogy mit ereztek egymas irant.


    Ha szeretitek egymast es ugy erzed hogy a fiu oszinten szeret teged akkor azt kell eldontened hogy mennyire tudsz benne megbizni. es hogy ez a bizalom elegendo e ahhoz hogy a munkaja kozben elhangzott megjegyzeseket es megnyilvanulasokat hosszu tavon el tudod e viselni. szerintem ehhez meg 1 honapi ismeretseg rovid. Ha viszont nagyon kinoz a feltekenyseg akkor ez kesobb se lesz jobb es borzaszto fajdalmat tud okozni allandoan, esetleg akkor is ha a fiu nem ad ra okot.


    En szemely szerint bar evtizededk ota vagyok hazas fiatal koromban eszmeletlen feltekeny termeszet voltam biztosan nem lennek kepes elviselni az ilyen tevekenyseget vegzo partnert mert barmennyire is szeretnem egy perc nyugtom nem lenne. foleg talan azert mert a nok sok mindenre kepesek hogy akarcsak egy rovid idore is megszerezzenek egy ahitott ferfit, foleg az un. rivaldafenyben elok kozul.


    Reszemrol nem jartam sose ilyen fellepesekre engem hidegen hagy nem kot le ez a mufaj, viszont oriasi rajongoja vagyok pl. az ir tancosnak Fletneynek es orakig kepes vagyk nezni ahogy tancol.


    Nem itelek el senkit aki tancbol akar erotikus akar masfajta tancbol el, azt pedig a partnerenek kell eldontenie hogy mennyire tudja elfogadni ezt az eletformat.


    Azt is gondolom hogy az hogy valaki tancos legyen az ferfi vagy no nem kellene hogy ilyen indulatokat kavarjon. ennel ezerszer rosszabb ha valaki bunozessel masok becsapasaval keresi a kenyeret.


    ez egy munka amit raadasul az illetonek meg kell tanulni dolgoznia kell sokat hogy egyaltalan alkalmas legyen arra hogy csinalja.


    az emberi ertekeit (szerintem) egyaltalan nem ez befolyasolja hogy tancos az illeto.


    Lehet hogy jobb ember vagy ferj vagy apa mint egy ujsagiro vagy ugyved vagy egy mernok akit mindenki tiszteletre melto embernek tart es a zart ajtok mogott megeroszakolja a gyereket es naponta veresre veri a feleseget.


    a szakmak , vegzettsegek nem ertekmerok az emberek lelki es egyeb tulajdonsagaiban. valo igaz egy jobb csaladbol szarmazo egyen nagyobb valoszinuseggel lesz tisztesseges torvenytisztelo ember de erre semmifele garancia nincs.


    En a helyedben akkor folytatnam a kapcsolatot ha kepes vagyok tudomasul venni a tenyt es nem olne a feltekenyseg allandoan amikor eppen fellep valahol. de ezt csak te tudod eldonteni.


     

    előzmény:
    zsofiacska001 (1)
    2016-09-29  18:45
  15. 2016. október 2. 21:2983.

    Köszönöm az intelligens hozzászólást 👍🏼 

    előzmény:
    hutchi (82)
    2016-10-02  20:59
  16. 2016. október 2. 20:5982.

    Engem zavarna, mert nem tudnek ra felnezni mint ferfira. Gondold el, hogy forditott esetben, ha te lennel ilyen noi tancos, akkor mennyire vennenek komolyan a ferfiak, es milyen ferfiak kesresnek a tarsasagod....Akarminek hivjuk, ez tenyleg nem balett vagy Experidance, ami ugye muveszi elmenyt nyujt.....


    Ha diplomaja van, akkor azt kene hasznalnia, mert ha nem hasznalja, elevul, es sose fog tudni visszamenni a szakmajaba dolgozni. A diploma semmit sem er ha nem gyakorolja az ember az adott szakmat es nem fejleszti magat a szakteruleten belul a palyafutasa soran. 

    előzmény:
    zsofiacska001 (1)
    2016-09-29  18:45
  17. 2016. október 2. 20:5581.

    Azt egy régebbi topickban találtam, itt........

    előzmény:
    Pléhpisztráng (80)
    2016-10-02  20:48
  18. 2016. október 2. 20:4880.

    honnan szeditek ezeket a frappáns rajzokat?

    előzmény:
    Sheriff-2 (75)
    2016-10-02  12:47
  19. 2016. október 2. 20:4479.

    előzmény:
    Sheriff-2 (75)
    2016-10-02  12:47
  20. 2016. október 2. 20:4378.

    úgy látom, hogy nagyon ki vagy idegileg.vagy kielégítetlen vagy,tényleg, nagyon látszik minden megszólalásodon. mit szedsz?csak amiatt kérdezem, hogy mennyire legyenek tekintettel rád a hozzászólók.


    ha függő vagy, szerintem megértik.

    előzmény:
    Lédienn (66)
    2016-10-02  12:13
  21. 2016. október 2. 20:3977.

    Vauuuuuuuuuuuuu!Mi lett itt.


    te meg miért húztad fel az orrod, mert ahogy látom nincs okod rá?

    előzmény:
    zsofiacska001 (1)
    2016-09-29  18:45
  22. 2016. október 2. 14:0776.

    nevetséges vagy lédienn. ezt írod szegény kiscsajnak: s nézd meg,továbbra is kik tombolnak most is itt ordenáré,beteges,primitív módon. 


    és most olvasd el, miféle analízist készítettél rólam, anélkül, hogy én pl hozzádszóltam volna. akkor ki is a beteges, primitív? 


    szánalmas vagy. de engem nem igazán érdekel, hogy te mit gondolsz az én sexuális életemről, pont leszarom, hogy jön egy névtelen, arctalan nick és azt hiszi, nála van a bölcsek köve.


    azt gondolom, amit írtál rólam, az mind TE magad vagy. végülis te buzdítod zsófiácskát, hogy legyen boldog a csipifiúval. talán azt hiszed, majd neked is csurran-cseppen valami  de az max a nyálad lesz meg más a monitorod előtt 

  23. 2016. október 2. 12:4775.

    Ha autó van, akkor legyen bicikli is.

    előzmény:
    Nikita 666 (73)
    2016-10-02  12:41
  24. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. október 2. 12:4574.

    Áh, nem gondolom.


    Inkább csak saját magát  analizálta.Némberként és muraközi baromként. Ugyanis teljesen ráillik.


    De hát  ez az ő baja, ha így látja magát, hát így látja. Isten neki fakereszt.


    Magából indul ki, oszt jónapot.

    előzmény:
    Nikita 666 (73)
    2016-10-02  12:41

Címlap

top