Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

40-es Nok 20-as Pasik

zoya.delic
Létrehozva: 2016. szeptember 7. 04:07

Sziasztok


 


Par eve mentem (rosszul) ferjhez ujra 16 ev utan.


 


Volt elotte egy par szingli evem, es hosszu tavu ( 8 eves) kapcsolatom is, de rajottem, az ido elrohan, es a sex fontos.


 


A ferjem mellett nem jon ossze, egy gyomorrak mutet miatt, 3 eve impotens.


 


Huseges voltam, probalkoztam, de vegul erdeklodes hianyaban, feladtam es mas utat talaltam, vagy inkabb az talalt ram.


 


Ma mar szint csak 20-n eves pasikkal randizom, es jol erzem magam. Van koztetek is ilyen helyzetben levo no vagy epp pasi?


Kivancsi lennek, i hogy elitek meg, hol talakoztok, hogyan randiztok stb.


Jelenleg az USA-ban elek, szoval aki estleg erre el, meg jobban erdekelne a velemenye :)


Udv: Olivia

  1. 2016. szeptember 19. 13:3128.

    Na, gyulekeznek mar a tanulo 20-asok?


     

    előzmény:
    zoya.delic (1)
    2016-09-07  04:07
  2. 2016. szeptember 13. 22:5227.

    En csak MRS Robinsonra emlekszem,de neki sikereult,meg a tv serie -Cougars-az is errol szolt!

    előzmény:
    zoya.delic (1)
    2016-09-07  04:07
  3. 2016. szeptember 13. 22:5026.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_286997 (25)
    2016-09-13  07:48
  4. Torolt_felhasznalo_286997
    Torolt_felhasznalo_286997
    2016. szeptember 13. 07:4825.

    Nagyon mellélőttél...


    A TI a szexről beszélt 20onévesekkel én pedig arról írtam, tegye nyugodtan.


    Az hogy valaki 12évvel fiatalabbal kezdi újra a családalapítást, kivétel. Másrészt várj és figyeld őket még tíz évig húsz évig és majd akkor kijelentheted, hogy igen, lehetséges (meg amúgy is minden szitura van és létezik kivétel de attól még nem az az általános).


    És Stiffler mamája óta létezik a köztudatban a MILF... Trágár nem trágár kifejezés, tükrözi a valóságot.


    Ja igen, még azért is mellélőttél, mert a TI külsejéről ÉN egy szót sem szóltam, nála ezerszer rondább kövérebb butább töltött krumplik élik szabadon a szexuális életüket, csak épp a megfelelő fórumon találják meg a partnert.


    Ezt nézte be a TI, hisz itt csupa szuperanya fikázza egymást ordenáré stílusban nap mint nap, persze, hogy nem tetszik nekik ha valaki nem férjecske kiccsalád sütésfőzés háromszögében élné az életét... Ráadásul az USAban.

    előzmény:
    cosmopolita123 (22)
    2016-09-11  12:16
  5. 2016. szeptember 11. 12:2724.

    Talán nem több mint  2-hete olvastam, a fia a saját anyját vette el, vagy csak kefélnek......(?)


    Egész pontosan pedig fordítva kezdődött.


    Meg is találtam a cikket gyorsan, persze van sokkal több példa.


                 New Mexico mother and son fell in love and will go to JAIL to defend their relationship | Daily Mail Online

    előzmény:
    cosmopolita123 (22)
    2016-09-11  12:16
  6. 2016. szeptember 11. 12:2323.

    "A kritikat birom, de amig minden orulmenyt nem ismertek, nagyon konnyu elitlni vagy itelkezni." Akkor rossz helyre jöttél. Ez a társadalom nem arról híres, hogy cseppnyi kis jóindulattal forduljon a mésik felévagy legalább semlegesen :D Nyugi, itt mindenki ítélkezik, mindig csak a másik felett, ettől érzik picit jobban magukat, elterelik a figyelmüket a saját elkefélt életükről:) Aki gúnyolódik rajtad, mindennek lehord "vén pichának" az pl.: valószínűleg frusztrált lehet a kora miattt, nála ott a bibi. Aki a külsőd támadja annál valószínűlek a külseje okozza a frusztráció forrását. Ilyenkor mindig azt figyelem ki mit ír, mert legtöbbször az emberek nem a kérdésre válaszolnak, hanem önmagukról írnak :) Nem vagy sem hamvas tini,attól már messze vagy, sem "vén k" attól még messze vagy. Neked ilyen elképzelésed van ha találsz hozzá partnert hajrá. A többit meg sz..rd le.

    előzmény:
    zoya.delic (11)
    2016-09-08  04:59
  7. 2016. szeptember 11. 12:1622.

    Tudod mit jelent a MILF? Mother I'd like to fuck. Nem szeretném lefordítani. Ez nem korhioz kötött, mindössze anyának kell lenni hozzá. Nem mellesleg egy 20 éves fiúnak egy 20 éves lány is kipipálni való valami. Egy 30-asnak is, egy 40-esnek is, stb. mert nem divat a hosszútávú kapcsolat, vagy pláne házasság. Jó érzés a másik nőt cimkézni? Leszólni? Degradálóan beszélni vele? Emel az önbecsülésen? Amikro rólad beszélnek megvetően (mert olyan nincs akiról ne beszélnének problémás lelkű emberek megvetően-így próbálnak segíteni magukon), az hogyan esik? Költői kérdés..gondolom az igazságtalan. Rengeteg olyan kapcsolat van ahol van vagy 10 év a nő javára. Annyi sokszor még csak nem is látszik.Legutóbb egy olyan esetről hallottam ahol egy 12 évvel fiatalabb pasi vett el egy 2 gyerekes csajt, most már van egy közös is. Mindkettő mezei emberke, dolgoznak, közösen nevelik a gyerekeket és jól elvannak. Sztem min 55-60 éves lehetsz, mert nagyjából abban a korosztályban voltak ennyire betonerős határvonalak, gátak mindenben.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_286997 (16)
    2016-09-08  10:06
  8. 2016. szeptember 11. 12:1021.

    Sztem hajrá. Lehet, hogy itt irtó sok negítav kommentet látsz majd, mert ez egy elmaradott társadalom, főleg a nők megítélésében. Alacsonyabbrendűnek tartja a nőt a pasi is meg a nő is (tisztelet a kivételnek. Hogy a nők hogy intézik el magukban nem tudom :d gondolom mindegyik a kivétel aki különb, erkölcsösebb és szebb a többinél :D). Ha pasi lennél és 20 éves nőt keresnél megértenék, de fordítva ki fognak kelni magukból. A nők is. Mert neked ezt nem szabad. Valószínűleg nekik is jobban teszik egy 20 mint egy 40 de ha egy nő tisztességes akkor ilyet nem tesz. Viszont tesznek olyat, hogy finoman szólva nem innék utánuk egy pohárból. A 20 év tényleg kicsit sok, de ha csak "arra" kell akkor sztem semmi baj. A gáz akkor lenne, ha mondjuk együtt élnétek, összeházasodnátok, és 10 év múlva lennél 50 ő meg 30...vagy 60 ő meg 40...Ha szórakozni van kedved akkor hajrá :) A férjed miatt meg ne legyen lelkiismeret furdalásod, ahogyan olvasom neki sem volt, amikor letojt. Sztem..persze.

    előzmény:
    zoya.delic (1)
    2016-09-07  04:07
  9. 2016. szeptember 10. 11:4520.

    Nekem nehéz elhinni hogy tényleg a saját fényképüket használják.


    Persze amikor azt hiszem hogy már mindent láttam, akkor jön egy olyan amit még nem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (19)
    2016-09-10  11:33
  10. Torolt_felhasznalo_189001
    Torolt_felhasznalo_189001
    2016. szeptember 10. 11:3319.

    Az index forumon is ez lehetett  a velemeny : s ott kitoroltek a topikjat. "cache" alatt meg lathato a googlin.
    Ezzel vezette be : Ismerkednel dogos, erett 40-es nokkel, sexy, belevalo 20-as pasi vagy? Itt a helyed!


     

    előzmény:
    Róza555 (18)
    2016-09-08  13:51
  11. 2016. szeptember 8. 13:5118.

    A fotóval együtt ez a szöveg olyan, mintha árulnád itt magad. 


    Nagyon gáz.


    Inkább valami társkeresőn kellene ezt csinálnod.

    előzmény:
    zoya.delic (1)
    2016-09-07  04:07
  12. 2016. szeptember 8. 13:1717.

    Nem kell sertodni. Miert nem keresel egy magadhoz valo pasit inkabb. Fenenek kell mar manapsag hazasodni. Lanyomat is erre biztatom. Ha meg mindig hazasodni akarnak, valamikor kesobb is megtehetik. Maganugy, persze, de manapsag folosleges hazasodni.


    Persze, ha te a fiatal ropogos husikakat szereted, akkor lelked rajta, maganugyed. Nem tom, neked egy nem eleg? Ropog ott meg a puspokfalatja a 40 evesnek is. Te tudod.


    Honnan szerezzel fiatal fickokat? Hirdesd magadat. En nem szereztem, ramtapadt. Attol meg, hogy kedves voltam, nem kellett volna azt hinnie, hogy kufircban is benne lennek.


    En nem firtatom az egyeb korulmenyeidet, csupan erre kerdeztel ra. Tenyleg nezz tukorbe es dontsd el te magad, 20 eves vagy inkabb az apja lenne a hozzad valo. Ha jatszadozni  akarsz fiucskakkal, azt is megteheted, ha van ra modod. Innen nem fogja ajanlani senki a most erettsegizett fiacskajat. Ne feledd azt sem, tolem mit kerdezett a family doktorom.

    előzmény:
    zoya.delic (11)
    2016-09-08  04:59
  13. Torolt_felhasznalo_286997
    Torolt_felhasznalo_286997
    2016. szeptember 8. 10:0616.

    Lehet h a kivétel erősíti a szabályt de vannak azért 50es férfiak kellő potenciaval 😂 es ha még el is váltak, mar nagyjából fel neveltek a gyerekeket, osszekapartak magukat a válás utanbol és külsőleg rendben vannak. Viszont már nem akarnak se házasodni se több gyereket! Így a friss pipik is sajnos csak egy ideig lesznek futtatva aztán dobják őket amint többet akarnak...


    Sokkal rosszabb egy harmincas negyvenes elméletileg még nem olyan leharcolt férfi válással a háta mögött mert ott még kicsik a fiókák friss a seb és az anyagi megingás. Na ok végképp nem akarnak újra ugyanabba a folyóba lépni!!!


    40es nő 20as férfival, itt viszont egyetértek. Mondjuk rengeteg fiucskanak vagya a MILF de csak mint egy kipipalando valami... ha a TI kalandozni akár velük, tegye, de hosszútávon ezek a srácok is felnőnek és családot már velük egykorú vagy fiatalabb nővel fognak vallalni...

    előzmény:
    Lédienn (15)
    2016-09-08  09:08
  14. 2016. szeptember 8. 09:0815.

    Már hogy ne volna ilyen pasi itthon is,aki anyukája korabeli nőre hajt,de szerencsére nem túl gyakori.


    Egyikük azért,mert az ilyen pasi nem nőt,hanem valójában pótanyucit keres,akivel időnként ágyba is bújik,de lehetőleg sötétben,hogy legalább ne lássa. A saját anyját ha van neki,mégsem dughatja meg. Ezek a fiúk korban is hozzájuk illő lányokkal képtelenek kapcsolatot létesíteni.


    Más fiatal fiúcskák azért keresnek öreg nőket,mert a szexuális szolgáltatásukért elvárják az anyagi vagy egyéb,az egzisztenciájukat megalapozandó segítséget és ezt többnyire be is vallják. Tehát minimum tehetősnek kell lenni az idős nőnek! Vannak,akik még képesek szerelmet is vallani az öreg nőnek a cél érdekében. Ezeket az idős nők által kitartott fiúcskákat hívták régen "selyemfiúknak".


    Mindkét típus alapvetően torz,beteg személyiség!


    Fordított felállás gyakoribb,amikor fiatal huszonéves nők keresnek 20-30 évvel öregebb,apukájuk korabeli pasit. Ezek a nők is szemrebbenés nélkül hazudnak szerelmet is,amit sokszor igyekeznek a külvilág felé is bizonygatni.


    A motivációjuk,lelki beállítottságuk megegyezik a fent leírt fiúkéval.


    Aztán ugye vannak az 50-60-as pasik,akik gyakran gyerekeiket,feleségüket  is elhagyva elválnak a huszas éveikben levő,ropogós husú pipikért. Ezek a pasik is gyakran elhiszik,hogy a lányuk korabeli nők nem a pénzükért,egzisztenciáért,hanem az aszott testükért,már csökkent potenciájukért "szeretik" őket.


    Veled kapcsolatban csak annyit kérdeznék:


    Ott a nagy USA-ban nem találsz elegendő fiatal fiúcskát,akivel úgy bújhatnál ágyba,hogy nem kellene a "zöldkártya" miatt aggódnod? Ha lenne ott ilyen huszonéves,még azt is elhinnéd,hogy egy öregedő,buta tekintetű,halszemű nőt szerelemből kefélnek meg időnként. Aztán meg lennél sértődve,ha kiderül az ellenkezője,arról nem is beszélve,ha inkább a lányodat válaszja.


    Nem USA állampolgár külföldi fiatal pasi mi másért is kefélne veled,mint a zöldkártyáért?


    Ezért még beléd is fog szeretni! 


     


     


     


     

    előzmény:
    zoya.delic (1)
    2016-09-07  04:07
  15. 2016. szeptember 8. 08:3214.

    Na akor most valaszolok erre amit leirtal.


    Az teljesen rendben van ha a nem mukodo hazassagodbol ki akarsz lepni. Viszont szerintem a nagylanyod szamara eleg visszataszito lehet ha te korban hozza inkabb illo pasikra vagyakozol.


    Ahhoz hogy egy negyvenes no ilyen fiatal ferfit kapjon vagy nagyon jol es fiatalosnak kell latszodjon vagy pedig meg kell fizetni a fiatal ferfit, mert akkor az nem szerelembol fog egy idosebb kozepesen kinezo novel agyba menni. semmi ironia nincs abban amit most irtam.


    Egy Demi Moore megengedhet maganak 20 eves fiut mert tele van penzzel es meg tudja csinalni hogy igaz mindenfele plasztikaval egyebekkel szepnek es fiatalnak latszodjon.


    Te egy atlagos kulseju no vagy es olyan ferfire kell vagynod amilyen magad is vagy. csak azt kivanhatod a partnertol amit te is tudsz nyujtani. a szep fiatal kidolgozott testu fiatal ferfinek nem kell egy atlagos  no annak ugyanolyan kell mint sajat maga. Vagy penz  es akkor hajlando veled lefekudni ha megfizeted. ez a rideg valosag.


    Inkabb olyat keress aki ugyan nem huszeves de elfogad olyannak amilyen vagy mert o maga sem egy Adonisz. arra nem gondoltal hogy a huszeves esetleg majd helyetted a lanyodat akarja agyba vinni ? mert ez elegge varhato ilyen esetekben.

    előzmény:
    zoya.delic (11)
    2016-09-08  04:59
  16. Torolt_felhasznalo_189001
    Torolt_felhasznalo_189001
    2016. szeptember 8. 07:4413.

    Van egy nagylanyom


    Mit szol a "nagylanyod" ahhoz, hogy husz eves gyerekekre vadaszol ?


    Mert olyat , hogy félrekefél valaki , impotens tars mellett , olyat itt olvashatunk , hajaj .
    De felrekefelni sulyos beteg hazastars mellett ,  20 evessel , azt en sosem olvastam meg sehol.
    Mint szulo , azt gondolom errol, hogy egy 20 eves gyerek , aki ezt megteszi=szexualis szolgaltatast ad egy idos nonek , az ki van hasznalva.
    Nem normalis dolog, hogy egy fiatal srac oreg nore utazzon : a termeszet ugy csinalt minket, hogy fiatal es eleteros egyedek vonzzak egymast es utodokat nemzenek.
    Mi szepet talalna rajtad egy 20 eves gyerek ? Allj tukor ele egy 20 even aluli lannyal es meseld el , mit latsz....
    Testisegbol Te mar adtal, van rengeteg dolog a vilagon , amit elvezni lehet a nemiszerveden kivul....persze , megveheted, kihasznalhatod a fiatal 20 eves nincstelent.... s ha van ilyenre piac , akkor azt ne itt keressed : itt azoknak az anyukai beszelgetnek, akiknek a csemeteik kozul valogatnal 50 eved fele kozelegve.......



    Mas topikba irt szoveged , nagyon kulonbozik ettol a topiktol:
    En az USaban elek, 40-es , rendezett korulmenyek kozt elo no. Nagyon szeretnek ismerkedni 20-as pasikkal, de sinte lehetetlen olyat talalni, aki nem a zoldkartya rmenyeben ismerkedik, hanem mert bejon neki egy elt 40es es szerelemet, kalandot, izgalmat keres. Van eselyem ? Van, de hol talalok ilyen pasit?

    előzmény:
    zoya.delic (11)
    2016-09-08  04:59
  17. 2016. szeptember 8. 05:2212.

    Gondolod hogy akkor most itt vége ennek a topicknak?

    előzmény:
    zoya.delic (11)
    2016-09-08  04:59
  18. 2016. szeptember 8. 04:5911.

    Nem 16 eve hazas : de teljesen mindegy. Feluletesen futottam at  a  nyitot . Tiszta Zola...
    A zoldkartya kellett a topikinditonak is , s e miatt lepett frigyre ?
    Nem ertem .
      Mi az , hogy  "rendezett kozulmeny" ?
    Ferjes no, beteg a ferje es oreg csaj  .... ezt nevezik ma rendezettnek? Kik?

    idézet:
    Mozdonj (4)
    2016-09-07 07:09:35

    Sziasztok. Ugy erzem sok mindent felreertettetek. Nem kellett a zoldkartya miatt ferjhez mennem, nyertem a zoldkartya lotton, egyebkent is volt zoldkartyam.


    Sajat uzletem, hazam es lakasom is volt, kocsim, es normalis eletem.


    A ferjemet szerettem, es vartam is eleget ra, de a depresszioja sajat hibajabol nem gyogyithato, nem foglalkozik onmagaval es nem dolgozott a kapcsolatunkon sem, neki minden jo volt ugy is, ahogy volt.


    En arra voltam csak kivancsi, van-e mas is ebben a situacioban, hogy eli meg, stb.


    A kritikat birom, de amig minden orulmenyt nem ismertek, nagyon konnyu elitlni vagy itelkezni.


    Anya vagyok, meg feleseg, de mar valunk. Nem azert, mert nincs sex, hanem aert,mert a ferjem megvatozott es nem engedi hogy segitsen neki senki. Egy meddo kapcsolatra mar nincs idom, sem energiam.


    Van egy nagylanyom, egy eletem, es nem szeretnem meg a maradek fiatalsagom elvesztegetni egy olyan ferfira, aki onmagaval sem torodik, nehogy a hazassagunkkal.


    Sokan negativan reagaltak a fotomra is, well, ez vagyok en, ha 'jollakott napkozis' ha nem, ha oreg picsa v sem, akkor is ez vagyok en, es csupan a kapcsolati krdesekben szerettem volna tapasztalatokat cserelni, erre oszinten nem szamitottam.


    Nem mellesleg elmondom nektek azt is, hogy soha eletemben nem leptem felre, es most sem tettem volna, ha mindketten kuzottunk voln a kapcsolatunkert,es nem csak en.


    Koszonom a valaszaitokat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (4)
    2016-09-07  07:09
  19. 2016. szeptember 8. 00:2610.

    Az egyik baratnom van hasonlo hejzetben,es miert ne?Senkinek nagyjabol semmi koze,ha a fiukat szereted,usgyi,de penzbe ne kereuljon,es ne szoktasd oda,mert aztan a kutyit nehez lerazni,sok szerencset,ferjednek gyogyulast!!!!!!!

    előzmény:
    zoya.delic (1)
    2016-09-07  04:07
  20. 2016. szeptember 7. 22:519.

    USA-ban elek. Tolem azt kerdezte a korzeti orvosom, hogy ugye en nem fekszem ossze mindenfele alakokkal, mert ha igen, akkor gyakran kell nogyogyaszati ellenorzesre jarnom. A, szo se rola. Isten orizz.


    Volt egy tolem kb 30 evvel fiatalabb pasi, na az allandoan nyuzott, hogy legyek a baratnoje. Ja, mert a fiatal lanyok azok tudod milyenek hichancok. Szo sem lehet rola. Arra gondoltam, Isten orizz, hogy ot beengedjem a hazamba, hogy verem majd ki? En meg hogy az ovebe belepjek, szo sem lehet rola. De nem ezert mondtam nemet.


    Veled korban hasonlo pasi nem akad ott? Itt volt pl egy pasi, akinek tetszettem, es kerdezte, ma este atjohet-e hozzam. Mondtam, persze, hogy nem. Egy masiknak meg azt hazudtam, hogy en nem szeretem a szexet, csakhogy lekopjon.


    Az nem igaz, hogy valaki egy gyomormutettol impotens lesz. Nem tudsz varni?


    Par eve mentel ferjhez, a ferjed 3 eve impotens. Erdekes.


    Hat tenyleg egy eleg erdekes arc van a kepen, es igyekeztem szepen kifejezni magamat.

    előzmény:
    zoya.delic (1)
    2016-09-07  04:07
  21. 2016. szeptember 7. 15:248.

    Amint már tudjuk, minden zsák megtalálja a foltját.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (7)
    2016-09-07  15:21
  22. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. szeptember 7. 15:217.

    Itt azt írod hogy "eredményes " a vadászatod.A másik helyen azt kérdezted  hogy van é esélyed a 20-as fiúkáknál.


    Most akkor mi van? Köztes  vagy?


     


    Ja, vagy úgy.Éhes disznó makkról álmodik.

    előzmény:
    zoya.delic (1)
    2016-09-07  04:07
  23. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. szeptember 7. 15:186.

    előzmény:
    Amarynda (5)
    2016-09-07  12:12
  24. 2016. szeptember 7. 12:125.

    ha te vagy a kepen akkor nem fognak rohanni a jelentkezok.


    ugy nezel ki rajta mint egy jollakott ovodas.

    előzmény:
    zoya.delic (1)
    2016-09-07  04:07

Címlap

top