Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kis p.nisz fétis?

LackoMacko
Létrehozva: 2016. július 3. 18:38

Kedves Fórumozók!


 


Van aki hallott már a kis pénisz fétisről? Úgy lehetne körülírni, hogy az adott illető izgalmát az hozza, ha a kis mérete (vagy lehet, hogy nem is kicsi, csak annak gondolja) miatt szóban, esetleg tettben megalázzák.


Ami miatt feltettem a kérdést: szerintetek mennyire tolerálható egy kapcsolatban? Esetleg valaki találkozott ilyen helyzettel?

  1. 2016. július 5. 18:077.

    Teljesen érthető volt elsőre is, jól megfogalmaztad.


    Szerintem ez teljesen tolerálható, nekem legalábbis nem lenne vele gondom. Sőt, ez nem is a tolerálom kategória, ez csak egy igény, nem nagy fáradtság. Mondjuk ilyesmiről eddig nem is hallottam :-) Talán csak az egyensúlyt kell megtalálni, ha minden dugásnál kell az alázás, az azért uncsi, azt nem. Ha harminc centid van és elég vastag akkor még csak nem is kínos :-)))


     

    előzmény:
    LackoMacko (6)
    2016-07-05  17:27
  2. 2016. július 5. 17:276.

    Talán rosszul fogalmaztam meg a kérdést. A lényeg nem a szerszám valós méretén van, lehetne 30 centi is. Ami a lényeg, hogy az adott illetőt az hozza izgalomba, hogy ha kicsinek tartják a sajátját.

    előzmény:
    Nikita 666 (5)
    2016-07-04  17:54
  3. 2016. július 4. 17:545.

    Be tudnál tenni ama kis péniszről egy nagyméretű fotót?


    Majd én eldöntöm hogy megfelelő-e a mérete.


    Viszont próbálj ki egy hatásos kúrát, kétnaponta húzz rá egy nagyot friss csalánnal.


    Egyébként, miért ne lehetne tolerálható egy kapcsolatban? Ez nem betegség, hanem adottság. Akinek nem tetszik, tovább áll, akinek megfelelő, az örül neki.


    Nekem mondjuk a férfiak intelligenciája jóval csábítóbb és kielégítőbb, mint a pöcörőjük. Pöcsöt bármelyik gatyában találok, de intelligencia nem minden fejben lakozik.

    előzmény:
    LackoMacko (1)
    2016-07-03  18:38
  4. 2016. július 4. 14:004.

    Hallottam már ilyenről, én személy szerint nem értem az ilyen pasikat, de ők tudják... Ha a partnerüknek is bejön, akkor miért is ne? Nem ártanak vele senkinek. 

  5. Torolt_felhasznalo_189001
    Torolt_felhasznalo_189001
    2016. július 3. 20:063.

    En hallottam, de csak muanyagbol.


    Van itt egy csomo magus , aki penisznagyobbitassal foglalkozik.


    A boszorkanynagymesterunk pl biztos tud tanacsolni , vitopmd , itt az elerhetosge ... Irjal a topikjaba , benez idonkent , O majd segit


     

    előzmény:
    LackoMacko (1)
    2016-07-03  18:38
  6. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. július 3. 19:462.

    Úgy érted hogy lehordatod magad a sárga földig és neked úgy jó?


     


    Ez nem fétis - aztán mi a lófüttyért hagytad ki azt a nyomorult é betűt a pénisz szóból - ez valami mazohista ( szadó/mazó)  baromság. Pláne ha meg is rakatod magad mint a gazdája a muraközi munkalovat?


     

    előzmény:
    LackoMacko (1)
    2016-07-03  18:38

Címlap

top