Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kell ez a ferfi. Segits

Torolt_felhasznalo_598060
Torolt_felhasznalo_598060
Létrehozva: 2016. Április 28. 20:56

a sztrori a kovetkezo. A munkahelyemen van egy ferfi akire felfigyeltem, kb 1 honapja. mert feltunt hogy a szeme sarkabol mindig nezett mikor elment mellettem, es koszont. megtetszett, azota en is viszonzom a nezest, mikor talalkozunk a folyoson mindig kiszurjuk egymast melyen egymas szemebe nezunk, koszonunk egymasnak es fulig er a szank. parszor udvarisan megkerdezte h hogy vagyok, kinyitotta nekem az ajtot mikor latta h benazok, mikor napokig nem talalkoztunk es ujra lattuk egymast szinte ragyogott a tekintete es olyan lelkesen ramkoszont mintha nem is tudom kit latott volna. mindig kaceran mosolyog ram es kacsint. szoval a kemia megvan koztunk. Nekem is van parom, tudom h neki is van. Tudom h rengetegen megvetnek most azert amit irni fogok de nekem KELL ez a ferfi, egyszeruen az ajulas kerulget mikor a kozelebe vagyok. nem akarok tole semmi komoly kapcsolatot, csak legalabb hozzaerni, erezni. Mit kellene tennem, hogy lepjen valamit, szerintem o fel kezdemenyezni mert tudja h van baratom es ezert nem lep, de en viszont nem birok varni meg honapokig esetleg, en most akarom tudni hogy lehet vmi koztunk vmi titkos, es izgalmas kaland, vagy sem. Kerlek hogy olyanok adjanak tanacsot akik nem csak lehordani akarnak minden fele ribancnak, mert az nem erdekel. en eletem en tudom mit akarok, csak vmi tancsra lenne szuksegem, hogy alljak oda ele, milyen jelet adjak, de megse akarok raugrani, vagy beegni. esetleg vkinek volt mar hasonlo szituja? a valaszokat elore is koszi.

  1. 2016. május 7. 12:5947.

    A vonzalom ritkan egyenlo egy olyan mindent elsopro szerelemmel amit tenyleg nem igen lehet iranyitani.ilyen is van elismerem es akkor tenyleg tehetetlen az ember mert az erzesei erosebbek.


    a ti. viszont nem ilyen szerelembe esett csak eppen szorakozni akar egyet. ez nekem elitelendo mert a pasi nos.


    Igen, a ferfi is hibas,  es legtobbje hazudik a csaladi eletertol hogy megkaphasson egy uj not. de szerintem ha a no tudja hogy ez az ember mar hazas es csalados akkor neki kellene azt mondani hogy nem.

    előzmény:
    Katia (38)
    2016-05-03  20:26
  2. 2016. május 6. 13:3046.

    Kedves Kékelefánt,


     


    én még egy ajánlatot sem kaptam ,de lehet, hogy hamarosan fogok.... :)

    előzmény:
    kekelefant (45)
    2016-05-05  22:18
  3. 2016. május 5. 22:1845.

    Te vagy az uj no,akinek igernek fut fat?Es szidjak a feleseget ,de azert ott nem hagyjak?Ha te vagy,utanad is jon masik....


    Nem  kell elhinni amikor a pasi sirdogal:a felesegem nem ert meg,de te aztan igen!De hat elhagyni nem tudom ott vannak a gyerekek.....aztan dobva lesz az uj no egy meg ujabbert aki szinten beveszi a maszlagot!


    Irotarsaim,most mondja meg mindenki hany ilyen ajanlatot kapott a  munkahelyen?Es persze nem vette komolyan?Oszinten lanyok!!!!!!

    előzmény:
    Katia (42)
    2016-05-05  17:20
  4. 2016. május 5. 18:0544.

    Nekem ilyen kapcsolatból van immár 18. éve a szeretőm. De más, én már akkor túl voltam 2 házasságon.


    De egy közeli ismerősömnek, szintén volt egy ilyen kis kaland az életébe a munkahelyén. Persze -férfi- kihasználta az adódó alkalmat, de a lány nem nyugodott, mindig telefonált akkor is mikor ő a barátnőjével volt. A csaj el is hagyta a barátját miatta, de neki nem kellett állandóra. Így a lány 2 szék közül a pad alá esett. Légy észnél.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_598060 (1)
    2016-04-28  20:56
  5. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2016. május 5. 17:4043.

    Oké, akkor én értelmeztem másként. Azt én sem állítom, hogy új nő csak hibás lehet, régi nő pedig csak szent.


    Viszont azt továbbra is úgy gondolom, hogy rengeteg férfit el lehet csábítani és nem kell ahhoz feltétlenül rossz házasságban élnie.  

    előzmény:
    Katia (42)
    2016-05-05  17:20
  6. 2016. május 5. 17:2042.

    Azt, hogy nem fekete-fehér a helyzet, úgy értettem, hogy nem lehet kerek-perec kimondani, hogy az új nő csak hibás lehet, és a régi asszony mondjuk hibátlan. És azért sem fekete-fehér, mert férfija válogatja, ki hogy áll a flörthöz és meddig engedi. Nem lehet ezért kategorikusan szemét r....nak nevezni egy új nőszemélyt. Így értem. Szerintem nincs benne ellentmondás.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (41)
    2016-05-05  14:43
  7. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2016. május 5. 14:4341.

    Ha valakit el lehet csábítani, az egyszerűen nem jó házasságban él -tehát a helyzet nem fekete-fehér.


     


    Kicsit ellentmondasz magadnak :)


     


    A következtetés sem helytálló szerintem. Én inkább úgy látom, hogy a legtöbb férfit el lehet csábitani bizonyos körülmények fennállása esetén, függetlenül attól, hogy milyen házasságban él.


     

    előzmény:
    Katia (38)
    2016-05-03  20:26
  8. 2016. május 5. 12:4240.

    Szerintem meg nagyon is lehet. A folyosoi vigyorgas utan szepen tovabb vonul, megy, vegzi a dolgat, mert vegulis munkahely, nem? nem torodik tovabb az ott allo kocsanyon logo szemu novel, mert szereti a feleseget. Se teret, se idot, se lehetoseget nem ad az esetleges 'vonzalom' kialakulasanak. A'meg semmi, hogy de kedves, csinos egy kollegano, van ott ezer masik is olyan. Menjen mindenki a dolgara. Naiv vagyok, tudom nem megy, mert inkabb belaharap a tiltott gyumolcsbe es elinditja a lavinat. Ami annyira nem is nagy baj, ha gyerek nincs.

    előzmény:
    Katia (38)
    2016-05-03  20:26
  9. 2016. május 5. 12:3539.

    Amit mondasz, azzal az a baj, hogy a hazassag nem mukodik, tehat a feleseg nezzen magaba, amiert apuci uj no utan kacsintgat. Egy hazassag nem ket ember dolga, naiv vagyok, en azt hittem. Mellesleg egy masik no nem kell, hogy szebb vagy jobb legyen, egy masik no azert csabito, mert az egy masik no. Ezzel a tennyel nem tud versenyezni az egyik no. Ha mar versenyezni kell. Aztan majd a masik nobol is egyik no lesz egy ido utan, es kezdodik az ujabb verkli.

    előzmény:
    Katia (38)
    2016-05-03  20:26
  10. 2016. május 3. 20:2638.

    Csak az az igazság, hogy némelyik férfit -még ha házasember is -egyáltalán nem kell félteni... Úgy értem, már egy pici jelre is flörtölnek, stb -aztán meg csak huppsz, jön egy új szerelem. Ezért kár minden nőre követ vetni, aki szóba áll házas férfival. Olyanok kicsit ezek a pasasok ,mint aki könyörög, hogy foglalkozzon már velük valaki... Szerintem nem CSAK a nőn múlik. Múlik a férfin, ahogy mondtam és múlik nagyban a feleségen is, akivel valami nem jól megy. Az új nő szidása a legegyszerűbb, ahelyett, hogy magába nézne mondjuk ilyenkor egy asszony/feleség. Ha valakit el lehet csábítani, az egyszerűen nem jó házasságban él -tehát a helyzet nem fekete-fehér.


    Ebben az esetben a topikindító eléggé nem titkoltan csak egyvalamire hajt, ezzel nyíltan ellenszenvet váltva ki -de nem mindenkinél kezdődik így. Valahol vonzalom van, és annyi. Azt meg nem lehet irányítani- szerintem.

    előzmény:
    Amarynda (36)
    2016-05-02  17:26
  11. 2016. május 3. 19:3137.

    Tanuld meg a békebeli csábittást! Bárhány férfivel összekerülhetsz ezáltal. Tanuld meg a tevést és a drogéria szaküzletben vegyél piros rúzst. Mi sem egyszerűbb.

  12. 2016. május 2. 17:2636.

    Ha a pasi kezdemenyezne akkor is a nos ferfinek tabunak kellene lenni.


    annyi szabad ember szaladgal miert kell belesz@rni egy csalad eletebe?


    sose ertettem miert degradalja magat egy no arra hogy o legyen a


    "masik no". en egy ferfinek vagy elso vagyok vagy sehanyadik. a turos buktamat se osztom meg senkivel hat akkor a ferfit akit kedvelek vagy szeretek igen? ez a ti. ugy latszik nem banja a  masodhegedus szerepet.

    előzmény:
    Róza555 (26)
    2016-04-30  21:48
  13. 2016. május 2. 17:2435.

    Hat konyorgom milyen no mar az aki forumon ker tanacsot hogy hogyan legyen no????


    de nem tori magat a valaszokkal

    előzmény:
    Nikita 666 (27)
    2016-04-30  22:02
  14. 2016. május 2. 17:2234.

    Mondok neked egy igen foldhozragadt peldat amit mivel allatokat tenyesztek naponta latok.


    szoval van nehany tehenunk es egy bikank , mert nalunk minden termeszetes modon mukodik a farmon.


    Hudini (a bika) az osszes tehenet dugna ejjel nappal . De Hudini akkor jut punihoz ha a TEHEN MEGALL ES MAGAHOZ ENGEDI. Hudini ordithat, mehet utana, probal raugralni akkora f@....l mint egy kocsirud a tehenet ha nem erdekli akkor Hudini nagy szomoruan felhagy a kiserletezessel es megvarja amikor a TEHEN AD NEKI FELREERTHETETLEN JELZEST A PAROSODASRA.


    a  mi kis embervilagunkban pontosan igy van. igen, hibas a ferfi de nincs az a ferfi aki meg tud dugni egy not (kiveve az eroszakot) ha az nem akarja.


    A ferfi fonoke meg ugy gondolta hogy a holgy talan kurvalkodjon masutt ahelyett hogy a ferfi figyelmet a munkarol elvonja. ui, a melohelyen a termelekenyseg a lenyeg es nem a parzas meg a flort.

    előzmény:
    Gesztenyefa (29)
    2016-05-01  00:34
  15. 2016. május 2. 00:1033.

    Egyszeru:a ferfi komoly allast toltott be,jol vegezte a munkajat kulonben,a kis  csabosbol ,viszont 12 megy egy tucatra....ha jol megnezik a rezumejat,mar valoszinu ez  miatt mar tobbszor ki lett dobva...es a ferfiak osszetartanak,mondta a pasinak,tobbet ilyent  ne....


    Chapmen eltunt,lehet megis kamu volt????Unatkozott,es most jokat rohog,hogy komolyan vettuk,lehet nem is no..

    előzmény:
    Gesztenyefa (29)
    2016-05-01  00:34
  16. 2016. május 1. 12:1532.

    Te aztán tudod, én nem vagyok egy bigott nő, de amit ez a "hölgy" vázolt az még számomra is emészthetetlen. Vicc kategória. Csak épp nevezni nem lehet rajta.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (30)
    2016-05-01  11:01
  17. 2016. május 1. 11:3531.

    Kedves Topikindító!


     


    Jól elindítottad a lavinát -mindenkinek más a véleménye. (...)


    Nekem az, hogy vigyázni kell egy munkahelyen. Ha a főnökig is eljut a "híretek", akkor baj lehet belőle. Akár ki is tehetik a szűröd. Vagy a kolléga urat is megfeddik, esetleg.-


    Szerintem ne kapálózz utána. 


    Ha akar valamit, majd szerét ejti, hogy észrevedd -de ne te kezdeményezz!


    Ő van ott régebben, vagy te?


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_598060 (1)
    2016-04-28  20:56
  18. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2016. május 1. 11:0130.

    Egy női fórumon arról topikot nyitni, hogy  béna vagyok,  segítsetek, mit kell tennem, hogy egy másik nő pasiját le tudjam nyúlni a munkahelyemen, nos ez mindig megosztó téma.


    Szentté nem fogják avatni, az biztos :)

    előzmény:
    Nikita 666 (27)
    2016-04-30  22:02
  19. 2016. május 1. 00:3429.

    Szirénkedés.... miért is a nőt kell minősítgetni, vagyis miért csak őt? 2 ember kellett hozzá. A nyugodt légkör megteremtése pedig sok mindenki feladata, de egy sértett feleségé biztosan nem. A főnök dolga dönteni ilyen esetben, ha észreveszi, hogy az alkalmazottak magánélete befolyásolja a munkavégzést. Arról nem szól a fáma, hogy ez így történt-e, csak annyit tudunk, hogy Mancika jól leégette magát azzal, hogy a cégvezetés előtt kitálalt a magánéletéről. De mindenkinek jogában áll lejáratnia magát.

    előzmény:
    kekelefant (28)
    2016-04-30  23:36
  20. 2016. Április 30. 23:3628.

    Nincs igazad!A munkahelyen nyugodt legkor kell,es dolgozni kellenne szirenkedes helyett.Mar mastol is hallottam ezt  a megoldast.Sot azonnali hatallyal,mert a ceg ugyvedje kitalal valami paragrafust ....aztan se penz se pasi


    De az is lehet,hogy a pasi keruli ahogy tudja,mert kirazza tole a hideg.Sok no felre erti a baratsagos koszontest a kihivassal...ez a TI is talan azt hiszi mindenki szerelmes bele,mert ugye a pasi meg nem hivta kavezni es mashova se, sok no aki ilyen bekepzelt ugy erti a pasi nem kezdemenyez,pedig valoszinu menekul a kozelebol......amelyik pasi kemiazni akar  az nem all meg a koszonesnel.


    Azt uzenem  Chapman:ebreszto!!!!!Es nem vagy az egyetlen no aki ugy el van szallva magatol,hogy ott is lat valamit  ahol nincs!

    előzmény:
    Gesztenyefa (24)
    2016-04-30  17:53
  21. 2016. Április 30. 22:0227.


    Le a kalappal, ez szép volt.


    De ha jól sejtem, libus majd felháborodva fogja kikérni magának ezt a hozzászólást. No és vele együtt még néhányat.


    Előre szólt, aki csak ribancozni akarja, az mellőzze a hozzászólást.


    Hát ő nem ribanc. Egy ribancnak több esze van.

    előzmény:
    Amarynda (22)
    2016-04-30  11:27
  22. 2016. Április 30. 21:4826.

    Maximálisan egyetértek. Nulla nő, hitvány jellemmel.

    előzmény:
    Amarynda (22)
    2016-04-30  11:27
  23. 2016. Április 30. 17:5525.

    Arról nem beszélve, hogy a család már rég odavolt, nem a lebukás miatt lett oda. Na persze tudom, vannak nők akiknek nem baj ha csalják őket, csak tegye a férj titokban, ügyesen, hogy ne kelljen a világ előtt szégyenkezni (és persze hordja haza a pénzt). 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_491089 (23)
    2016-04-30  13:09
  24. 2016. Április 30. 17:5324.

    Szánalmas a feleség, a férfi főnöke helyében a képébe röhögtem volna. A drága kis férjecskéje nem bír a farkával, hát kirúgat mást, ez a megoldás, valóban. Mellesleg elsüllyedtem volna a feleség helyében mikor ezzel a kéréssel bementem volna a munkahelyére. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_491089 (23)
    2016-04-30  13:09

Címlap

top