Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

"sógornő" gondok

lilianaa
Létrehozva: 2015. november 22. 15:11

Sziasztok!
Szeretném,ha tudnátok valami tanácsot adni.A párom testvérének a barátnőjéről lenne szó.Ő utál engem,mert a párommal sokat veszekedtünk.(Általában megbeszélte vele).Szóval nem kedvel,mert "bántottam" a párom,akit ő annyira szeret és VÉD.
Nem igazán ismertük meg egymást,mert nem nagyon szerveztünk közös programokat,mivel mi rengeteget dolgozunk,nincs szabadidőnk,ha van,azt inkább kettesben töltjük.Másabbak az igényeink,mi szeretünk pihenni,ellazulni,filmezni,ők isznak,eljárkálnak..
Sablonos mizu-mizu-ban kimerül a kapcsolatunk.
Minden kapcsolatban vannak nézeteltérések,amiket nem bántásnak neveznék,ha elmondok a páromnak egy-két dolgot,hogy mi zavar a kapcsolatunkban,abban,hogy merre tartunk.Persze ezen kívül voltak komolyabb vitáink is,amikor a párom rosszul reagált le dolgokat (szándékosan okozott lelki fájdalmat,hogy nekem is rossz legyen->bevallotta)és aláírom,hogy volt,hogy én voltam a hibás,mert a semmin hisztiztem.De ez nem jogosít fel arra egy kívülálló 3. személyt,aki csak a párom verzióját hallotta,hogy lehordjon mindennek.Mert ez a lány nem érdemi tanácsot adott,nem az adott szituációra reagált,hanem engem és a jellemem sértegette úgy,hogy egyáltalán nem ismer.Folyamatosan írja a páromnak a lelki fröccsöket,hogy ő mennyire szereti őt,mennyire büszke rá,amiért ilyen,és hogy őt nem bánthatja senki,mert ő megvédi.Konkrétan lecseszte a párom,hogy a születésnapját miért velem töltötte,miért nem a családjával,és hogy a párom mennyire ki van fordulva magából,mert mostanába nem lóg velük.Holott nem tartott pisztolyt a fejéhez,azzal tölti az idejét,akivel akarja,soha nem korlátoztam semmiben,ez a párom szabad akarata,hogy kivel mennyi időt tölt..Már irritáló a viselkedése,volt olyan,hogy rendszeresen "ellenőrizte" a párom,hogy köztünk minden rendben van-e,még akkor is,amikor igen,mert ő védi őt.Szerintem ez BETEGES. Engem tökre nem tud érdekelni,hogy az ő kapcsolatuk milyen,mit csinálnak,mennyi időt töltenek együtt,pláne nem fogom a testvérének őt szidni..És a legviccesebb az,hogy soha nem tettem semmi megjegyzést a lányra a páromnak sem,de kiborult a bili mikor megtudtam miket mond a hátam mögött rólam és jogom van nem kedvelni.Ennek ellenére nem mutatom ki,a páromnak meregettem a szemeim a szobába,mikor a folyosón hallottam a hangját,és még engem cseszett le,hogy milyen undok vagyok.Eleve miért kéne jó pofát vágnom ahhoz,aki szekál a HÁTAM MÖGÖTT?De én nem a lánynak csináltam,hanem a páromnak,a csaj nem is látta.Mégis én voltam a rossz,aki egy bántó szót nem tett,aki sose foglalkozott velük..És ezek után még azt is elvárja,hogy karácsonykor megajándékozzam,ami nem lenne ellenemre,ha nem tudnám,hogy szeretné szétfúrni a kapcsolatunkat.

  1. 2015. november 23. 09:1617.

    Mar attol rosszul vagyok hogy minimum 20 szor irtad le hogy a "parom".


    manapsag mindenkinek "parja" van akar 3 napja jar vele akar 3 eve.


    Ha a parod masokkal beszeli meg a gondjaitokat akkor nem sokaig lesztek par, cask addig amig az allitolagos barat meggyozi hogy jobban jar nelkuled. Egyebkent te is eleg ostobanak tunsz olyan teszefosza valakinek akit lehet egyik sarokbol rugdosni a masikba.


    Ilyen embereknek nincs tanacs mert ugyse fogadjatok meg. az egesz komolytalan ugy ahogy van jovore mar ugyse lesztek egy par.

    előzmény:
    lilianaa (1)
    2015-11-22  15:11
  2. 2015. november 23. 03:4916.

    előzmény:
    Sissi52 (15)
    2015-11-23  03:40
  3. 2015. november 23. 03:4015.

    Puceron??? Meg ha az a no pasi lett volna. !!!.  


    A, dehogy, tisztessegesen feloltozve.

    előzmény:
    margaret3711 (14)
    2015-11-22  22:54
  4. 2015. november 22. 22:5414.

    Puceron locsoltad a viragokat?

    előzmény:
    Sissi52 (8)
    2015-11-22  18:08
  5. 2015. november 22. 22:4813.

    Jol latod.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (6)
    2015-11-22  17:15
  6. 2015. november 22. 22:4612.

    Megerdemlik egymast.

    előzmény:
    Dnanga (5)
    2015-11-22  16:59
  7. 2015. november 22. 19:1611.

    Felreertes ne essek, egyebkent barki beszelgethet barkivel, de ez egy kulonleges eset.! Ill a resztvevok kulonlegesek. Vannak kulonleges emberek. Jo reszuk el van kulonitve kulonleges helyekre szerencsenkre.


     

    előzmény:
    Sissi52 (9)
    2015-11-22  19:07
  8. 2015. november 22. 19:1110.

    Miert kell mindig minden helyzetben keverni a fekaliat. Miert kell mindig minden helyzetben sertve ereznunk magunkat ?


    Kulonben is miert kell/lene mindig mindenkinek megfelelnun k ?


    Miert nem lehetnenk udvariasak es elozekenyek ?


    Tenyleg nalatok milyen volt a legkor otthon hogy ott is problemat keresel ahol nincs ?

    előzmény:
    lilianaa (7)
    2015-11-22  18:08
  9. 2015. november 22. 19:079.

     Hat akkor ha ennyire bamba, male, tehetetlen senki vagy, a pasasod is ennyire balfek, akkor jol meg is erdemlitek egymast.


    Mellesleg azert annyi csak kitelik a te ertelmi kepessegeidbol is, hogy valaszut ele allitod balfek pasikadat, hogy vagy az a no, vagy en. "Ha meg egy arva szot szolsz hozza, enhozzam tobbe egy arvat sem." Ennyi.


    Mutasd meg papucskadnak, hol talalhato a delete gomb a computeren, ha meg egyszer irna neki a no. Te meg keszits be egy uveg bort, es szolj az urgednek, hogy keszen allsz a beszelgetesre ordibalas meg szem meresztgetes helyett meg a masik no helyett, ha meg erdekes vagy az o szamara.

    előzmény:
    lilianaa (7)
    2015-11-22  18:08
  10. 2015. november 22. 18:088.

    Barat??? Aki kipofazza legbelso titkaimat egy idegennek, sot meg engem regulaz meg. mert az idegennek nem tetszik, ami aki vagyok.


    Volt egy pasim, az elejen normalisanak tunt. Aztan egyszer csak jott, hogy az o volt noje ott kering a hazunk elott es engem les. Jarkaltak ott tobben, de nem tudtam, ki a volt no, nem is erdekelt. Aztan egyszer csak azzal jott a pasim, hogy felhaborito, amit csinalok, mert az o volt noje latott engem kint az erkelyen!!! amint a viragokat locsolom. A no felhivta ot, sot be is rohant a pasim munkahelyere bearulni engem. Ekkor jottem ra, hogy menekulj, ez a ket alak nem normalis. Zart osztaly!!!

    előzmény:
    Dnanga (5)
    2015-11-22  16:59
  11. 2015. november 22. 18:087.

    Erre én is kiváncsi vagyok,de akkor is én jönnék ki rosszul,ha megkérdezném :D Egyébként egy fiú ismerősöm és a barátnője közé is megpróbálta bekeverni a sz*rt,de az a srác ignorálta. Ő nagyon elhiszi magáról,hogy tőlem fiatalabb, 19 éves létére a világon mindent tud az életről és lassan Csernust megelőző módon osztogatja az észt.
    Egyébként már más is megkérdezte,hogy nem akar-e tőle valamit,mert nem egészséges,amit művel.A párom értem kapar,mert megmondtam neki,hogy ez nem pálya nálam.A testvérét imádja,nagyon jó a viszonyuk,szóval a páromban nem kételkedem,fel se merült bennem,hogy akarna tőle valamit.Csak egy nagyon-nagyon jó barátjának tekinti,akiben megbízik.Ő meg olyan bámszli típus,hogy elhiszi,hogy mindneki jószándékkal közeledik hozzá,pedig már egy barátjának vélt emberben is csalódott,mégis megy még a jópofi..Én viszont nem fogok versenyezni másnak a barátnőjével,hogy ő fikázhat engem,én soha nem fikázódtam,egyszer vágtam egy pofát magunk között a szobában és én lettem az undok,ahogy azt sem csinálom,hogy az ő tanácsai,gondolatai előbbre valóak az enyémnél.. Amúgy kétlem,hogy a testvére tudja,hogy állandóan irogat neki (a párom sose ír rá magától),főleg,hogy miket,és hogy elszámoltatta,mikor,hol tölti az idejét.Vagy,ha tudja is elő tudja úgy adni,hogy a saját malmára hajtsa a vizet.A saját barátait is,akikkel 2 hónappal ezelőtt jóban volt,majd összeveszett velük,elmondta mindennek. Még facebookra is kiírogatott róluk,fikázta őket rendesen,mint az oviban.De ő FELNŐTT,érett,intelligens nő.És ebben az a legszebb,hogy a szemembe még nem mondott soha semmit,mindent a hátam mögött csinál.Sosem voltam még ilyen szituációban és nem tudom mi a helyes viselkedés.

    előzmény:
    Dnanga (5)
    2015-11-22  16:59
  12. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. november 22. 17:156.

    Sz@rkeverés az egész.


    És úgy látom, hogy te vagy a fő kavarcmester!

    előzmény:
    lilianaa (1)
    2015-11-22  15:11
  13. 2015. november 22. 16:595.

    A te barátod testvérének a barátnője? Mit szól ehhez a nagy aggódáshoz a barátod testvére? Vérig lennék sértve, ha a barátom egy másik nőnek teregetné ki a kapcsolatunkat. És egyszer azért rákérdeznék a barátod testvérének a jelenlétében a nőnél, hogy mit is akar a te barátodtól. Úgy érzem, hogy ez a nő, nem is a barátod testvérét akarja, hanem a TE barátodért kapar. Volt már ilyen a világtörténelemben. Ahogy írsz a barátodról, mennyire jól megértik magukat a másik nővel, hát add  neki. Odavaló, nem melléd.

    előzmény:
    lilianaa (1)
    2015-11-22  15:11
  14. 2015. november 22. 16:064.

    Hat tanacsot kertel, en elmondom, mit gondolok, tetszik neked, vagy nem.


    Eloszor is ez a no egyaltalan nem sogorno. Ha kesobb bekerultok egy csaladba, akkor is akkor tartotok kapcsolatot, ha akartok, egyebkent nem muszaj. A jelek ugyanis erre mutatnak.


    Erdekes modon ezt a parom szot annyian hasznaljak. Neked nincs parod, neked van egy pasasod, akivel lefekszel. A pasasod parja inkabb az a masik no, akivel megerti magat, mert veled nem. Sot, neked a te pasasod inkabb ellenseged. A te legfobb ellenseged. Aki ellened van es mas javara teged karhoztat. Ez neked par meg parkapcsolat?


    Nem, nem veszel ajandekot, csupan akinek te akarsz.


    Nem ertem, mit meresztgeted a szemedet, tudsz te beszelni, vagy csak irni? Ha csak irni, akkor ird le a pasasodnak, a jelek szerint o a masik novel van, azzal erti meg magat te ellenedben, es te a mai nappal szakitasz vele, eljenek boldogul. Igy elni nem lehet, hogy maris masik noje van, egy no all koztetek, akit tehelyetted o partol.


    Ez ferfi, akit egy masik no megved a noje ellen? Na ne hulyeskedj mar. Ok nyiltan jatszanak, es te ellened, mi egyeb kerdes van itt meg?


    Nem kell enram hallgatnod, egy eleted van es ugy teszed jova, vagy szurod el, ahogy neked tetszik. Vagy mersz kiallni a pasasoddal szemben sajat magadert, vagy annyira ronda es tarsfuggo vagy, hogy attol rettegsz, hogy soha a kutya sem nez rad tobbe, es berendezkedsz egesz eletedre arra, hogy megalazzanak? Ennyire kuszob ala hogy mehet egy ember? Ettol meg egyedul is szazbilliardszor jobb.


    Szoval a ami nappal vagy befejezi azzala novel valo pofazast terolad, vagy engem tobbe nem lat. Ehhez alanyi emberi jogod van, hogy ahatad mogott ate legbelsobb titkaidat ne pofazzak ki es nem az aszemtlada, akinek ezta legnagyobb titokban kellene tartania. Ez par??? Annaka masik nonek meg abszolute semi koze ate maganugyeidhez, ezt tizmillioszorosan garantalom!!!


    Meg a parodnak all feljebb, hogy o kipofazik teged a hatad mogott? Hat valaki ill valakik itt nem normalisak, a pakliban nincs egy epkezlab normalis resztvevo, vagy kamu az egesz. Mert ilyen nincs.


    Ez a pasi egy utolso aljas gane szemetlada. Ha neked ez kell? Ha neked ez a parod?? Akkor rolad is megvan a velemenyem. Madarat tollarol, embert baratjarol.

    előzmény:
    lilianaa (1)
    2015-11-22  15:11
  15. 2015. november 22. 16:013.

    Tanacsot kersz? Keruld a parod testverenek a baratnojet. A paroddal meg ne veszekedj olyan sokat, hogy kenytelen masnak panaszkodni miatta.

    előzmény:
    lilianaa (1)
    2015-11-22  15:11
  16. 2015. november 22. 15:392.

    Szerintem ezeknek viszonyuk van.

    előzmény:
    lilianaa (1)
    2015-11-22  15:11

Címlap

top