Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szórakozóhelyen ismerkedés

szkut2015
Létrehozva: 2015. október 11. 19:07

Sziasztok,egyetemi kutatásomhoz gyűjtök információt


A kérdéseim a  következők


Ti hogyan ismerkedtek szórakozóhelyeken(disco,kocsma)?


Hogyan közelednek hozzátok,próbálnak felcsípni?


Általában,hogyan reagáltok erre?


Internetes fórumokon, oldalakon szoktatok a témáról olvasni(hogyan ismerkedjek és hasonlók)?

  1. 2015. november 25. 14:4312.

    Közeleg az erő sötét oldala...!


    Van aki a fejében hordja.


    Humorérzék, kedves weyler, humorérzék...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_350733 (11)
    2015-11-25  14:26
  2. Torolt_felhasznalo_350733
    Torolt_felhasznalo_350733
    2015. november 25. 14:2611.

    mi a francnak valaszolsz ha semmi okosat nem mondasz olyan vagy mint az a flygande angel.....az agya nyomja a fejet es itt ereszti ki a szelepet ...okos tojasok  hahaha


     

    előzmény:
    nyugger (6)
    2015-10-14  23:18
  3. 2015. november 25. 11:5810.

    Sosem szólítottak len, és én se szólítottam le senkit. Már csak azért sem, mert az ilyen helyeken iszonyat hangos zene van, tehát, normális kommunikáció nem lehetséges. Akik mégis képesek erre a teljesítményre, azok előtt megemelem a kalapom. Nyilván a mai kor evolúciós szabályai nekik kedveznek, ők fogják a génjeiket továbbörökíteni elsősorban...

    előzmény:
    szkut2015 (1)
    2015-10-11  19:07
  4. 2015. november 21. 18:589.

    Köszönöm a válaszokat,interjúkat is készítettünk, a kutatásunk nem terjed ki már az indiszkrét kérdésekre csak a megismerkedésig.

    előzmény:
    szkut2015 (1)
    2015-10-11  19:07
  5. 2015. november 21. 18:548.

    Elte Szociológia,1 éves vagyok az egyik beadandómhoz van erre szükség :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_237705 (7)
    2015-10-15  10:29
  6. Torolt_felhasznalo_237705
    Torolt_felhasznalo_237705
    2015. október 15. 10:297.

    Ajha, szabad tudni, melyik szakon, intézményben folytatsz ilyen mélyenszántó kutatásokat?


     

    előzmény:
    szkut2015 (1)
    2015-10-11  19:07
  7. 2015. október 14. 23:186.

    Engem még nem szólítottak le diszkóban vagy kocsmában.


    Valszeg azért, mert soha nem jártam ilyen helyekre.

    előzmény:
    szkut2015 (1)
    2015-10-11  19:07
  8. 2015. október 14. 15:345.

    Szórakozóhelyre huszonéves korom óta nem járok. Akkoriban viszont elég szemtelenül ismerkedtem. Persze nem tolakodóan, mert jólnevet vagyok, de éreztettem, hogy szex lenne a vége. Lett is párszor. A lényeg, hogy verbálisan, mindig, nem toltam oda a faszom...


    Manapság, ha esetleg ismerkedem, akkor utcán, futás közben vagy uszodában, bárhol. Fogékonyan kell élni, és meglátni azokat, akik keresnek. A lányok általában vagy kinéznek és susmusolnak, vagy kacérabban tekintgetnek, ezzel csalogatva. Vagy csak egy mosoly, de olyan, ami jelzi, hogy "szimpatikus vagy, szólíts le". 


    Általában sehogy sem reagálok, ha van barátnőm. Amikor nincs, belemegyek minden lehetőségbe, ami jónak ígárkezik. 

    előzmény:
    szkut2015 (1)
    2015-10-11  19:07
  9. Torolt_felhasznalo_888009
    Torolt_felhasznalo_888009
    2015. október 11. 20:284.

    Ja, és próbálj megadni A, B, C ... válaszokat a legtöbb kérdésnél, amiket ki lehet választani, mert így túl sok lesz a szövegelés a válaszokban, amikből nehéz lesz kihámozni a lényeget... ettől még lehet az A, B, C után odabiggyeszteni egy "egyéb" lehetőséget, ha valakinek annyira egyedi élménye lenne, vagy hozzá szeretne fűzni még valamit.

    előzmény:
    szkut2015 (1)
    2015-10-11  19:07
  10. Torolt_felhasznalo_888009
    Torolt_felhasznalo_888009
    2015. október 11. 20:243.

    Hát ez így nem lesz jó!


    Csinálj egy normális kérdőívet - vannak erre már külön weboldalak is, de az sem baj végülis, ha e-mailben küldik el neked a válaszokat - mivel ez a téma elég indiszkrét!


    És mindenekelőtt határozz meg egy célcsoportot, hogy pl. hány évesektől vársz választ, és válaszolhatnak-e pl. már házas egyének stb. - mert gondolom, nem mindegy, hogy kiktől kapod a válaszokat pl. külföldi hetvenéves leszbikus nénitől is szeretnél választ?


    Végülis nem baj, ha mindenki válaszol,. de legyen néhány kérdés az elején, ami alapján kategorizálni tudod az embereket (és esetleg válogatni tudsz, hogy a dolgozatod szempontjából kié releváns - statisztikát tudsz készíteni), mert különben lesz néhány furcsán kitöltött kérdőíved, amit sehogy sem tudsz majd értelmezni...

    előzmény:
    szkut2015 (1)
    2015-10-11  19:07
  11. Torolt_felhasznalo_998541
    Torolt_felhasznalo_998541
    2015. október 11. 19:412.

    Ti hogyan ismerkedtek szórakozóhelyeken(disco,kocsma)?


    Igazabol ilyen helyekre csak akkor jarok, ha valami kikuldetesben vagy konferencian vagyok es valaki oda akar elvinni, mert szamara erdekes a hely.


    hogyan ismerkedtek


    Ismerem a testbeszed modszereit 


    Egyszeruen csak ranezek  amulora imadoan csodalora  beallitott  hatalmas mely  kek szememmel es azonnal elmeseli az eletrajzat .


    Szokat olyat is jatszani, hogy a nekem hattal ulo vagy allot "sugeralom " FORDULJ MEG / vagy Nezz a valladon at  ES NEZZ RAM !!!! uzenettel. 


    Ezek utan szemkontaktus teremtes oltlet helyzet kerdese a tovabbi , de mar volt olyan hogy veletlenul az olebe ejtettem a taskam vagy a telefonom a kiszemeltnek.


    Sot tolatasnal is megkornyekeztem kocsimmal jo szoroasan raallva  majd  kiugrottam hogy elnezest kerjek ha beszoritottam , de hat en no leven nem jol vezetek es ha megkerhetnem hogy segitsen nekem a kiallasban 


    Innen mar csak a cel vegoksag otlet kerdese a hogyan tovabb .


     


     


    Hogyan közelednek hozzátok,próbálnak felcsípni?


    Tobbnyire hagyom hogy elhigyjek KIVALASZTOTTAK .


     de en dontom el hogy a megmerettetettseg utan kit hagyok meg es kit nem.


    Igazsag az hogy a "vadasz en vagyok .


     


    Általában,hogyan reagáltok erre?


    Mint egy pszicho /kommunikacios jatszmara aminek tetje van es a sikerhez vezeto ut a modszerben rejlik .


     


    Internetes fórumokon, oldalakon szoktatok a témáról olvasni(hogyan ismerkedjek és hasonlók)?


    Ismerem a zoldposztos csatater szabalyait es normal esetben ez nalam a mervado 


    Internetes fórumokon, oldalakon szoktatok a témáról olvasni...


    ha csak azert nem hogy megallapitsam milyen hibakat irnak le benne ellenben ismerem a netes velemenyvaltozas / valtoztatas modszereit es ugyanarrol tudok allitani es tagadni is tudom ugyanazt 

    előzmény:
    szkut2015 (1)
    2015-10-11  19:07

Címlap

top