Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Klitorisz krém

soleil69
Létrehozva: 2015. szeptember 28. 21:05

Sziasztok,


 


kérdezni szeretném , kinek van tapasztalata klitorisz krémmel kapcsolatban? Áll. helyi vérbőség fokozó, növeli az élvezetet...sokat olvasgattam erről, 46 évesen  új partnert sodort elém az élet...csak egy kicsi hiányzik a teljességhez a sexben, és ez talán meghozná.


De annyi féle van a piacon, nehéz kiigazodni. melyiket érdemes...?


Megköszönök minden véleményt és tapasztaltot...vágykeltők, krémek, minden ami még hozzátesz egy kicst....


 


Köszönöm.

  1. 2015. szeptember 30. 13:015.

    ha ismered a marka nevet konnyebben talalsz rola infot a googleon.


    de a szexshopokban tenyleg jobban ismerik es tobbfele fajta is letezik beloluk.

    előzmény:
    soleil69 (3)
    2015-09-29  23:04
  2. 2015. szeptember 29. 23:394.

    Nem ciki. Ott akik dolgoznak, ezzel foglalkoznak, és tudják hogy diszkrétnek, és intelligensnek kell lenniük. Nem csupán eladnak, ismerik a termékeiket, tudnak ajánlani is. És ha valami nekik nincs, akkor azonnal hívják a másik shopot, hátha nekik van, esetleg beszerzik.


    Ami neked kell, az jó ötlet. Azt az izét a drágám egyszer kente rám, mondtam neki hogy kösz, de ezt itt most befejeztük. Egyáltalán nem volt kellemes érzés, enyhén csípett. Ha bírod a mentholos síkosítót, akkor tetszeni fog. Mi azt is tovább adtuk. Lehet kapni vágykeltő löttyöket is, akkor viszont semmi hatást nem éreztem. Lehet hogy eleve felfokozott vagyok és azért, de szerintem az nem éri meg.


    De itt a fórumon kérdezni a hölgyeket...hát nem is tudom! Egy szexshop előtt keresztet vetnek, nem hogy használjanak is valamit az üzletből. Én lepedőt kergettem sokáig, de nagy és drága. Megoldottam.


    Sok sikert!

    előzmény:
    soleil69 (3)
    2015-09-29  23:04
  3. 2015. szeptember 29. 23:043.

    :-) :-)


    Ha nem lenne ciki és a shopban nem az eladás lenne az érdek, hidd el, ott kezdtem volna.


    Hát, lehet h. igazad van. Bár én nem panaszkodni jöttem ide...sőt.


     


    Üdv.


     

    előzmény:
    Nikita 666 (2)
    2015-09-29  14:51
  4. 2015. szeptember 29. 14:512.

    Ne itt érdeklődj hanem szexshopban.


    Mit gondolsz, itt a fórumon a nőknek kielégítő a szexuális élete? Alig néhánynak.

    előzmény:
    soleil69 (1)
    2015-09-28  21:05

Címlap

top