Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FELESÉG FÉLESÉGEK

hamupip
Létrehozva: 2015. július 30. 09:59

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy le akartam szólítani egy nőt,
de azt mondta, mutassam először a piros-fehér-zöldemet.
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy elmentem egy nővel szobára, de kapcsolási díjat számított fel.
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy megismerkedtem egy nővel, aki fölvitt a lakására
és azt mondta, nyugodtan vetkőzzem le, ő is levetkőzik itt a másik szobában, de nemsokára vissza jött felöltözve,
egy csomó gyerekkel és azt mondta: Látjátok, gyerekek, így fogtok kinézni, ha nem eszitek meg a levest!
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy megnősültem és elvettem egy olyan okos asszonyt, aki mindenre tud mit mondani.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy megismerkedtem egy nővel és kétszer annyi problémám lett.
Elvettem egy szexbombát, de akkorát robbant, hogy levitte a fejem.
Azt mondta a miniszter, 2030-ban mindenki boldog lesz; aki megöregszik, kap két szűzlányt az ágyába, egyet jobbról, egyet balról.
Pénteken beadtam egy törvényt, miszerint hétfőn enyém a feleséged, a lányod meg jus primae noctis.
OSSZABB IDŐRE ELUTAZIK?
ADJA BÉRBE FELESÉGÉT!
Addig bámulom a szép nőket a tévében, míg kiábrándulok a feleségemből.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy míg készülődött a feleségem, újra meg kellett borotválkoznom.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy mikor száz félét hoztam, a feleségem: Bezzeg azt nem hoztál, amire gondoltam.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy be akartam menni a konyhába főzni, de a feleségem megtiltotta, mert bepiszkolom.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy állandóan a szép nőket bámulom a tévében, mire kiábrándulok a feleségemből.
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a kislányom azt mondta a bátyjának, játszanak papást-mamást, mire a bátyja püfölni kezdte.
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a feleségem azt mondta, kész vagy már a fürdéssel, mire én, már régen, mire ő, ez neked fürdés?
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a feleségem azt terjeszti rólam, olyan megbízhatatlan vagyok,
még az sem biztos, hogy a gyerek tőlem van.
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy megkérdeztem a feleségem, kér-e salátát, nem;
egy nap múlva megint, kérsz salátát, mire ő: másnapos salátát nem eszem.
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy bementem amerikai vízumért, de rögtön rabosítottak,
és megkérdezték, ez eredeti barna bőr-e, és, hogy a feleségemmel úgy csináljuk-e, mint a kutyák, vagy fordítva?
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a feleségem sztrájkot jelentett be, de én követeltem a még elégséges szolgáltatást.
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a Kossuth Rádióba betelefonált egy hölgy és elpanaszolta,
hogy a kandúrja napokra eltűnik és mindig egy nőstény cicát hoz haza. 
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy 100 férfira jut 110 nő, de hát egy férfin hogy fér el két nő?
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a nők salátát és veszekedést mindenből tudnak csinálni.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy becsuktam az ajtót, mert hideg volt, de anyósom kinyitotta,
hogy beengedje azt az 5 fokot, ami kint volt.
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy jött a lomtalanítás én meg kiraktam az anyósom, de nem vitték el.

  1. 2015. július 30. 12:393.

    Az semmi, en meg akkora balek vagyok, hogy vegigolvastam az egeszet, pedig az egesz csak egy nagy zagyvasag

    előzmény:
    hamupip (1)
    2015-07-30  09:59
  2. 2015. július 30. 12:072.

    Remélem te érted, amit írtál. Mert rajtad kívül senki...

    előzmény:
    hamupip (1)
    2015-07-30  09:59

Címlap

top