Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Átver - bosszút álljak?

Sandruschka
Létrehozva: 2015. március 27. 19:54

Társkeresőn ismerkedtünk meg - igen, tudom, gáz meg minden. Nagy szerelem lett, családnak bemutatás, közös nyaralás, egymáson lógás. Soha nem kérdezgettem, mindig magától mondta, mennyire jó, én vagyok élete nője, velem a legjobb minden. Szakítás hülye dolgok miatt 6 hónap után, de összejárás, nem tudunk leszokni egymásról. Barátnőm, aki szintén fent van a társkeresőn, szólt, hogy megint gyakran látja fent. Szakításkor (3 hete) megbeszéltük, hogy bmelyikünknek lesz valaki, elmondjuk, barátok maradunk stb. Persze szexeltünk azóta is, nem egyszer, átölelve aludtunk el. Szerdán a barátnőm átjött és megmutatott egy levelezést. Ő levelezik a (ex)pasimmal kamu profillal. Ledöbbentem. Képeket küld a farkáról (bocsi), videót, hogy élvez el rágondolva, meg hogy mennyire akarja. Azt hiszi, egy Linzben dolgozó magyar csajjal levelezget. Tisztán csak szexuális kalandozás az egész, olyanokról beszélgetnek, kit mi izgatott fel legjobban, top szexek stb. Meg hogy az exével (velem) már le nem tudna feküdni, fel sem állna rám, le akar rázni. Az időpontokat összehasonlítva egyszerre írogatott, nekem ilyenekt, hogy még mindig én vagyok a nő, aludjak nála stb. Azóta próbálok nagyobb távolságot tartani, mondtam, h nyissunk más felé. Erre, h ő nem örülne, ha ilyen hamar mással látna... Mondtam, h én már kijöttem ebből, nem zavar, ha mással van, de nem, eszében sincs, ő még erre nem készült fel. A csajnak meg azt írogatja, h mennyire odavagyok érte, újrakezdeném, de le fog rázni. Most hétvégére szerveztünk közös programot, azt írta, ahhoz sincs semmi kedve, de egyáltalán. Nekem azt mondogatja, hogy várja, pedig direkt céloztam, h nem gond, ha nem tud jönni. Sőt, ezerrel szervez újakat. Nagyon fáj :( Odavan a csajért, még soha senki nem izgatta ennyire, életében nem kívánt így senkit. Mindenáron ki akar menni hozzá Linzbe. Szerda óta bőgök meg nem alszom, ő meg közben mindig ír, hív. Nem tudom, csak simán mondjam-e meg neki, hogy elég, ne nézzen hülyének, vagy adjam vissza... A "csajnak" már megírta, ha kimegy utána, milyen sorrendben mit hova dug be stb. Azt találtuk ki, hogy ha ennyire menni akar, menjen, jó utat... Ott meg majd nézegethet. Nem érdemli meg? Ti mit tennétek?

  1. 2015. május 23. 17:3078.

    Tisztázzunk valamit!:-)


     


    Imádom a magadfajta magabiztosságot, mivel fel sem merül benned, hogy esetleg tévedsz. Az, hogy én mikor vagyok magamban biztos és mikor nem, azt mindig a külső körülmények határozzák meg! Lehet, hogy nem vetted észre eddig, de nagyon sok mindent a külső körülmények határoznak meg! Mennyire vagyok biztos önmagamban, épp eléggé, hogy nyugodtan alhassak! Írásaidból ítélve, úgy élsz, ahogy kedved tartja, tehát alapvetően egy nagyon önző lélek vagy, és elvárod, hogy mindenki alkalmazkodjon hozzád! Lehet így is élni, ameddig sikerül, de előbb -utóbb eljön az a pillanat, amikor azt látod, hogy nincs körülötted senki sem. Sok sikert az élethez!:-)


     


    Csók!:-)

    előzmény:
    Nikita 666 (71)
    2015-05-01  17:19
  2. Torolt_felhasznalo_327954
    Torolt_felhasznalo_327954
    2015. május 5. 03:1877.

    ..."Ti  mit  tenne'tek?...."


     


    Semmit,  mert  sosem  jutnank  ilyen  helyzetbe.


     


    Micsoda  marha  te'ma!!


     


    Szegeny  Noklapja " irosdeakok"...     naprol  napra  hulyebb  meseket  kell  kitalalniuk...........


    szomoru......   potom  penzert  kormolnek  itt,  nap  nap  utan----


     


    hajjjajjj............

    előzmény:
    Sandruschka (1)
    2015-03-27  19:54
  3. 2015. május 2. 14:0076.

    Soha nem vélekedtem úgy, hogy velem mindenkinek egyet kell értenie, tehát az a sajnos szó felesleges. Mások vagyunk mindnyájan, eltérő neveltetéssel, és eltérő életkörülményekkel, természetes hogy mindenki másképp lát dolgokat.

    előzmény:
    Sony22 (75)
    2015-05-01  22:00
  4. 2015. május 1. 22:0075.

    Válaszolok erre is mivel érdekes. Az a gond, hogy van amiben egyet értek, de sajnos nem mindenben! Üdv!

    előzmény:
    Nikita 666 (73)
    2015-05-01  17:40
  5. 2015. május 1. 21:5574.

    Akkor minden rendben! Te tökéletes vagy!:-) Tudod itt kezdődik a legnagyobb gond, amikor valaki ezt gondolja magáról!:-( Fel sem meri magának tenni azt a kérdést, hogy biztos ez? Ezen is gondolkodj el!:-)


     


    Ez számomra kb annyit jelent, hogy még el sem gondolkodik azon, hogy biztos minden rendben? Rengeteg ilyen emberrel találkoztam, őket hívom félműveltnek, mivel gondolkodni se mernek azon, hogy biztos, hogy igaz, amit állítok! Azonban sok sikert!:-)

    előzmény:
    Nikita 666 (72)
    2015-05-01  17:21
  6. 2015. május 1. 17:4073.

    És ezt egyáltalán, melyikőnkre gondoltad ráhúzni?


    Mert ha Ügyvezetőre, akkor csupán az egyik oldalt látod. Viszont ha figyelembe veszed, hogy azoknak a nőknek épp arra van szükségük amit Ő nyújt, akkor egy szavad nem lehet.


    Ha két azonos erkölcsi normájú ember találkozik, akkor szó sincs a másik kihasználásáról, megszégyenítéséről. És ha elmeditálsz az erkölcs témakörénél, akkor esetleg az is előfordulhat hogy rájössz, amit a többség erkölcsnek nevez, az csupán egy álszent viselkedés.


    Az erkölcsöt az jelenti, hogy nem teszel mások kárára, nem lopsz, nem veszed el a másét, nem károsítod meg. Ha ezeket figyelembe véve az erkölcsöt a szexualitásra visszük át, akkor azt jelenti, nem vetünk szemet egy másik ember társára. Nem bujálkodunk egy másik ember házastársával, csak mert nekünk az jó. Ha viszont kölcsönös szerelem nélküli házasságban élő felek egyedülálló partnert találnak, az nem erkölcstelen. Nincs szerelem, nincs dilemma, nem csapnak be senkit. Ha viszont nem merik megtenni a félrelépést, noha nem szeretik a társukat és ő sem őket, akkor a hűség nem erkölcs, hanem egy álszent hülyeség, félelem.


    És végül, miért ne élhetne bármiféle kompenzálás nélkül egy egyedülálló úgy, ahogyan óhajtja? Épp az a normális, hogy aki nem találja meg a számára megfelelő társat (ami kölcsönös kell hogy legyen), akkor addig nem állapodik meg.


    És neked ezt miért kellene megtenni? Önmagadnak húztál egy határvonalat, élj azon belül. De megkérdezem, határvonallal körülvéve szabad az ember?

    előzmény:
    Sony22 (69)
    2015-05-01  15:48
  7. 2015. május 1. 17:2172.

    Nem érzem.


    Én tökéletes vagyok.


     

    előzmény:
    Sony22 (66)
    2015-05-01  14:51
  8. 2015. május 1. 17:1971.

    Tisztázzunk valamit.


    Nem én billentem ki az egyensúlyomból, hanem te, és a többi éretlen emberke, akik kétes kapcsolatokat ápolnak.


    A rövidke írásod is elegendő volt egy gyors elemzésre. Eleve a barátnő választásod sikertelen volt, a párválasztásod ugyanezt igazolta.


    Mondjam a nyomoroncot másképp? Ugyanúgy bántó. Nem kiteljesedett.


    Az, hogy valaki boldogan él és intelligens, nem jelenti feltétlenül azt, hogy Teréz anya szerepében tetszelegjen. Sőt. Egy vadidegennek nem fogunk buksit simogatni, ésszerűtlen. Nem fogom másképp kifejezni magam amíg olyan történeteket olvasok, amiben éretlen kis nők éretlen kis férfiakkal próbálnak meg felnőtt életet élni. Mintha a papás mamás játékot folytatnák felnőtt testben.


    Igen, valami nagyon bánt.


    Az ilyen topicok láttán elfog a szégyen, hogy én is nőnek születtem.


    Nem, nem vagy szerelmes. A szerelem a hiedelemmel ellentétben nem vak. A vonzalom, az igen. Ha szerelmes lennél, pontosan, tisztán ráéreztél volna, hogy ki is az a férfi.

    előzmény:
    Sandruschka (63)
    2015-04-30  15:32
  9. Torolt_felhasznalo_611266
    Torolt_felhasznalo_611266
    2015. május 1. 16:4970.

    nem baj, ha nem értelek?


    "mindaddig, amíg mások kárára, megszényenítésére, kihasználására szolgál, addig semmi gond."


     


    Fuss neki mégegyszer!

    előzmény:
    Sony22 (69)
    2015-05-01  15:48
  10. 2015. május 1. 15:4869.

    "van etikett, becsület, erkölcsi norma"


     


    Ezzel az a gond, hogy mindaddig, amíg mások kárára, megszényenítésére, kihasználására szolgál, addig semmi gond. De amikor másik kihasználására szolgál, saját önös érdekében, és arra, hogy ebből számára csak előnyt kovácsoljon, ott valahol nagyon sérült ez az ember! Ők általában olyanok, hogy velük is ezt tették, és ezt kompenzálják valahol! De sok sikert hozzá, bocs, hogy nem tudom megtenni másokkal!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_219135 (67)
    2015-05-01  15:29
  11. Torolt_felhasznalo_611266
    Torolt_felhasznalo_611266
    2015. május 1. 15:3468.

    "Normális: aki elfogadja önmagát, a környezetét, a képességeihez mért igényei szerint él, akinek nincs oka panaszra, akin látszik a belső egyensúly, aki a környezetével harmóniában él, aki úgy válogatja meg a társait és barátait hogy ne balféknek nevezze őket a hátuk mögött ... ideális esetben ők lennének a középút, a mérce."


     


    Szép mondat...gratulálok...basszus, megint egyetértek veled....

    előzmény:
    Nikita 666 (62)
    2015-03-30  20:15
  12. Torolt_felhasznalo_611266
    Torolt_felhasznalo_611266
    2015. május 1. 15:2967.

    "van etikett, becsület, erkölcsi norma"


     


    Mármint kinek az erkölcsi normája? Mert ahogy itt olvasgatlak néhány hónapja, a te erkölcsi normáid pld. köszönőviszonyban sincsenek az enyéimmel. És még azt sem állítom, hogy ezért én jobb ember lennék. Csak azt, hogy az én erkölcsi normáim különböznek a tieidtől. És nekem így jó, neked meg úgy.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (61)
    2015-03-30  19:52
  13. 2015. május 1. 14:5166.

    Mond! Te tökéletesnek érzed magad?

    előzmény:
    Nikita 666 (62)
    2015-03-30  20:15
  14. Torolt_felhasznalo_306285
    Torolt_felhasznalo_306285
    2015. május 1. 13:2665.

    Laár András: Hogyha birka lennák
    (Írta: Laár András verse)


     


    Hogyha birka lennák,
    ennák birkatápot,
    birkaólnak néznám
    a büdös világot.
    Csatakos hátsómet
    nem takarné gatya,
    fejembe' kuksolne
    egy hülye birka agya.
    Csipás kis szememmal
    ide-oda néznák,
    ványadt kis hangommel
    egyre csak bégetnák.
    Azt bégetnám egyre:
    "be-be-be-be-bebbe".
    Értelme nem vóna,
    de legalább rímelne.

  15. Torolt_felhasznalo_306285
    Torolt_felhasznalo_306285
    2015. május 1. 13:1864.

    De most komojan, mijért nem engem kérnek meg arra, hogy ijen kitalált sztorikat írlyak??? Ha lyól megfizetnének, ennél lyobbal tudnák előállni. 

  16. 2015. Április 30. 15:3263.

    Köszönöm mindenkinek a választ! 


    Nikita, még neked is. Igen, vannak hibáim, ha szerelmes vagyok, velem is előfordul, hogy hülyeségeket csinálok. 


    Te nem is ismersz, egy rövid leírás után ítélkezel, lenyomoroncozol és jössz azzal, hogy igen, te tökéletes vagy. Tudod, ismerek pár nagyon okos, intelligens, szép nőt, aki kiegyensúlyozott párkapcsolatban él ők nem bántanának így mást, hiszen rendben van az életük, nincs okuk mocskolódásra. Az csak annak van, akit nagyon bánt valami... Hogy nálad ez mi lehet, nem tudom, de nem is megyek bele, annyira nem érdekelsz. Látszik, hogy okos, intelligens nő vagy, a helyesírásod, ahogy kifejezed magad, erre utal. Viszont a stílus... Valami nagyon nincs rendben veled. Itt éled az életed, kioktatsz és lehülyézel mindenkit, aki mást gondol, mint te. Ha annyira rendben lenne az életed, nem így fejeznéd ki magad, bármilyen intelligens is vagy. Nem fogok hasonlókat írni rád, mint te rám és a többi "nyomoroncra", de drukkolok, hogy megtaláld a helyes egyensúlyt. 


    Szép napot mindenkinek!

    előzmény:
    Nikita 666 (48)
    2015-03-30  18:13
  17. 2015. március 30. 20:1562.

    Normális: aki elfogadja önmagát, a környezetét, a képességeihez mért igényei szerint él, akinek nincs oka panaszra, akin látszik a belső egyensúly, aki a környezetével harmóniában él, aki úgy válogatja meg a társait és barátait hogy ne balféknek nevezze őket a hátuk mögött ... ideális esetben ők lennének a középút, a mérce.


    A szabály bennünk van, aki teli van panasszal mert élhetetlen, az nem lehet követendő példa mások számára. Normális ember úgy alakítja az életét, hogy a lehetőségekhez képest a maximumot hozza ki belőle minden téren. A nem normális ebben megbukott, az élete valamelyik területén, vagy egyáltalán sehol nem képes úgy teljesíteni, hogy elégedett, boldog ember váljék belőle.


    Lehet normális akár egy remete is, ha azt látom hogy neki úgy jó, ahogyan él. Ügyvezető Autó így boldog ahogyan él, eszem ágában nem lenne rá azt mondani, hogy zakkant. Neki ez jó, tegye. Én másfajta életet élek, nekem az jó, pedig homlokegyenest különbözik az övétől. De egy közös bennünk, nem panaszkodunk, jól érezzük magunkat, így vagyunk boldogok. Ha valaki azon agyal hogy másként is lehetne, az már nem normális. Tehát van egy mérce, amit mindenki saját magának állít fel.

    előzmény:
    próbacseresznye (60)
    2015-03-30  19:38
  18. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. március 30. 19:5261.

    van etikett, becsület, erkölcsi norma


    a fenti szereplők egyiknek se felelnek meg


    és úgy általában a nép kevesebbik felének fontosak ezek


     

    előzmény:
    próbacseresznye (60)
    2015-03-30  19:38
  19. 2015. március 30. 19:3860.

    És ki az aki eldönti, hogy ki a normális és ki az alja? Te? Vagy én? Vagy van erre egy szervezet, szabályrendszer stb?


    Ki és mi a mérce ?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (58)
    2015-03-30  19:22
  20. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. március 30. 19:2659.

    csórók, kell a pasi kis pénze az életszínvonaluk emeléséhez, gyerek is kell és akkor tudják, hogy valamennyi kis pénzt ahhoz tuti kapnak a bíróságon beszedik


    amelyik vastagabb buxás pasit szerez meg azt le is ugatják pénzért szerelmesnek, pedig mind az


     

    előzmény:
    Nikita 666 (55)
    2015-03-30  19:13
  21. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. március 30. 19:2258.

    minden országban a kis rész a normális és a nagyobbik az alja


    nem változik ez századok óta


     

    előzmény:
    Nikita 666 (54)
    2015-03-30  19:07
  22. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. március 30. 19:1957.

    nekem pasiban is gennyes


    de mivel az emencivilág előtt csak akkor dughattak, ha marit átverték és az bement a kazalba velük, vagy valakit el kellett venni, így a pasikban sok száz éve ebben élnek


    kevésnek volt pénze kurvára, azok nem hazudtak, fizettek, dugtak


    úgy látszik ma is még egy néprétegnél ez a módi


     

    előzmény:
    próbacseresznye (53)
    2015-03-30  18:56
  23. 2015. március 30. 19:1956.

    Férfinek nincs szüksége hazugságra, pasinak igen. És így már meg is találta a zsák a foltját. Pasi csak nőcskét kap, szűzkurvát, aki eljátssza az elérhetetlen nagyvadat. Az ilyenek meg is érdemlik egymást.

    előzmény:
    próbacseresznye (53)
    2015-03-30  18:56
  24. 2015. március 30. 19:1355.

    Nézd, akit lehet, miért ne vegyenek palira? Teljességgel meg tudom érteni a férfiakat. Körbenézek, és némelyik nő láttán elfog az iszonyat. Férfiaknak álcázott nőnemű harsány lények, esetleg nyakukat behúzó gyáva férgek.


    És akaszkodnak a férfiakba, 10 körömmel csimpaszkodnak beléjük. Vámpírok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (52)
    2015-03-30  18:34

Címlap

top