Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátnő WANTED! (18-25)

nerolidol
Létrehozva: 2015. február 27. 17:34

Sziasztok!


20 éves lány vagyok, és minél inkább végiggondolom a baráti kapcsolataim, rájövök, hogy valami nem az igazi.


Felszínesek, nagyon sok dolog van, amit nem merünk egymásnak megmondani és elmondani, de igazából nem is akarom erőltetni.


Szeretnék olyan barátnőket találni Budapesten, akikkel bármit meg lehet osztani, lehet koktélozni meg hasonlók :)


Ha vannak itt olyanok, akik szeretnének barátkozni, akkor szívesen szerveznék egy ismerkedős beülős estét is, az idea az lenne, hogy előítéletek nélkül ismerjünk meg új embereket :)

  1. 2015. szeptember 23. 17:125.

    Egy 20 éves lány keres barátnőt, a "Szex és más" topicban....


    Hmm! Majd a tovább fejleményekről kérünk beszámolót, mindenképp!!

    előzmény:
    nerolidol (1)
    2015-02-27  17:34
  2. Torolt_felhasznalo_592867
    Torolt_felhasznalo_592867
    2015. szeptember 19. 18:584.

    Én is elég régen vagyok barátok nélkül, szerintem a magyar társadalomban nagyon anyagias a barátságok megközelítése is. Van azért, akit  a barátomnak mondhatok, de azért tudom, hogy nem én állok a szívéhez a legközelebb, mondjuk ebben az esetben inkább az érdeklődési körök különböznek. Azért néha találkozunk, dumcsizunk... végülis a haveri kapcsolatok is sokat számítanak szerintem, mert feldobják egy-egy napodat, hogy legyen erőd továbbmenni...

    előzmény:
    nerolidol (1)
    2015-02-27  17:34
  3. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. március 2. 17:283.

    elég nehéz lesz


    a magyarokat nem nevelik az őszinte beszédre


    nehogy a másik megbántódjon


     

    előzmény:
    nerolidol (1)
    2015-02-27  17:34
  4. 2015. március 1. 13:522.

    Szia! Átérzem a helyzetedet dettó ugyanabban a cipőben járunk. Most nekem is olyan időszakom van, h jó lenne ha lenne igaz barátnő mellettem akire számíthatok,vagy csak egy estét dumcsizzunk. De nincs. Én messze vagyok tőled 300km :-/ Meg korban is több mint akit keresel, de remélem mindkettőnknek sikerül barátnőt találni. 

    előzmény:
    nerolidol (1)
    2015-02-27  17:34

Címlap

top