Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kamionosok legendája!

zsuzsigond2
Létrehozva: 2015. február 20. 15:42

Kamionosok tényleg mindegyik akivel elmegyek azzal szexuális aktust kell létsetenem? Hallottam ilyen városi legendát hogy aki kamionossal utazgat és nő az azért van ott hogy orálozzon és egyebek. Szerintetek is ez egy czementszedett hazugság?

  1. 2015. február 20. 22:2314.

    És akkor a rokonét is szopogatni kell?

    előzmény:
    zsuzsigond2 (6)
    2015-02-20  16:49
  2. 2015. február 20. 18:1913.

    Nekem egy családi ismerősöm kamionozik és suliba járok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_163973 (12)
    2015-02-20  18:13
  3. Torolt_felhasznalo_163973
    Torolt_felhasznalo_163973
    2015. február 20. 18:1312.

    Akkor akiket én látok útközben kamionosok az út szélén a "hölggyel" beszélgetni, biztos csak a pontos időt kérdezik..

    előzmény:
    Dnanga (8)
    2015-02-20  17:25
  4. 2015. február 20. 18:0311.

    csakhogy én nem akarok semmit se adni a pasiknak ezért!!!!

    előzmény:
    Dnanga (10)
    2015-02-20  17:57
  5. 2015. február 20. 17:5710.

    Ne mosakodj. Lehet hogy hallottál valamit, aztán érdeklődtél mert szöget ütött a fejedben valami. Az hogy ki készül  prostinak, ne feszegessük. Már túlságosan öreg vagyok hozzá, hogy a verébfingot mennydörgésnek halljam. Van akinek a család, a gyerekek, a feleség az első, van aki megelégszik az útszéli virágszálakkal is.  Csak figyelmeztetlek, hogy az ilyen utazgatós oboázgató soha nem szokott a jobbos ülésben sokáig kuporogni. Általában az első kanyar után kidobják. Kell a hely a gázrezsónak. 

    előzmény:
    zsuzsigond2 (9)
    2015-02-20  17:44
  6. 2015. február 20. 17:449.

    én se azért feszegettem hanem mert ezt láttam meg hallotam és érdeklődtem. :(( remélem én nem leszek prosti mire betöltöm a 18-at. :((

  7. 2015. február 20. 17:258.

    Keress egy kamionost és próbáld ki. Kíváncsi leszek, találsz-e olyant, aki negyven tonnával a háta mögött, kilenc órai vezetés  után még megpróbálja a tüzet oltani moslékos vödörből. Ha találsz ilyent, az meg is érdemli, hogy megdugjon. Ne a legendákból próbálj meg tájékozódni. A kamionos szakma ma egy véget nem érő szívatás. 



    Várakozz egy felrakón úgy, hogy tudod, tegnapelőttre kell lerakni, valahol a világ végén és a legutolsó targoncás tanonc is packázik veled. Magyarán, ha több órás vezetés és várakozás után nem szeded le az árut egy békával, mert mondjuk éppen ki van a gerinced, megszívtad, mert holnapután is ott fogsz állni. Közben a főnök vagy az irányító ott üvölt a telefonba, hogy mi az apád fa**nak nem rakodtál még le, már a másik felrakón kell lenned százötven km-el odébb. 


     
    Battyogj végig az autópályán libasorban, hogy az úrvezetők kényelmetlenség nélkül tudjanak leszáguldani Horvátországba.



    A szemed mint a sasé, hogy hol van éppen egy alattomosan bujkáló rendőr, ami bármi miatt megbüntethet, még ha nem is vagy hibás benne és kénytelen vagy benyelni, mert a cég természetesen nem fizeti ki.



    Álldogálj napokig üres húgyszagú parkolókban, ahol lehet éppen egy strici akar megverni, mert nem akarod igénybe venni  az éppen ott sétáló virágszál szolgáltatásait. Hiszen valamiből neki is meg kell élnie. És akkor még örülhetsz, hogy a torkodat nem vágja el, hiszen fegyverszerű tárgyat nem tarthatsz a fülkében.Éppen ebből kifolyólag minden fülke tartozéka egy sperhakni.


    Vezetés közben pattanásig feszült figyelemmel kövesd az előtted, melletted, mögötted botorkáló úrvezetők lépéseit, mert lehet, hogy a következő pillanatban szarrá gyúrod a barmát, aki elhiszi, hogy a legújabb, totálbiztos töréstesztű, félig műanyag autója le tud küldeni az árokba egy negyven tonnás vasat.


    Nyeld le  a keserű nyálat, amikor azt hallod, hogy a szemét kamionosok mit keresnek az utakon, de bezzeg ha nem érkezne meg az áru a boltba, megint csak te lennél a szemét, aki nem tudja időben meghozni.



    Érj haza több hetes távollét után, már ha van még családod és miközben megpróbálod kialudni magad, nyaggat a gyerek, mert kell neki az apja, a feleséged ide oda cikázik a mosógép és  a konyha között, mert kell a tiszta holmi, de megpróbálja azért ünneppé varázsolni azt a két napot, amit otthon töltesz.


    Mindezek után kapd kézhez a fizetési papírodat és bámuld ütődötten, hogy azért a marék zsetonért csinálod ezt az egész fuvarozást.


    Tudod mit mondok? Meg is érdemlik, hogy leoboázd őket. Kell néha a törődés is.


    Kamionos feleség voltam. Jöttem haza úgy egy, a párommal eltöltött, elhúzódó útról Frankfurt alól, hogy rádión keresték a fiúk a hazafelé tartó fuvarokat és kocsiról kocsira adtak egymásnak, amíg haza nem értem. Egy tisztességtelen ajánlatot sem kaptam, pedig akkoriban még mutatós nő voltam. Erről ennyit.

    előzmény:
    zsuzsigond2 (1)
    2015-02-20  15:42
  8. 2015. február 20. 17:007.

    Ha tényleg úggy van ahogy mondják akkor nem megyek el a barátaimmal utazni. :((

    előzmény:
    zsuzsigond2 (1)
    2015-02-20  15:42
  9. 2015. február 20. 16:496.

    Ez nem foglalkozás, hanem csak elmenni egy baráttal vagy rokonnal utazni....

    előzmény:
    sinister28 (5)
    2015-02-20  16:47
  10. 2015. február 20. 16:475.

    Nagylány már. Földig ér a lába. 


    Azon gondolkodom, hogy a kamionos kísérés milyen foglalkozás?

    előzmény:
    Lédienn (3)
    2015-02-20  16:19
  11. 2015. február 20. 16:424.

    Képzeld el már kinőttem!

    előzmény:
    Lédienn (3)
    2015-02-20  16:19
  12. 2015. február 20. 16:193.

    Ha ezt komolyan kérdezed,akkor az egy szemenszedett baromság!


    Hány éves vagy zsuzsika? Oviból kinőttél már? 

    előzmény:
    zsuzsigond2 (1)
    2015-02-20  15:42
  13. 2015. február 20. 15:532.

    létesítenem


    szemenszedett, bocsánat

    előzmény:
    zsuzsigond2 (1)
    2015-02-20  15:42

Címlap

top