Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Találkozni az igazival

imagine
Létrehozva: 2015. január 24. 17:59

Milyen érzés találkozni a másik felünkkel?


Amikor érzed, hogy ő az, hazaértél.


Pezsgés, vibrálás, érintés, gesztusok, érzések..


Igazi love-storykra vagyok kíváncsi. :)


Neked milyen volt?

  1. 2015. március 9. 12:20192.

    Nem, de nem is kutakodnék soha.


    Személyes belső gondolatokat oszt meg, amit nem szoktak tokkal, vonóval gyakran, max. egy embernek, akire tartozik.


    Köszi a linket, ilyen és hasonló vívódási sok embernek vannak.


    Csak kevesen tudják ilyen plasztikusan megjeleníteni.


     

    előzmény:
    tym (191)
    2015-03-09  11:44
  2. tym
    tym
    2015. március 9. 11:44191.

    Sziasztok


     


    Egy titkozatos ugyanakkor megkapó gondolatokat olvastam, és kiváncsi lettem ki is rejtőzik mögötte, nem ismeri valaki ennek a blognak a tulajdonosát : https://ketpont.wordpress.com/  ?


     


    Tym

  3. 2015. február 15. 10:59190.

    Sok sikert, bármi legyen is az.

    előzmény:
    FullMoon (189)
    2015-02-15  10:39
  4. 2015. február 15. 10:39189.

    Biztos én fogalmazok rosszul ogy ennyrie meg akartok győzni valamiről amit én is úgy gondolok. :) Így most egy ideig mással foglalkozok a fórumozás helyett... Minden jót nektek ;)

    előzmény:
    Amarynda (188)
    2015-02-15  10:18
  5. 2015. február 15. 10:18188.

    Az igazsag az hogy mindig voltak meddo parok ahol nem szuletett gyerek, cask regen nem olyan konnyen dobtak el a parjukat az emberek meg ilyen esetben sem. nem biztos hogy halalos nagy szerelem volt cask eppen sokkal nagyobb volt a parkapcsolatok erteke mint ma.


    manapsag sokan az elso problema utan pakolnak es mennek vagy kirugjak a masikat.


    egy hazassagban minel hosszabb mindig vannak kisebb nagyobb kompromisszumok. anelkul ui. nem mukodik a kapcsolat.


    az is nagy kompromisszum ha van 1-2 gyerek de a csalad egyik fele annyit dolgozik hogy cask agyban vagy hetvegen (vagy meg akkor se ) latja a gyerekeit. es emiatt megse valnak el sot sokszor akkor se ha a szeretetnek mar nyoma sincs mert mas dolgok miatt ugy erzik jobb vagy hasznosabb maradni.


    egyebkent pedig sokszor no ugy szul gyereket hogy a tarsadalom a csalad a ferj nyomasara es ez mekkora kompromisszum?


    oriasi, megis rengetegen megteszik. cask errol nem szokas beszelni, mint ahogy arrol se hany no mondja azt amikor felnott a gyereke hogy  " a mai eszemmel egyet se szultem volna". cask ez megint olyasmi amit nem szabad kimondani.


    a mai ember elmerul a kepmutatasban egeszen mesterfokon uzzuk hogy mast mondunk mint amit erzunk . es ez nemcsak a parkapcsolatokra ervenyes.

    előzmény:
    FullMoon (186)
    2015-02-14  13:15
  6. 2015. február 14. 15:07187.

    Épp egy ekkora kompromisszum vállalása IS jelzi a szerelem mértékét.


    A jóban könnyű vállalni a másikat, osztozkodni vele. Hanem amikor baj van, és a másik mégis kitart melletted, az az igazi megmérettetése a szerelemnek.


    De ha az egyik fél úgy érzi hogy irreális áldozatot hoz a másikért, akkor nyugodtan elválhatnak útjaik.

    előzmény:
    FullMoon (186)
    2015-02-14  13:15
  7. 2015. február 14. 13:15186.

    Minden elképzelhető persze. Csak - szerintem - ahol az egyik félnek ekkora kompromisszumot kell vállalnia, valószínűleg mégsem egymáshoz valóak.. (Fordítva ugyanígy gáz, ha az egyik nem akar gyereket, de a másik kedvéért mégis vállalja... ).

    előzmény:
    Amarynda (185)
    2015-02-14  11:27
  8. 2015. február 14. 11:27185.

    Ez igy van, de ennek ellenere elkepzelheto hogy lemond a gyerekrol a ferfi miatt ha muszaj.


    valoszinuleg hianyozni fog neki a gyerek sot az is elkepzelheto hogy emiatt megkeseredik ha nagyon szeretett volna gyereket, de megis sok ilyen eset van ahol akar a no akar a ferfi lemond a gyerekrol a masik miatt.


    nalunk a csaladban is volt ilyen ahol a no 64 evig elt a hazassagban es lemondott a gyerekrol mert a ferje nem akart.


    ebben a kapcsolatban meg az volt a kulon rossz hogy amikor a no teherbe esett a ferfi addig beszelt amig a no elvetette az ahitott gyereket. egesz eleteben banta, de akkor mar keso volt.

    előzmény:
    FullMoon (184)
    2015-02-14  10:53
  9. 2015. február 14. 10:53184.

    De, én ezt felfogom, nincs is vele semmi bajom, ezt már többször is leírtam. 


    Csak azt IS gondolom, ha valakiben viszont nagyon erősek az anyai ösztönök, akkor azt a társa kedvéért nem fogja tudni elnyomni magában. csak ennyit írtam. 

    előzmény:
    Amarynda (183)
    2015-02-14  10:46
  10. 2015. február 14. 10:46183.

    Azt hiszem te egyszeruen nem vagy kepes felfogni hogy vannak emberek, ferfiak es nok is akiknek a tarsuk fontosabb egy gyereknel.


    es azt se nagyon vagy kepes megerteni hogy egy no nem vagyik gyerekre, netan kifejezetten idegesitik a gyerekek vagy hogy az un. anyai osztonok hianyoznak belole vagy annyira gyengek hogy siman kepes lemondani a gyerekrol a tarsa erdekeben.


    sok no a karriert is fontosabbnak tartja mint a gyereket. pedig az megse annyi mintha szeretek valakit.


    hidd el nem minden no elete kiteljesedese se a terhesseg se a gyerek.


     

    előzmény:
    FullMoon (149)
    2015-02-08  11:01
  11. 2015. február 14. 10:42182.

    Ami a szuzre vonatkozik abbol SEMMI  nem jo ram. lusta vagyok, nem vagyok rendmanias, sem hipochonder


    Sose erdekelt az egeszseges taplalkozas es hasonlok tulsagosan szeretem az eteleket ahhoz hogy barmirol lemondjak ha cask nem kifejezetten tilos valami, nem sportolok sot az egeszseges eletmod se erdekelt soha.


    A kornyezetemmel torodok es azzal hogy lehetoleg ne rongaljam a termeszet kincseit. vedem es szeretem az allatokat.


    Ja es egyaltalan nem vagyok rendszerezo tipus. nalunk ha valamit organizalni kell a f erjem csinalja mert en elveszek a reszletekben.


    szoval ennyit a jegyem jellemzoirol


    Nikita: a reinkarnacioban azt hiszem az indiaiak is hisznek. en semmifele istensegben nem hiszek magyaran nem gondolom hogy ugy "teremtett " bennunket valaki , vagy letezik egy isten aki intezi az emberek eletet stb.


    abban hiszek hogy az ember tobbszor es tobb alakban megjelenhet a foldon. lehetett elozoleg allat, noveny egy szikla vagy barmi. most eppen ember lehet hogy 100 vagy 500 ev  mulva ujraszuletik egy mas formaban. ennyi a "hitem" semi mas. a Buddhizmus felfogasa tetszik mert bolcs de nem tudnam azt se magamenak vallani.

    előzmény:
    hutchi (146)
    2015-02-07  23:50
  12. 2015. február 10. 22:16181.

    Na ja, előjáték, ez az! Igen, arra hasonlít.


    Szerintem más az, ha férfi féltékenykedik játékból, és más az, ha nő. A nőket hajlamosabbak a férjek komolyabban venni.

    előzmény:
    FullMoon (178)
    2015-02-10  20:24
  13. 2015. február 10. 22:13180.

    Hoppá!


    A társam is épp erről beszélt, hogy a titok, az az édes. Ha valamit nem kell titkolni, megengedett, akkor már elveszik az az öröm, ami miatt olyan édes. Mondta is többször hogy csak én lehetek ilyen kuva szuka, hogy szabadon engedem, és ezzel megfosztom őt a többi nőtől! Én még tudni sem akarom. Nem érdekel. Hiszen ha valamit nem tiltok a számára, azzal a beleegyezésemet adom, innentől pedig tökmindegy hogy mit tesz. Mondtam már neki azt is, hogy szerzek két minőségi nőt, próbálja ki nagyon szar. Hát, nem akarja.


    Az egy önámítás szerintem hogy egy kapcsolat két emberről szól. Részben naná hogy igaz, de a testi öröm is csak ugyanolyan szükséglet mint a többi. És akárhogy is nézzük, a konkurens "cégek" ott mászkálnak az utcán. De figyeld meg, ha egy férfit küldenek, megmakacsolja magát.Elkezd járni az agya, hogy most mi is történik valójában? Nem képes rájönni, hiszen a nők nem így működnek hogy menjél drágám dugjál egy jót. Képtelenek feldolgozni, és ez blokkolja őket.

    előzmény:
    Tismaya (177)
    2015-02-10  19:28
  14. 2015. február 10. 20:31179.

    A félrelépés az igen, egyszeri, vagy legalábbis alkalomszerű, kizárólag testi dologról szól. Viszonylag könnyen megbocsájtható, már ha a másik nem a halálos ágyán vallja be mind az 50 esetet...Mert hát emberből vagyunk, nem vagyunk gépek, hogy 50 éven át egy testet kívánjunk.. a baj az, ha nem csak a test kell.. más kérdés, ha tudod hogy a párod azon ritka férfiak közé tartozik, aki képtelen úgy szexuális kapcsolatot létesíteni hogy nincs meg hozzá valamilyen érzelem (vagyis a szimpátia kevés).


    A megcsalást mindenképp érzelmi részről nehéz feldolgozni, nem az a lényeg hogy kiben járt a micsodája, bár a kettő együtt mélyen gyomorforgató én konkrétan egy hétig rókáztam sugában ha eszembe jutott....


    "Ha azt írom, hogy ha a férfi csal, akkor ezt a feleség váltotta ki belőle, akkor nagyon haragszotok?" Nagyon nem, csak kicsit

    előzmény:
    Nikita 666 (176)
    2015-02-10  18:05
  15. 2015. február 10. 20:24178.

    Nem tudod mire gondolok...:)


    Amúgy én ugyanezt játszottam a férjemmel,majd a végén a fejemhez vágta, hogy hát - többek közt - azért csalt meg mert úgyis állandóan gyanúsítgattam... akkor legalább ne tegyem hiába... én azt hittem tudja ő is hogy ez csak játék a részemről, jelét sem adta, hogy ne venné a poént, nevetett meg minden, én is vicces hangsúllyal adtam elő, meg mosolyogtam, volt hogy ez volt az elő-előjáték... aztán kiderült a végén, hogy őt meg halálba idegesítettem vele...


    Az önbizalomnak, önértékelésnek semmi köze a valós állapothoz. Ahogy szar emberek képesek állati büszkén verni a mellüket hogy ők milyen f@szák, ugyanúgy sikeres, elismert, körülrajongó emberek képesek - belül - azon rágódni, hogy nem elég jók esetleg. Így hogy TE milyennek látod a párodat, az nem jelenti azt, hogy ő biztos magában. Még ha kifele állati határozottnak tűnik, akkor sem. Ha ez játék a részéről, az más, de akkor meg ne mond, hogy féltékenykedik kicsit..

    előzmény:
    Nikita 666 (175)
    2015-02-10  17:53
  16. 2015. február 10. 19:28177.

    A végére a mi kapcsolatunk is elég nyitottá vált bizonyos okok miatt. Ennek ellenére kellett neki mégis az ami titokban van.. csak én nem vagyok hülye :) hiánya pedig nem lehetett  nyíltan tudtunk beszélni a szexről a vágyakról. Olyan vágya nem volt amit nem kapott meg ez tuti. 


    Szerintem neki a titok hiányzott, pont az, hogy szabad tenni.. aztán erre persze hogy berágok, hogy szabad és csak annyit kértem tudjam.. aztán lekkoccolt mégis. Igaz, egy dolgot nem tettem meg. De nem részletezném, hogy azt is csak azért mert azt azért kevesen vállalnák be úgy. De ami férfinek álma lehet megvolt..


    Neki az kellett hogy lehessen mókolni az ember háta mögött. 


    Hát az enyém mögött nem lehet, vagy az orrom előtt (tudtommal) vagy sehogy.


    Persze többet nem megyek bele ilyen kapcsolatba, még akkor sem, ha már ezt egyszer elfogadtam valakinél. Elég volt. Egy kapcsolat két emberről szól és így is akarok majd élni ha lesz valaha még.

    előzmény:
    Nikita 666 (176)
    2015-02-10  18:05
  17. 2015. február 10. 18:05176.

    A megcsalás is többféle. Ti például mire gondoltok?


    Nálam a testi "félrelépés" nem megcsalás, nem érdekelne.


     


    Titeket olvasgatva nekem az jön le hogy nagyon kakukktojás vagyok közöttetek. De ez a fórumon kívül is így van, sok nő próbálja megfejteni, hogy mitől vagyok más. Megjegyzem, a társam is kakukktojás a férfiak között. Bármit megtehet mellettem, és mégsem teszi. Néhány barátja elbeszélgetett velem, és azt mondták hogy ez az én hatásom. Hogy ők is olyan nőt szeretnének, olyanra vágynak akik mellett szabadok, de önszántukból bent maradnak az aranykalikában, mert ott jó nekik. Ezt nem én mondom, ezt a barátai mondták nekem, és néhány neki is.


    Ha azt írom, hogy ha a férfi csal, akkor ezt a feleség váltotta ki belőle, akkor nagyon haragszotok? Pontosan megfogalmaztad, a csaló fél részéről hiány van valamiben. Ha pedig ezt a feleség nem veszi észre, már az is egyfajta hiány.

    előzmény:
    Tismaya (174)
    2015-02-10  17:15
  18. 2015. február 10. 17:53175.


    Hát a legnagyobb rosszindulattal sem lehetne rá azt mondani, hogy önbizalomhiányos! Imádják a nők, rengeteg csaja volt, a melójában sikeres, mi kell még?Más a szitu. Én vagyok olyan, hogy rám is tapadnak a férfiak, finoman. És bizony az ilyesmit minden férfi nehezen viseli.


    Áááá, viccesen csinálja. Mosolyog a szeme, és úgy tud nézni hogy ... hajajj!Picike okot azért mindig kreálok. Egy hangyányit.


    A féltékenységet ne úgy képzeld hogy amikor kések, nekem támad hogy hol voltál? Ááá, nem. Vigyorog, és sejtelmesen mondja hogy valami férfiszagot érez rajtam, kihez dörgölőztem? Vagy rákérdez hogy hová készülődök, most éppen melyikhez? De végig vigyorog, és a feldobott labdákat ahogyan visszadobom, átmegy erotikus csevejbe. Szóval, nekem IS jó.


    Amire viszont te gondolsz, az tényleg brutális, na azt nem is tűrném.

    előzmény:
    FullMoon (169)
    2015-02-10  07:31
  19. 2015. február 10. 17:15174.

    Megcsalásnak sok oka lehet, valami hiány, vagy eleve erkölcsi hiányosság.. (a csaló részéről) túlélni a megcsalást, elhagyást csak türelemmel lehet, míg elcsitul. Én eddig beleugrottam vala(k)mi másba. Most nem érzem, hogy kellene. Ahogy eddig ezzel elrontottam a dolgot. Most nem szeretném. El kell feledjem a haragom a másik iránt és akkor lehet új életet kezdeni. Bosszú nem old meg semmit bár minden este ezen agyalok én is. De valójában minek.


    Az pedig hogy miért történt a megcsalás és erre rájönni maximum akkor van értelme, ha a megcsalt részéről volt valami aminek hiánya késztette a megcsalót a tettére. Ha nem erről van szó.. akkor ajánlom figyelmedbe, hogy minden reggel küldjön nekik reggelit.. :) tudod amikor kávé után elvonulsz..  Próbálok vicceskedni, de én is nyugtatón élek még. Mondjuk nekem kicsit nehezebb, kevés inger ér napközben így lényegében egész nap morfondírozhatok.. De várok, hisz nem szeretem már, csak bánt hogy át lettem verve. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (172)
    2015-02-10  10:14
  20. 2015. február 10. 16:48173.

    Bogozom és alakul, de azért ez nem egy-két napos story...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (172)
    2015-02-10  10:14
  21. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2015. február 10. 10:14172.

    Pedig szerintem pontosan megcsalás esetén van szükség extra adag önbizalomra és önértékelésre.


    Amúgy, azon is érdemes eltöprengeni, hogy mi az, ami a megcsalásban a legjobban fáj és miért,  ill mi a legnagyobb félelmed, és talán érdemes lenne ezeket kibogozni. 

    előzmény:
    FullMoon (171)
    2015-02-10  09:46
  22. 2015. február 10. 09:46171.

    Mondom alaptalan féltékenység oka az önbizalom és önértékelés hiánya. Az okkal történőé is, csak ott a bizalommal együtt rombolódik ez a fránya másik kettő is és ugyanolyan nehezen gyógyul.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (170)
    2015-02-10  09:13
  23. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2015. február 10. 09:13170.

    Na látod. Önbizalom és önértékelés. Akkor is, ha a telóval trónol. Főleg, miután mindig is így tette. 


     


     

    előzmény:
    FullMoon (169)
    2015-02-10  07:31
  24. 2015. február 10. 07:31169.

    A féltékenységre való hajlamnak van köze a csillagjegyhez, mint ahogy a kóbórlásra való hajlamnak is... de ez csak hajlam. Az (alaptalan) féltékenység OKA minden esetben önbizalomhiány jele. Amit ha nem orvosol az illető, problémákhoz fog vezetni. A vicces megjegyzések előbb-utóbb már nem lesznek olyan viccesek, sőt, idegesítőekké válnak. Vagy te váltod valóra az ő félelmét (had legyen végre igaza) - mondjuk itt jöhet be a képbe egy másik lelki társ, aki rendelkezik olyan önbizalommal és önértékeléssel, hogy nyoma sincs a féltékenységnek részéről... vagy ő talál egy másik lelki társat, aki mellett nem érzi evesebbnek magát, ezért nem üti fel a fejét a féltékenység. Szóval óvatosan ezzel, lehet a csillagokkal magyarázni sokmindent, de ettől még dolgunk van vele és nem annyi, hogy ő feleslegesen aggódik te meg jobban odafigyelsz hogy ne adj okot, mert előbb utóbb ez el fog múlni...

    előzmény:
    Nikita 666 (168)
    2015-02-09  19:30

Címlap

top