Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A nagy dilemma

bukmor
Létrehozva: 2015. január 24. 12:22

Sziasztok!


 


 


 


Tanácsokat szeretnék kérni! adott két pasi...mindkettő fiatalabb 5 illetve 3 évvel.


 


 


 


Aki 5-el, nevezzük A-nak:


 


 


 


Párja van 7 éve.. eljegyezte (a 7 év alatt 10x csalta meg), ellenben megbánta az egészet majd fél évre rá nálam kötött ki es lefeküdtünk...Azt nem mondanám,hogy képes otthagyni, mivel megcsalta velem, és abszolút szeretői státuszba kerültem.Ami fáj azt mondta "pasizzak", ezzel a lehetőséggel éltem is mivel nekünk nem lehet soha közös jövőnk, ha ilyet mond.Amikor elmentem randizni a másik B férfival, ő féltékeny lett az elmondása alapján felkavarta a dolog...és még ő sem tudja mi ez.Nekem ugy tünik ő sem tudja mit akar...de mennyi idő mig ez kiderül?Viszont , mint tudom a féltékeny férfi és szerelmes nem mondd olyat pasizz, mert nem fer az sem,hogy nekem meg menyasszonyom van.


 


 


 


a másik pasi B.Nos ő meg folyamatosan magával kapcsolatosan beszél.Viszont ,hogy figyelmes, kedves,drága helyekre visz, nem sajnálja a kényeztetést.Megjegyzi a dolgokat velem kapcsolatban, de ...és itt van a gond, túl gyakran célozgat a szexre humorral persze. Meg az exéről is sokat beszél..már kicsit zavaróan is.Tehát pár randi után levettem csak szexet akar tőlem.Ezt meg is mondtam neki, ne számítson erre, és sajnos azóta mély passzivitásba süllyedt ez a kis románc...nekem meg fájdalmas felismerésbe.Nos a kérdésem az,igy harmincas éveim elejét taposva...mit kell tennem ,hogy ne a szexkapcsolatot lássa meg bennem egy férfi?és mit hogy felvállaljon?Ezen a két férfin felül 1 hónapja egy C is ezt akarta.Az idősebb volt 8 évvel :D Kezdem unni.A továbbiakban ,hogyan lehet "tesztelni" ha valaki lyukvadász?Ezeknél egyértelmű jelek voltak, de meg akarom magam erősíteni.Nem vagyok kurvás, ledér,kkihivó...sőőőt még ők mondják nem kapnak "elég" és lelkes visszajelzést tőlem...ezt mind mondta, hogy nem látják rajtam ez utóbbiakat.


 


 


 


Plussz mi motival egy férfit abban,hogy 7 éve vagy 10x megcsalta/alázta a barátnőjét és nem hagyja ott?Ennek mi az értelme?Miért hazudik magának? Meddig érdemes várni mig dönt? Nekem A tetszene jobban.Én 3 hónapot hagyom, ennyi idő elég, ha meg akar szeretni?

  1. 2015. január 24. 18:338.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (7)
    2015-01-24  16:48
  2. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. január 24. 16:487.

    Ez  már a 378276543234567899876543. ilyen topik tőled.


     


     

    előzmény:
    bukmor (1)
    2015-01-24  12:22
  3. 2015. január 24. 16:396.

    előzmény:
    markpazs (5)
    2015-01-24  14:17
  4. 2015. január 24. 14:175.

    Nagy dilemma?Sose legyen nagyobb dilemmad!
    Nem tudom kiszamolni, hany alakkal randiztal egy honap alatt... Nem vagy komoly kislany , mai csibe sem vagy mar .
    Messzirol  erzodik rajtad a dugasra vadaszas.
    Mire kellene egy komoly pali? Milyen "statuszt szansz neki?


    "Zsak a foltjat" partnereket talalsz.
    Olyanokat , akik hozzad illenek.

    előzmény:
    bukmor (1)
    2015-01-24  12:22
  5. 2015. január 24. 13:554.

    nem értem mit akarsz irni, ez az olcsón taksálás baromság, mert minden párkapcsolatot megelőz egy ismerkedési időszak

    előzmény:
    Zsánna (2)
    2015-01-24  13:38
  6. 2015. január 24. 13:523.

    Ha belemész egy olyan szituációba, mint amit A-val kapcsolatban leírtál, akkor nem tartod magadat valami sokra. Akkor miért várod a pasiktól, hogy valamire is tartsanak téged?

    előzmény:
    bukmor (1)
    2015-01-24  12:22
  7. 2015. január 24. 13:382.

    Ez a nyitó annyira "üzleties", hogy kiráz tőle a hideg,


    hogy vannak, akik így élnek. Persze, egészségükre, de mint az indítóból is kitűnik, azért nekik sem jó.


    Olcsón taksálja magát, aki időt ad, hogy megszeressék.


    Vagy megvan az indulási szikra olyan erősen, ahogyan kell, vagy minek időt pocsékolni?!


     

    előzmény:
    bukmor (1)
    2015-01-24  12:22

Címlap

top