Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elrontottam, vagy ?

elza
Létrehozva: 2015. január 23. 21:34

Kedves Nőtársaim!


Néhány véleményt, tanácsot szeretnék kérni!


Távkapcsolatban élek, és egy sms-sel megbántottam a páromat, és azóta nem reagál.  (Ő Halak csillagjegyű, tudom, és olvastam is, hogy rendkívül érzékeny emberek, én Ikrek nő vagyok, nálam a sértés max. 24 órát él.) Természetesen bocsánatot kértem, és meg is indokoltam neki, hogy egy kiborulás következménye. (Nem vagyok kiborulós típus, de gyászidőszakot élek, és azért ez is közrejátszott...) Nem tudom mi tévő legyek! Így, hogy nem reagál feleslegesnek érzem, hogy továbbra is írjak, bocsánatot kértem, tudja mit érzek iránta.. Nyilván így, hogy nem osztja meg, hogy mi zajlik benne, csak találgatni tudok, azt pedig felesleges. Félek, hogy elveszítem (mert ő félszívvel nem csinál semmit, csak egésszel, és lehet kiábrándult belőlem), nekem ő az első szerelmem (Minden értelemben.) de közben meg azt is gondolom, ha ennyit nem bír el a kapcsolatunk, talán jobb is így. Mit gondoltok? Várjak? Vagy kezdjem hozzászoktatni magam a gondolathoz, hogy ennyi volt? 


Köszönöm előre is! 

  1. 2015. január 25. 17:3435.

    Én szintén ikrek csillagjegyűként át tudom érezni a TI problémáját. Bár lehet, ennek semmi köze a csillagjegyhez De ha mégis, akkor mi, ikrek mindent azonnal akarunk. A türelem a másik oldalon lakik. Bocsánatot tudunk kérni, akár azonnal. De a válasz is kell - azonnal. Szóval a 3 nap felér egy kínzással.


    Viszont teperni valaki után nem pálya. Én nem írnék már több sms-t, bocsánatkérés, magyarázkodás megvolt, a másik térfélen a labda. Viszont az sem megoldás, hogy valami hülyeségen vesszen egy kapcsolat, mert mindenki durcizik. Ez a barátságokra is igaz! Szóval én egy hívást még megeresztenék. De csak egyet. Ha nem veszi fel és nem hív vissza, akkor nála tényleg ennyin múlott. Lehet, hogy idáig is csak arra várt, hogy a TI "hibázzon", ami oka lehet, hogy megszakítsa ezt a távkapcsolatot.

  2. Torolt_felhasznalo_827100
    Torolt_felhasznalo_827100
    2015. január 25. 07:5834.

    Megnéztem én is...háááát....van benne valami 


    És a "türelmetlenség" is...ráadásul az én párom imád "kifejteni" dolgokat ...amihez tényleg kötélidegek kellenek részemről 


    Viszont ez az ötvenféledologegyidőben nagyon is jól jött a gyerkőcöknél...valahogy képesek vagyunk tényleg egyidőben odafigyelni több mindenre (bár ezt elmondják a nőkről általánosságban is). Szóval nem olyan rossz dolog ez...

    előzmény:
    Nikita 666 (30)
    2015-01-24  21:52
  3. 2015. január 25. 03:5033.

    En ugy tudom  az ikrek no nagyon jol meg van a nyilas ferfivel.Mindd a kettonek vag az esze,mint a borotva,tudnak  50   felet csinalni  egyszerre,nagyon spontanok mindenben.

    előzmény:
    elza (1)
    2015-01-23  21:34
  4. 2015. január 25. 03:2232.

    Hogy monthatod,hogy konnyen tul teszi magat,es tovabb lep,mar egy ideje   nyafog,hogy elrontotta,mit csinaljon,mihez kezdjen,ez nem hallatszik tovabb lepesnek.


    En nem ismerek iker lanyt,de ugy gondolom,inkabb az eddigi konnyu hoditasok utan,ez zavarja egy kicsit.

    előzmény:
    Nikita 666 (26)
    2015-01-24  20:16
  5. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. január 25. 00:1131.

    előzmény:
    Róza555 (27)
    2015-01-24  20:31
  6. 2015. január 24. 21:5230.

    Ha nem ismert ki téged teljesen, akkor valóban kapcsolat romboló a távolság. Én azt hittem, legalább másfél év eltelt már azóta, hogy megismerkedtetek. Azon gondolkodj el, hogy képes vagy-e olyan emberrel élni, aki hirtelen, és egyoldalúan dönt a te károdra.


    Idősebb vagyok nálad, de a türelem és a tolerancia nekem is a gyengém. Nap mint nap szembesülök vele. Lehet hogy te képes leszel rá, nekem nem megy. És azt is látom, a lányom, aki ráadásul dupla ikrek, ugyanígy működik. Túl gyors a felfogása, türelmetlen. Nem vagyunk képesek kivárni egy másik jegyű hosszú monológját, mivel már az elején kikombináljuk hogy mi a végkifejlet.


    Jó feleségek vagyunk annak, amelyik férfi nem vet önkezével véget az életének. Nehéz összeszedni minket a lakás különböző pontjairól, egyidőben. Ezt nézd meg, én dőltem a nevetéstől

    előzmény:
    elza (28)
    2015-01-24  20:46
  7. 2015. január 24. 21:5129.

    Jo nagy magaslat. A TI helyett engem okitott. Te ezt nem erted. Ezert irtam neki, hogy zagyva. Mert enram nem vonatozik. Igy konnyebben erted?

  8. 2015. január 24. 20:4628.

    "..Ha akarod, akkor sorozatosan fogsz férfi szíveket elbűvölni, és válogathatsz kedvedre.." Eddig, idaig ez ment, most jo volt kiprobalni valami mast. Neki mar van osszehasonlitasi alapja, tehat tudja, adott esetben mondjuk mire mond nemet. A tavolsag, es a keves talalkozas sajnos nem eppen kapcsolatepito..


    A turelem es a tolerancia mindig mukodott nala, ami nekem ugye tanulando feladatot jelent, de nyitott vagyok a fejlodes, a feladatok irant.


    Ui: Ikrek csajok, azert a jofejseg..Nem csalodtam, na! ;)

    előzmény:
    Nikita 666 (26)
    2015-01-24  20:16
  9. 2015. január 24. 20:3127.

    Én nem bírnék egy ilyen férfit elviselni. Nekem ez a viselkedés gyerekes, feminin.


    Távkapcsolat, egy duzzogó óvodással, aki 3 napja válaszra sem méltat...


    Lapát!


     


    (egy vízöntő, skorpió ascendenssel, ez persze itt egyáltalán nem releváns, de közölhetnékem támadt)

    előzmény:
    elza (23)
    2015-01-24  18:39
  10. 2015. január 24. 20:1626.

    Szóval érted. Akkor vegyél egy nagy levegőt, és tervezd a jövőt. Ha akarod, akkor sorozatosan fogsz férfi szíveket elbűvölni, és válogathatsz kedvedre. Az igazi szerelmed is el fog jönni, ne aggódj. A tenyerén fog hordozni, és nem te, hanem ő lesz féltékeny, mindent meg fog adni neked.


    Hiszel nekem?


    Ez a férfi legyen a múlt, lépj egy nagyot. Amikor már lesz kellő összehasonlítási alapja, akkor fog kaparni utánad. Az összes csillagjegyben meglelhetőek a kedves, aranyos, érzéki, bájos, okos nők. Viszont egy ikrek nőben minden együtt van, nem véletlenül mondják hogy több nő egyben. Biztosan észrevetted magadon, nyílt személyiség vagy, könnyen teremtesz kapcsolatokat, képes vagy flörtölni ha akarsz. És gyorsan túllépsz dolgokon, ha valamin nem lehet változtatni, nem rágódsz rajta. Használd ki ezt az adottságod. Az olyan férfiakat pedig, akik túlérzékenyek, kerüld. Bika, halak, rák...


    De próbálj ki egy skorpiót. Érzékenyek szintén, viszont olyan szellemi magaslatokba lehet velük eljutni, amire egy ikrek vágyik. És extrém módon khm...szexuális beállítottságúak, mindenre kaphatóak. Az ikrek pedig szeret kísérletezgetni. Az érzékenységükkel pedig érdemes játszadozni, az ikreknek mindent megbocsátanak. A kommunikáció mondjuk nem az erősségük, de egy ikrek beszél kettő helyett is.

    előzmény:
    elza (23)
    2015-01-24  18:39
  11. 2015. január 24. 19:0925.

    Hat az orrunkra nem, nem tartozik, de az lenyeges, hogy semmisegen sertodott igy meg, hogy latni sem akarja tobbe, vagy nagyon komoly dolgon. Mert mindjart mas a leanyzo fekvese.


    A tovabbiakban amiket nekem irtal, zagyva.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_827100 (24)
    2015-01-24  18:55
  12. Torolt_felhasznalo_827100
    Torolt_felhasznalo_827100
    2015. január 24. 18:5524.

    Miért kellene a leírtakon túl még bármit is írni? Nem tartozik a kérdéshez.


    Ti: szerintem felejtős. Ha akar, megkeres - te bocsánatot kértél, megmagyaráztad a miértet, innen kezdve nála a labda. Ha nem foglalkozik vele, akkor hagyd a fenébe, mert tényleg minden egyes nézeteltérésnél ezt fogja eljátszani. Kell az neked? Ugye hogy nem?


    Egy másik Ikrek...

    előzmény:
    Sissi52 (18)
    2015-01-24  00:28
  13. 2015. január 24. 18:3923.

    5 honapja. A korabbi probalkozoknal pontosan az volt a helyzet,amit irtal, en voltam um. helyzetben, es ok kapartak, mert nem olyan ferfiak voltak, akik erdekeltek volna.. Itt az a helyzet, hogy nagyjabol az elso komolyabb konfliktusunk, es o nagyon erzekeny pali, meg az elejen egy vicc miatt is visszahuzodott a csigahazaba, ez most hatvanyozottabb azert, en persze megbeszelnem, mert ikrek leven a kommunikacio.. Nem kell reszleteznem szerintem.. :) Am o konfliktuskerulo, es inkabb visszavonul sunibe. 

    előzmény:
    Nikita 666 (22)
    2015-01-24  15:03
  14. 2015. január 24. 15:0322.

    Én is kérdeznék valamit, mióta ismered? És előtte volt már valakid?


    Csak azért kérdezem, mert az ikrek nő elég gyorsan túl tudja magát tenni egy ilyen csekélységen, hogy valaki nem telefonál, nem ír, nem beszél. Az ikrek nő ha lelép, mindig a férfi könyörög, és még akkor is ha ő mondja hogy lapát, mert képtelen elfelejteni a nőt. Mindig a férfi jár rosszul, soha nem az ikrek nő.


    Kivételt képez, ha az ikrek nő szerelmes. De van annyi esze, hogy pontosan tudja mit tegyen. Szerintem most te is kombinálsz, az összes lehetséges verziót lejátszod magadban, és ezért nyitottál topicot hogy van-e még valami, amire nem gondoltál. Viszont biztos hogy a legjobb megoldást választod, és a szerelmed bármit is lép, nem fogod megbánni.


    Egy ikrek nő ha egy érzékeny lélekkel köti össze az életét, akkor a másiknak is alkalmazkodnia kell hozzá. Ha eléggé ismer téged a szerelmed, akkor tudhatja hogy képes vagy bárkit megbántani, akaratlanul is. Érzékeny ember típusnál az ikreknek is óvatosabbnak kell lenni, a másiknak pedig elnézőbbnek.


    A távkapcsolat pedig lényegtelen, attól még a szerelem nem lesz értéktelenebb.


    Ezektől függetlenül, nem érezted úgy, hogy még valaki lehet ott a háttérben? csak azért, mert egy sms-ben való megbántás nem indok egy szerelmi kapcsolat megszakítására. Ha valóban szeret, akkor felhívott volna azonnal hogy tisztázzátok, miért írtad azt, amit.

    előzmény:
    elza (1)
    2015-01-23  21:34
  15. Torolt_felhasznalo_163973
    Torolt_felhasznalo_163973
    2015. január 24. 09:1521.

    Itt a lényeg.

    előzmény:
    terdszelikatica (11)
    2015-01-23  22:33
  16. Torolt_felhasznalo_163973
    Torolt_felhasznalo_163973
    2015. január 24. 09:1420.

    Mitől ne múlna el az első szerelem (amennyiben követi második vagy többedik)? Csak azért, mert időrendben az első helyen áll? Botorság így hozzáállni.


    Ha három napja nem jelentkezik, nem válaszol sem üzenetre, sem hívásra, én már nem várnék rá. Akárhányadik szerelem is.

    előzmény:
    elza (8)
    2015-01-23  22:17
  17. 2015. január 24. 08:4519.

    Semmit nem rontottál el és ne is hibáztasd magad. Olyan előfordul, hogy megbántuk másokat, bocsánatot kértél és ezzel kapcsolatban NE magyarázkodj tovább.


    A pasid játszmázik, ő akar egyértelműen a domináns fél lenni a kapcsolatban. Ha most elkezded folyamatosan hívogatni, sms-t írni stb.  akkor lehet egy idő után fog majd reagálni és működhet is a kapcsolat. DE arra számíts, hogy a jövőben ő minden piszlicsáré dolgon ha megsértődik ezt fogja játszani. Ő besértődik, te meg pitizel. 


    Ha nem hívod, akkor vagy az történik, hogy ő sem keres többé az életben (nem zárja le a kapcsolatot a kiskaput szépen nyitva hagyja). Vagy ha hiányzol neki akkor hívni, fog, de előadja, majd, hogy így keresett téged, meg úgy keresett CSAK TE nem válaszoltál az ő jelzéseire, de azért "nagylelkűen" megbocsájt.


    A férfiak azokat a nőket becsülik, akikért küzdeniük kell és nem azokat akik a nyomukban loholnak és oda meg vissza vannak értük.


     

    előzmény:
    elza (1)
    2015-01-23  21:34
  18. 2015. január 24. 00:2818.

    Amit itt irtal. Nesze semi, fogjad. Nem is tudjuk, mirol van szo. Az egesz olyan hulyegyerek az ovodaban sztorinak tunik. Felnott ember hogy banthat meg sms-ben olyan nagyon vlakit, aki nem is kivan tobbe vele kommunikalni? A masik meg hogy reagalhat ugy, hogy kinyomja a telefont. Legalabb annyit mondhatna, hogy vegeztem veled, hulyegyerek vagy.

    előzmény:
    elza (1)
    2015-01-23  21:34
  19. 2015. január 24. 00:1817.

    Azt gondolom, ami fontos, azt óvjuk, védjük, vigyázunk rá.


    Ha nem az, akkor történnek ilyen dolgok.

    előzmény:
    elza (1)
    2015-01-23  21:34
  20. Torolt_felhasznalo_998541
    Torolt_felhasznalo_998541
    2015. január 23. 23:4516.

    nő vagyok, nálam a sértés max. 24 órát él.) 


    Engem pl nem lehet megserteni .

    előzmény:
    elza (1)
    2015-01-23  21:34
  21. Torolt_felhasznalo_998541
    Torolt_felhasznalo_998541
    2015. január 23. 23:3215.

    Tudod ez mi amit ide felvazoltal ? JATSZMA .


    Amikor a  gesztus /kozles  nem fontos , amikor a kommunikacio nyiltsaga megszunik a parkapcsolat jatszmaba megy at es erzemi nyereszkedes indul .. uzenete hagyj beken !!!! Jo lesz atgondolnod a dolgokat meg akkor is ha majd jossz ,hogy hivott/hivtad  es minden OK lett.

    előzmény:
    elza (1)
    2015-01-23  21:34
  22. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. január 23. 22:4914.

    Teljesen mindegy hogy én hogy látom.Vagyis hogy mi itt az Nlc-n.


    Te mit akarsz, ez itt a kérdés.


    Akarsz e tiszavizet önteni a pohárba vagy szeretsz dagonyázni a bizonytalanban?


    Valahogy csak fel kellene venni valamelyiteknek a kapcsolatot a másikkal , nemde? Oh, de lehet hogy még nagyon fiatalok vagytok és eljátszadoztok a babruhával.


    Nincs itt akkora  egyetértés, ha neked ronda sms-t kell írnod valami miatt, ő meg megsértődik, de annyira, hogy nem válaszol, hívásnál kinyom.


    Na, igen.Ez a másik.Ha valakivel jársz, az vajon miért nyom ki hívásnál  és rád sem  bagózik 3 napig?!

    előzmény:
    elza (1)
    2015-01-23  21:34
  23. 2015. január 23. 22:4813.

    En ugy definialnam, hogy nyitottan allok a vilaghoz, szivesen veszem ha szelesedik a latokorom masok meglatasai altal. Mert egy szerelmes no elegge elfogult.. 

    előzmény:
    elza (1)
    2015-01-23  21:34
  24. 2015. január 23. 22:3412.

    Egyetertek veled, mert ez igy csak felinformacio, azonban kivancsi voltam nehany aspektusra, szempontra, ki hogy latja rutinja tukreben!

    idézet:
    elza (10)
    2015-01-23 22:27:29

    Tehat testeled a nagyerdemut en is szoktam

    előzmény:
    elza (10)
    2015-01-23  22:27

Címlap

top