Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Soha ne játssz! 2.

etico
Létrehozva: 2014. november 21. 14:00

Na, megpróbálom újra, az előbbi eltűnt szőrén-szálán. :)





Sziasztok!





A véleményetekre lennék kíváncsi.





Egy több száz fős irodaházban dolgozom, az egyik csoport vezetője vagyok.Több, mint egy éve tetszik egy srác, aki egy másik részlegen dolgozik. Néha tartottam az ő csoportjának előadást, ritkán összefutottunk a menzán ebédszünetben, akkor mindig nagyon kedves volt, odajött hozzám beszélgetni, sokszor észrevettem, hogy nagyon néz. Szóval, úgy éreztem, esetleg én is tetszem neki. Volt olyan is, hogy írt nekem a közösségi oldalon valami kedveset, de főleg szakmáról beszélgettünk.


Közben úgy alakult, hogy nálunk üresedés volt, és mivel úgy hallottam, hogy ez a fiú nagyon jó szakember, gondoltam megkérdezem, hogy van-e kedve átjönni hozzánk. Ő örömmel igent mondott, hogy ez neki milyen nagy megtiszteltetés stb. Elkezdett nálunk dolgozni.


Egyre többet beszélgettünk, akkor már személyesebb dolgokról is. Majd egyik hétvégén megint írt nekem chat-en, viszont akkor már konkrétan leírta, hogy nagyon tetszem neki, és úgy vette észre, hogy én is szimpatizálok vele, mi lenne, ha elmennénk együtt valahova. Mondtam neki, hogy én benne vagyok. Azt hittem, hogy itt elkezdődött valami, arra nem is gondoltam, hogy itt ér véget minden...


Másnap megint írt nekem, hogy változott-e a valami az elmúlt nap után, ugyan úgy gondolom-e még a dolgokat. (Ez már itt fura volt.) Mondtam, hogy igen. Erre ő, hogy ő csak hülyéskedett, és azt hitte, ezt én is így gondoltam. Erre nem is tudtam mit reagálni. Csak annyit mondtam, hogy én most ezt nem értem. Semmi válasz.


Rá egy napra kaptam tőle egy hosszú levelet, hogy ne haragudjak, ő nem akart velem kikezdeni, és soha nem is fog, különben is a főnöke vagyok, nem kellett volna velem viccelődnie, nem is biztos, hogy tudna valaha úgy igazán szeretni bárkit is, ezer bocsánat, és ő inkább visszamenne a korábbi helyére, mert ez így már ciki.


Megkerestem személyesen, és mivel tényleg jól dolgozik, mondtam neki, hogy ezt azért gondolja át, én el fogom választani a magánéleti részt a munkától. Kiderült, hogy azért akart menekülni, mert félt, hogy most majd bosszút fogok állni. 


Azért elég sértő rám nézve, hogy ennyire primitívnek tart, és egyébként is totál kiábrándító volt ez az egész hétvége egy harmincas, elvileg érett férfitől. Lényegében már egyáltalán nem érdekel, hogy megy-e vagy marad, egyelőre csak a döbbenetem van.


Köszi, hogy meghallgattatok!


Leti

  1. 2014. december 5. 18:4643.

    Nem értetted meg, nem ezt írtam. Önmagam nem viszonyítom senkihez, és azt sem szeretem ha hozzám viszonyulnak mások.


    A topic indítóval szórakoztak, vagy sem? Igen. Ergo, előfordul.


    Mi az hogy seggszájú?????Én ilyesmit még csak nem is hallottam. Félelmetes, hogy miféle megnyilvánulásokat használtok. Magyarország mely területén honos ez a kifejezés? Tanuljak már én is valamit.  

    előzmény:
    HataMari (42)
    2014-11-29  19:38
  2. 2014. november 29. 19:3842.

    Jaj ertem. Azert, mert Te is szorakozol a neten, igy az a normalis, hogy a neten mindenki szorakozik a masikkal, azaz mindenki szelhamos aki a neten van.


    SzERINTED


     


    Szerintem meg nem.


     


    Szelhamosok vannak neten kivul is, neten meg vannak olyanok is, akik nem szorakozni akarnak a masikkal, akik nem szelhamoskodni mennek a netre, mert valo eletben nem merik megtenni..Ha Te ilyen vagy, nem az en problemam, de szerintem dicsekedni ilyesmivel,hogy szelhamos seggszaju vagy, nem biztos, hogy elonyodre valik..

    előzmény:
    Nikita 666 (38)
    2014-11-26  17:05
  3. 2014. november 29. 07:1141.

    Nem lenne ellenemre egy valóvilág kamera, amit fel lenne szerelve minden homogén férfi társaságba. Kocsmába, biliárd asztalhoz, foci meccsen, munkahelyen, szóval mindenhol. Hogy végre saját szemükkel/fülükkel szembesüljenek már a hölgyek: férfiak közt nem beszédtéma a nő. Nem beszédtéma a párkapcsolat. Tényleg nem téma.

    előzmény:
    Nikita 666 (38)
    2014-11-26  17:05
  4. 2014. november 28. 23:2840.

    Ergheto h ledobbentel, en is ledobbentem volna a helyedben:-))Lehet h valami fogadas volt, lehet h csak realizalta h ez megsem annyira jo otlet de a legjobb amit tehetsz az az, h ugy teszel mintha semmi nem tortent volna:-))


     


    Elhiszem h bantja az egodat a viselkedese, de nem ez hataroz meg:-))Vannak ilyen emberek es jobb h ez most kiderult mintsem kesobb miutan mar lefekudtetek egymassal:-)))

    előzmény:
    etico (1)
    2014-11-21  14:00
  5. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. november 27. 07:1039.

    Óhajod parancs?

    idézet:
    Nikita 666 (37)
    2014-11-26 16:56:34

    előzmény:
    Nikita 666 (37)
    2014-11-26  16:56
  6. 2014. november 26. 17:0538.

    Ha te mondod, akkor biztosan nem érett férfi. Azt hogy a fórumon kívül érett férfinek titulálják, ugye meg se említsük.


    Aki TI-t elhívta valahová, kicsit szórakozott. Azt pedig TI iránti "tiszteletből" meg sem merem említeni, hogy lehet a férfinek még két haverja várta az eredményt, hogy mennyit nyertek a fogadáson. Előfordulhatott? Naná! Sokan szórakoznak a neten, én is. Akinek ártunk vele, az megérdemli. Külön kellene választani a netes életet a valóságtól. Ha valakit neten hívnak sétálni, miért ne mondhatnák le? Hiszen TI nem hallotta a hangját, nem hallhatta az esetleges röhögést. De ha mindezt telefonon keresztül tárgyalják le, kiderülhetett volna hogy a férfi esetleg nem színjózan.

    előzmény:
    HataMari (35)
    2014-11-25  22:24
  7. 2014. november 26. 16:5637.

    Óhajod parancs?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (36)
    2014-11-26  09:21
  8. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. november 26. 09:2136.

    ne lovagolj a randi szón


     

    előzmény:
    Nikita 666 (33)
    2014-11-25  22:01
  9. 2014. november 25. 22:2435.

    Ha erett az a ferfiember, akkor nem csinal popot a szajabol


    Ha erett az a ferfiember, akkor csak olyan esetben hiv meg egy holgyemenyt egy randira, ha mar tenyleg lerendezte onmagabn, hogy tenyleg randira akar menni adott holggyel


     


    Kar, hogy el kell, hogy magyarazzuk ezt Neked, igy latszik, hogy sajna Te nem az erett ferfiember csoportba tartozol:(

    előzmény:
    nok_apja (17)
    2014-11-24  16:35
  10. 2014. november 25. 22:2034.

    Elozo hsz-edben meg azt tartottad normalisnak, hogy meglebegteted a randi gondolatad, de aztan megsem akarod, mikor mar a no igent mond ra.


    szoval ne keverd mar a szezont a fazonnal, elso randi utan teljesen mast jelent mint elso randi meglebegtetese es visszakozasa, mikor a masik fel igent mond.

    előzmény:
    nok_apja (14)
    2014-11-21  19:57
  11. 2014. november 25. 22:0133.

    Ha egy férfi azt mondja hogy szeretne elmenni valahová, az bármit takarhat, nem?Én ezt nem igazán tartom randevúnak. De ha meghívja konkrétan ide és ide, ekkor és ekkor, az randevú. De ha csak úgy rákérdez, mintha a szomszédot kérdezné hogy van-e kedve kutyakiállításra sétálni vele...én legalábbis nem mondanék áment olyasmire, amiről nem tudom hogy tetszeni fog-e.


    Á, valamelyik kislány, amelyiket ismerjük. Le merném fogadni hogy ezt a nicket nemsokára törli.


    De nem túl szerencsés egy topicban megjelennünk, mivel teljesen egyforma a habitusunk. Ha rólam nem tudnák hogy egy ki..szott nagy rib..c vagyok, csak párkapcsolatban, akkor azt hinnék hogy valamelyikőnk a másik dublőre. Láttam, Sissi hercegnőnkkel már összefutottál. Sok szerencsét hozzá. A kapcsolatokról pedig nekem is ugyanaz a véleményem mint neked. De nekem nem hisznek, téged pedig nem tartanak hitelesnek. És mégis, mi ketten és még néhányan itt a fórumon olyan szerencsések vagyunk, hogy elégedettnek érezzük magunkat.


    Ezzel nincs is semmi baj, hogy mi vagyunk számukra a kakukkok.


    Ugyanis, egy társaságban a nagy átlagot kell venni, ők számítanak normálisnak. Csakhogy, ha a nagy átlag szellemileg nincs a helyzetek magaslatán, ezt ők nem látják. Az elenyésző számú kisebbség viszont vagy zseni, vagy pedig sík hülye. És mivel a nagy átlag képtelen ésszel felmérni hogy ők sem teljesen komplettek, a zseniket is megdobálják.


    Az egyik topicban olvastam, hogy téged nem tartanak mércének, etalonnak. Nem is tudom, de szerintem egy zseni senkihez nem méri önmagát, önmaga saját maga mércéje.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (32)
    2014-11-25  18:55
  12. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. november 25. 18:5532.

    a pasi közben dugta, dugja azokat akikből nem lehet baja

    de abban szaralak, hogy ha randit beszél meg azt lemondja


     


    és én milyen érdekes vagyok? regnélküli is azt olvasgatja hónapok óta mi a véleményem a kapcsolatokról


     

    előzmény:
    Nikita 666 (31)
    2014-11-25  15:32
  13. 2014. november 25. 15:3231.

    Mindenkinek változnak a gondolatai, nem naponta, hanem állandóan.


    Meg lehet bízni bízni abban, akiről úgy érzed hogy az életed a kezébe tennéd. A többi emberben viszont esztelenség feltétel nélkül bízni.


    Igen, legyél jégkirálynő. És nem magad miatt, hanem a csoportod miatt, felelősséggel tartozol értük. Márpedig ha egy kis vicc ennyire megviselt, akkor instabil vagy.


    Egyvalami senkinek ne tűnt fel. ha jól sejtem 300 köröl lehetsz, nem érdekel, nem számít. De ennyi idősen furcsa hogy egy nőnek ne legyenek kapcsolatai olyan férfiakkal, akik nem az irodaházban dolgoznak. Egy éve tetszik neked az illető, de le merném fogadni, ha ő nem nálatok dolgozna, találtál volna valaki mást aki megdobogtatja a szíved. Érzelmekről pedig a te esetedben nagyon durva beszélni, még egyoldalúan is. Hiszen nem is ismered az illetőt, akkor vajon hogyan szerethetnéd? Legfeljebb tetszik, imponáló a külseje semmi több. És mivel te büszke vagy arra hogy neked van szíved, akkor szomorkodj amiatt, hogy az a szív vak. Nem láttad tisztán azt az embert akivel sokszor beszélgettél.


    Most nyugodtan írd azt, hogy szerelemről nem is írtál, csak az első randiig jutottatok volna. De ha ezt írnád és gondolnád, akkor hogyan mered Ügyvezető Autó érzéseit lenézni? Az, hogy valaki ésszel megy bele egy kapcsolatba, nem jelenti azt, hogy szívtelen észember. Legfeljebb okosan megválogatja hogy kire is pazaroljon érzelmeket. Ha te mindig mindent halálosan komolyan fogsz venni, rengeteg sebet ejtenek még rajtad.


    Engem is hívtak már randira a neten, de tojtam a fejükre. Ha illetőknek nincs annyi vér a pöcsükben hogy szemtől szembe a visszautasítást is belekalkulálják, azok az emberek számomra nem férfiak.


    És csak úgy mellesleg, illető tudja hogy te itt kitárgyaltad?

    előzmény:
    etico (22)
    2014-11-25  10:04
  14. Torolt_felhasznalo_163973
    Torolt_felhasznalo_163973
    2014. november 25. 14:2530.

    Maradjunk abban, hogy elvileg érett férfi.

    előzmény:
    etico (6)
    2014-11-21  15:26
  15. Torolt_felhasznalo_984024
    Torolt_felhasznalo_984024
    2014. november 25. 12:1929.

    Házinyúlra nem lövünk... valószínűleg erre a régi bölcsességre ébredt rá az embered, egy nappal később, mint szerencsés lett volna, de legalább ráébredt. Örülj neki hogy így történt, mert egyik további verzió sem túl szerencsés. 

    előzmény:
    etico (1)
    2014-11-21  14:00
  16. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. november 25. 11:0528.

    És ha regisztráció nélkül olvasom a fórumot, akkor mi van? Semmi köze a témához.


    És olvass kicsit figyelmesebben. Úgy jön a szív a dologba, hogy 1 éve tetszett a pasi, nem 3 napja. Mindegy, te ezt úgysem érted...

    idézet:
    etico (27)
    2014-11-25 10:50:43

    persze persze szivi


     

    előzmény:
    etico (27)
    2014-11-25  10:50
  17. 2014. november 25. 10:5027.

    És ha regisztráció nélkül olvasom a fórumot, akkor mi van? Semmi köze a témához.


    És olvass kicsit figyelmesebben. Úgy jön a szív a dologba, hogy 1 éve tetszett a pasi, nem 3 napja. Mindegy, te ezt úgysem érted...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (26)
    2014-11-25  10:36
  18. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. november 25. 10:3626.

    Ne haragudj, de nekem te nem vagy etalon. Pont te hirdeted azt, hogy tartós kapcsolat szóba sem jöhet. Úgy lehet ésszel csinálni a dolgokat, ha nincsenek benned érzelmek. 


    Szerencsére én más vagyok. És örülök, hogy van szívem!

    idézet:
    etico (24)
    2014-11-25 10:27:30
    Regisztráció ideje: 2014-11-21  11:55:33Pont te hirdeted azt, hogy tartós kapcsolat szóba sem jöhet.honnan veszed mit hirdetek?

    még arra se vagy képes, hogy a szokásos neveden gyere ki a sztorival?
    erre csináltál újat?

    vagy reg. nélkül hónapok óta figyelemmel kíséred itt miket írok?
    előzmény:
    etico (24)
    2014-11-25  10:27
  19. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. november 25. 10:3125.

    hogy jön abba storyba szív amit leírtál?
    liba lennél faluról aki megszerelmesedik 3 nap alatt, ha valaki észreveszi?

    előzmény:
    etico (24)
    2014-11-25  10:27
  20. 2014. november 25. 10:2724.

    Ne haragudj, de nekem te nem vagy etalon. Pont te hirdeted azt, hogy tartós kapcsolat szóba sem jöhet. Úgy lehet ésszel csinálni a dolgokat, ha nincsenek benned érzelmek. 


    Szerencsére én más vagyok. És örülök, hogy van szívem!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (23)
    2014-11-25  10:19
  21. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. november 25. 10:1923.

    ha lenne eszed akkor melóban az érzelmed nem jönne felszínre, főleg ha főnök vagy
    de lehet annak se volt elég aki kinevezett
    a "világ legjobb csajára" se néztem nőként, mert tőlem kapta a fizetését

    az valóban gázember aki ma ezt, holnap mást mond
    de az is aki a nem tud a hivatalának megfelelően viselkedni

    előzmény:
    etico (22)
    2014-11-25  10:04
  22. 2014. november 25. 10:0422.

    Ó, te jó ég! Mennyi gonosz ember van itt!


    Ennyire lelketlen világban élünk? Egy felnőtt ember naponta változtatja a gondolatait és az normális? Nem lehet bízni senkiben, csapongunk össze-vissza? Azért mert van egy kis csoportom, már legyek jégkirálynő, és válogassam meg, hogy ki tetszik? Köszönöm, örülök, hogy vannak emberi érzéseim, és én azt vállalom! Itt mindenki példás életet él, véletlenül sem hibázik!


    Nem vagyok sértett lédi, de nehogy már érzelmekkel szórakozzunk és viccelődjünk. Én ebből már kinőttem.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (21)
    2014-11-25  07:08
  23. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2014. november 25. 07:0821.

    Csoportvezető. Muszáj volt kiadnia magából a mélyen megsértett lédit.


    Nehogy írj neki valami személyeset, mert még ábrándozni kezd.

    idézet:
    Nikita 666 (19)
    2014-11-24 19:37:17

    ilyenek miatt is látszik mennyire nem alkalmas sok nő górénak

    előzmény:
    Nikita 666 (19)
    2014-11-24  19:37
  24. 2014. november 24. 20:0020.

    Azért, mint a Tindító írja itt voltak előzmények a meghívás előtt:


    -odajött hozzám beszélgetni,


    -írt nekem a közösségi oldalon valami kedveset


    -konkrétan leírta, hogy nagyon tetszem neki


    Ezek után egy férfi el tudja dönteni, hogy valóban akar-e többet. Senki nem kényszerítette semmire. És egy randiból még nem lesz rögtön örökre.


    Ha viszont nem akar semmit, de azt képzeli, hogy jó kis vicc lesz a meghívás majd lemondás, akkor nem éppen érett férfi szinten van, mert ebben semmi vicces nincs.

    előzmény:
    nok_apja (17)
    2014-11-24  16:35

Címlap

top