Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kapcsolatért egyedül tenni

Torolt_felhasznalo_144098
Torolt_felhasznalo_144098
Létrehozva: 2014. október 17. 10:59

Hat éve működő szerelmi kapcsolat, a baj az, hogy a férfi nem független. Szeretjük egymást, de mostanában nagyon sok a vita, és mindig velem van a baj...Hosszú idő telt el, ami arról szólt végig, hogy nekem kell megmutatnom hogy érdemes vagyok, küzdenem kell érte hogy megkaphassam, mert ebben a felállásban ez így normális. Mert az Ő felelőssége nagyobb, én független vagyok.Elfogadtam egészen eddig, igyekeztem, de eddig nem sikerült, még mindig nem nyertem el Őt, nem választott még engem, mert még mindig nem tudtam megmutatni, nem vagyok elég jó, nem vagyok elég méltó ehhez. És szeretném ha ketten dolgoznánk a kapcsolaton, nem csak én egyedül, mert túl sok idő telt el, és már türelmetlen lettem...Ő azt mondja ott van, fogadó mindenben, de nekem kell tennem és mutatnom, nem kezdeményez és nem tesz hozzá mert ez így van jól. Segítsetek, ez tényleg jó így, vagy normális az igényem még egy ilyen helyzetben is, ha szeretném érezni nem csak én küzdök Érte, hanem Ő is énértem?

  1. 2014. október 21. 16:5610.

    Nem tudom hány éves a TI, de az alap, hogy pasinak nem hisszük el, hogy szeret, hogy ez egy különleges kapcsolat, csak ránk gondol, stb, amíg csak mondja ezeket és kb semmit nem tesz, max hajlandó az ember lányát megd...ni...


    Azért 6 év elég idő elrendezni mindent és kiutat találni a pasinak, ha tényleg el akarna válni....

  2. 2014. október 21. 16:539.

    Pontosan!


    Én is ezt nem értem, hogy adott egy független fiatal nő, aki tud(na) rendesn és normális életet élni. Miért is neki kéne megmutatnia és tepernie? Miért is nem foglalt, elhasznált apucinak? Akivel nyilván ritkán ér rá, akárhova nem lehet menni vele, más nőhöz járkál haza, ugrott a karácsony, a közös nyaralás...


     


    Mondjuk az se normális, aki ezt működő kapcsolatnak titulálja....

    előzmény:
    no_signal (8)
    2014-10-20  10:59
  3. 2014. október 20. 10:598.

    Nem kicsit vettek palira.....De most tényleg hogy a pitlibe nem veszi észre valaki hat éven keresztül hogy totál hülyére lett véve? Nem tudom más hogy van ezzel de az én agyam úgy van bedrótozva hogy házinyúlra nem lövünk, ergo ha egy foglalt pasi akar engem akkor pont ő az akinek kurvára tepernie és bizonyítania kell azért hogy igazolja megéri felrúgnom ezt az alapszabályt. Nemhogy még én bizonyítgassak neki...

  4. Torolt_felhasznalo_116774
    Torolt_felhasznalo_116774
    2014. október 17. 17:487.

    Ja, és rossz hírem van. Eddig, mivel küzdöttél, nagyjából elég jó voltál - szeretőnek. Most már uncsi vagy, le leszel pattintva. És tedd mindezt elég alázattal és diszkréten - szegény embernek bizonyítsd be, hogy elég jó voltál arra, hogy a legszebb éveiben veled dugjon félre.


    Dehát, a régóta jól működő szerelmi kapcsolatok már csak ilyenek...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116774 (6)
    2014-10-17  17:43
  5. Torolt_felhasznalo_116774
    Torolt_felhasznalo_116774
    2014. október 17. 17:436.

    Nem hiszem el, hogy ilyen van, komolyan.


    Ekkora balek nem lehetsz...


     

  6. 2014. október 17. 14:455.

    :-)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (3)
    2014-10-17  11:18
  7. 2014. október 17. 14:204.

    Es hova lett a többi hsz?


    Ki töröltette öket? TI? Ennyira faj az igazsag?


    Egyszerüen nem ertem, ha igaz ez a tema, hogy lehetnek nök ennyire elkeseredettek, hogy igy hagyjak magukat megalazni. Egyetlen f... nem er annyit. 

  8. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2014. október 17. 11:183.

    Természetesen így a tökéletes.


    Egyedül csak neked kell tenni a kapcsolatért.De nem ám félgőzzel, hanem rendesen tedd oda magad.Ez a minimum.


    Utána csússzál térden a léptei után, hogy lássa az elköteleződésedet, IRÁNTA!


    Nehogy véletlenül elgondolkodj azon, hogy  - mivel ő nem független és egy szar alak - ezért kapcarongya lettél egy hímsoviniszta pasinak.Hasonló jelzőknek megfelelve magad is.


    De, kedves TI, azért vannak ilyen hasonló, tündéri lelkivilággal női partnerek, akiknek olyan mindegy minden.


    Csak, egyszercsak fizetni kell mindenért.


    Na, de ez téged nem érint, hiszen szerelmi viszonyban vagy szeretitek egymást, és minden OK.


     


    Összességében pedig, ha egyáltalán igaz amit írsz.Mert erősen bulvárízű a szöveged.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144098 (1)
    2014-10-17  10:59
  9. 2014. október 17. 11:132.

    Szerintem keress mást.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144098 (1)
    2014-10-17  10:59

Címlap

top