Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kínos dolgok megbeszélése

teszt02
Létrehozva: 2014. augusztus 14. 21:18
Sziasztok!


Hogyan beszélhetnénk meg a kínos dolgokat, anélkül hogy ne legyen kinos?
Például nekem hiányzik egy pár dolog a kapcsolatból, de valahogy kinosnak találom ,vagy félek attól hogy összeveszünk.
Például, hiányzik a kapcsolatból a puszi, a csók.
Érdekesmód, háromnegyed év alatt csak néha-néha kaptam puszit amikor mondtam a csókot mindig én inditottam, de csak félperces, perces lett maximum. Mikor felhoztam a dolgot, akkor elpoénkodta. Hogyan tudnám őt és magamat rávenni?
  1. 2014. augusztus 16. 15:3631.
    Lehet, hogy ő azért nem akar belőle többet kihozni (legalábbis egyelőre), mert nem bízik meg benned eléggé pl. amiatt, hogy túl sok más embert is beavatsz a kettőtök dolgába, pedig senki másnak semmi köze ahhoz, hogy meddig jutottatok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (28)
    2014-08-16  10:16
  2. 2014. augusztus 16. 10:5930.
    JA, bocs, most látom, hogy nem lány vagy. Szerintem kb. így is érvényes, bár talán egy kicsit rosszabbul hangzik férfiként a durcázás...
    előzmény:
    évi* (29)
    2014-08-16  10:56
  3. 2014. augusztus 16. 10:5629.
    Ezeket a dolgokat nem lehet durcival kikényszeríteni. Vagy jön, vagy nem. Ha neked így megfelel, akkor OK. Ha nem felel meg, akkor a faszi mehet a levesbe. Elmondtad neki, hogy mi az, ami zavar. Nem történt semmi. Akkor érts belőle: Nem is fog.Bocs, ha kicsit nyersen fogalmaztam. Volt elég sok melléfogásom fiúk / férfiak terén, de az a tapasztalat, hogy javulni nem fog, max. romlani.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (10)
    2014-08-15  10:29
  4. 2014. augusztus 16. 10:1628.
    Alinee2: Köszönöm. Igy belegondolva tényleg igazak rá a dolgok amint leirtál. Valamit kitalálok,és majd irni fogok a fejleményekről.


    tamtamtam: Szertem igen, ezért is láttam a kapcsolatban azt, hogy én többet próbálok kihozni belőle mint ő. Legalábbis én próbáltam a kedvébe járni, kedveskedtem neki dolgokkal, meg azokkal amit ő is szeret.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (27)
    2014-08-15  22:02
  5. 2014. augusztus 15. 22:0227.
    Szereted, vagy csak a kirakatba kell ha ló nincs, jó a szamár is alapon?
    előzmény:
    teszt02 (22)
    2014-08-15  18:26
  6. 2014. augusztus 15. 20:5826.
    Igen, van jelentősége.
    Oroszlán az oké. Be kell neki udvarolni, kedveskedni, olyan mint egy nagymacska. Szabad lélek, ha valamit nem akar megtenni, nem is fogja. De nem lát át a manipuláción, ha legyezgeted a hiúságát, akkor rá lehet venni dolgokra. Ha viszont egyenesben kínozod a kívánalmaiddal, megvadul. Társaságbam azért nem vesz rólad tudomást, mert épp azzal van elfoglalva, hogy mindenkit megnyerjen önmagának, mások hódolataira is igényt tart. Szeret középpontban lenni.
    Viszont hűséges.
    Biztosan gyönyörű, az oroszlán nők nagyon szépek tudnak lenni.
    Talán udvarolj be azzal, hogy a csókja olyan mint az édes méz, és szeretnéd megízlelni. Valami hasonlót te is ki tudsz találni. Egyébként tüzes jegy, ha valamiben gátolva, sértve, vagy mellőzve érzi magát, "karmol".
    előzmény:
    teszt02 (25)
    2014-08-15  20:14
  7. 2014. augusztus 15. 20:1425.
    Köszönöm válaszodat. és türelmedet. 


    Szerintem nem, régen volt gyomorbetegségem, de azóta sikerült kezelni és oda tudok figyelni magamra. Továbbiakban azért is gondolom hogy nem, mert előző kapcsolatokba nem volt ilyen probléma, a mostani leányzó pedig nem kimondottan a szám elől, bújik, mert volt mikor egy csomag cukorkával játszottuk hogy egymás szájából szedtük ki a cukorkát, ami még nem olvadt el x idő után. Gondoltam én is erre, a multból adódóan, de nem is undokkal távolodik tőlem, hanem magától a ténytől, előzőt pedig feltételezem akkor nem csinálná.


    Oroszlán a lány csillagjegye. Nem hiszek a horoszkópos dolgokban, viszont lehet ennek jelentősége? :) Régen én is foglalkoztam vele, csak meguntam :)
    előzmény:
    Alinee2 (24)
    2014-08-15  19:00
  8. 2014. augusztus 15. 19:0024.
    Érdekes személyiség a szentem!
    Szerintem nem, fogod elhagyni, csiszold ki magadnak. Ritka gyémánt az a nő, amelyik nem válik unalmassá.
    Megkérdezhetem a csillagjegyét? Az sok mindent elárul egy nőről, te is utána tudsz nézni.

    Nem létezik hogy ... szájszag van a tartózkodása mögött? Akár az övé, akár a tiéd? Erre ne válaszolj, csak vedd figyelembe. Ha például dohányzol, alkoholt iszol, ő pedig nem, az már nyomós ok arra, hogy mellőzze a csókot.

    előzmény:
    teszt02 (23)
    2014-08-15  18:28
  9. 2014. augusztus 15. 18:2823.
    Azt közben elfelejtettem, hogy volt olyan hogy mondta nekem hogy: "Tudom hogy kicsit ... szemét voltam hogy nem figyeltem rád eléggé, következőnek kárpótollak"
    Lehet nekem nem esett le a dolog hogy mivel, de én nem láttam sokkal többet a kapcsolatunkban. Legalábbis ami hiányzik és emlitettem, nem nagyon kaptam meg tőle. Ettől többet pedig megint nem.
    előzmény:
    teszt02 (22)
    2014-08-15  18:26
  10. 2014. augusztus 15. 18:2622.
    20-on évesek vagyunk.
    Én 21 éves fiú, előtte 2 hasonló idejű kapcsolattal
    Ő 20 éves és én vagyok neki az első hosszabb és komolyabb.
    Arra még nem kérdeztem rá hogy: nem szeret csókolózni, vagy nem szeret puszikat adni, de ha ismerősi körben vagyunk mintha levegőnek nézne, a többieknek is feltünt és emlitették nekünk ó. Még azt is megkérdőjelezték hogy "ti biztos együtt vagytok?" vagy "Együtt vagyunk már végre??" Ezek miatt is irtam hogy érdekesen működik, mert mikor kettesben vagyunk, akkor se nagyon volt még magától puszi, és csók, viszont ha megemlitem neki este, mikor összebújtunk, akkor "elfogyott", "majd később" (ugye ami nem jön el) és ilyen viccesen kitér előle. Ha én kezdeményezem, engedi, viszont rövid idejű, inkább olyan mintha nem viszonozná.
    Próbáltak vele barátnői is beszélni vele, mikor én nem voltam ott a közelükben, de tőlük is csak elmenekült és nem válaszolt a legjobb barátnőjének a kérdésére sem hogy "Együtt vagytok? Vagy most mi van veletek?" Kitért a kérdés elől, és vagy terelt, vagy szó szerint elmenekült...
    Együtt alvásokat együtt kezdeményezzük, van hogy ő "lep meg vele", vagy addig húzódik a dolog este, hogy már nincs busz, igy együtt aludtunk. Volt hogy napokkal előre megbeszéltük. Találkozókat is ő kezdeményezte, sokkal többször szervezett közös programot kettesben, mint én. Találkozókat sose mondott le. Ezért sem értem hogy miért húzza a dolgot. Rákérdeztem, hogy megszakitjuk a kapcsolatot, vagy akkor mondja meg komolyan, hogy szeretne-e tőlem valamit, vagy nem, mert ennek nincs értelme. Azt mondta szeretne igen. Tudja a puszis, csókos dolgot is, legutóbb annyit mondott "jaaj de rég kértél már puszit". Viszont mégsem adott nekem.
    Oké hogy valaki lassabban nyilik meg, de azért ennyire? Sosem erőltettem rá semmit, ezért sem haladtam még befelé a csóktól és puszitól tovább. Azt vártam volna, arra próbáltam volna rávezetni hogy erre igen is, igényem lenne... De lehet ő ilyen, hogy neki nem. 


    Nem tudom mi legyen. Az biztos hogy neki hiányoznék, más pedig nincs mellettem mert nehezen ismerkedik, kevés ismerősi köre van.
    előzmény:
    Alinee2 (21)
    2014-08-15  17:36
  11. 2014. augusztus 15. 17:3621.
    Oké.

    Baráti körben mindenki kicsit másképp viselkedik, mint négyszemközt a szerelmével. Ha jól ismered, márpedig feltételezem hogy ismered, akkor tudod hogy milyen a személyisége. Ha visszafogottabb, és csak akkor nyílik meg igazán amikor veled van kettesben, az sokatmondó. Akkor nagyon szeret.
    Nem minden ember demonstrálja infantilis módon mások előtt a szerelmét puszikákkal, csókokkal. És vannak olyan emberek is, akik nem szeretnek csókolózni. Egy skorpió jegyű ember kihagyja a csókot, de még az előjátékot is például.
    Mi a nem tökéletes kettőtök között? Bírálgatod? Vagy ő hisztis házisárkány? Vagy mi az a nagy ellentét?Elöl hagyta a melltartóját, te pedig a zoknidat?
    Tényleg 20 éves vagy?
    előzmény:
    teszt02 (20)
    2014-08-15  17:19
  12. 2014. augusztus 15. 17:1920.
    Igen, én vagyok a fiú, és szoktam női lapokat is olvasni, hogy milyen női szemmel a világ. :)

    Regisztrációs profilnak pedig ez a 3. profilom, mert egyik emailemre se kaptam visszaigazoló emailt.

    Egyébként az hogy nem illünk össze, az lehet. Bár az ágyban jobban megértjük egymást, mint pl ha ismerősök vannak körülöttünk. Vagyis ő viselkedik máshogy ismerősi körben, kicsit távolságtartóan, de kettesben a helyzet sokkal jobb, de nem tökéletes.
    előzmény:
    Alinee2 (19)
    2014-08-15  16:51
  13. 2014. augusztus 15. 16:5119.
    Én is kamuszagot érzek.
    Egy minimum 30 éves nő írása lehet.
    Jön a hétvége, valamivel el kell ütni az időt...
    előzmény:
    antironia (18)
    2014-08-15  16:41
  14. 2014. augusztus 15. 16:4118.
    Hmmm... a bemlapján ez áll:


    Neme:nő


    Na most akkor mijjafranc van?
    előzmény:
    Goldmund (15)
    2014-08-15  14:21
  15. 2014. augusztus 15. 16:4017.
    előzmény:
    erénykerék (16)
    2014-08-15  15:11
  16. 2014. augusztus 15. 15:1116.
    egyetemista?
    20 éves fiú aki nőklapján űzi a gatyáját?
    Ahammmm
    100 kg feletti 50-60 éves pervers magáhoznyulkáló falusi tyúkszag van.
    Olyan Paks környéki
    előzmény:
    teszt02 (10)
    2014-08-15  10:29
  17. 2014. augusztus 15. 14:2115.

    Igazából én vagyok neki az első barátja, előttem senkije se volt.


     


    Eszerint te fiú vagy?

    előzmény:
    teszt02 (10)
    2014-08-15  10:29
  18. 2014. augusztus 15. 13:1314.
    Eltérő az intimitásra, szexre való igényetek. Ha csak szívességből megteszi mikor te bedurcázol, az hosszabb távon baromi kényelmetlen. És nem is tartható. Meg minek?
    előzmény:
    teszt02 (10)
    2014-08-15  10:29
  19. 2014. augusztus 15. 13:1213.

    Egy pohár bor mellett. Ha nem mered/akarod felhozni, mert félsz a vitától, hogy összevesztek, azzal csak magadnak ártasz. Az elfojtások 1. tönkreteszik először a kapcsolatotokat 2. aztán téged először lelkileg, majd testileg is.


     


    Ha nem jó és a megbeszélés sem segít, mások vagytok, akkor meg nem kell erőltetni. Szerintem. De természetesen mindenképp kísérletet kell tenni a tisztázásra!

    előzmény:
    teszt02 (11)
    2014-08-15  10:37
  20. 2014. augusztus 15. 11:4512.
    ha ez mar az elejen ilyen langyosviz kesobb meg rosszabb lesz, en kilepnek.

    ha neked igenyed lenne a kedvessegre neki meg nem akkor nem egyforma az igenyetek nem kellene pocsekolnod ra az idodet. mi van ha nem szeret csokolozni?
    előzmény:
    teszt02 (1)
    2014-08-14  21:18
  21. 2014. augusztus 15. 10:3711.
    Röviden, az ilyen nem működő, vagy kinos dolgokat hogy lehetne megbeszélni?
    előzmény:
    teszt02 (10)
    2014-08-15  10:29
  22. 2014. augusztus 15. 10:2910.
    A kínos dolgok megbeszélése jól működő kapcsolatban sem nagyon ment nekem, mert minden kis apróságot kinosnak gondoltam. De végül ráismertünk egymásar és alkalmazkodtunk egymáshoz.
    Ezzel szemben ez a kapcsolat más. Aludtunk többször együtt, de az ő részéről puszi és csók csak kevésszer volt. Havi 1-szer körülbelül, együtt alvás többször. Ő tudja hogy nekem fontos lenne a testiség, szóvá is tettem de csak viccelődik vele. Látja is hogy nem esik ez jól nekem, be is dobom a durcit akkor megemberli magát.
    Egyébként pedig előző kapcsolataim máshogy működtek, igy tudom hozzá hasonlitani. De azt is tudom hogy minden ember más és más.
    20-on évesek vagyunk mindketten, Egyetemre járunk.
    Azt nem tudom, hogy ha ennyi idő alatt nem jött rá, hogy nekem mi lenne a fontos (ha még szex nem is) de apróbb testiségek, akkor lehet tényleg nincs sok jövője a kapcsolatnak.
    Igazából én vagyok neki az első barátja, előttem senkije se volt. Próbáltam rávezetni, de ennél több jelet és kezdeményezést én sem tudok adni. Kezdek én is beleunni.
    előzmény:
    antironia (8)
    2014-08-15  08:39
  23. 2014. augusztus 15. 08:409.
    előzmény:
    tamtamtam (6)
    2014-08-15  08:18
  24. 2014. augusztus 15. 08:398.
    Háromnegyed éves kapcsolat, és már nem (!!) csókolóztok...?

    Mi volt az elején...? Rögtön ágyba ugrottatok?

    előzmény:
    teszt02 (1)
    2014-08-14  21:18

Címlap

top