Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Létezik e férfi nő között

zia08
Létrehozva: 2014. július 31. 15:12
Sziasztok.olyan hozzászólásokat várok ,szerintetek létezik e férfi nő között barátság?
Nekem a történetem:Volt egy exem akivel elkezdődött egy szeretői kapcsolat de a szex része nem működött.én nem kívántam mint férfi ,ő kívánt volna de valamiért nem működött a dolog neki.pár próbálkozás után mondtam neki hagyuk az egészet semmi érteleme.Egy ideig duzzogot de átbeszéltük a dolgokat ,és azóta kialakult egy szimpla jó barátság köztünk.Eddig ez rendben is lenne ,csak hogy volt egy párom akit 9 hónapja ismertem meg,tök jól megvoltunk nagyon beleszerettem ,meg mondása szerint ő is nagyon szeretett.Csakhogy neki mindíg meséltem eleinte erről a barátomról ,hogy találkoztunk ide mentünk oda mentünk...és ez nem teteszett neki.persze valamilyen szinten ez értehető is.akkor magyaráztam neki ő csak barát ,de ő hattározottan megvan győződve férfi nő között ,nincs barátság!Na innetől kezdve nem beszéltem erről a barátságról ,féltve a kapcsolatot.Persze ugyan úgy beszéltünk találkoztunk tovább.Csakhogy egy nap látott minket sétálni ...akkor ez akkora seb volt neki hogy elhagyott.Én meg nem tudom mit tegyek hisz szeretem őt nagyon.
Várom hozzászólásaitokat.
  1. 2015. december 26. 00:2455.

    Szep es fiatal vag meg mindug,csak mas korosztalyban,ilyenkor mar szerencsere a hormonok nem jatszanak akkora szerepet!Egy jo baratsag feler 5 rossz elhamarkodott,ertelmetlen sexxel....


    Nagyon boldog unnepeket kivanok mindenkinek!

    előzmény:
    Sissi52 (52)
    2015-12-20  18:36
  2. 2015. december 20. 20:3254.

    Hat nem tom. Mindennek oka van, ami tortenik velunk. Er annyit egy nos pasi, hogy te omiatta a kapcsolataidat elveszitsed?


    Persze, hogy lett volna koztetek szex, szex egy nos pasival, ha szepen mondjam, felall neki.


    Gondolom,az o felesege nem a kozos baratotok?


    De, igen, kellene minden nonek egy pasi.


    Azert tanulhattal valamit, hogy majd legkozelebb valamit okosabban.

    előzmény:
    zia08 (1)
    2014-07-31  15:12
  3. 2015. december 20. 20:1853.

    Jezusom, ez a hozzaszolas megjelent. Elrepult, meg mielott ki tudtam volna javitani. Sajnalom.

    előzmény:
    Sissi52 (52)
    2015-12-20  18:36
  4. 2015. december 20. 18:3652.

    Hat nem tom. Amikor meg fiatal es szep voltam, sok pasi akart velem baratkozni, legyunk baratok jelszoval, aztan kiderult elobb utobb, hogy szexet akart. Amikor mar megjelent egy ujabb, akivel en cask baratsagra voltam kepes, mindig vartam, vajon meddig birja. El is tunt mind egy ido utan, mivel szex az nem let.


    Most, hogy mar idosebb vagyok, van egy ferfi baratom. Nem is hittem volna, hogy ilyesmi letezik. Mostmar nem akulso szamit, hanem abelso, de tenyleg.


    Hat nos pasiaz veszeleyes talaj. Elosozr is szexrol let volna szo,es en tudom, hogy a pasi nem tud,mert lelkifurdalasa vana felesege miatt. Otthon tud. Biztos gyerkei is vannak. Hat ha en setalgatok, randizgatok egy nos pasival, abaratom meg meglat vele, biztos o arossz, mert nem fogja fe, hogy ez nemaz, aminek latszik.

    előzmény:
    zia08 (1)
    2014-07-31  15:12
  5. 2015. december 20. 15:3051.

    szia .nem volt dugópartner ,mert a szex nem volt köztünk ,csak majdnem .lelkileg nagyon egy hullámhosszon voltunk ,vagyunk a mai napig .azzal az illetővel aki elhagyott miatta vége lett teljesen ,de nem bánom ,mert egy hazug ember volt ,már ennyi idő után tisztán látom .már minden oké ,jól vagyok és boldog nélküle is.:)nem egy pasi teszi boldoggá az embert van sok minden más is az életben..:)


     

    előzmény:
    team (47)
    2014-09-01  17:53
  6. 2014. december 7. 22:1650.

    Kedves Zia :)

    Először is, igen létezik férfi-nő barátság. (A legjobb barátom egy csaj :D )
    Szerintem nagyon is jól tetted, hogy lezártad a kapcsolatodat.
    Szerintem abszurdum hogy a párom határozza meg hogy kikkel barátkozzak-találkozzak.
    Aztán olvastam itt egy "bölcs" hozzászólást. miszerint a barátságot el lehet intézni neten, meg telefonon.
    WTF? xD
    Mindjárt kiderül, hogy párkapcsolatot is lehet elintézni neten meg telefonon xD

    Lényeg a lényeg, keress egy olyan pasit Zia, aki nem aszongya meg, hogy kivel mikor hol találkozz, és még szeret is, plusz az ágyban sem rossz :P

    előzmény:
    zia08 (1)
    2014-07-31  15:12
  7. 2014. szeptember 3. 23:3149.
    Ha minden a legnagyobb rendben volt,miert tunt el megmagyarazas nelkul napokra,es hova?Es sosem allt melletted amikor szukseged lett volna ra, es  meg o duzzogott?,en ezt nem mondanam teljesen jonak.Ugy latszik csak igy kiegeszitovel ment a dolog,az impotens baratod meg elvezi,hogy igy hulyititek a 'nagy szerelmet',hidd el jokat rohog a hata mogott.Es ha olyan  igaz barat,bevonta volna a parod,es nem lofralna veled.A felesege ,gyerekei ismernek,mit szolnak?


    Majd legkozelebb gondolj bele mit bir ki egy komoly kapcsolat.
    előzmény:
    zia08 (19)
    2014-07-31  19:32
  8. 2014. szeptember 1. 18:0748.
    Ez így jó és helyes ahogy leírtad
    előzmény:
    Vitosa (36)
    2014-08-01  16:49
  9. 2014. szeptember 1. 17:5347.
    Neharagudj, de megérdemelted.

    Ha igazán szeretted, minek találkozgattál titokban az exxel, dugópartnerrel?
    Az ilyeneket nem mindenki emészti meg.
    Elvileg egy kapcsolatban nincsenek titkok és főleg az exnek nem szokott helye lenni.
    Azért kíváncsi lennék, ha ő titkolózott volna és titokban találkozgatott volna te mit szóltál volna?
    Szerintem baráti viszonyt el lehet intézni telefonon, neten is. Az ex pedíg ha picit intelligens, megérti.
    előzmény:
    zia08 (1)
    2014-07-31  15:12
  10. Torolt_felhasznalo_268437
    Torolt_felhasznalo_268437
    2014. szeptember 1. 07:5346.
    "amelyikkel dugtál az nem barát marad"



    Neeem, rosszul tudod: az egy dugos baratsag! :)
    idézet:
    W44 (33)
    2014-08-01 12:19:10

    a dugós barátság más
    azok nem voltak egymás szerelmei soha
    nem mentek szét egy kapcsolatból

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_261576 (33)
    2014-08-01  12:19
  11. 2014. augusztus 3. 11:5145.
    szisztok.hát most úg állok a pasimmal ,megírtam neki smsben.hogy nagyon szeretem de elengedem,mert ugysem tud soha megbocsájtani.
    ezzel lezárom ezt a kapcsolatot végleg.
    jópár emberrel beszélgettem erről a dologról ,és mondták az nem jó ha valakit a társa a saját képére akar formálni..és ez így van .én ne beszélgessek a férfi barátommal többet mert ő nem hisz a férfi nő közti barátságban....hát majd csak találok olyan társat aki elfogad így barátostul mindenestül...:)
  12. 2014. augusztus 3. 11:4344.
    a  volt párom egyedülálló ,a férfi barátom az nős és családos.
    előzmény:
    Vitosa (41)
    2014-08-02  17:39
  13. 2014. augusztus 2. 21:5843.
    Szia! 


    Pont így van ahogy írod. Nekem nem volt most ennyi türelmem leírni. 
    előzmény:
    Alinee2 (42)
    2014-08-02  19:47
  14. 2014. augusztus 2. 19:4742.
    Szia!
    Bizony, így működik ahogyan leírtad. Vagyis, így kellene hogy működjön.
    Amíg egy barát - barátnő kizárólag fantomként él a gondolatokban, addig eléggé rémisztő a dolog. És ilyenkor nem elég a társban meglévő teljes bizalom, hiszen a saját nemét általában mindenki ismeri, és tudjuk hogy mire képes a potenciális konkurencia. de ha megismerjük a személyiségét, akkor egy normális ember már átlátja hogy a barát - barátnő esetleg némi kiegészítést nyújt abban a kapcsolatban, amiben ő él. És lehet hogy a teljes boldogsághoz nem kell más a társnak, csak épp az az egy dolog, amit ő nehezen, vagy nem tud megadni. És ilyenkor tolerálni kell, hogy a társ a hűséget választotta, de emellett van valaki az életében, aki kizárólag pótlékként szerepel.
    Ezek a pótlások bármik lehetnek, akár operába járás, hegymászás, vásárlás, kiállításokra járás, bármi, ami tulajdonképpen nélkülözhető egy párkapcsolatban, de mégis jó ha valakivel beszélünk róla, vele műveljük.
    De egy jól működő párkapcsolatban ezek a baráti kapcsolatok nélkülözik a szexet. És ha a baráti kapcsolat egyedül él, akkor bizony előfordulhat, hogy az ellenkező nemű segítségére szorul.
    Nézd, sokan kiakadnak egy ilyen kapcsolattól, mert nincs önbizalmuk, érzik hogy a társuk jóval többre vágyik mint amit nyújtani képesek, emiatt féltékenyek. Egyből szexualitást látnak minden beszélgetés mögött.
    Én viszont, (és feltételezem hogy te is) tartom annyira férfinek a társamat hogy tudjam, annak idején nőket választott és nem pedig libákat. Márpedig ha nőket választott, akkor azok a nők nem fognak belekapirgálni egy működő kapcsolatba. Ráadásul sokat ismerek közülük, és előfordult már hogy a társamat nem tudták elérni, és engem kértek meg az üzenet átadására.
    Az én részemről már húzósabb a dolog.
    előzmény:
    Vitosa (36)
    2014-08-01  16:49
  15. 2014. augusztus 2. 17:3941.
    Egy olyan férfi után, aki addig sem viselkedett veled úgy, ahogy elvárható lett volna, szerintem egyébként sem kéne futni. 


    Főként hogy azt írtad, neki felesége és családja van! Akkor nem is igazán értem, hogy voltatok együtt? A szeretője voltál?

    előzmény:
    zia08 (39)
    2014-08-02  11:46
  16. 2014. augusztus 2. 17:2240.
    Ő viszont nem szeret téged, úgy tűnik


    "sokszor hívtam nem vette fel a telefont ,akkor megígérte átjön sokszor megcsinálta nem jött át ,álltalában mindíg akkor tünt el mikor bajbn voltam. ... pár napig duzzogott azt kibékültünk .de megint eltünt nem jött át azt második nap odamentem elé munkahelyére akkor is leakart rázni éreztem,és előjött megint ez a téma ,és mondtam neki még olyan dolgokat amit nem tudott,momndom őszinte leszek ezentúl...erre megint megsértődött,hogy így nem tud szeretni.)"


    Hagyd őt mással boldognak lenni, ha tényleg szereted.
    előzmény:
    zia08 (14)
    2014-07-31  18:40
  17. 2014. augusztus 2. 11:4639.
    akkor ez már veszett fejsze nyele? :( nem tudok mit tenni?
    előzmény:
    zia08 (38)
    2014-08-01  21:38
  18. 2014. augusztus 1. 21:3838.
    jah értem dehát már ecseszetem sajana..:(

    előzmény:
    Vitosa (36)
    2014-08-01  16:49
  19. 2014. augusztus 1. 17:4537.
    A szex az nem minden, nem az az adu asza egy jo kapcsolatnak! Ha nem lehet baratod, akivel nyugodtan elmehetsz ide-oda, ugy,hogy nem sumakolva teszed, kenyszerbol, mert akkor baj lesz, az szamomra nem azt jelenti, hogy minden jol megy a kapcsolatotoknban, szamomra inkabb arrafele megy, hogy minimum egy feltekeny (azaz onbizalomhianyos) pasi a hodszerelmed, vagy esetleg meg ennel is "elvetemultebb" (csakis onmaganak akar Teged, es elobb-utobb mar a sajat edesanyadhoz sem mehetsz, csak sunyizva-titokban, mert nem venne joneven a hodszerelmed).
    Nem gondolom normalis dolognak, hogy titokban kell talalkozgatnod a baratoddal, meg hogy nem kart vele megismerkedni inkabb a hodszerelmed.
    előzmény:
    zia08 (19)
    2014-07-31  19:32
  20. 2014. augusztus 1. 16:4936.
    A hsz-emet félreértelmezted, erről sajnos nem tehetek. Nem gondolom, hogy "az én nőm, nem engedem közel hozzá a barátait, vagy csak az általam hozott feltételek szerint". Szerintem nem írtam ilyet. És nem is gondoltam ilyet. De azt igen, hogy kommunikáció nélkül nem fog működni. És azt is, hogy nagy hiba volt titokban találkozgatni. pont ezt írtam: meg kellett volna beszélni. Ő ahelyett, hogy dűlőre jutott volna a párjával, inkább titokban találkozott a barátjával. Beavatták a párját, ami a pasinak nem tetszett. Akkor az a megoldás, hogy titokban találkozik a barátjával? Szerintem nem. Ez tuti bukta és tuti a kapcsolat végét jelenti. Ahogy meg is történt. KOMMUNIKÁCIÓ! Én azt tettem volna, hogy eleinte hármasban szervezek programokat, hogy megismerhesse a barátomat, lássa nem kell tartania semmitől sem, mert nincs közöttünk más csak baráti viszony. 


    Szóval valamit nagyon-nagyon félreértettél. 
    előzmény:
    Zajec (24)
    2014-08-01  10:55
  21. 2014. augusztus 1. 13:4435.
    azt mondtad felesege van meg gyereke?
    előzmény:
    zia08 (34)
    2014-08-01  12:27
  22. 2014. augusztus 1. 12:2734.
    nem is dugtunk..mivel nem működött neki..:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_261576 (33)
    2014-08-01  12:19
  23. Torolt_felhasznalo_261576
    Torolt_felhasznalo_261576
    2014. augusztus 1. 12:1933.
    "amelyikkel dugtál az nem barát marad"



    Neeem, rosszul tudod: az egy dugos baratsag! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_268437 (7)
    2014-07-31  17:06
  24. 2014. augusztus 1. 12:1332.
    de nem lenne muszály neki végighallgatni a rinyáimat a párommal kapcsolatban ,akkor miért teszi.minden utána lévő kapcsolatom elmeséltem neki ,még a szexet is milyen volt ...ha megalázó neki miért hallgatna meg ,miért adna tanácsot?
    előzmény:
    Nesyna (30)
    2014-08-01  12:07

Címlap

top