Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Komolytalan bi és leszbik

buffy8585
Létrehozva: 2014. július 31. 10:34
Sziasztok,


Segítsetek már megfejteni,hogy miért van az ha valaki komolyan érdeklődik a saját neme után, egyszerüen nem veszik komolyan.....pár ismerkedős oldalakon megfordultam  már és elég rosszak a tapasztalataim
Persze én sem könnyítem meg a saját helyzetemet, mert hetero kapcsolatban élek és most várjuk közös gyermekünket de a jó ég megáldja az emberek gondolkodását, ez mitől befolyásolná egy lánnyal való kapcsolatomat. Perze lehet sok mindent kitalálni,hogy ugysem lesz időd rám,meg nem tudnám neked megadni amit te keresel...stb. Ezek a kifogások...aki komolyan gondolja és HATÁROZOTT az ugyis ugy alakítja a dolgait,hogy legyen a barátnőjére idő és kellő figyelmet, megértést és kedvességet adjon.
Én lennék túl komoly vagy a 28 évemmel már maradinak számítok? 
  1. 2014. augusztus 17. 14:305.
    Jaj, ezt komolyan kérdezed??? Ennyire hülye vagy? Van egyáltalán valaki, akit komolyan veszel? Férjed tudja egyáltalán kihez ment hozzá, hogy meg akarod csalni? Az is megcsalás ha egy lány ágyába bújsz, remélem ő is félrelép, jó lecke lenne neked! Csak azt nem értem akkor minek vállaltál gyereket vele? Ő fogja a legjobban megszívni, a felelőtlen, ostoba ribanc anyja miatt. Ha már családot alapítottál vállald is fel!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (1)
    2014-07-31  10:34
  2. Torolt_felhasznalo_412193
    Torolt_felhasznalo_412193
    2014. augusztus 13. 21:074.
    Szerintem most pontosan azt kérdezed, hogy - bár párkapcsolatban élek, és az első gyerekünket várom - miért nem akar senki sem komolyan ismerkedni! Az, hogy a "harmadik" fiu, vagy lány, szerintem közömbös. Te egy ujabb komoly kapcsolatot akarsz, és ez pintosan annyira ellentmondásos, mint az a bizonyos harmadik, a szerelmi háromszögekben!
    előzmény:
    buffy8585 (1)
    2014-07-31  10:34
  3. Torolt_felhasznalo_660938
    Torolt_felhasznalo_660938
    2014. augusztus 13. 20:303.
    Kedves Buffy.
    Azt írod van egy párkapcsolatod nemsokára gyerek is lesz.Mindemellett azt írod komoly kapcsolatot akarsz egy nővel is.Szerintem ez nem működőképes elgondolás és valószinű sokan vannak még így ezzel.Te 2 jól működő párkapcsolatot akarsz párhuzamosan.A társkeresőkön sok olyat találnál aki egy ideig kavar veled de olyat aki komolyabb érzelmeket keres az nem veled fog kezdeni.ne haragudj de nem is értem hogy miért vagy ennyire felháborodva.Szerintem a párkapcsolat 2 emberről szól.Amiről te írsz az már egész más és ezt sokan nem vállalják ezt a dolgot.Persze hülyén hangzik és szintén nem fer dolog ha valaki házasságban él és úgy kavar másokkal.Te férjed tudja is talán ezeket a jellegű vágyaidat.Őszintén szólva kicsit zavarosnak érzem ezt az egészet veled kapcsolatban de érdekelne kicsit bővebben miért alakult ez így nálad hogy párhuzamos kapcsolatokat családokat akarsz az életedben..az ember örül ha van egy párja családja nem hogy még több és azokat ideálisan működtetni...remélem nem írtam bántót igazából csak érdeklődöm.
  4. 2014. július 31. 11:542.
    Szia!


    Tulajdonképpen mi a problémád? Szétnéztél már a társkereső oldalakon?
    előzmény:
    buffy8585 (1)
    2014-07-31  10:34

Címlap

top