Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Eltűnt az életemből...

AnneSue
Létrehozva: 2014. Április 22. 10:10

Sziasztok!

 

Talán van itt valaki, akivel történt hasonló és tudja a titok nyitját. Mi vihet rá egy felnőtt férfit arra, hogy 4 hónapon át tartó állítólagos nagy szerelem után egyetlen szó nélkül eltűnjön? 4 hónapon át tartó napi kontakt, e-mail, chat, telefon, találkozások, amit szinte mindig ő kezdeményezett. Eleinte nem is hittem, hogy létezik ilyen férfi, aki ennyire kedves, érdeklődő, figyelmes. Elhitette velem, hogy nagyon szeret és tényleg minden jel erre mutatott, a tenyerén hordozott. Mindig mondta, hogy ő ennyire még soha senkit nem szeretett, hogy majd ezt és azt csináljuk együtt, tehát minden tökéletesnek ígérkezett. Túl szép is volt, hogy igaz legyen...

 

Utána kezdett furcsán viselkedni. Már nem volt annyira figyelmes, már nem érdeklődött naponta, ha én írtam, akkor napokig vagy egy hétig is válasz nélkül hagyott. Nem értettem, magamban kerestem a hibát. Egyik nap én voltam a királynője, a szexistennője, a legjobb barátja egyben, másnap pedig már szóra sem méltatott. Addig hetente többször találkoztunk, utána szinte soha. Az volt a legkegyetlenebb, hogy többször megbeszélt velem találkozót, és mindig lemondta röviddel előtte valami hülye kifogással. Kértem, hogy ha szakítani akar, akkor mondja meg nyíltan, de azt mondta, hogy imád, szó sincs ilyenről. Végül a sokadik lemondott randi után annyira hülyén éreztem magam, hogy én hagytam ott, bár majdnem belehaltam. Addigra már teljesen egyértelművé vált, hogy szórakozik velem, nem akar ő már igazán semmit. Meg akartam őrizni a maradék méltóságomat. Magyarázatot azóta sem adott a viselkedésére. Azt hittem, hogy másik nő van a képben, de a közös ismerősök szerint nincs és nem is volt.

 

Mondja meg nekem valaki, hogy mi visz rá egy felnőtt 38 éves férfit, hogy így viselkedjen? Én 34 vagyok, tehát már nem gyerek, megértek bármit, csak a hazugságot és a sunyiságot nem. Miért nem volt képes elém állni és megmondani, hogy ne haragudjak, de ennyi volt? Akkor is fájt volna, de könnyebb lenne magamban lezárni. Így itt vagyok rengeteg kérdéssel, válaszok nélkül és még mindig hajlamos vagyok magamban keresni a hibát.

 

Február elején lett vége. Azóta néhányszor összefutottunk az utcán és utána mindig írt pár sort, hogy ő még mindig szeret. Ha válaszolok rá bármit, akkor ismét eltűnik további válasz nélkül. Ha nem válaszolok, akkor is ugyanez történik. Nehéz így teljesen lezárni, akkor is, ha tudom, hogy sokkal jobbat érdemelnék nála. Sajnos bizalmatlan vagyok azóta másokkal szemben is.

 

Tudom, hogy nincs sok értelme már ennek a topiknak, ez a dolog már a múlté, inkább csak egy utolsó kapaszkodó.

  1. 2014. május 1. 14:3087.
    ahogy Marilyn Monroe mondta "egy okos lany csokol, de nem szeret, meghallgat, de nem hisz el mindent es lelep, mielott elhagynak" - sajnos te mindharmat bebuktad. Ne lepodj meg a pasik 95% ilyen es igy is oldja meg. 28 es 38 evesen is. Amugy ertesedre adta, akkor kellett volna rogton lepned amikor az elso jelzest latod. szoval ilyenek es nekunk noknek a maradek 5%-ot kell megtalalnunk. Nekem sikerult 1 gyerekkel az oldalamon. A parom soha nem beszelt viragnyelven mar az elejen sem de mellettem van az elso perctol kezdve. Legkozelebb vedd eszre idoben ezt meg fogd fel jo leckenek. egyebkent szinte biztos lehetsz benne h massal is ezt teszi melletted.
    előzmény:
    AnneSue (1)
    2014-04-22  10:10
  2. 2014. Április 30. 21:3786.

    Ajánlom A férfi, aki nem tud szeretni című könyvet. Mindent megmagyaráz. Te semmiben nem hibáztál.

     

    http://parkkiado.hu/termek/a-ferfi-aki-nem-t ud-szeretni.html

    előzmény:
    AnneSue (1)
    2014-04-22  10:10
  3. 2014. Április 30. 11:1885.

    Hasonló férfival találkoztam én is. Én ezt úgy fogalmaztam meg, hogy miután "meghódított" nem is olyan édes már a méz...

    És aki azt írja megrekedt a felnőtté válás útján, nagy valószínűséggel igaza van. Sajnos nagyon sok ilyen férfit látok magam körül, az ismeretségi körben.

    Én az "enyémről" azt gondolom maga sem tudja mit akar. Engem, minden felelősséggel együtt? Azt nem? De a másé se legyek, ezért biztosít a rajongásáról. Csak hát ugye a körülmények!!! Komolyan, néha sajnálom is. Nekem van tartós kapcsolatom, ezért ezen tudok nevetni és nem okoz szenvedést. De azért elgondolkodtató ez a kettőt előre, kettőt hátra táncika. Mennyire lehet egy ilyen "férfit" komolyan venni, még ha be is töltötte a negyvenet?

    előzmény:
    AnneSue (1)
    2014-04-22  10:10
  4. 2014. Április 29. 21:3484.

    Én is így jártam sok évvel ezelőtt. Május végi szülinapomon vitt anyámnak egy hatalmas csokor virágot és megköszönte neki, hogy én vagyok. Rá 5 napra, június elején meg felhívott és közölte, hogy nem szeret, tűnjek el az életéből.

    Egy hét alatt 7 kilót fogytam.

     

    Aztán elkezdett hívogatni. Egy idő után már nem vettem fel neki a telefont.

     

    Rohadjon meg a gennyláda.

    előzmény:
    AnneSue (1)
    2014-04-22  10:10
  5. 2014. Április 29. 21:1683.

    Ajánlom figyelmedbe ezt a könyvet:

     

    Steven Carter: Segítség, a párom nárcisztikus!

    előzmény:
    AnneSue (1)
    2014-04-22  10:10
  6. 2014. Április 24. 15:0182.

    Igen, totálisan le kell tiltatni.

    Ha lehet a telefonon olyat beállítani, hogy az SMS-eket se kézbesítse egy adott telefonról, akkor ezt be kell állítani. Az e-mail címét spam-ként megjelölni. Személyes találkozásnál látványosan elfordítani a fejét és egy szó nélkül elmenni mellette. Ha ráköszön, azt mondani: "Nem ismerem Önt, ne tegezzen!"

     

    Topicindító! Nagyon vigyázz, hogy mihamarabb lekoptasd, mert ha lesz egy valóban normális párod, akkor nehéz lesz neki elmagyarázni, miért kapsz szerelmes SMS-t egy másik férfitól. Vagy titkolódznod kell előtte, ami szintén elég kellemetlen.

    előzmény:
    turrita75 (74)
    2014-04-22  17:37
  7. 2014. Április 24. 12:3581.

    A saját életében senki nem elég okos. Tanácsot adni mindenki jobban tud.

    (tudod, attól, hogy nem tudok tojást tojni, még kritizálhatom a rántottát- ennyi okosság van a jótanácsokban)

    előzmény:
    Oroszlánnő (78)
    2014-04-23  19:01
  8. 2014. Április 24. 12:3380.
    Akármilyen bűbáj egy ember, a chat, facebook, email és telefon, sms nem számít bele a kapcsolatba. Csak a személyes együttlét.
    előzmény:
    AnneSue (1)
    2014-04-22  10:10
  9. 2014. Április 24. 11:2879.

    Nem okos itt senki.Mindenki találgat.Nem is értem miről beszélsz.

    Járhatsz te 10 évig is valakivel, egyáltalán nem biztos hogy jobb lesz a házasságod mint annak aki 1 hónap után költözött össze a párjával.

     

    A tény viszont az, hogy ha találkozol valakivel, azt neked kell látnod kicsoda-micsoda, milyen rezgéseket  fogsz fel tőle. És ő mennyire veszi a te adásod. Nagyjából ennyi.

     

    Ami a saját példámat illeti - mivel erre hivatkozol  - nem azonos a te életeddel, választásoddal.

    Több ezer éve  élek házasságban és nem rezgett a léc idáig sohasem.

    Ő, pontosan azt akarja amit én, én pontosan azt akarom amit ő.

    Közös  a célunk, ennek egy részét  meg is valósítottunk.

     

    Ennyi.

     

    Meg annyi, hogy mindenféle szir-szaron  nem kell összeveszni,  nem szidni senkinek sem a jó anyukáját, tesóját.  És igen, meg kell adni a másiknak azt a szabadságot ami arra készteti, hogy másfelé ne is gondolkodjon.

    Azonkívül nem  anya és apa a társ, hanem feleség és férj. 

    A társ pedig nem szaros gyerek amit irányítani kell, hanem egyenrangú partner.Ettől még nő a nő és férfi a férfi. A sajátos  életfeladatokkal, látásmóddal, de egyfelé húzva a szekeret.

     

    És még sok ilyen kis nüansznyi dolog van, amit ki kell tapasztalni.

     

     

    előzmény:
    Oroszlánnő (78)
    2014-04-23  19:01
  10. 2014. Április 23. 19:0178.

    aha...ezzel én is így voltam....10 éve...most válunk.

    Nincs okos válasz.

    És főleg olyan nem hogy miért hagyod így meg úgy...azért mert odavan érte és remél.Ennyi.

    Ne legyetek már iylen baromi okosak!

    Vagy annyira csak mint a saját életetekben!

    előzmény:
    Csendike (64)
    2014-04-22  15:32
  11. 2014. Április 22. 21:1677.
    Ez a sok munkára hivatkozás a pasik tipikus leléptető dumája.
    előzmény:
    AnneSue (23)
    2014-04-22  10:58
  12. 2014. Április 22. 20:3476.

    Összeakadtál egy felnőtt testbe bújt dedóssal, aki megrekedt a felnőtté válás útján, egy zsákutcában.

    Sosem kapsz a kis pondrótól magyarázatot.

     

    Lépj tovább Turrita75 módjára.

     

     

    Az élet gyönyörű, jobbnál jobb férfiakkal. Felnőtt, érett, a nőkkel bánni tudó férfiakkal!

     

    Sok sikert! 

    előzmény:
    AnneSue (1)
    2014-04-22  10:10
  13. 2014. Április 22. 19:1975.

    Szia!

    Nincs értelmes magyarázat, ne is keresd. Felnőtt, értelmes és normális ember nem így jár el. Tehát ő nem az. Mindössze ennyi a magyarázat. Valószínűleg lelkileg, érzelmileg sérült, valami nem oké nála. Erre szerintem nincsen más magyarázat. Ne várj tőle őszinteséget, felesleges. Lépj tovább, ez csak egy illúzió volt.  

    előzmény:
    AnneSue (1)
    2014-04-22  10:10
  14. 2014. Április 22. 17:3774.

    AnneSue: Látod, ezért nem szabad sem szóbaállni vele, sem elolvasni, amit ír, bármilyen formában teszi. Mert ilyenkor még mindig rádob egy lapáttal, te meg agyalsz.  MINDEN kommunikációs csatornát megszakítani. 

     

     

    előzmény:
    AnneSue (70)
    2014-04-22  15:43
  15. 2014. Április 22. 16:3373.

    Most már tényleg nagyon kétlem, hogy valóban 34 éves vagy,.......

     

    Nagyon egyszerű, ő nem szakított veled, és az sms-ek által nyitva tartja feléd a kiskaput, hogyha olyannya lenne a simán visszamásszon az életedbe.... 

     

     

    előzmény:
    AnneSue (59)
    2014-04-22  15:25
  16. 2014. Április 22. 15:5172.

    Innentől, hogyha ezt nem látta be, nincs változás(vagy nem volt), szval nem kezdte el törni magát, akkor tényleg nyista.

     

    Magam ismerve sztem nyomdafestéket nem tűrő lenne, ha továbbra is hülye sms-kel bombázna. 

     

     

    előzmény:
    AnneSue (70)
    2014-04-22  15:43
  17. 2014. Április 22. 15:4471.

    "Valószínűleg komoly lelki problémái vannak. persze rendesen tönkretette a napjaid és beletaposott a lelkivilágodba a tökéletlenkedéseivel, de valószínűleg neki se jó ez így... "

     

    De ezzel már nem kell foglalkoznia az indítónak. Nem kell megérteni annak a lelkét, aki belénk rúgott. 

    előzmény:
    Viola* (57)
    2014-04-22  15:22
  18. 2014. Április 22. 15:4370.
    Én is megtettem minden formában. Először telefonon, utána e-mailben, majd élőszóban, amikor véletlen összetalálkoztunk. Akkor mondta azt, hogy nem akart soha megbántani. Ezzel még meg is békéltem volna, ha nem teszi hozzá, hogy ő soha nem hazudott nekem, tényleg sok a munka, ez van a háttérben. Ettől csak még dühösebb lettem, hogy még akkor is a szemembe hazudott. Igen, és még hogy akar ő látni, csak nem tudja, hogy mikor. Mert nagyon szeret. Köszi...
    előzmény:
    Viola* (69)
    2014-04-22  15:39
  19. 2014. Április 22. 15:3969.
    Fú, annyira nem bírnám ki, hogy mailben-telefonon, akárhogy "beolvassak".
  20. 2014. Április 22. 15:3868.
    Igen, élőben is! Levélben néha kicsit már "sok" is volt az így szeretlek, úgy szeretlek, soha ennyire még senkit. Élőben is ugyanez volt, és tényleg ezt mutatta a tetteivel is. Jól beleszaladtam.
    előzmény:
    Viola* (66)
    2014-04-22  15:33
  21. 2014. Április 22. 15:3867.
    Hát akkor veregesse otthon magának, tiszta szánalom az ilyen.
    előzmény:
    AnneSue (44)
    2014-04-22  15:00
  22. 2014. Április 22. 15:3366.
    tehát élőben is kedves és odaadó volt? (levélben könnyű....elszalad az emberrel a ló)
    előzmény:
    AnneSue (63)
    2014-04-22  15:27
  23. 2014. Április 22. 15:3265.

    Vannak, akik nem tudják kimutatni rendesen az érzéseiket, be vannak záródva az elefántcsont tornyukba(pedig érző emberek, akik szeretnének szeretni...), de ha jól olvasom, neki ezzel eleinte nem volt gondja, csak utóbb kezdett furán viselkedni.

     

     Gondolom, ezekkel a hetenkénti sms küldözgetésekkel néha ellenőriz, "megvagy-e még".

    Bosszantó, elhiszem.

    Milyen hiányzás ez, hogy nem igényeljük a másik jelenlétét?.... 

    előzmény:
    AnneSue (59)
    2014-04-22  15:25
  24. 2014. Április 22. 15:3264.

    Jó a kérdés, a válasz pedig, hogy  mások fejével nem lehet gondolkodni, mindenkinek magának kell érzeni, látni, stb..........

     

     

    Röhej, ha most azt írom, hogy ahogy megláttam a férjem és túl voltunk az első randin , azonnal tudtam hogy ő lesz a férjem?

    előzmény:
    Viola* (62)
    2014-04-22  15:27

Címlap

top