Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Átverés? Megcsalás? Mi ez?

royale
Létrehozva: 2014. február 12. 13:38

Párommal szakítottunk 1hónappal ezelőtt, mert sokat vitatkoztunk, és úgy gondoltunk jobb lesz egymás nélkül.
Volt félreértés az én srác és az ő nő kollégája miatt is.
Én csak a magam részéről tudok nyilatkozni: semmi oka nem volt féltékenységre. Ő is így nyilatkozott a kolléganőjével kapcsolatban. Úgy tűnt, hogy meg is beszéltük, továbblépünk pont.
DE én alapból nagyon féltékeny típus vagyok, most újra egymásra találtunk.
Most néztem közösségin, hogy tegnap barátom megjelölt, hogy kapcsolatban vagyunk.  Örültem neki, de feltűnt, hogy a kedves kolléganője letiltott engem face-ről.
Nem igazán értem, hogy miért, és számomra gyanús, hogy éppen pont most, maikor újra egymásra találtunk a barátommal.
Kicsit furának érzem ezt a szituációt most.
Egyből arra gondolok, hogy biztosan van mit rejtegetniük, ha  a lány így "menekül" előlem.
Barátom szerint semmi sem történt köztük, csupán kolléga viszonyban vannak, nem is tetszenek egymásnak. A féltékenységem abból indult, hogy barátom mutatta egy korábbi levelezésüket és voltak benne olyan dumák, hogy "neked mindent szabad :)" meg ilyesmi cívódások.
Akárhányszor hallok a lányról (bár megjegyzem ritkán mesél róla, mindig eszembe jutnak ezek a dolgok és féltékeny leszek....nagyon rossz érzés.

 

A másik gyanús, hogy barátom mostanság elég jól keres, hirtelen új cuccokat vesz magának: pulcsit-nadrágot-boxereket, új dezodort. Pedig ezelőtt sosem tudtam rávenni, hogy újítson, most hirtelen új cuccokat szerez be Ez egy nőnél még természetes is, hiszen mi nők szeretünk vásárolni, na de egy pasinál... érdekes.

 A másik gyanús, hogy jövőhéten lesz a szülinapom, de annak ellenére is mindig venni akar nekem valamit. Tegnap táskát akart venni nekem, holott ezelőtt sosem ajándékozott meg ilyesmivel, csak max 1-1 kajálást fizetett helyettem.
Ezt szóvá is tettem neki azzal mentegetőzik, hogy 1.)nemsokára itt a szülinapom 2.) most jobban keres, megengedheti magának.

 

Olvastam a neten nemrég, hogy ha egy pasi hirtelen ad magára és hirtelen ajándékokkal halmoz el, akkor az gyanús és csak saját magát akarj meggyőzni arról, hogy szerelmes, vagy éppen azért ad magára hirtelen, mert másnak ara tetszeni, ajándékokkal meg azért halmoz el, mert valamiért bűntudatot érez, és ezzel akarja kompenzálni magával a lelkiismeret furdalást.

 

Furcsán, kicsit átverve érzem magam.

Alapvetően nem egy Casanova pasi, inkább halk szavú, kedves, szerelmes-romantikus típus, multkor a leveleit is megmutatta, hogy nincs semmi, mondja hogy szeret, foglalkozik is velem. De valami belül nem hagy nyugodni, és hiába beszéljük meg, nekem itt valami nem kóser.

Hogyan deríthetném ki, hogy megcsal-e a kedves kolleginával?



Biztosan voltatok már olyan helyzetben, hogy nem volt bizonyítékotok, csupán éreztétek, hogy itt valami nem stimmel, vagy hogy mondta  a párotok hogy szeret, mégsem éreztétek azt hogy ez a kapcsolat csak kettőtökről szól.most én is így vagyok.

 

Ne nevessetek ki, most ez nagy probléma számomra, egyedül nem tudom kezelni. Hogyan tovább?

 

Szabad hinni a jó öreg női megérzésnek??

  1. 2014. Április 16. 16:5452.

    Hagyjuk már ezt az egymás nyakába lihegést...igenis ha valaki annyira titkolózik annak oka van, magamból is kiindulván...

    ha nincs titkolnivalóm a párom előtt, nyugodtan megnézheti minden levelemet, ellenben amikor az exem mellet már megvolt az új párom,(a mostani,aki a férjem is lett,( amit csak egy hétig titkoltam ám, nem évekig mint mások) akkor hurcoltam a telefonomat még a wc re is nehogy észrevegye hogy más pasival sms-zek.Ezért tudják az ilyen emberek évekig titkolni ha félremennek, mert hát ANNNYIRA KELL A PRIVÁT SZFÉRA, AZTÁN SZÉPEN HÜLYÉNEK LEHET NÉZNI A MÁSIKAT.

     

    (amúgy ,de ezt már leírtam itt egy párszor, nálunk vica-verza ez működik, mindketten megnézhetjük egymás dolgait, és hiába hogy együtt is járunk szórakozni(mivel egy a baráti körünk, az nem jelenti azt hogy lógunk egymáson mint a tapadócsík,van hogy vagy két órán át nem is beszélünk egymással, és természetesen ő is beszél a havercsajokkal, én is a pasikkal, nincs jelenet egyikünk részéről sem. .De akkor is az a véleményem hogy aki ennyire félti a "magándolgait" az sunyi, kész pasz...tudod nem is jönnék össze olyannal aki kiakad azon ha pl. megkérdezem egy telefon után hogy ki volt az..(mert képzeld meg szoktam kérdezni, de a párom is, és mivel nincs titok, nyugodt lélekkel el is mondjuk...

    előzmény:
    HataMari (50)
    2014-04-12  18:58
  2. 2014. Április 14. 00:1451.
    Irhatnek, de mar mindnet elmondtak elolem. Nem is kell neked egy rendes pasi, nem erdemled meg. Dobd ki,aztan bogj utana, meg hogy milyen hulye vagy.
    előzmény:
    royale (1)
    2014-02-12  13:38
  3. 2014. Április 12. 18:5850.

    Privatszfera szamodra sumaksag?

    Szamomra az gusztustalan, meg termeszetellenes, ha egy parocska csakis egyutt tesz mindent, egymas nyakaban lihegve.

    előzmény:
    rockcica (42)
    2014-02-13  13:41
  4. 2014. Április 12. 18:4249.

    Gondolom, kollega-csajszinak mar iszonyat elege van a szerinted normalis hangvetelu, de igazabol feltekenykedessel teli levelezeseidbol, gyanakodo rakerdezgeteseidbol, EZERT letiltott vegre egyszer-es-mindenkorra. Ha tovabb folyatatod, hodszerelmednek is elege lesz beloled. Betegesen feltekeny vagy,barmit is tesz hodszerelmed, Te bemagyarazod, hogy az gyanus, es bizonyara csal, azert teszi azt a barmit. Nem hodszerelemre van szukseged, hanem pszichologusra, tonkre vagod a hodszerelmed eletet is, meg a hodszerelmed kornyezetenek eletet is, de minderrol tudomast sem akarsz venni, csak ertetlenkedsz.

    Olvasd vissza  csak a kezdo hsz-edet, de ugy,mintha mas irta volna, jo tukorbenezest! 

    előzmény:
    royale (1)
    2014-02-12  13:38
  5. 2014. Április 11. 20:3248.
    Te egy olyan szerencsétlent találtál magadnak,aki csak egy nőnek tetszik?Az enyém rengeteg nőnek,és flörtölgetnek is. Hálistennek,mert férfiből van,nem köcsög. De! Hozzám jön haza,engem szeret,én vagyok a mindene.
    előzmény:
    royale (1)
    2014-02-12  13:38
  6. 2014. Április 11. 10:2247.
    ntasi, hogy Neked mennyire igazad van :) ott a pont :D
    előzmény:
    ntasi (21)
    2014-02-12  14:50
  7. 2014. február 13. 17:4446.
    Ja az igen, szarkavarás,persze...
    előzmény:
    Goldmund (45)
    2014-02-13  14:29
  8. 2014. február 13. 14:2945.

    Egy pillanat!

     

    Egészen más, ha ő kéri meg a párját, hogy megnézhesse a leveleit, vagy egy "jóakaró" megmutatja. Mert az ilyesmi sz....kavarás a javából!

     

    (Amúgy azt sem értem, miféle levélhez férhet hozzá harmadik személy? Feltörte a postafiókját? Munkahelyen visszaélt rendszergazdai jogosultságával?)

    előzmény:
    rockcica (42)
    2014-02-13  13:41
  9. 2014. február 13. 14:2444.
    Sírva könyörgöm mondjátok már hogy ez kamu topik....
    előzmény:
    royale (17)
    2014-02-12  14:39
  10. 2014. február 13. 14:2043.
    Arra nem is gondoltál, hogy párodnak milyen égés melóban, hogy ilyesmivel levelet írsz egy kollégának, ha nem történt köztük semmi??! Majd Te tartod el, ha emiatt kirúgják vagy kiközösítik és magától kell eljönnie??
    előzmény:
    royale (1)
    2014-02-12  13:38
  11. 2014. február 13. 13:4142.
    Szerintem az a gusztustalan, ha egy pár együtt van és titkos beszélgetéseket folytat más ellenkező neművel...Ha nincs köztük semmi, akkor miért nem láthatja a partner miket irkálnak? Az nem szereti az ilyeneket akinek vaj van a füle mögött, engem sosem zavar(na)ha a párom megnézi a leveleimet, a faszbúkomat,stb(meg is nézzük egymásnak ha a másiknak nincs kedve)
    előzmény:
    Goldmund (6)
    2014-02-12  14:05
  12. 2014. február 13. 10:4041.

    Én is szeretek nézelődni....akinek eszébe jut a neve rákeresek...

    Aki rossz szándékkal tesz,lelke rajta...

     

    előzmény:
    sinister28 (39)
    2014-02-13  10:21
  13. 2014. február 13. 10:2240.
    Írj neki :) közös emlékek, és rögtön tudni fogja kiről van szó.
    előzmény:
    mazsola7 (38)
    2014-02-13  10:20
  14. 2014. február 13. 10:2139.
    Egyébként, témától eltekintve, én mindenkinek szívből javaslom, hogy idegenek részére blokkolja a profilját, erre több okot is fel tudnék sorolni, nem csak a féltékenykedő partnereket. Mert talán ez a legkevésbé ártalmas (megnézi, na és, a nézésből sok baj nem lehet, max egy monitort nézve utálja), de pl most nagy divat lett BÁRKINEK a profilját figyelni, politikai hovatartozás miatt is. meg ki tudja még miért...? jobb félni, mint megijedni :)
    előzmény:
    sinister28 (37)
    2014-02-13  10:17
  15. 2014. február 13. 10:2038.

    Igen,be...Én azt csak azért nem szeretem, mert nehezen tud azonosítani az,akit bejelöltem ismerősnek.Pl. régi osztálytárs...stb...

     

    előzmény:
    sinister28 (37)
    2014-02-13  10:17
  16. 2014. február 13. 10:1737.
    Így van:) de be lehet állítani, hogy aki nem ismerősöd, az a fotódon, neveden kívül semmi egyebet ne lásson rólad.
    előzmény:
    mazsola7 (36)
    2014-02-13  10:14
  17. 2014. február 13. 10:1436.

    Aha,értem...De erre is van megoldás:)) Új néven regizel,és úgy már látod...Nem?:)

     

    előzmény:
    sinister28 (35)
    2014-02-13  10:10
  18. 2014. február 13. 10:1035.
    Nem tudsz rákeresni az adatlapjára, beírod a nevét, és hoz 100 másikat, de őt nem..
    előzmény:
    mazsola7 (34)
    2014-02-13  09:55
  19. 2014. február 13. 09:5534.
    Azt hogy vetted észre,hogy letiltott a faceről?
    előzmény:
    royale (1)
    2014-02-12  13:38
  20. 2014. február 13. 03:5233.

    Eggyel több bizonyíték arra, hogy az sem normális, aki a fészbukon éli életét. De az még kevésbé normális, aki komolyan is veszi azt a szájber életet.

     

    Azt meg el kell dönteni magadban, hogy mersz-é hinni valakinek, tudod-é valóban szeretni, vagy sem. Ha nem, akkor állandóan gyötörni fogod magad is, meg a partneredet is. Ebben az esetben az a legjobb, ha még időben szétváltok egymástól, mielőtt megmérgeznétek egymás életét.

     


     

    előzmény:
    royale (1)
    2014-02-12  13:38
  21. 2014. február 12. 22:1732.

    A baj az, hogy a srac hiaba halmoz el teged, hiaba probalja meg ujra veled a kapcsolatot te folyamatosan csak azzal vagy elfoglalva, h o mit csinal(t). Igy pedig barmennyire is szeret teged es barmennyire is szeretne veled egyutt lenni, igy sosem fog tudni teged boldogga tenni.

     

    A kollegano helyeben en is letiltottalak volna ha levelekkel traktalsz, es az teljesen normalis h hozzaszol a pasid kepeihez, leven kollegak es joban vannak. Feltetelezem, h nem azt irja h "gyere at 6-ra", vagy h "Isteni volt veled a szex tegnap"  

     

     

    Nagyon kolyoknek tunsz, ami nem baj de a feltekenykedes minden pasit es not elriaszt. Elhiszem, h erdekel es szereted de fogadd el h nem csinalt semmit es teged szeret.Ha nem szeretne, nem viselne el teged, szoval ne probald kieroltetni belole azt h megcsalt foleg akkor ne, ha szerencsetlen srac semmit nem csinalt.

     

    Kollegak, nok mindig lesznek es bizalom nelkul a szerelem nevu jatek nem mukodik.Ha melyen magadba nezel, akkor lehet h megtalalod az igazi okat annak, h miert nem ertekeled magad tobbre, miert nincs tobb onbizalmad...es talan miert akarod, h szakitsatok (tudat alatt).

     

    Engem anno megcsalt a ferjem, de azt ereztem, masok lattak, en pedig elolvastam egy e-mailjet megis SOHA de soha nem beszeltem azzal a csajjal akivel megcsalt (pedig tudom ki az,  a feszbukon is fenn van) mert van egy szint ami ala nem megyek, ad2 ha a volt ferjem csinalt valamit akkor azt vele rendezem le nem pedig az orokbecsu harmadikkal.

     

    Tulkepp nekem a szexgomboc szivesseget tett, amiert a mai napig halas vagyok es komolyan. Az en ferjem a tied szoges ellentete volt, Casanova alkat, elkpesztoen jokepu, az egesz pasi egy ket labon jaro flort es az, h megcsalt az volt a kalkulalt veszteseg, leven tudtam h elobb utobb megteszi, annak ellenere h nem vagyok egy kisbeka 

     

    Szoval probald meg elfogadni azt amit a pasid mond, orulj a taskaknak es annak, h vegre tobbet keres es kolt magara-ezek ugyanis csupa pozitiv dolgok.Gyanakvasban nem lehet elni...azaz lehet, de nem erdemes:) 

     

     

    előzmény:
    royale (1)
    2014-02-12  13:38
  22. 2014. február 12. 17:2431.

    Szakíts a barátoddal minél előbb.

     

    Neki és neked is jobb lesz így, mert örökös féltékenykedéssel nem lehet élni. 

     

    Vagy próbálj megváltozni, és teljes szívvel bízni abban akit szeretsz.

    Ha tényleg szereted, és nem csak birtokolni akarod.

    előzmény:
    royale (1)
    2014-02-12  13:38
  23. Torolt_felhasznalo_820822
    Torolt_felhasznalo_820822
    2014. február 12. 16:5130.

    Bizony zaklatod! Aztán meg csodálkozol, hogy törölt az ismerősei közül.

    Arra még nem sikerült rájönnöm, hogy neked miért fáj ez.

     

    Én ugyan nem vagyok egy nagy facebookozó, de képzeld el, velem is előfordul, hogy ellenkező nemű ismerőseim képeit "kommentelgetem". És bizonyisten meglepődnék, ha emiatt a barátnőjük, feleségük, élettársuk kérdőre vonna. 

     

    "Na az ilyen tudjátok mi a véleményem???? Hogy elkapnám és addig rúgnám amíg lélegzik az idióta r*banca."

     

    Ejnye, tényleg sosem gondolkoztál azon, hogy veled van a baj? Ha nem, ideje volna!

     

    "szerintem én ma közlöm barátommal hogy nekem ebből elegem van és végleg ledobbantok innen."

     

    Tedd azt, ennél rosszabb nem lehet neki. 

     

    előzmény:
    royale (12)
    2014-02-12  14:20
  24. Torolt_felhasznalo_820822
    Torolt_felhasznalo_820822
    2014. február 12. 16:3429.

    "Mivel ha én lefekszem valakivel, és utána érdekel az illető nem megyek vissza az exemhez, hanem eldobok mindent és fejest ugrok az újba. Nemde???"

     

    Nemde! Mert mi van, ha utána nem érdekel az illető? Tudod, nem mindenki úgy gondolkodik és érez mint te.. Hál'istennek. 

     

     

    De ha a te gondolatmenetedet  követem, és te hiszed, hogy egy nő csak lelki-érzelmi kötődéssel képes szexelni, akkor nem értem a problemád. Akkor, nyilván nem feküdtek le egymással, nemde?

     

     

    előzmény:
    royale (17)
    2014-02-12  14:39

Címlap

top