Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elhagy a férjem, SOS

Torolt_felhasznalo_667908
Torolt_felhasznalo_667908
Létrehozva: 2004. június 11. 17:06
Üdv, végem van, valaki segítsen könyörgök, mert ezt a fájdalmat nem bírom ki. Mit tegyek? Beszélgessen velem valaki!
  1. 2004. szeptember 9. 16:49403.
    Jól van, jól van. Ügyesen csinálod. Tényleg jobb lesz! Nekem például most egész jó a kedvem, nyilván azért, mert egy kis flört van a levegőben. . . Hát majd meglátjuk. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (402)
     
  2. Torolt_felhasznalo_667908
    Torolt_felhasznalo_667908
    2004. szeptember 7. 10:49402.
    Szia lynnn, köszi az érdeklődést. Megvagyok. Hétvégén mentem össze-vissza, nem nagyon bírtam otthon lenni. Elmentem a szüleimhez, barátnőimhez, és unokahugaimmal is csavarogtam. Nem üzent mióta elküldtem, hogy nincs több határidő. Nagyon rossz, de talán jobb mintha megint hitegetni kezdene. Tudom, hogy idővel jobb lesz minden. 80(((
    előzmény:
    lynnn (401)
     
  3. 2004. szeptember 7. 09:15401.
    Szia Őrület! Hogy telt a hétvégéd? Jobban vagy kicsit?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (400)
     
  4. Torolt_felhasznalo_667908
    Torolt_felhasznalo_667908
    2004. szeptember 3. 10:10400.
    Ez aranyos. Azt hiszem nem csinálják máshogy. De persze, egy új társsal mégis teljesen más lesz. Brrrrr
    előzmény:
    lynnn (399)
     
  5. 2004. szeptember 2. 18:20399.
    Azt úgyis érzed majd, mikor állsz készen belemenni akár egy kis kalandba is. De tényleg para a szex mással. Néha én is azon gondolkozom, hogy talán 9 év alatt megváltoztak a dolgok, és most már máshogy csinálják. . :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (393)
     
  6. Torolt_felhasznalo_667908
    Torolt_felhasznalo_667908
    2004. szeptember 2. 16:33398.
    Szia, nem ő volt nekem az első, van némi tapasztalatom. Azonban vele volt nekem eddig a legjobb. Soha nem volt önző az ágyban, mindig én voltam a fontosabb. Soha nem törekedett a gyors numerára, figyelt rám is.
    előzmény:
    SLaura (396)
     
  7. 2004. szeptember 2. 16:20397.
    Lassan ugy lätom tanulhatunk SLaurätol!
    Ezt nagyon komolyan mondom! Szoval azert nem mindegy hogy valaki szüzen , tapasztalat nelkül megy ferjhez vagy nem!
    Nekem amugy sem volt idöm a tapasztalat gyüjtesre, mert 17 voltam mikor összehäzasodtunk.
    előzmény:
    SLaura (396)
     
  8. Torolt_felhasznalo_395957
    Torolt_felhasznalo_395957
    2004. szeptember 2. 16:07396.
    Szerintem egy kicsit lazábban kéne venned a dolgokat, nem ennyire görcsösen. Nem kell attól félni, hogy nem fogod elsőre megtalálni az igazit, ha kicsit nyitotabb vagy mindenkire, bele-bele kostolsz dolgokba, akkor nagyobb esélyed van kifogni az aranyhalat. Az én pasimról például álmomban nem gondoltam volna, hogy együtt fogok maradni, ha mondjuk az alapján döntök, hogy valaki elmeséli kicsoda-micsoda. De kirpóbáltam, és én csodálkozom a legjobban, hogy működik.
    Ha jól emlékszem a férjed volt az első pasid?
    Így mondjuk nehezebb elképzelni valóban, hoy más férfi is létezik a világon. Pont egy barátnőm vetette fel nekem, hogy neki is első pasija a férje, és mostanában kezd arra gondolni, hogy nem fogja-e bánni 70 évesen, hogy nem ismert mást rajta kívül. Benned ez nem motoszkál(t)? Mert talán ez felkelthetné a kalandvágyadat. Csalódni úgysem fogsz jobban a férfiakban, mint eddig, viszont több tapasztalatod lenne a lelkivilágukat illetően (ami ugyebár a pasiknál egyet jelent a szexuális életükkel).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (393)
     
  9. Torolt_felhasznalo_667908
    Torolt_felhasznalo_667908
    2004. szeptember 2. 16:03395.
    Köszönöm!
    előzmény:
    SILVIO (394)
     
  10. 2004. szeptember 2. 15:58394.
    Sok sikert kivänok neked tiszta szivböl!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_667908
    Torolt_felhasznalo_667908
    2004. szeptember 2. 15:45393.
    Most úgy érzem, hogy ha hozzám érne egy másik pasi, akkor sírvafakadnék. Még nagyon korai lenne. Egy kedves pasival szívesen beszélgetnék, esetleg randiznék, de csak baráti alapon. Nem akarok csak szexet, érzelemre pedig még nincs esély. És nem akarok megbántani senkit azzal, hogy félrevezetem. Kaptam már 1-2 ajánlatot a készséges pasiktól, az egyiket nem is ismerem, csak itt a neten váltottunk leveleket, hogy talán könnyebb lenne felejteni, ha én is szexelnék valaki mással. De én nem így érzem. Neked szerencséd volt, hogy épp a megfelelő pasi került az utadba. Remélem észreveszem majd, ha nekem is egy értékes pasi kerül az utamba.
    előzmény:
    SLaura (392)
     
  12. Torolt_felhasznalo_395957
    Torolt_felhasznalo_395957
    2004. szeptember 2. 15:37392.
    Én is azt gondolom, főleg a saját esetemből kiindulva, meg a körülöttem lévők eseteiből, hogy a pasik 30 alatt nem "beszámíthatóak". Vagyis az az alatt, és főleg a 25 alatt kötöt frigyek nem lesznek tartósak. Hiába mondják az ellenkezőjét, mint ahogy az én férjem is tette, hogy ő már kiélte magát, és mi öszetartozunk, és nem szabad elválni stb. , ők is csak később döbbennek rá, hogy ők nem így működnek. Csak az a baj, hogy a huszonéves nőnek nem negyvenes pasi kell, a nő meg hiába vár, 30 fölött rohamosan csökkenek az esélyei, a pasik viszont 60 éves korig még bőven válogathatnak a csitrik között. De ez már egy másik topic témája.
    Bocs, nem akarok vészmadárkodni, emlékszem mikor elkezdtem az NLC-n böngészni a kilábalásom kezdetén, csupa borzalmas esetről olvastam, ami annyiban megnyugtató, hogy nincs az emebr egyedül, de nagyon le is tud hangolni. Akkor abba is hagytam, nehyogy visszasüllyedjek a depresszióba, azóta pedig mindenkinek csak a pozitív példával próbálok erőt adni. Még egy dolog: Nagyon fontos lépés lehet szerintem a szakításban (ugye még az nem trötént meg), ha sikerülne összejönnöd valakivel (még ha nem is lesz belőle semmi komoly), mert szerintem egy hosszú kapcsolat vége után ezt a legnehezebb elképzelni, hogy milyen lesz egy másik pasival a szex. nekem legalábbis az volt az élményem, mikor összejöttem a párommal (a második randin kvázi megerőszakoltam), hogy olyan mintha ezer éve együtt csinálnánk, és ez megnyugtatott, hogy megy ez a része a dolognak, és máris bombanőnek éreztem magam, nem pedig sárba tiport, kiöregedett családanyának.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (390)
     
  13. Torolt_felhasznalo_667908
    Torolt_felhasznalo_667908
    2004. szeptember 2. 15:36391.
    Hát igen. Vannak pasik akiknél a kapuzárási pánik indul be, mikor már családjuk van. Rossz lehet, hogy lebetegedett de azt mondják, isten nem ver bottal. . . Talán magába szállt a férjed is. Az enyém is kap még szerintem rosszat is az élettől, nem kívánok neki rosszat, de egyszer fog még ő is szenvedni, és akkor megtudja, milyen fájdalmat okozott nekem. Annyira jó dolga volt/van, hogy ez mások kárán nem maradhat így. Most mikor elküldtem is azt mondta, hogy nem érti miért mondom ezt, miért nem adok esélyt, meg időt magunknak. Hát még mennyit?????? Én már annyi esélyt adtam, ő meg nem tett semmit a kapcsolatunkért. Csak újra megcsalt, hitegetett. Kihasznált, mert kimutattam a szeretetemet. De én ilyen vagyok, nem tudom megjátszani magam, kéretni magam. Neki meg úgy látszik olyan nő kell, akiben soha nem lehet biztos, hogy az övé. Hát most már én sem leszek az övé.
    előzmény:
    SILVIO (389)
     
  14. Torolt_felhasznalo_667908
    Torolt_felhasznalo_667908
    2004. szeptember 2. 15:10390.
    Köszönöm a történeted, tényleg rosszabb pontról indultál mint én, és erőt ad, hogy lehet még jobb is. Remélem hamarosan elhiszem én is, hogy azért történik minden, hogy nekem jobb legyen. Harmóniában szeretnék csak élni, legalább önmagammal, és remélem majd jön valaki aki engem akar. Erős leszek, vagyok, és tényleg nem sajnáltatni akarom magam, csak kíváncsi vagyok, mások kívülről mit gondolnak erről a helyzetről. Persze tudom, ez csak az egyik oldal, és mondom nem vagyok tökéletes én sem, de nem én szúrtam el mindent.
    előzmény:
    SLaura (383)
     
  15. 2004. szeptember 2. 15:09389.
    Ne hogy azt hidd hogy ez azert törtent mert ö fiatalabb!!!!!!!!!!
    Az en ferjem nälam 10 evvel idösebb!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (387)
     
  16. 2004. szeptember 2. 15:06388.
    Szerintem az enyemnek az a büntetese, hogy most räm van utalva!!!
    Meg mutatkozott, hogy akin tul akart lepni, nem is olyan ertektelen!!!
    Az is beigazolodott, hogy akär molyen mocsok volt en nem vagyok ugyan olyan mint ö!!! Nem csaltam meg, nem dobtam el, de meg äpoltam is!!!
    Most ez egy kicsit märtirosa hangzik, de talän van közöttetek aki ezt megerti!
    A gyerekeimet pedig imädom! Es ha nem ismertem volna öt meg, sosem lett volna a 4 gyönyörü länyom!!Ne bänd a 9 evet! Hidd el neked is hozzott jot amit most nem lätsz! Nekem annyival könnyebb, hogy en lätom minden nap a kapscolatom gyümölcseit!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_667908
    Torolt_felhasznalo_667908
    2004. szeptember 2. 15:06387.
    Most egy ideig én sem akarok gyereket. Nem mindenáron akartam a gyereket, lehet hogy félreérthető voltam. Azt gondoltam, hogy 9 év után elérkezett az idő, megalapoztuk a kapcsolatunkat, és én megvártam, míg ő mondja, hogy kezdjünk el próbálkozni. Senki nem kényszerítette rá!!! Nem nyavalyogtam, vagy ilyesmi, hogy mikor lesz már. Tudta, hogy én már vállalnám, de mondtam, hogy megvárom mi ő is szeretné. Sőt megbeszéltük, és bevállaltuk 2 gyerekre a szocpolt is. Nagyon sokszor megkérdeztem tőle, hogy jól meggondoltad, biztos vagy magadban? Épp azért mert, ugye nem ez volt az első hűtlensége. És mindenre az mondta, hogy igen akarom, igen úgy gondolom. Túl fiatal? Na persze, de felnőtt ember, nem gyerek már. Szája is van, akarata, és önálló gondolkodása. Nem tudja, hogy tönkreteszi a másikat? Ő 21 volt, én 23 mikor összejöttünk, ez nem nagy korkülönbség. Lehet, hogy korai volt neki az egész, de nem én kértem meg a kezét.
    előzmény:
    fuzsi25 (385)
     
  18. 2004. szeptember 2. 14:58386.
    Szoval SLaura is ezt mondja, hogy mondennek meg van az ertelme!
    MInden tapasztalat formälja a szemelyisegedet!(na ez most klassz igy ekezet nelkül!:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_180301
    Torolt_felhasznalo_180301
    2004. szeptember 2. 14:55385.
    NE gondold, hogy egy ilyen pasi megvaltozik.

    Bocs, de szerintem tul fiatal. 2 evvel fiatalabbal ne kezdj legkozelebb. Az idosebb pasik mar tapasztaltak es meg tudnak egy fiatalabbat becsulni. es ne feledd: mi gyorsabban oregszunk.

    Olyat keressa, ki mar nagyon akar gyereket!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (26)
     
  20. 2004. szeptember 2. 14:51384.
    Nem bäntam meg hogy velemaradtam! Pont erröl van szo!
    Mär nem tudom ugy szeretni mint regen, de a gyerekeim meg kicsikvoltak! 35 vagyok. A länyaim 18, 10 az ikrek, 7 a kicsi. 5 eve meg mäs volt a helyzet!
    Közben ö gerincbeteg lett!!!!!
    Le van szäzalekolva!MOST HOGYAN TUDNEK TOVÄBB LENI???
    előzmény:
    Orület (382)
     
  21. Torolt_felhasznalo_395957
    Torolt_felhasznalo_395957
    2004. szeptember 2. 14:46383.
    Szia!

    Én a topic elejét és végét olvastam el, és úgy látom nem sok előrelépés történt az ügyedben. Tanács helyett megosztom veled az én esetemet, hátha erőt merítesz belőle.
    9 év után, 29 évesen egy három éves kislánnyal éltem meg, hogy a férjem kamu szöveggel egy csajhoz költözött. Én akkor 3 év GYES után teljes lelki, szellemi, anyagi mélyponton voltam, és még a normál életmenetet is nehezen vittem (munkakeresés stb. ), nemhogy egy ilyen helyzetet. Iszonyatos 1 évem következett, egyrészt nem találtam normális munkát , plusz a férjemmel éltük a hidegháborút, és mindezt úgy kellett intézni, hogy a gyerekünk ne sérüljön túlságosan.
    A gödörből az hozott ki, hogy a férjem olyan szintre süllyedt, hogy végre ki tudtam üvölteni, hogy VÉGE, utána találtam egy szuper munkahelyet is, és néhány hónap múlva az NLC társkeresőjében a jelenlegi páromra is rátaláltam. Én amikor kezdtem talpraállni, de még egyedül voltam, és nem is tudam elképzelni, hogy valaha lesz pasim, elhatároztam, hogy a következő évben pasival fogok menni a tengerhez nyaralni. És a következő nyáron a szerelmemmel lógattam a lábam a görög tengerbe, és hálát adtam a volt férjemnek azért, hogy rádöbbentett, hogy addig nem voltam boldog. Utána még végig kellett csinálnom a lakáseladást, új lakás keresését, hitelfelvétel stb. , de most már együtt élünk a párommal, és boldogan élünk, ha meg nem halunk. . . (és ez nem mese)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (379)
     
  22. Torolt_felhasznalo_667908
    Torolt_felhasznalo_667908
    2004. szeptember 2. 14:42382.
    Mennyi idős vagy? Megbántad hogy vele maradtál, és el akarod majd hagyni, ha jön valaki jobb? Jó neked, hogy eljutottál idáig, hogy változtatni akarsz. Idővel már biztos én is el tudom fogadni, hogy jobb ez így. Tudom, hogy gyerekkel még nehezebb lenne. Én neki akartam gyereket szülni, és közben neki nincs rá igénye. Pedig velem elhitette, hogy ő is akarja. A sors keze, hogy nem jött össze? Én nagyon szerettem volna, lehet ő legbelül nem akarta, és inkább elmenekült, minthogy bevállja, hogy még korainak tartja.
    előzmény:
    SILVIO (381)
     
  23. 2004. szeptember 2. 14:36381.
    Az erzeseiddel magad kell megbirkozni! Ebben senki sem segithet! Ha nekem nem lett volna ekkora csalädom akkor nem maradtam volna mellette! Pedig a mai napig sok hülyeseget elnezek neki!
    Tudod en hiszek abban, hogy egyszer mindenkinek megadatik a lehetöseg hogy välasszon! Akarod igy toväbb vagy nem! Egyszer mindenki elött ott a lehetöseg, hogy vältoztasson!
    En värok az en lehetösegemre!Csak remelni tudom hogy meg nem szalasztottam el!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (379)
     
  24. 2004. szeptember 2. 14:30380.
    Ne marcangold magad!!!!!
    Neked toväbb kell lepned!
    Ilyen ellen nincs vedöoltäs!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (377)
     

Címlap

top