Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

35 evesen egyedul

pompom78
Létrehozva: 2013. március 19. 18:13

Sziasztok,

 

Roviden leirom a tortenetem. A ferjemtol kulonvaltunk es azota egyedul vagyok , vagyis volt ketto rovidebb kapcsolatom.

 

Mindket kapcsolatban voltak problemak de, az elso 2 hanp utan a masodik pedig 2 het utan akart osszekoltozni ! lehet en vagyok furcsa de en kb. egy ev gondolkoznek el azon,hogy koltozzek e vagy sem.

 

Nekem ez annyira furcsa. arra is gondoltam,hogy 35 leszek es mindket ferfi velem egykoru es csaladot akar, dehat meg nem is biztos,hogy szeretjuk egymast stb.

 

En elsosorban egy part keresek .... mi van a ferfiakkal. Miert nem akarjak megismerni a masikat es ugy felepiteni egy komoly kapcsolatot ?

 

Azt hiszem , nem nagyon firtatom ezt a dolgot most, jobb lesz egyedul egy kicsit.

 

35 eves egyedulallo lanyok, milyen tapasztalatotok van ?

  1. 2014. augusztus 28. 21:25102.

    Ezen azért el lehet vitatkozni, hogy miért nevel egyedül gyereket a nő.....


    Legritkább esetben azért, mert annyira modern, hogy azt hiszi a tuti!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (101)
    2014-08-28  08:57
  2. 2014. augusztus 28. 08:57101.

    Azért nem tudnak férfiként viselkedni, mert nem láttak mintát. Modern anyuci, egyedül nevelte fel őket, mert az úgy is jó (szerinte)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (100)
    2014-08-27  21:55
  3. 2014. augusztus 27. 21:55100.

    Hát gratulálok azoknak az ANTI-NŐKNEK, mert az ő  hozzáállásuk miatt kopott ki a pasikból az, hogy  FÉRFIKÉNT viselkedjenek. Nem tudnak udvarolni,  kapcsolatot teremteni,  kezdeményezni.... hejjjhhhhhhh    jó korcs világ ez!  :((((((  


    Amúgy meg amelyik pasi ilyen formában áll hozzá egy nőhöz (mármint ahogy Te azt leírtad), számomra nem is férfi.  Az csak egy lusta disznó, egy fantáziátlan nulla. ennyi a véleményem.   És ha ilyenek, jobb is így minden, ahogy most van.  


     


    Egy gyöngyszem az egyik őstuloktól:   MINDEN NŐŐŐŐ EGYFORMA! - írja epésen


     


    Mire én:  háthhhh pajtás, ha te már minddel voltál.... asszem jobb ha hanyagoljuk is egymást..... csáááááááááááááá

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (92)
    2014-08-22  20:50
  4. 2014. augusztus 26. 21:5299.

    A jó sose kell hát akkor találj rosszat. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (1)
    2013-03-19  18:13
  5. 2014. augusztus 23. 22:0798.

    És neked milyenek az igényeid?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (90)
    2014-08-03  18:11
  6. 2014. augusztus 23. 21:4797.

    Minek? Mindenki tudja, hany eves, rapattan egy merlegre, tudja, hany kilo, arra is emlekszik, hany centi volt utoljara. Az anyagi helyztevel is tisztaban van, tudja, van-e haza, lakasa, mennyi a fiztese, milyen iskolai vegzettsege, munkaja van, hany gyereke. Milyen a termeszte? Ez utobbit a pasi majd ugyis eldonti, tetszik-e neki. Es meg azon kivul, hogy hany kilo, hany meter, az egyenisege fekszik-e a pasinal vagy sem, lesz- e vonzodas, stb. Ha nem 20 evvel azelotti kepet kuld es nem hazudik nagyot, akkor mhet. Ha valaki icipicit lakkoz, egy-ket centit vagy egy-ket kilot elhazudik, ugysem merik meg merlegen. De ha egy-ket kilo feleslegrol beszel es orias a pocakja, az ugyis kiderul, mint ahogy a 180 cm-nek mondott a melynovesevel egybol lebukik. Ilyenkor sajnos mindenki lakkoz, evvan, de a hazugsag az mas kategoria. Ugyis egybol lebukik oszt ennyi volt.


    O, jajajaj, en sokkal idosebb vagyok, es egy urge most irt, hogy je, mi kozel lakunk egymashoz, es mar egybol tolatna at hozzam aludni!!!  A nevemet sem tudja, lehet az nem isz szamit, csak feltehetoleg van noi testreszem, bocs. Na meg az iskolai vegzettseg. Egyetem,  ja, hamar kiderul, hogy ki az, aki eleteben soha nem volt belul egy egyetem epuleteben.


    Ismerosomtol hallottam, hogy egy no teltkarcsunak titulalta magat, regi kepet kuldott, a pasi meg magasnak, suru hajunak. Ott allt egymassal szemben egy kover no es egy alacsony kopasz pasi. Hat ok igy jartak. Ki csapta be oket??????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (89)
    2014-07-31  12:05
  7. 2014. augusztus 23. 21:3196.

    Szerintem is, ha valaki egymas utan ket olyan pasiba is belebotlik, aki komolyan gondolja a parkapcsolatot, es nem kell neki, az megerdemli a sorsat. Epp azon megy a rivas, hogy a pasik nem akarnak elkotelezodni, nem akarnak komoly kapcsolatot, csaladot. Aki meg akar, az meg nem kell?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (88)
    2014-07-31  08:56
  8. 2014. augusztus 23. 21:1295.

    Dehogy állnak sorba.


    Ez csak egy paraméter a sok közül.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (94)
    2014-08-23  21:07
  9. 2014. augusztus 23. 21:0794.

    Akkor ő soha nem is  lehet érintett a topic témájában, mert érte sorban álltak a férfiak.

    előzmény:
    Viola* (93)
    2014-08-23  21:03
  10. 2014. augusztus 23. 21:0393.

    Van, akinek nem kell "lefogynia" 48 kilósra, hanem világ életében ennyi körül volt. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (92)
    2014-08-22  20:50
  11. 2014. augusztus 22. 20:5092.

    És tudod ezt miért tehetik meg a férfiak? Mert van rengeteg nő aki simán lefogy 48 kilósra (ruha nélkül rettenet lehet), örömmel elmegy a férfi helyébe, és minden igényét kielégíti, úgy, hogy viszonzásul nem kér semmit.


    Ezek után miért is kellene törnie magát a pasinak?


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (91)
    2014-08-22  10:35
  12. 2014. augusztus 22. 10:3591.

    Sziasztok!


    Röviden az én tapasztalataim.  43 éves vagyok, gyerek már külön él, kisváros, saját lakás, átlag meló,   2 éve élek kényszerűen egyedül. Ugyanis itt nincs ismerkedési lehetőség...  Ugye ilyenkor marad a társkereső.  


    Háthhh.....  keserű tapasztalat.   Megnéztem a hölgyeket és az urakat is.  Elsőre lejött, hogy a nők sokkal ápoltabbak, csinosabbak, agilisabbak.  A férfiak jó része igénytelen. Már elnézést,  de sokan olyan fotót tesznek fel magukról, hogy  szó szerint megijedtem.  Az átlag, aki jobban ad magára, szinte kivétel nélkül kiköti, hogy  nem lehet pár kiló fölösleg egy nőn.... na igggen, ők pont úgy néznek ki, mint Brad Pitt a Trójában... hát hogyne.....   a maradék pedig jól láthatóan igen jómódú, szoli-kondi-BMW....  többnyire plázamacskát keres, a huszas korosztályból.


    Na nem is gond ez,  nem adtam fel,  bár totálisan ellenkezik a bensőmmel,  írtam kb. 10 férfinak (átlag élet, nem túl messze tőlem stb... tehát nem superman-re mentem), küldtem fotót és egy alap bemutatkozást (egyedül élek saját lakásban,  munkám,  szeretem a természetet, jól főzök, hűséges típus vagyok stbstb.....)  Azt megjegyzem, hogy -nem az én véleményem, hanem mások mondták - jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál, ápolt csaj vagyok, aki még állítólag szép is. 


    Válaszok:  10-ből 2:   szia tündi! küldjél még fotót


    KISBETŰVEL, ENNYI....


    10-ből 4 válaszra sem méltatott


    10-ből 2-ről a második levél után kiderült, hogy nős


    10-ből 1-ről kiderült, hogy nem 48 éves (mint az adatlapján) hanem 54


    10-ből 1 alacsonynak találta a középfokú iskolai végzettségem.


     


    A többi les, smiley-kat küld, bejelöl h tetszek neki (kb. 80 ffi)....  és


    bemutatkozó levél helyett megkérdezi, hogy ÉN MIKOR UTAZOK EL AZ Ő VÁROSÁBA MEGLÁTOGATNI ŐT....


     


    Na kérem szépen:


    ezek után úgy gondolom, hogy a mai magyar férfiakról nem csoda, hogy lesújtó a véleményem.  Tényleg nincs ebben az országban egy NORMÁLIS, INTELLIGENS, SZINGLI PASI, aki ismeri a megbecsülés, tisztesség szót???? Aki tudna helyesírási hiba nélkül firkantani egy bemutatkozó levelet, úgy kb. 10 sorban? Aki nem azonnal az ágyamban akar landolni?  Aki nem várja el, hogy nőlétemre én utazgassak hozzá????  


    Megy ott is a duma, hogy ilyen nagyon magányos, meg olyan nagyon szeretne társat, de a hozzáállás lesújtó!  


    Hát így én....


    ű


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (1)
    2013-03-19  18:13
  13. 2014. augusztus 3. 18:1190.
    Én ezzel pont fordítva vagyok. 40 éves pasi vagyok, és van saját lakásom is, "csak" társam nincs, mivel sajnos a lányoknak/nőknek nagyobbak az igényeik, mint amit én biztosítani tudnék nekik... :S
    Legalábbis azoknak, akikkel eddig összehozott /volna/ a sors...

     
    előzmény:
    KN18 (86)
    2014-07-29  20:27
  14. 2014. július 31. 12:0589.
    Olvastam a hozzászólásokat és van it egy-két nagy arc! A társkeresés szar dolog és miután a társkeresök becsapják saját magukat, így nem látják reálisan saját helyzetűket és a nők nagyrészének fogalma sincs, hogy a pasik hogyan és mit gondolnak. Persze ez fordítva is igaz. Ezért megy a szinjátszás, oda- vissza. 


    Ülj le egyszer egy ellenkező nemű ismerősöddel, aki nem elfogult és kérd meg hogy őszintén, ŐSZINTÉN mondja el hogy hogyan lát Téged és mit gondol rólad. Megfogsz lepődni! Majd nézz a tükörbe és gondold át hogy ki vagy, mit akarsz és milyen társat szeretnél.


    És most várom a kioktatásokat! :)
    előzmény:
    pompom78 (1)
    2013-03-19  18:13
  15. 2014. július 31. 08:5688.
    Mi anno kb. az első perctől együtt laktunk, tényleges összeköltözés kb. 3 hónap után volt, akkor mondtam fel az albérletben, és vittem át a cuccaimat is.
    7 év után 7 hónapos terhesen házasodtunk össze, és nem azért mert jött a baba, hanem direkt így terveztük, legjobb indok volt, hogy miért nem tartunk lagzit:-) 14. éve vagyunk együtt, szerintem felnőtt korban már el tudja dönteni az ember mit akar a másiktól rövid idő után is. Nem randizgatni, hanem társat találni az élethez.
    előzmény:
    pompom78 (1)
    2013-03-19  18:13
  16. 2014. július 29. 20:3187.
    Bocs, hogy ilyen hasonlatot használok, de régebben egy bizonyos népcsoportra volt csak jellemző, hogy a 2. gyerek után veszi el a nőt.


    Amúgy meg bőven megérdemlik a nők az ilyen házasságokat, mert pont annyira tartják magukat amennyire a férfi értékeli őket.


    Ha egy nőnek fontos, hogy családban nőjjön fel a gyermeke, az nem fog egy házasság nélkül szülni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_418344 (82)
    2014-07-27  15:17
  17. 2014. július 29. 20:2786.
    Szerintem is így van!!
    Rengeteg lúzer, nincstelen mának élő harmincas, negyvenes pasi van akik jórésze bőven hozzászokott ahhoz, hogy valakivel/valakinél lakik. Az ilyenek bőven hajtanak azokra az egyedül élő nőkre akiknek van otthonuk. Milyen jó már ingyen albi szexel 

    De mikor én ezt egy másik topicban le mertem írni majd felfaltak nlc-lakók 



    Pedig nem egy két gyermekét egyedül nevelő nőtől hallottam ilyen tapasztalatokat.
    előzmény:
    HataMari (81)
    2014-07-27  14:44
  18. 2014. július 29. 16:2185.
    Egy kicsit energiavámpírnak nézel ki. Ilyen nővel tuti nem jönnék össze.

    Szedd össze magad, állj önálló lábra.


    ÉS 35 évesen ne lánynak érezd magad, hanem nőnek. Nem vagy már olyan fiatal...
  19. 2014. július 28. 17:3384.
    Szerintem ahány eset annyi, ebből nem lehet általánosítani...

    Egyik ismerősöm egy havi ismeretség után teherbe esett a párjától. Megtartották és minden jól sült el, nem csak a pasi szerszáma:-) Boldogság, még egy gyerek, ennek már vagy 10 éve.

    Én elvált voltam, nem volt még gyerekem. Miután a párommal (a jelenlegi férjemmel) elhatároztuk, hogy megpróbáljuk a babát, kb. egy év múlva, nem is került szóba az esküvő. Én nagyon nem gondolkoztam rajta, mert nem is igazán tudtam, hogy akarok-e még férjhez menni. Aztán -noha hormonális gondok miatt azt hittem nem így lesz- mikor az első próbálkozós hónapban összejött a baba, a párom feltette a kérdést, hogy hozzámegyek-e. Igent mondtam, és nemsokára lesz a 9. évfordulónk. Boldogok vagyunk, és van már egy másik gyerkőcünk is. Szóval az, hogy valaki a házasságkötéskor épp babát várt-e vagy sem, az nem feltététlenül a nő számító voltáról kiállított igazolás..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_418344 (82)
    2014-07-27  15:17
  20. 2014. július 28. 17:2583.
    Még mindig jobb ezen keseregni, mint amin az egyedül levő 35 évesek szoktak, azaz, hogy nem találnka párt, nincs hol ismerkedni, csak olyat találnak, akinek már gyereke van, stb....
    előzmény:
    pompom78 (1)
    2013-03-19  18:13
  21. Torolt_felhasznalo_418344
    Torolt_felhasznalo_418344
    2014. július 27. 15:1782.
    Hát akkor ez bukta, mert én addig biztosan nem szülnék gyereket, ameddig nem élünk együtt egy bizonyos ideig, amíg nem épült ki egy mélyebb bizalom. Az a legrosszabb, ha egy nő a gyerekkel akarja "megfogni" a férfit.
    idézet:
    feleselek (80)
    2014-07-27 14:34:24

    Azt figyeltem meg  az utóbbi 5-7 évben,hogy  a tágabb ismeretségi - baráti - rokoni körben az esküvők úgy zajlottak hogy a mennyasszony már terhes volt/ már megszületett a közös kisbaba.


    Ha nem lett volna közös gyermek akkor is sor került volna esküvőre..?


    Én sem helyeslem hogy ha nő a gyerekkel akarja megfogni a pasit, de elég furcsa azért az hogy gyerek nélkül a férfiak jó nagy százaléka nem szánja magát rá a házasság kötésre.


     


     

    előzmény:
    feleselek (80)
    2014-07-27  14:34
  22. 2014. július 27. 14:4481.
    Mint masik topikodban olvastam, van egy hazad. Szerintem ez nagyon kozrejatszott abba, hogy osszekoltoztek volna Veled ugy, hogy nem is ismertetek egymast.
    Szerintem 2 honap meg keves ahhoz, hogy barkivel is osszekoltozzek az ember. Akkor is, ha hodszerelmes. Plane ha nem 18 vesen hodszerelmes, hanem mar van kis elettapasztalata, es a rozsaszin szemuveg sem annyira rozsaszin mar, mint 18 evesen tud lenni.
    Persze vannak otvenesek, akiknek meg mindig annyira rozsaszin a szmuveg, mint 18 evesen ,de nem ez az atlag, es szerintem nem is ez a normalis tendencia.
    előzmény:
    pompom78 (1)
    2013-03-19  18:13
  23. 2014. július 27. 14:3480.
    Hát akkor ez bukta, mert én addig biztosan nem szülnék gyereket, ameddig nem élünk együtt egy bizonyos ideig, amíg nem épült ki egy mélyebb bizalom. Az a legrosszabb, ha egy nő a gyerekkel akarja "megfogni" a férfit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_418344 (79)
    2014-07-27  13:04
  24. Torolt_felhasznalo_418344
    Torolt_felhasznalo_418344
    2014. július 27. 13:0479.

    mennyivel jobb ha 4 évig moziznak, heti kétszer szexelnek és amikor oda kerül a sor, akkor rájön az ember, hogy  jesszus, ez de rendetlen, de kötekedő, antiszociális lúzer, stb.

     

    Hát ja...

    Nekem a topiknyitóéval ellentétes tapasztalataim vannak. Nevezetesen az, hogy a férfiak baromira nem akarnak megállapodni, komoly és tartósnak szánt kapcsolatot fenntartani. 30-35+ is egyetemista módjára csak "mozizni-szexelni" akarnak, elvannak, megunják a csajt, továbbállnak. Összeköltözni csak az akar, akinek nem jó a szülőkkel, mama nem szolgálja ki, az albérlet túl sokba kerül... Érzelmi alapon egyik sem dönt ebben a kérdésben.

    Oké, 2 hét után nem is lehet dönteni, de mondjuk 6 hónap - 1 év már reális. Olyat is ismerek, akik 2 hónap után költöztek össze: egyszerűen mindig együtt akartak lenni, ezért "odaszoktak" egymáshoz + egymás szüleihez. Négyen laknak négyfelé (férfi, nő, férfi családja, nő családja) és a 4 hely közötti ingázás sem jelent gondot.

     

    idézet:
    feleselek (64)
    2013-03-20 21:10:16

    Teljes mértékben egyetértek. Hasonlóak a tapasztalataim nekem is.


    A mai 30-35 korosztály elenyésző része az aki komolyabban áll az összeköltözés, házasság témához. Nagy részük éveken át úgy él mint egy egyetemista, otthon vagy már a saját lakásában (albérlet sokszor).


    Leginkább csak akkor lesz házasság / összeköltözés az egyetemista féle kapcsolatbol ha a csaj terhes marad.


    Az utóbbi években a környezetemben az esküvők nagy százalékán a mennyasszony terhes volt...


    Ebből is látszik hogy nem önszántából akart elköteleződni a pasi...


     


     


     

    előzmény:
    feleselek (64)
    2013-03-20  21:10

Címlap

top