Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Világtalálkozó

Lingon
Létrehozva: 2004. január 2. 19:13
Tegnap egy másik forumon néhányan beszélgetni kezdtünk, felmerült hogy mivel nem mindenki Magyarországon él szervezzünk nyári találkozot talán Világtalálkozo névvel.
Gyerekesek vagyunk, gyerekeknek is jo mind Magyar mind más országban élö gyerekekkel találkozni, ismerkedni, barátkozni, a világ is jobban ”kinyilik”.
Nekünk szülöknek is kellemes lehet egymással beszélgetni, barátkozni.
Nyáron mehetnénk kirándulni, vagy csak egy séta a Margit szigeten, vagy muzeum, vagy más. Persze nekünk is vannak barátaink, egyiknek 15 éves a fia, másik még nem is szült, stb.
Az is felmerült hogy menjünk kempingezni. Igy éjjel már néhányan kék égröl, hatalmas pontyokrol álmodtunk, egy apuka pedig azok kifogásárol:)))
Gyerekeim az ötletre lázba jöttek, kislányom megkérdezte milyen szerelmesnek lenni, és most mi lesz ha Ö más országban élö fiuba lesz szerelmes:)))) hisz már lassan 8 éves.

Igy ide gyermekes barátokat várunk szertettel.
Akár Magyar akár más országokbol.
Üdv: Lingon és családja
  1. Torolt_felhasznalo_799324
    Torolt_felhasznalo_799324
    2004. november 6. 10:182461.
    Na megtaláltam a jelszavam, így bejutottam a régi nick nevem (is). Itt ülök és semmi mozgás, gyerekek játszanak, én főzzők, mosok stb. . .
    Épp a héten döntöttem úgy, hogy bár ledtam 12 kg a válás miatt, de még van kb 10-15 kg, szóval fógyozok. Van valakinek olyan recept, ötlet stb. . Ami nem kíván külön pepecselést, furfangiát, bonyolultságot, különleges dolgokat a fógyohoz???Most egy hete csak kávén, cigin, és némi gyümölcsön élek, 2X ettem kiflit. De nem nagyon láttttok már, szédülök, fáj a fejem, gyomrom stb. . .
    Egyébként hogy vagyunk, hogy vagyunk. . . ????Semmi mozgás itt sem!!???
    előzmény:
    Lingon (2458)
     
  2. 2004. október 25. 12:532460.
    Élek, vírulok, vagyok. Dolgozok. Épp váló-félben. Most még nagyon szenvedek. Sehogy sem jó.
    De remélem veletek minden rendben van, minden ok????
    előzmény:
    Lingon (2458)
     
  3. 2004. október 25. 12:512459.
    Én vagyok most csillaggal, aki régen csillag nélkül volt.
    Semmi különös nincsen csak réges rég voltam, de ez már írtam. Kb 2 hét múlva már otthon is lesz netem, akkor majd minden nap tudok írni.
    előzmény:
    Tündös (2457)
     
  4. 2004. október 23. 00:022458.
    Szio:)))

    Mi van Veled?
    előzmény:
    Mithrill* (2456)
     
  5. 2004. október 21. 11:182457.
    Halihó!
    Te vagy az csillaggal, aki régen csillag nélküli voltál?
    És merre jártál?
    Velem semmi extra.
    előzmény:
    Mithrill* (2456)
     
  6. 2004. október 21. 10:432456.
    HALIHÓÓÓ!!!!
    Megjöttem!!Bár valószinű már senki nem emlékszik rám!!!??
    Réges rég voltam itt. Kivel mizújs????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. május 28. 21:362455.
    Mi újság felétek? Nekem is van mesélni valóm, amit most megteszek, de nálatok mi a hézag?
    Fura érzés, hogy eddig mint főállású anyának, nem volt más fontos dolgom, mint helyt állni itthon, de most csak magamra kell öszpontosítani. Kicsit hanyagolom a családomat is, nem csak a barátaimat, mert muszál:-(, de a cél szentesíti az eszközt:-))Ma vígan vagyok, mert hosszú hétvégénk van. Ráérek izgulni holnapután nemde????? Ti nem így vagytok? Lazítsatok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. május 28. 21:152454.
    Jaj de jó, hogy itt vagytok! Zsu neked most akartam írni, de meg is teszem. Mi újság meséljetek? folytatom. . . . .
    előzmény:
    fe-zsu (2453)
     
  9. 2004. május 28. 20:502453.
    Sziasztok!
    Zsu. Marcsi puszi nektek!
    Mindenkinek üdv. :-))
    Zsu érzem a szavaidon, hogy nagyon rendben vagy. . :-)
    Egyszerüen érzem, hogy mennyire kiegyensulyozott vagy, mennyire jó most Neked! Hál Istennek!

    Írjál, már légyszíves, mi az a sok jó, ami történik veled mostanság! Persze, amikor ráészr.
    Én, sem sokat vagyok a net-en, igazából időm sincs, meg nem találom "helyem". . :-(
    De, azért rendben minden!
    Kellemes hétvégét!
    P. -Zsuzsa
    előzmény:
    szaqndy (2451)
     
  10. 2004. május 28. 20:292452.
    Szia! Örülök, hogy minden rendben!:) Mindenkit üdvözlök!SZIASZTOK!:)
    előzmény:
    szaqndy (2451)
     
  11. 2004. május 28. 20:062451.
    Sziasztok csajszik!
    Itt meghalt minden? Na mindegy:-) Én innen üzenem mindenkinek, hogy rettenetesen hiányoztok, sokat gondolok rátok. Sajna az időhinyom miatt ritkán jelentkezem, de néha azért benézek, hogy mit is csináltok. Velem forog a világ. Annyi újdonság lépett az életembe, hogy nem győzöm, de imádom és remélem, hogy sokáig így marad. Nektek minden sok jót kívánok!!! Üdv: Zsu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2004. május 4. 19:182450.
    Szia Zsu!
    Nagyon elfoglalt lettem, de nagyon felpezsdít. Olyan dolgot tanulok amit világ életemben szerettem volna. Az a csoda, hogy ezt nem én találtam meg, hanem a sors így hozta. Most olyan vagyok, hogy ezerszáz jó érzést küldök nektek, legyetek nagyon vidámak!!
    előzmény:
    Fezsu56 (2449)
     
  13. 2004. május 3. 18:582449.
    Szia Mindenkinek!

    Sziiiia Zsuzsukám!. -)))
    Nagyon örültem, hogy megláttalak, hogy vagy. . . :-))
    Hurrá!. . :-))
    Olvasom, hogy el vagy nagyon foglalva.
    Biztos nehéz neked most, család mellett dolgozni és tanulni. . . . de, jobb lesz. . :-)
    Lányok, hogy vannak?
    Valikáról tudsz e valamit?
    Mi mevagyunk, dolgozunk szintén, anyukám sajnos megint betegeskedett. A lányom a jövő héten kezdi a vizsgákat. . !
    Minden jót Neked!
    Kellemes estét Mindenkinek!. . -))
    előzmény:
    szaqndy (2448)
     
  14. 2004. május 3. 18:502448.
    Sziasztok Lányok! Nagyon eltüntem, de ez már így lesz egy jó darabig, mivel O időm van. Megváltozott az életem, nincs már laza pihi:-)). Nincs módom mindenkinek külön puszit küldeni ezért itt üzenem nektek, hogy nagyon, nagyon jól vagyok. Sokat gondolok rátok, remélem mindannyian, Ti is így vagytok. Sok szépet kívánok nektek! ZS
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_799324
    Torolt_felhasznalo_799324
    2004. Április 26. 15:382447.
    Helló! Örülök, hogy válaszoltál, és hogy rendben vagytok. Most is a könyvtárban csücsülök, és nincsen sok időm.
    Jól vagyunk. Munka, suli stb. . Úgyan az mint nálatok. Tényleg jól eltünt mindenki. Valószínű igazad lehet, a személyre szabott válaszadást illetően.
    Kb 2-3 hét és lesz megint otthon is netem, akkor majd sűrűbbne tudok válaszolni. Addig is vigyázzatok magatokra.

    előzmény:
    szaqndy (2446)
     
  16. 2004. Április 23. 22:482446.
    Szia neked!! És mindenkinek!
    Jaj de nagyon eltüntetek! Persze én is. Mi van felétek? Nem fúj a szél, nem vagytok betegek, nem épitkeztek, minden a régi és nem történt semmi?
    Mitrill, Te már jelezdted, hogy géphiányod van, nekem meg időhiányom.
    Egy újságom van, hogy gyökeresen megváltozott az életem. A hosszú GYET után megszünt számomra a lazaság. Most suli, minden nap, aztán meló. Fel kell vennem a ritmust. Hozzá kell szoknom ahoz, hogy du. 6-tól van időm. Ebbe bele kell szorítanom a gyerekekkel való foglalkozást, a mosást, a főzést a kertet és jaj mindent. Juj, de nehéz, de vissza kell szoknom. Ja és intenzíven tanulni, hogy nehogy megbukjak:-)) Nálam ennyi az új. Nagyon örültem neked!
    Egyébként azt már észrevettem, hogy ha nem személyre szabottan válaszolunk, írunk, akkor senki nem veszi észre, vagy valaki írt. Én sem néztem, be minden nap, mert ha nem volt ilyen, hogy xy válaszolt az xy topikban akkor nem nézek be, mert azt hiszem, hogy az utolsó levelem után nem volt mozgás. Lehet, hogy ezzel csak én vagyok így egyedűl? Puszi neked!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_799324 (2445)
     
  17. Torolt_felhasznalo_799324
    Torolt_felhasznalo_799324
    2004. Április 20. 13:402445.
    Sziasztok csajok!!!
    Olyan jó megint írni. Nincsen netem, már vagy 2 hónapja, ezért nem tudtam írni!!!Most a könyvtárban kuksolók, és innen írok nektek!!!Nincsen időm, energiám, türelmem végig olvasni, mi van veletek, miről írtok mostanság. Csak remélni merem, hogy mindenki egyben, és jól van, meg persze a család is!!!???? Majd jövök hétvége felé!!! Addig is mindenki vigyázzon magára!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2004. Április 17. 17:462444.
    Miért nem tőled függ? Ne lépj félre! Ne nézz máshova! Nézz a lábadelé! Tegyél a seggedre párnát! Kapaszkodj!Hadj a kezednek szabadságot, és egyél sok kalciumot. Ha még ez sem segít, akkor menj szemészetre:-))) Ja popó, így akartam írni, de remélem nem haragszól!
    Erről van egy történetem. Mit hogyan nevezünk.
    A nagymamám már régen meghalt, de a szavai itt csengenek a fülemben. Mindig azt mondta, hogy megyek hugyálni. Én ezen állandóan kiakadtam és morogtam vele, pedig akkor még csak 6 év körűl voltam. Miért nem pisilni, pipikélni. . . . :-) Az alsó testpárnám már zsibbad így megyek sétálni, de benézek még! Puszi!!!
    előzmény:
    szoprán (2443)
     
  19. 2004. Április 16. 20:562443.
    Nem értem?!!!:))) Nekem popsim van. . . :))) Nem tudok vigyázni, mert . . . szóval ez nem tőlem függ!:)))No, mit szólsz?:)
    előzmény:
    szaqndy (2442)
     
  20. 2004. Április 16. 20:482442.
    A lényeg, hogy jól vagy és a sírogatások ellenére sincs nagy baj. Mindig szeretettel gondolok rád is! Vigyázz a seggedre, ne potyogjál!!! Jó éjt!
    előzmény:
    szoprán (2441)
     
  21. 2004. Április 16. 20:392441.
    Jujjj. . . . !!!!
    Igazad is van. . . :((( Most bömböldézek kicsit-sokat?
    Már írtam mielőtt ezt olvastam volna, de most is kiakadtam, mert NAGYON igazad van!!!:(((( Sajnos!:Ezért "halnak ki az emberi kapcsolatok! és köszönöm mindenki nevében, hogy még erre is VAN ERŐD!!! Úgy fest, mi gyengének mérettettünk. . . :( Ez szomorú! De a fiaimnak is mindig azt tanítottam:hibát mindenki elkövet-még tán nagyot is! De!!! Mindig VAN LEHETŐSÉG JÓVÁTENNI!
    Ugye???!!!?
    Én szeretném!
    előzmény:
    szaqndy (2440)
     
  22. 2004. Április 16. 18:272440.
    Szasztok lányok! Sajnos hiába kukkolok be minden nap egy kicsit, de itt meghalt az élet!:-((( Remélem Ti nem haltatok ki itt??? Ha tudni szeretnék rólatok valamit akkor menjek a keresőbe? Vagy ne is menjek, mert miért is izgat, hogy mi is van veletek?:-(( Wal, Lingon, szoprán, Tündös, Fezsu és mindenki aki most nem jut eszembe. Na mindegy, mert nekem fontosak vagytok, de nem erőszak a tor. Én mindenkinek sok pusz, cuppppp!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. Április 10. 13:032439.
    SZIASZTOK!
    NAGYON KELLEMES ÜNNEPET KÍVÁNOK MINDENKINEK ÉS NAGYYON JÓ PIHENÉST!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2004. Április 1. 20:462438.
    Sziasztok! Amit kérdezni akartam azt már megtettem. Köszi neked is a választ. Nagyon sok jó tanácsot kaptam.
    Fáradt vagyok, nem tudok most itt maradni, de mindenkinek nagyon jó éjszakát és szép álmokat!
    előzmény:
    szoprán (2437)
     

Címlap

top