Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

El nem küldött levelek

*trinity*
Létrehozva: 2008. március 11. 12:40
Bátran!!! Írd ide az el nem küldött leveleidet!
  1. Torolt_felhasznalo_960642
    Torolt_felhasznalo_960642
    2017. június 18. 01:12457.

    Kedves Z.,


    tegnap volt a szuletésnapom, a 40-ik. Tavaly nyáron kolcsonoztem Neked jó kis osszeget és szavadat adtad, hogy ezen a napon fogod visszaadni. Még annyit sem voltál képes írni, hogy bocsánat, de nincs pénzem. MAJD. Mert ugye a majd az Neked oly jól megy. Pénteken mondtad, MAJD szombaton felkoszontelek. Mire volt jó ez a kijelentés? Azóta se kép, se hang. 


    Tudod kérni sem merem Toled, mert én leszek az idióta, ahogy szoktad mondani mindenkire, akivel bajod van. Mégis kinek mondjam el? Ketten tudunk csak róla (elmondom hát mindenkinek). Viszont elmentettem a viberes uzeneteket, így van bizonyítékom, hogy tartozol. A lányod és a férjem lehet érdekesnek olvasmánynak találná. Melyikuknek kuldjem át eloszor? Akkor leszek csak idióta a szemedben. Nem mintha ezen kívul nem lennék az. Megaláztál, lenéztél, testi és lelki fájdalmat okoztál. Én pedig turtem Neked mindezt az átkozott pénz miatt, hátha visszaadod. De nem. Az én értékrendem szerint az adott szó szent. A Tiéd szerint...? 


    Befizettem a tanulópénzt rendesen. Hiába, okos ember más hibáján, a buta a magáén tanul. Nincsenek illúzióim Veled kapcsolatban. Nem foglak minosíteni sem, mint ahogy azt Te teszed az emberekkel. Tisztelet a kivételnek. Viszont bármelyik barátodbol lehet ellenség, bármilyen ellenségedbol lehet barát. Ezt egy kozos barátunk mondta, Te ilyen vagy. Ahogy a helyzet adja magát. Észrevettem én is. 


    Elfogadtalak olyannak, amilyen vagy. Viszont koszonom, nem kérem tovább ezt a státuszt, ahol Neked jogaid vannak, nekem pedig csak kotelességeim. Várok még egy ideig, hátha jelentkezel, mert egyenlore nem szeretnék bilit borítani. De lehet hogy az lesz...


    E.


     


     


     

  2. 2015. augusztus 27. 00:02456.

    Szia Drágám!


    Jól vagyok, remélem Te is! Viszont nagyon hiányzol! Hiányzík a szívemnek az a része amit neked adtam, ami örökre a tiéd!


     


    https://www.youtube.com/watch?v=cBH20t6WEwM

  3. 2014. november 2. 20:53455.

    Kedves N,


     


    Csak eltűntél hirtelen és szó nélkül, engem meg itthagytál a kérdéssel hogy miért? Miért tetted, illetve miért nem jelentkezel azóta sem? Azt hittem igaz barátra leltem a személyedben vagy legalább vagy annyira őszinte hogy közöld bocs, de már nem érek rá veled foglalkozni. Szerettem volna megérteni mi történt, de már nem érdekes. Elengedlek, elfelejtelek, többet nem kereslek.


    Isten Veled, kedves barátom! Kivánom bárhol vagy, légy boldog!

    előzmény:
    *trinity* (1)
    2008-03-11  12:40
  4. 2014. augusztus 18. 22:30454.
    Több, mint két hónapja nem találkoztunk, már éppen kezdtem elhinni, hogy túl vagyok rajtad. Erre ma véletlenül megláttalak és görcsbe ugrott a gyomrom, elfogott a remegés, kiment belőlem minden erő. Órákkal később se tértem még magamhoz. Te nem láttál. Mi lesz ha találkozunk szemtől szembe...? Te kedvesen rám mosolyogsz, hiszen neked mindegy, engem pedig megint elhagy minden erőm és próbálok majd úgy csinálni, mintha közömbös lennél. 


    Heirich Heine: Bánat



    Tudod mi a bánat?
    Várni valakit ki nem jön el többé.
    Eljönni onnan, hol boldog voltál,
    S otthagyni szívedet örökké!


    Szeretni valakit, ki nem szeret téged,
    Könnyeket tagadni, mik szemedben égnek.
    Kergetni egy álmot,soha el nem érni,
    Csalódott szívvel mindig csak remélni!


    Megalázva írni egy könyörgő levelet,
    Szívdobogva várni, s nem jön rá felelet.
    Szavakat idézni, mik lelkedre hulltak,
    Rózsákat őrizni, mik elfakultak.


    Hideg búcsúzásnál egy csókot koldulni,
    Mással látni meg őt és utána fordulni.
    Kacagni hamis lemondással,
    Hazamenni,sírni könnyes zokogással.


    Otthon átkönnyezni hosszú éjszakákat,
    S imádkozni,
    Hogy sose tudja meg
    Mi is az a bánat.


    A szív gyorsan elárulja önmagát,
    De mást lát a két szemem,
    Messze túl a könnyeken,
    Hogy még mindig te vagy a mindenem.


    Ha az kérdezné tőlem most valaki,
    Mondjam meg mit jelentesz nekem?
    Tán büszkeségből azt felelném,
    Semmit, csak múló szerelem.


    Elmegyünk majd egymás mellett,
    S a két szemed rám nevet.
    Kacagva köszöntelek én is,
    De hangom kissé megremeg.


    Mosolygok az utcasarokig.
    Aztán, hogy elfordulok,
    Fáradt szememhez nyúlok,
    S egy könnycseppet elmorzsolok.


    A válás mindig nehéz,
    De rosszul itélsz,
    Nem bántam meg
    Bárhogy is volt, nem bántam meg.


    Szívemben mindig lesz egy hely emlékednek.
    Elfelejtem azt, hogy rossz vége lett
    És csak az maradsz,
    Ki engem boldoggá tett.


    Elmentél tőlem kedves,
    S én hagytam, hogy menj csak el.
    Hiába lett volna minden,
    Ki menni akar, engedni kell.


    Mosolygott hozzá az arcom,
    De mögé, már senki sem néz.
    Játszani a közönyös embert,
    Most látom csak míly nehéz.


    Ha azt kérdezné most tőlem valaki
    Mondjam meg, mit jelentesz nekem?!
    Egy pillanatra zavarba jönnék,
    S nem tudnék szólni hirtelen!


    S nagysokára mondanám halkan
    Semmiség, csupán az életem.
    S nem venné észre rajtam senki sem,
    Hogy könnyes lett a szemem!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  5. 2014. február 2. 23:54453.

    Drága ......!

     

    Jó lett volna, ha megtudjuk beszélni, mostmár késő úgy érzem. De, ha nem lenne késő akkor sem hiszem, hogy ez valaha szóba fog kerülni köztünk.

    Mindig megjátszom magam elötted, hogy azthidd már nem vagyok szerelmes beléd.

    Hiányzol!

    Most nincs senkid, de hamarosan lesz!

    Ha lesz akkor sem fog úgy szeretni téged ahogy én szerettelek volna! Beleőrülök a tudatba, hogy nem kellek nekd. Mindez egy butaság miatt. 

    Miért fájsz nekem ennyire?

    Szeretlek.

  6. 2014. február 1. 09:49452.

    Ha újra ott állnál az ablakom alatt, lemennék hozzád, átölelnélek és nem engednélek el soha.

    Képtelen vagyok mást elfogadni, mást szeretni. Nem megy.

  7. 2013. december 15. 17:52451.
    Átélted legalább amit én, a bíróságon temiattad.
  8. 2013. november 27. 00:58450.

    "Az igazi szeretet próbája egyedül az, hogy nem fél a másik ember szeretetétől, hogy elegendő benne a szelídség, a türelem és az alázat ahhoz, hogy elfogadja azt. Na persze, mindennek az eleje az, hogy vállalni kell az igazi szeretet próbáját.

     

     

    Abban bízz, aki ezt a 3 dolgot meglátja benned:

     


    szomorúságot a mosoly mögött,
    szeretetet a harag mögött
    és szavakat a hallgatásod mögött! ."

  9. 2013. október 26. 17:55449.

    Amikor  az ember meghal és utoljára csukódik le a szeme, lepereg előtte a teljes élete. Születésétől az utolsó percig. Minden bűne, minden jótette. Ami szép volt és az is ami nem. Nem a szomszédja élete, nem a barátjáé, nem a szeretteié, hanem a sajátja, mert saját életünk csak ez az egy van. A párkapcsolat is hasonló, legfeljebb ebből több is lehet.                     

     

    https://www.dropbox.com/login?lhs_type=anywhere                 

     

    1.     tiborhalasz660415@gmail.com        

    2.  a kedvesem neve így+az én adataim így

     

     

     

     

  10. 2013. október 13. 21:40448.
    Igazad volt.
  11. 2013. szeptember 10. 12:58447.

    Kedves GY. !

     

    Keves ember ismeri meg azt akinek tudja mondani "lelekben veled vagyok", mikozben a masik is ugyanugy gondolja par km tavolsagra tole. Valoban sok mindent csinaltam En is amit nem kellett volna. SAJNALOM ha bantottalak. Lattam hogy megnosultel, orultem is neki hogy boldog vagy, biztos nem faj mar amit En okoztam neked. DE ! Az utcan ha talalkozunk nagyon durva hogy nem koszonsz vagy ugy teszel mintha nem latnal. Legszivesebben odaorditanek, hogy Na Ne CSINALD MAR !!!!! es lehet meg is teszem ha meg parszor eljatszod !!

     

    Nem hiszem hogy ez normalis azok utan ami kettonk kozt tortent, hogy megcsak nem is biccentunk egymasnak......  ez lenne a minimum.

    előzmény:
    *trinity* (1)
    2008-03-11  12:40
  12. 2013. szeptember 9. 21:57446.
  13. 2013. szeptember 5. 11:02445.
    (javított változat) bőrömbe rejtett érintések............................  megálltam az éjszakábancsillagok fénye rám borultarcomra csorgott Hold ezüst-véreárnyékom a földre hullt.     hűvös csenddé dermedt az éjképekbe fagyott a pillanatfelemelt karjaim közöttmeghalt minden mozdulat.     lüktetett a sötétlő világszétáramlott benne véremfülembe suttogtak elvesző szavakbenne voltál a zúgó szélben.     magányos fa volt a testemviharok tépdesték ágaimleveleim csábító szellőknek adtamtörzsem perzselték égő vágyaim.     ...és zokogni kezdtek bennemminden fájdalmat felidéztekaz elhazudva őrizgetettbőrömbe rejtett érintések.    Komáromi János 
  14. 2013. szeptember 5. 10:46444.
    bőrömbe rejtett érintések megálltam az éjszakábancsillagok fénye rám borultarcomra csorgott Hold ezüst-véreárnyékom a földre hullt hűvös csenddé dermedt az éjképekbe fagyott a pillanatfelemelt karjaim közöttmeghalt minden mozdulat lüktetett a sötétlő világszétáramlott benne véremfülembe suttogtak elvesző szavakbenne voltál a zúgó szélben magányos fa volt a testemviharok tépdesték ágaimleveleim csábító szellőknek adtam törzsem perzselték égő vágyaim ...és zokogni kezdtek bennemminden fájdalmat felidéztekaz elhazudva őrizgetettbőrömbe rejtett érintések  Komáromi János 
  15. 2013. augusztus 29. 08:04443.

    Mikkamakka3 :) ez annyira szívből íródott, annyira szépen megfogalmaztad:) tegnap reggel olvastam a leveled, de egész nap a hatása alatt voltam:)

    Hasonló levelet szeretnék kiírni én is magamból, még gyűjtöm hozzá a gondolatokat...

    Szép napot, üdv: Bangy

    előzmény:
    Mikkamakka3 (436)
    2013-07-17  09:28
  16. 2013. augusztus 28. 17:07442.
    Ez gyönyörű .... Megkönnyeztem
    előzmény:
    Fisher (440)
    2013-08-23  12:43
  17. 2013. augusztus 27. 22:19441.

    Nem tíz, nem hét napod volt....., hanem hét éved.

    Soha nem akartál engem teljesen, igazán.

    Most, amikor egy másik férfi ölel, most neked is kellenék már..... ?

    Szavak...szavak....szavak....

    Ha így volna valóban, nem lehetne akadály semmi, áttörnél mindenen.

    De te nem teszed.

    Már csak a szerelmünk emléke után vágyakozol, nem utánam.

     

    SOHA NEM AKARTALAK ELHAGYNI.

    Nekem nem valaki kellett....volna, hanem TE.

    Teljesen, igazán, egyedül.

     

    Annyira fáj.

     

     

    előzmény:
    Fisher (440)
    2013-08-23  12:43
  18. 2013. augusztus 23. 12:43440.

    http://www.youtube.com/watch?v=MjCIlSkhY80

     

    ...a neveddel alszom el

     

    amikor fáradt utam

    Napot kísérve véget ér

    párnámba rejtem

    elgyötört arcomat

    karjaim a semmit ölelik

    csendben ringatom el

    árva magamat és

    ...a neveddel alszom el

     

    üres utcákon bolyonganak

    elárvult érzéseim

    minden kapu zárva

    hiába dörömböl

    magára maradt szívem

    csak a kongó visszhang

    felel és végül

    ...a neveddel alszom el

     

    havas hegycsúcsokon

    gyönyörű szikrák csillannak

    a fény hideg táncot jár

    mindent elborít

    a hófehér magány

    épp ilyen üres a szobám

    ahol egyedül kuporgok és

    ...a neveddel alszom el 

     

    zárt szemhéjjak mögött

    a csend ül ünnepet

    szivárvány-köröket ír

    a sötétbe az álom

    nappali szavaim az imént

    itt zsongtak még

    de most egyiket sem találom és

    ...a neveddel alszom el

     

    csodás képek billennek át

    az érzékelés peremén

    még éber létem dobog bennem

    való világom még fogva tart

    de enged már a rációból font kötél

    oszlik már a lehet, a nem lehet

    tudatom függ egy pókhálófonálon és

    ...a neveddel alszom el

     

    az éjszaka tengere ringat,

    ölel, átkarol, hajamba túr

    fülembe súgja

    lágyan csobbanó vágy-dalát

    csókokat küldenek álmaim

    már messze visznek nyugtalan útjaim

    még hangtalan motyogok és

    ...a neveddel alszom el 

     

    hányszor lesz még, hogy

    furcsa-holdas éjszakán

    ajkamon sóvár szavak fakadnak

    sóhajaim nekiütődnek a falaknak

    és a takaró alatt vacogó testtel

    önmagamba görbült szeretettel

    magányos éjjel, helyetted

    ...a neveddel alszom el 

  19. Torolt_felhasznalo_956331
    Torolt_felhasznalo_956331
    2013. augusztus 17. 23:31439.

    Édes Drága L.P.!

     

    Majdnem napra pontosan 10 éve volt a mi tartós titkosunk,mikor nyár elején találkoztunk!Semmi sem változott,csak az idő haladt velünk!

    Leültem melléd,és ugyanaz a lány lehettem újra pár órára!Vissza az időbe!Nem mindenkinek adatik meg,és újra csak beszéltünk,és beszéltünk,és beszéltünk!Melletted hallgatni is tudok!Ezt most vettem észre!Megbeszéltük mi volt,mi van,és mi lett volna ha!....Ragyogsz és ragyogtatsz!Bennem él minden perc,minden dal.Van egy régi-régi Neoton szám az Elmentél.Néha meghallgatom...Néha álmodom Veled,az érzéssel a fájdalommal.Te akartad hogy vége legyen,én még emlékszem majd bele haltam.Az érzésre emlékszem!Ez egy elnem mondott vallomás,ilyen mindenkinek van!Légy nagyon boldog,valahol,valakivel,és játsz a gondolattal hogy talán!...Mindannyiónknak van egy L.P. az életében!

    I got you under my skin! /Jimmy/

    előzmény:
    *trinity* (1)
    2008-03-11  12:40
  20. 2013. augusztus 17. 15:02438.

    Látom itt is törölted magad!!

     

    De én tudom, hogy van még regisztrációd itt.Sőt, azt is tudom, hogy olvasol,  sosem szabadulsz, mert kíváncsi vagy!

     

     Utálom, hogy mindig mindenki mindenembe belepofáz. Hogy egy csepp örömért úgy kell harcolni egy hétig.

     

     

    Remélem emlékszel mit mondtam neked? Szomorú sorsod lesz .....mellett!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_274351 (434)
    2013-02-20  18:18
  21. 2013. július 21. 02:04437.

    Szép estét kedves xy......

     

     

    Valahogy mi ketten  nagyon rosszkor találkoztunk.     Amikor te közeledtél kb.  ezre éve én voltam foglat (bár  nem feledem milyen kitartó voltál) ,   amikor én voltam  egyedülálló te voltál foglalt.   

    Eltelt 15 év,   de lehet több.    Nem is láttuk egymást.      De most valahogy mégis naponta beléd botlok.......

     

    Te szabad vagy,  én nagyon-nagyon foglalt,   de  itt most bevallom   legyezgetted nagyon a hiúságom, amikor nekem udvaroltál.    

     

     

    És láttam, ahogy  felderült az arcod  ott és akkor, amikor pár napja megláttál.    Tartózkodó vagy,   de mégis közeledsz.    

     

     

    Neked megfordult már a fejedben, mi lett volna, ha mi ketten összejövünk?    Lennének gyerekeink?   Vagy már rég kinyírtuk volna egymást?    Mindketten túl  erős  egyéniségek vagyunk.   

     

    Tizenöt évig nem is láttalak,   most miért kell belédbotlanom minden nap?   Miért kell  neked kedvesen tarkodóan viselkedni velem,   miközben   mégis közeledsz felém?   

     

     

    Na ez biztos egy el nem küldött levél.     Soha el nem  küldött levél..............

    előzmény:
    *trinity* (1)
    2008-03-11  12:40
  22. 2013. július 17. 09:28436.

    Fura, hogy először észre se vettelek... és azt se tudom, mikor történt meg.
    Talán mikor először néztél "úgy" a szemembe, és először jöttünk mindketten zavarba.

     

    Azóta sok minden történt, és nekem egyre fontosabbá váltak a levelezések, telefonhívások, smsek. Hiányzol, mikor úgy telik el nap, hogy nem láttalak, nem írtál, nem beszéltünk.

    Tudom, hogy sosem lehet belőle semmi, mégis sokszor elmerengek azon, mi lenne, ha....

     

    Lefogytál, elkezdtél sportolni (nem tudom, hogy véletlen-e, hogy miattam-e vagy csak pont most pont így alakult?)  

    Meghagytad a szakállad is, mert azt mondtam, szerintem jól áll.

     

    Tetszik, mikor rajtamfelejted a szemed és zavartan elkapod, mikor észreveszem. Tetszik, mikor félénken odajössz hozzám, és valami mondvacsinált témával kezdeményezed a beszélgetést.

     

    Tetszik, mikor örülsz valaminek, és az elsők közt osztod meg velem.

     

    Jól esik, mikor kikéred a véleményemet dolgokról és figyelembe veszed a döntéseidnél.

     

    Örülök, hogy barátodnak tartasz és fontos szerepet játszhatok az életedben, hogy adhatok valamit, amivel gazdagabbá lehetsz.

     

    Szeretem, mikor "üzengetsz" a gmail csevegőn egy-egy idézettel vagy dallal.  (Have you ever loved a woman so much you tremble in pain...)

     

    Szeretem, mikor lelkesen mesélsz a gitárodról, a kedvenc zenédről, és mikor teljesen megfeledkezve önmagadról és a környezetedről elkezdesz játszani. Szeretlek nézni ilyenkor... szeretlek nagyon.

     

     

    Fáj, hogy sokszor itt vagy 5 centire tőlem és nem érhetek hozzád. Nem lehet.

     

    Mégis örülök, hogy megismertelek és hálát adok minden egyes percért, amit veled oszthattam meg.

     

    Remélem, te is így érzel.

     

     

  23. 2013. február 20. 23:50435.

    Annyira szeretlek, hogy az már fáj....nem vagyok boldog, mert ha nem vagy velem megőrülök a hiányodtól, és bármennyi időt töltesz velem az  egy pillanatnak tűnik.

    Soha senkit nem szerettem ennyire és néha ez rettenetesen rémisztő,  mert soha ennyire nem voltam sebezhető.

    Próbálok uralkodni magamon, hogy ne érezz birtoklónak, ne érezz láncokat, hogy továbbra is az az életvidám, fesztelen nő legyek mint akit megismertél. 

    Mert szeretsz....még....

    előzmény:
    *trinity* (1)
    2008-03-11  12:40
  24. Torolt_felhasznalo_274351
    Torolt_felhasznalo_274351
    2013. február 20. 18:18434.
    Hihetetlenül utáom az életet és az életemet. Nem látom értelmét élnem. Elmondhatatlanul vágyok arra, hogy pár napot egyedül legyek. Csak egyedül. Legszívesebben agyonvernék minden körülöttem levő embert és földhözvágnék mindent. Utálom, hogy mindig mindenki mindenembe belepofáz. Hogy egy csepp örömért úgy kell harcolni egy hétig. Hogy sose vagyok egyedül. Felemésztődik az idegrendszerem, hogy 0-24 órában a nap minden percében vannak körülöttem. Életem legboldogabb napjai voltak, amikor ez nem így volt. És ilyen nap már lassan egy éve nem volt. És gyűlölöm, hogy másnak ez megadatik. És ráadásul az én bőrömöm. Utálom, ha kihasználnak. De mindig mindenki kihasznál. Nem tudom mit tegyek..................????????

Címlap

top