Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Osztálytalálkozó szervez.

Torolt_felhasznalo_111479
Torolt_felhasznalo_111479
Létrehozva: 2003. szeptember 15. 02:29
Üdv Mindenkinek!

Segítsetek: hogy álljak neki osztálytalálkozót szervezni? Az kevés, ha az iskolába bemegyek és elkérem a címeket, hiszen azóta mindenkinek más címe van. Arról nem is beszélve, hogy a társaság nagy részének már nem is ugyanaz a neve (asszonynév). Tehát még a telefonkönyben sem lehet utánanézni. Szerintem az sem az igazi, ha újságban hírdetést adok fel, vajon hányan olvassák az adott lapot? Így biztosan nem lenne belőle semmi. A régi címek alapján ugyan el lehetne indulni, de a hatóságok tuti biztos, hogy nem adják ki az új címeket, telefonszámokat. Akkor HOGYAN? Komolyan számítok a segítségetekre, méghozzá mielőbb. Sziasztok
  1. 2007. Április 21. 11:0113.
    én is megyek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_111479 (1)
    2003-09-15  02:29
  2. Torolt_felhasznalo_239371
    Torolt_felhasznalo_239371
    2004. október 26. 17:5612.
    Sziasztok!
    Ti hogyan fogalmaznátok meg finoman, hogy a kis családját (férj-feleség, gyerekek) mindenki hagyja otthon, és csak ő maga jöjjön?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. augusztus 3. 18:5811.
    Sziasztok!

    Osztálytalálkozót szervezünk a bp-i Árpád fejedelem úti Közgazdasági Szakközépiskolában, 1994-ben érettségizett, Bokor Miklósné, Vali néni osztályának. A következő társainkat keressük: Bekő Katalin, Bohos Edina, Fecser Krisztina, Holop Edit, Horváth Szilvia, Huber Zsuzsanna, Kókai Krisztina, Lukács Mónika, Németh Henrietta, Pap Krisztina, Szabó Mónika, Szabó Zita, Szolnoki Zsuzsanna. Őket régi elérhetőségeiken nem találjuk. Kérem, aki tud Róluk, szóljon Nekik, hogy jelentkezzenek Panninál vagy Editnél. Köszönöm, Edit
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_111479
    Torolt_felhasznalo_111479
    2003. szeptember 15. 12:1710.
    Üdv Mindenkinek!

    Köszönöm az okos és hasznos tanácsokat Nektek! Feltétlenül kipróbálom a régi címen való keresést, hiszen nincs is más választásom. Egyébként a Szerb Antal Gimnázium (XVI. Cinkota) 1988-ban érettségizett 4/E osztályáról van szó, osztályfőnök: Sas Ferencné (Juli néni). Köszönöm mégegyszer a segítségeteket.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2003. szeptember 15. 09:529.
    Szia,
    én a helyedben máris kihasználnám az NLC adta lehetőséget, hátha máris "hálóba akad" néhány volt iskolatárs! Szóval: kiket keresel? :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_111479 (1)
     
  6. 2003. szeptember 15. 09:178.
    Amikor jó régen én szerveztem az érettségi találkozót, könnyebb volt. Volt egy rendőr osztálytársunk, bementünk a suliba, elkértük az osztálytársak anyjának lánykori nevét, és annak alapján mindenkit meg tudtuk találni a rendőr-osztálytárs segítségével. Mióta nem a rendőrség tart nyilván, valószínűleg bonyolultabb lesz, mert nem mindenki jelenti be az ideiglenes lakását, tartózkodási helyét. Sok sikert!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2003. szeptember 15. 09:037.
    csak egy ötlet: nem tudom h nagy városban vagy faluban lesz-é, de pl ha egy faluban keresel valakit, elég a fodrászt felhívni vagy a postást (nem vicc) és az naprakész infóval szolgál. vagy ha pl nem is a szülők lanak a helyén az új lekó nem bizto h tud vmit de a szomszédnéni biztos! simán a nevekre is érdemes rákeresni a neten na persze nem kovács józsira. . .
    sok sikert! (tényleg hol lesz? én nem vagyok benne? :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_694512
    Torolt_felhasznalo_694512
    2003. szeptember 15. 08:506.
    Szióka. Én ezt a következőképpen oldottam meg. Akit tudtam és elértem, megkérdeztem kinek tud még szólni . . . mindenki tudott min. úgy 1-2 emberkének és el is vállalta.
    A másik: lehet, hogy most már más a nevük . . . de ahol laktak, a szülők nagy valószínűséggel még ott laknak. Én is több embernél a szülőkkel beszéltem, és vagy megmondták hol tudom elérni, vagy üzenetet hagytam, hogy hívjanak fel. . .

    Sok sikert!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_111479 (1)
     
  9. 2003. szeptember 15. 08:225.
    Szia!
    BM Központi Lakcímnyilvántartó-hoz is lehet fordulni. Bizonyos összegért lehet címeket kérni ilyen esetben, vagy értesítik az érintetteket, és felveszik veled a kapcsolatot a volt iskolatársak, ha ők is úgy gondolják. Persze azért adatokra van szükség, úgyhogy a régi iskolát nem úszod meg.
    Szia, jó szervezést!!!! Kiwwi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_431402
    Torolt_felhasznalo_431402
    2003. szeptember 15. 08:204.
    Szia! Én úgy tudom, hogy a BM lakcímnyilvántartó osztálytalálkozó-szervezés céljából kiadja a címeket. Azt nem tudom, nekik kell-e írni, vagy az önkormányzatnak, s ők továbbítják, de egyenesen nekik írva talán rövidebb.
    Nem 100%, de próbáld meg.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_111479 (1)
     
  11. 2003. szeptember 15. 08:033.
    Szerintem azért írj a régi címekre, mert ha az osztálytársad nem is, a szülei talán még mindig ott laknak, és ők tudnak segíteni. . . Engem is így találtak meg az osztálytalálkozót szervező osztálytársaim!
    És ha pár embert megtalálsz, ők már talán tudnak valamit még néhány emberről, és így talán kialakul a "riadólánc".
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_111479 (1)
     
  12. Torolt_felhasznalo_376055
    Torolt_felhasznalo_376055
    2003. szeptember 15. 04:442.
    Szia

    van 2 osztalytars adatbazis ha szerencsed van egy ket ember mar regisztralt oda.
    http://www. osztalytarsak. hu
    http://www. osztalytarsam. hu

    Regi cimen jo esellyel a szulei lakhatnam meg, tehat celba tud esteleg erni a leveled. Igy mar azert osztalytarsak 70% be lehet cserkeszni. Maradek 30 % nehezebb, lehetseges hogy tobben tartjak egymassal a kapcsolatot, igy ugy is el lehet jutni egy ket emberhez.
    http://forum. index. hu/forum. cgi?a=f&f=31 cimen van sok forum manapsag mar eleg sok sulinak van ott forumja. Ha van iskolatoknak weblapja ott is lehet kitenni hireket hogy talalkozott szerveztek. Ha iskolatok valami szkamat tanitott akkor szakmai oldalak forumjat is erdemes felkeresni es hirdetni hogy talakozott szerveztek.
    Ja a linkekbol a pontok mogul a szokozt szedjed ki
    Sok sikert hozza.

    GFH
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_111479 (1)
     

Címlap

top