Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

"Majd hívlak baby&q

Hellasz
Létrehozva: 2006. december 23. 15:57

Sziasztok,

http://www.uhu.hu/leiras.jsp?bookID=185483&app=c

Greg fiatalon szédítette a nőket, és ma idősebb fejjel leirja hogy csinálta..

érdekes...

jelszava: "Majd hivlak baby!" .....

fájt amikor elolvastam a könyvet, de ma már tudom hogy ha kellek valakinek, akkor mit megtesz értem és ha nem teszi meg, ahogy Greg mondaná nem kifogás, hanem "szivi, nem vagy az esete" ..

 

  1. 2015. Április 27. 12:3741.

    Azért mennyire is érdekes ez... az látszik, hogy 2006-ban még nem voltak tele a fórumok ilyen mindenkinek beszólogató barmokkal. :)


    2015-re már fejlődött az NLC is, eddig kellett várni erre a beírásra! :) De lássuk be, megérte!! :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327954 (37)
    2015-04-25  00:39
  2. 2015. Április 26. 20:2440.

    Későn érő típus a szentem.


    Sem angolul, sem spanyolul nem tud, ez már kiderült. A férfiakról sem sokat, ez is nyilvánvaló.


    De nem baj, szorgalmasan ütögeti a léket a fórumon.


    A társam ezer %-ig macho.   És a cikkben van egy költői kérdés. Arra az én válaszom (és a társamé is határozott igen). Az a lényeg, hogy a nő is ugyanolyan legyen mint a férfi.

    előzmény:
    eda-1952 (39)
    2015-04-25  11:20
  3. 2015. Április 25. 11:2039.

    Kicsit későn reagáltál a hsz-re...))) Viszont így legalább megtudhatod, hogy a majom szó spanyolul nem "macho"...))) Az lehet, hogy te a macho-kat annak tartod,   de a szó jelentése nem ez.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327954 (37)
    2015-04-25  00:39
  4. 2015. Április 25. 10:2538.

    Majd' kilenc év után válaszoltál macho-nak?


    Nézd a dátumokat!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327954 (37)
    2015-04-25  00:39
  5. Torolt_felhasznalo_327954
    Torolt_felhasznalo_327954
    2015. Április 25. 00:3937.

    Ha  azt  hiszed,  hogy  mokas  vagy,  NAGYOT  TEVEDSZ!!!!!


     


    Kulonben,   megsugom   neked,   hogy  a  "macho"  elnevezes   valojaban  MIT  jelent  spanolul,   es  kikre  mondjak.........


     


    azt  jelenti,  hogy  felvagos  MAJOM!


     


    előzmény:
    Macho (36)
    2006-12-24  12:27
  6. 2006. december 24. 12:2736.

    En nem tudom lehet hogy meg fiatal vagyok de nalam love = sz@x. Lehet hogy azert mert sz@xualisan tul futot vagyok. Mondom hogy en egesz nap napi 40 szer eltudok menni mert imadom. Mondtam hogy multkor az akkori baratnommel ugy mentem el 5 szor hogy nem lankadt le a f@rkam. De lehet hogy majd kessob mas szempont is fontos lesz nekem. En most ugy vagyok vele hogy azert veszem felesetul mert tudok vele sz@xelni ha nem csak a sz@x lenne a fontos akkor az automat vennem el felesegul.

    Nekem mindegy lehet csak 8 altalanos iskolaja, ha jol nez ki es menyei a sz@x akkor holtomig holtaiglan.

    Puszi

    Macho

    előzmény:
    Hellasz (35)
    2006-12-24  12:10
  7. 2006. december 24. 12:1035.

    Kedves sztori ez barátadiról   örülök hogy vannak embereke akik kitartóak..én rosszra gondolnék és nem birnám éveken át lenyelni hogy ki tudja mit csinál este tulora cimszo alatt.

    jól ismerkedsz, helyedben én is kidobnám. ha nem tud valamit mondani, akkor minek??

    kicsit a szexre orientálodsz?? én nem erről beszélek. párkapcsolati "gondokrol" beszélek, hogy ha szarik rám, talán dobjam ki mert nem én vagyok az esete..te csak 1 éjszakás példákat hoztál fel. olvasd el a linket, ott nem erről van szó.

    ha eleve 1 éjszakába megyek bele, nem is várok el később sem semmit. az annyi és kész.

    oké, nem gyűjtögetem a tojásokat. és ha azt mondja h pl. hiv, akkor nem ülök otthon várva azt.

    de még egyszer hangsulyozom MINDENKINEK, ez a cím csak képletes, nem telefonhivásokrol van szó!!!!!!!

    link.link.link..

    puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235868 (31)
    2006-12-24  09:25
  8. 2006. december 24. 12:0234.
    Látod, ő szerette azt a lányt
    előzmény:
    Liszolda (32)
    2006-12-24  11:26
  9. 2006. december 24. 12:0033.

    Sziasztok,..

    igen még akartam irni valamit.. Gregnek tényleg nincs mindenben igaza..

    1. bizonyítja ezt hogy exem (a már emlitett fi&uacute 3* is összejött velem, és 3. alkalommal azt mondta most komolyan kell csinálnunk...tehát ha nem kellettem volna neki, akkor ezt sem teszi meg....tehát greg szerint ez sem jött be teljesen.

    2. ez nem csak fiúkra vonatkozik. Vannak nagyon gonosz és csunya lányok, és ők is ha nem tesznek meg valamit, akkor nekik sem kell a másik. Nyilván mivel én lány vagyok és barátnőm is, ezért nyomta a kezembe a "pasikról" szoló könyvet..Női válotzatról nem tudok, de szerintem sajnos bőven akadna fiú levélíró is..

    3. én is hülye tudok lenni, és én is megbánthatom a másikat, lehetek szemét,..stb. és akkor nem csoda ha nem hiv és ahogy Greg mondaná, "nem vagy az esete szivi"

    )

    A lényeg, azonban nem változik, hogy ha kellünk valakinek, akkor sok mindent megtesz értünk..ellenkező esetben.nem! És ezt szerintem senki ne felejtse el...ÉN sem teszem..

    Még annyi, hogy ha valamit nem tesz meg..elgondolkozok, hogy vajon miért nem..tehát nem kell egyből kidobni, meg kell tudni az okot.. Bár igazából a szerelemben nincs ész, csak szerelem! )

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235868 (31)
    2006-12-24  09:25
  10. 2006. december 24. 11:2632.

    Előre leszögezem: az öcsém rettenetesen önző.

    Budapestre mentünk hármasban apuval egy szeles, esős éjszakán, s éjfélre egy megbeszélt helyre kellett érnünk. Az öcsém csak félútig jött velünk, s az autópályán a barátnője faluja felé vezető út lehajtósávjánál kiugrott a kocsiból (nem tudtunk lehajtani pályaépítés miatt), és elgyaloglolt a faluig, ami jó néhány kilométerre volt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2006. december 24. 09:2531.

    Koszonom hogy megirtad a korodat mert az nagyon fontos a diagnozisban.

    Kedves Hellasz!

    Ez bonyolultabb mint ahogyan a Greg pajtasunk irja. Volt egy holgy haverom nevezzuk Ancsanak. Neki szinten orvos (akkor meg medikus) volt a parja es sose ert ra (illetve ritkan) a legtobb no nem is adta neki a draga idelyet kiveve Ancsa. O vart es vart, es hivta es kuzkodott. Es mi let a vege most nagyon gazdag plasztikai sebesz a ferje van 3 szep gyermekuk es elnek boldogan mint hal a vizben.

    Lehet hogy nem is jol mondtam a meset mert nem csak a lany volt a jo haverom hanem a pasit is jol ismertem (hisz csoport tarsak voltunk) es tole tudtam meg hogy volt is olyan szakasza a kapcsolatnak amikor nem is gondolta komolyan Ancsa Pancsat (ebben igaza volt Gregnek) de a vegen nagyon beleszerettek egymasnak szoval erdemes kuzdeni (ebben pedig Greg pajtasunknak nincs igaza).

    Nos es most vegyuk jomagamat, most 32 evesen en a kovetkezo kep udvarolok lanyoknak. A bemutatkozasok es a bemelegito "csit csat" (cseveges) utan meghivom hogy menjunk xy helyre egyut most (ami igazan az en szobam de sose mondom, azt mondom hogy mondjuk menjunk egy masik jobb helyre) ha azt mondja hogy most nem jo akkor kerem a telefonszamat (altalaba megszoktak adni) es mondom es holnap? Ha azt mondja hogy "Oh holnap pont nem jo" akkor kerdem hogy es a hetvege? Ha erre is azt mondja hogy "Oh pont a hetvegen eskuvore megyek" akkor megkerdem hogy akkor mikor? Ha azt mondja hogy "O most nem tudom" akkor mondom neki hogy "jo majd hivlak" es kidobom a telefonszamat. De hozza teszem hogy egyetemista koromba most kapasbol ket esetre emlekszem az elso az hogy setaltam haza a didzsibol es talakoztam egy csajal a buszmegaloba hajnal 4 kor, mondtam hogy jojon at hozzam es O mondta hogy nem de en nem adtam fel regel 7 ig fuztem (3 orat) es a vegen belement es aznap este (vagy mar reggel volt) oriasi nagyot sz@xeltunk. Es a masik az hogy volt egy csaj akkit fel hivtam a koleszba es nem volt ott, egy masik lany vettte fel nem ismertem meg az eletembe sose lattam, de nagyon hosszadalmas fuzes utan beleegyezet hogy at jon hozzam erte mentem (egy gyonyoru kb 187 cm es szoke bombazo volt) hazza vittem es jo nagyot sz@xeltunk. Most ezekbol mi a tanulsag? Hat az hogy van olyan hogy az emer az elejen nem akar, vagy negativan fest majd kesobb egy kis erofeszitesel be adja a derekat es johet a mamor.

    Szoval ne halgass Gregre hanem a szivedre, de ha mindenkep valaki masra akarsz halgatni akkor itt vagyok en.

    Utolso tanacs sose rakd az oszes tojasodat egy kosarba. Magyarul ha a pasi azt mondja hogy "majd hivlak" akkor ne ulj a telefon mellet ejel napal, hanem probalkozz masokal, majd bejon az egyik.

    Boldog Karacsonyt.

    előzmény:
    Hellasz (29)
    2006-12-24  00:21
  12. 2006. december 24. 00:2530.

    Jaj még valami..Greg..érdekes stílusa van..én végigröhögtem magam, hogy mennyire nyersen fogalmaz a reménykedő levéliróknak..ezzel nem foglalkoztam.. csúnya dolog.sajnálom a reménykedő levélírókat inkább..

    ennek ellenére jó könyv!

    tessék boldognak lenni azzal akivel jó )

    előzmény:
    Hellasz (29)
    2006-12-24  00:21
  13. 2006. december 24. 00:2129.

    Sziasztok,

    Kedves Lányok, Fiúk!
    Elolvastam, hogy miket irtatok...a könyv cime bár ez, h "Majd hivlak baby"..de nem teljesen erről szól a könyv. Tehát nem a telefonhivásokról..Őszintén sajnálom, hogy a linken már nem idéznek a könyvől...

    áhh!!!! jó hír, itt a rendes link és az idézetek a könyvből,tessék olvasgatni:
    http://www.uhu.hu/leiras.jsp?bookID=185483&app=p

    Nos, talán ebből megértitek, hogy miről szól. Remélem ez már jó lesz.

    Kedves Macho!

    Elnézésedet kérem, talán félreértettél...Imádom a pasikat, imádlak Titeket, és nélkületek nem lenne világ a világ..))) A könyv csupán aról szól, hogy ne áltassuk magunkat egy pasin..Ha nem hiv, van oka: nem akar!!   a könyv erről szól. De a saját példám a legjobb, és akkor ezzel senkit nem bántok meg.
    Exem..alig tőrödött velem, én meg mindig magyaráztam, hogy persze sok a munkája. elfoglalat..fáradt. fontos edzése lesz..stb. És erre irja Greg, hogy "Szivi nem vagy az esete"..mert ha az lettem volna, nincs kifogás.. bután hangzik és talán nem is értitek, hogy pontosan miről beszélek ( link!link! link de áltattam magam, és probáltam őt mentegetni...ami butaság volt.

    a könyv..hát talán segit, talán nem. Nekem "felnyitotta" a szememet.. És még egyszer IMÁDOM a palikat!!!! )) IMÁDOM!!! de ha valamit nem tesz meg egy fiú, akkor azt sajnos nem akarja...hogy segit-e vagy valakinek árt??Nem tudom, bár az utobbit nem szeretném...barátnőm megbánta h a kezembe adta a könyvet..én nem..
    én lelkizős tipus vagyok..és ezt "magamra" vettem, már mint a könyvet..  de nem rossz.. furán hangzik számotokra talán, de nekem jót tett. azota nem áltatom magam..

    senkinek nem szerettem volna fájdalmat okozni, vagy megbántani..egyszerűen azért küldtem át, mert án áltattam magam..és drága perceim mentek el egy olyan emberre akinek nem én voltam az igazi. A könyv hatására érzem h kinek vagyok fontos, mert aki nem keres, nem hiv..azt ha fáj is, de ki kell rakni..

    remélem értitek! És sok sok boldogságot kivánok Nektek!

    puszi,
    Hellasz

    (24 év)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235868 (23)
    2006-12-23  17:56
  14. Torolt_felhasznalo_688666
    Torolt_felhasznalo_688666
    2006. december 23. 21:1928.
    Az angol cím:“He’s Just Not That Into You”
    én a szemelvényeket olvastam el, de mindegyik után egy kicsit jobban láttam az alagút végét, vagyis, hogy le kell szállnoma döglött lóról. Egyébként ez is egy könyv címe
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2006. december 23. 18:0527.
    Ezek szerint megint kapni a könyvet? Én tavaly vettem meg a barátnőmnek és magamnak is akartam, de mind elfogyott. Szerintem zseniális, pont arra jó, hogy kicsit felrázzon minket, csajokat, hogy rádöbbenjünk, mennyi mindent mondanak a férfiak úgy, hogy egyáltalában nem úgy gondolják és nem is érdekli őket, hogy voltaképpen hazudnak. Én egyébként teljesen ki tudtam akasztani a pasikat randizós korszakomban, hogy a randi végén szépen, udvariasan és kedvesen összefoglalót adtam nekik, hogy én mit gondolok. Ha mint ember szimpatikus, de mint férfi, sajna nem jön be, azt is megmondtam. Ha mindenféle módon bejött, azt is. Majd azzal zártam a mondandómat, hogy én nem akartam őt bizonytalanságban hagyni, gondoltam, ő is szeretné tudni, hányadán állunk. Most rajta a sor, mondja el, mit a helyzet, de azt, amit tényleg gondol, ne a rizsát. Úúúúúúgy meg voltak lepve!! Persze a legtöbb ez után sem mert igazat mondani, jött a "Majd hívlak!" Aztán vagy igen, vagy nem. Amelyik annyira simlis volt, hogy az én őszinte összefoglalóm után mondta, hogy hív, és mégse, az tanulmányba illő! Egyébként a pasik simán tűnnek el 2-3 hónapra, hogy aztán lazán felhívjanak azzal, hogy "Na, mi van veled, találkozunk?" és csodálkoznak, ha az ember azt mondja, hogy "bocs, de már nem aktuális."
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2006. december 23. 18:0426.
    tokeletesen egyetertek!

    altalanositani soha se jo. viszont az teny, hogy nagyon nehez olyan emberrel talakozni, akivel jol erzed magad, egy hullamhosszon vagytok, akit igazan megkedvelsz, aki sokat jelent szamodra stb. es ez az ido mulasaval mindig nehezebb. es ha egy ilyen embert egyszer elveszitesz, az faj...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235868 (23)
    2006-12-23  17:56
  17. 2006. december 23. 18:0025.
    magyarul el tudom küldeni mailben.én magamnak hiszek, még neked sem, baby, de azért azt is tudom, kihez forduljak, ha meg akarok tudni vmit  a pasikról. de te nem vagy semmi, ahogy olvasgatom a hsz-idat...   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235868 (23)
    2006-12-23  17:56
  18. 2006. december 23. 17:5724.
    vissza se jött, küldöm újra, mégpedig úgy, hogy kimásolom a címet a hsz-ból, és beillesztem az új üzibe, hátha én bénáztam el az előbb!
    előzmény:
    XHoneyX (21)
    2006-12-23  17:45
  19. 2006. december 23. 17:5623.

    Figyu, megadod az angol cimet ennek a konyvnk? Nem fogok azert most haza utazni hogy megvegyem a konyvet magyarul.

    Amugy, elszomorit hogy menyire hatot rad ez a kis szelhamos fiucska "Greg". En mar nagyon sok ilyen konyvet olvastam, sok a penz szerzesrol szolt es sok a no szerzesrol szolt. Mind ugy atta elo magat mint ha ok szartak volna a spanyol viaszt es azt az erzest akarjak kelteni benned hogy "Jaj nem hiszem el, tenyleg igy van, hogy hogy ezt meg nem lattam ilyen tisztan, de jo hogy kinyitotta az iro a szememet". De nem ilyen a valo vilag hanem olyan amilyennek mar 25 eve (nem tom hogy hany eves vagy) lattad. Nincs itt semmi rejtej meg nincs semi titkos kod.

    Es a ferfiakrol nem lehet altalanositani. Van sok csirke fogo, van sok rendes fiu. Es a csirkefogok kozt is van amikor komolyan gondoljak.

    Ha barmit szeretnel megtudni a ferfiakrol akkor jomagamat kerdezd meg mert nalam hitelesebbet a szakmaba nem fogsz talalni raadasul dijmentesen.

     

    előzmény:
    Hellasz (1)
    2006-12-23  15:57
  20. 2006. december 23. 17:4822.

    sziasztok!

    elolvastam a linken a szemelvényeket. Nagyon jó  

    Tényleg gyávák megmondani, ha nem jövünk be nekik, hihetetlen.. bár néha mi is így vagyunk

    van egy levélíró, azt írja, hogy a legjobb barátjába szerelmes, aki "nem akarja tönkretenni a barátságukat" ezért nem jár vele, de azért időnként lefekteti és akkor a csaj megkérdi, hogy meddig várjon rá... vagy egy másik, aki nem fekszik le olyan sűrűn a pasijával, mint az aemnnyiszer vágyna rá. Erre a pasi megcsalja. Csaj: nyújtsak neki többet? A Válasz: megmondom mit nyújtsál neki: a ruháit, meg a cuccait, hogy csomagoljon össze  

    megveszem!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2006. december 23. 17:4521.
    köszi de nem kaptam meg
    xrekax@citromail.hu
    előzmény:
    Kristine (20)
    2006-12-23  17:34
  22. 2006. december 23. 17:3420.
    elküldtem...
    előzmény:
    XHoneyX (19)
    2006-12-23  17:28
  23. 2006. december 23. 17:2819.
    szia nekem is elküldenéd?xrekax@citromail.hu
    köszönöm!
    előzmény:
    Kristine (10)
    2006-12-23  16:34
  24. 2006. december 23. 17:2518.
    Volt olyan régen,hogy mikor elkérte a számomat akkor megkérdeztem tőle:ugye ezt most te sem gondolod komolyan?Erre zavartan bevalotta:hogy hááát izé,de ő mindig igy szokta,még ha kedve sincs hozzá akkor is,mert néhány csaj elvárja.Ezek után egy jót dumáltunk és még ma is összefutunk néha egy locsogásra.

    van olyan is aki tényleg felhívott,bár jobb ha nem tette volna

    Volt akivel 10 hónapig jártam egy:-majd felhívlak szöveg után.

    A legjobb az amikor elkéri(muszájból a számod)azt mondod:

    -benne van a telefon könyvben

    -Jó,de mi a teljes neved?

    -Az is benne van-(mosoly és séta el.)

    előzmény:
    banyoc@ (16)
    2006-12-23  16:53

Címlap

top