Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Adventi vásár-M.o-n hol?

olajbogyo11
Létrehozva: 2016. november 13. 19:39

Sziasztok!


 


Mivel maradt még jópár nap szabin-tavalyi évhez hasonlóan-szeretnénk 1/2 éjszakára elutazni vhova.
Magyarországon hova érdemes menni december elején,hol szép pl.az adventi vásár?


Győr,Szeged?


Ki,merre járt milyen tapasztalatok vannak?


Pestiek vagyunk ez kiesik.Tavaly Bécsben voltunk,nagyon szép,de elég drága is,és mivel tavaly ott voltunk idén nem oda mennénk,hanem országon belül vhova.


Köszönöm a válaszokat!

  1. 2016. november 23. 21:185.

    Én csak Pesten meg Bécsben szoktam járni, de a Startlapon össze van gyűjtve az összes vásár, esetleg ott érdemes megnézni.

  2. 2016. november 14. 21:474.

    Ha rám hallgatsz Győrbe mentek. Mi már voltunk, nagyon jól éreztük magunkat, nagyon sok látni való van. Állandóan van valami koncert a főtéren.  Érdemes az ottani fürdőt is meglátogatni. Ott láttunk először beltéri csúszdát. Hatalmas élmény hogy a bárpult a medencében van. Ilyet csak filmekben láttam, csücsülsz a vízben és könyökölsz a bárpulton.

  3. exb
    exb
    2016. november 13. 20:413.

    Szeged!! 

  4. 2016. november 13. 19:502.

    Pecs ?


     

Címlap

top