Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csatlakozni garázsvásárhoz

perezosa
Létrehozva: 2012. november 30. 13:32

Szeretnék csatlakozni garázsvásárhoz, van megunt csomó mindenem, de nincs időm egyenként feltenni a netre.

Viszont ez nagyon ötletesnek tűnik, de nincs helyem,ahol megterthatnám.

Ötleteket előre is köszönöm!

  1. 2013. november 22. 09:324.

    Tényleg jó ötlet lenne egy ilyen kiárusítás.Amerikai filmekben minden napos dolognak látszik. Mi is tele vagyunk számunkra felesleges dolgokkal, lassan kiszorítanak a házunkból. Valahogy lusta vagyok én is a netere fel le, postázni stb.., Sőt nem tudom igaz e, de a nav is figyeli az oldalakat, aztán ha túl léptél egy bizonyos összeghatárt már rád is mászik. 

     

    Hogy lehet megvalósítani egy ilyen garázs vásárt, kiárusitást? Vidéki vagyok, Pestre felmenni millió cuccal, nem nagy üzlet lenne.

    előzmény:
    perezosa (1)
    2012-11-30  13:32
  2. 2012. november 30. 17:023.
    De olyan cuccok vannak, amivel nem lehet jótékonykodni. Van egy csomó váza meg ilyen olyan apróságok, amik egy szegény embernek nem segítség, ssőt ,olyan izé. Eladni nem tudja, megenni nem tudja.
    előzmény:
    BBÉVI (2)
    2012-11-30  16:24
  3. 2012. november 30. 16:242.
    Nekem ugyan van garázsom, csak termgarázs. Azzal sem sokra megyek, ugye? A dolgon egyébként már én is gondolkodtam, de aztán inkább jótékonykodtam, csak ruhák, cipők, bizsuk voltak

Címlap

top