Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Biohair fodrászat..

Torolt_felhasznalo_248363
Torolt_felhasznalo_248363
Létrehozva: 2011. február 27. 18:52

Sziasztok!

 

Érdeklődnék, hogy kinek mi a véleménye ezekről a fodrászatokról?

Érdemes ellátogatni hozzájuk?

Az árakat néztem, és egész barátiak..

Divatos hajat szeretnék vágatni, olyat amit könnyen lehet utána kezelni.

Hallottam, hogy az Örs Vezér téren lévő üzlet elég jó.

Köszönöm, aki ír!

 

  1. Torolt_felhasznalo_248363
    Torolt_felhasznalo_248363
    2011. Április 20. 18:0811.

    én ma voltam az örsön.

     

    rengetegen voltak. kb. fél órát kellett várni. zsákbamacska volt hogy kihez kerülök. végül egy nő vágta a hajam. egész jó lett.

     

    legközelebb kipróbálnék mást is.

     

    a szalon nem nagy szám, nagyon zsúfolt, ha sokan vannak.

     

    ahogy olvastam a FB-on még a retek utcait dicsérték a lányok.

     

    bejelentkezni nem lehet, viszont akihez szeretnétek menni, lehet ott a recepción szólni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  2. 2011. március 11. 18:3910.
    Szerintem ami az Örs vezér téren van az egy nagyon jó szalon! Én majdnem nyitás óta oda járok! Rendszeresen vásárolok náluk bérletet is, és mindíg tökéletes frizurával távozom! :) Ami nagyon tetszik benne, hogy ha valaki már egyszer jól megcsinálta a hajamat akkor máskor is kérhetem őt! Mindenkinél voltam már és sok félét kértem már! Sosem volt rájuk panaszom! Akinek meg nem felelt meg annak nem muszáj oda járni, de nem tudja hogy mit veszít velük! Aki meg szídja őket annak csak annyit tudok mondani, hogy valamit nagyon nem kaphat meg otthon! Tipikusan olyan ember akinek semmi nem felel meg! Csoda ha ezek után egy férfi is elviseli az elégedettlenségét! :S
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248363 (1)
    2011-02-27  18:52
  3. 2011. február 28. 08:079.

    Nem lehet bejelentkezni egyáltalán. Én már többször voltam az Astoria közelében lévő fodrászüzletben, és  az Örsön lévőben is. Minden alkalommal elégedett voltam. A hajammal is, az adott fodrásszal is, (az összes haj klassz volt, amit a jelenlétemben másoknak vágtak). Nekem a legjobban, maga a gyorsaság tetszik, hogy nem kell bejelentkeznem, hanem ha úgy jön össze és van rá időm beugrok, és nem kell várni (máshol bejelentkezéssel többet kell várni) és az ára is barátságos. (és a sampon, balzsam amit használnak is nagyon jó minőségű).

    Egyetlen negatív tapasztalat,  egy szombat délelőtt, az Astoriás boltból tulajdonképpen "elküldtek" illetve nem, csak olyan sokan voltak, hogy mondták, hogy sokat kell várni, ezt korábban sosem tapasztaltam. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248363 (8)
    2011-02-27  21:34
  4. Torolt_felhasznalo_248363
    Torolt_felhasznalo_248363
    2011. február 27. 21:348.

    Be is lehet jelentkezni konkrét személyhez?

     

    Nem szeretnék zsákbamacskát..

     

    Elég nehezen kezelhető (hullámos) hajam van, és nehéz úgy levágni, hogy megmaradjon a fazonja..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  5. 2011. február 27. 21:007.

    Szia!

     

    Férjemmel már többször voltunk az Oktogon közelében lévő üzletükben,  ő még az esküvői haját is ott vágatta, nem csalódtunk, nagyon klassz lett! Én beújítottam évvégén egy új frizurát (levágattam a hosszú hajam), azt hiszem Timi vágta,ez a mostani divatos hátu felnyírt elől hosszab, nagyon szupi lett. 

    Legutóbb pedig a Petőfi Sándor utcai szalonukban voltam, az környezetre nem olyan kellemes, mint az Oktogonnál lévő, de a hajam azért jó lett és ez a lényeg :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248363 (1)
    2011-02-27  18:52
  6. Torolt_felhasznalo_975354
    Torolt_felhasznalo_975354
    2011. február 27. 20:016.

    Szia!

    Én az Örsön voltam Krisztinél. Nagyon jó frizurát csinált. Közben láttam a többiek munkáját is, szerintem mindegyik fodrász ügyes volt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248363 (1)
    2011-02-27  18:52
  7. 2011. február 27. 19:575.

    Szia!

     Én már 3x voltam a Blaha és a Ferenciek tere közötti üzletben, ajánanám neked a Babi nevű csajszit ha gondolod, nagyon ügyes frizurát vág! Harmadjára bevállaltam nála a kleopátra hajat, sajálom hogy hamarabb nem tettem meg :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248363 (1)
    2011-02-27  18:52
  8. 2011. február 27. 19:134.
    én az Oktogonnál lévő üzletbe járok és elégedett vagyok. olyan hajat vágtak a srácok, ami megfelel a hajtípusomnak, nem kell vele különösen sokat bajlódni és jól áll. mindamellett minden alkalommal kedvesek voltak. szeretek oda járni. csak ajánlani tudom :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248363 (1)
    2011-02-27  18:52
  9. 2011. február 27. 19:093.

    Én a Savoya Parkban lévő üzletbe járok. Szárítás bérletet vettem.

    Minden műszakban vannak béna és jó fodrászok. Mivel én csak száríttatok, nem voltam bosszús, míg kitapasztaltam, hogy kihez érdemes menni és kihez nem :-)

    Talán próbálj ki egy egyszerű mosás-szárítást és ha szimpi a fodrász, legközelebb vágass nála.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248363 (1)
    2011-02-27  18:52
  10. Torolt_felhasznalo_202693
    Torolt_felhasznalo_202693
    2011. február 27. 19:052.

    Szia Barbidu!

     

    Én novemberen voltam egy ilyen üzletben. Előtte sokáig szemezgettem vele, bizonytalan voltam. Végül elmentem,, kinyomtattam egy frizura képét, ami tetszett és elvittem magammal. Nem csalódtam, olyan hajat vágtak, amit szerettem volna. Lassan időszerű lesz frissíteni a frizurám, és most is csak ide megyek. Én egy 11. kerületi üzletben voltam.

     

    Szóval én ajánlani tudom! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top