Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

L\'Occitane kozmetik

kaktusz2010
Létrehozva: 2010. június 13. 20:46

Idén tavasszal már dekorkozmetikumokkal is előrukkolt a L\'Occitane.

Kíváncsi vagyok, nektek mi a véleményetek, használjátok -e a dekorkozmetikumok közül valamelyiket, érdemes -e kiadni azt az árat, amit kérnek értük? Nekem személy szerint nem tűntek olyan extra minőségű termékeknek, hogy megérje megvenni őket. 

  1. 2010. június 14. 17:014.

    Nem úgy értettem, hogy rossz minőségűek lennének, hanem első látásra, néhány terméket kipróbálva számomra nem volt semmi különleges bármelyik más márkához képest, ellenben az áruk elég magas volt (pl. egy szintetikus kabuki ecset 4.500 Ft).

     

    Csak kíváncsi vagyok, kinek jöttek be jobban, mint más márkák.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  2. 2010. június 13. 22:583.

     

    Én krémeket, szappanokat használok tőlük nagyjából 1 éve.

    Szerintem kimagaslóan jó minőségűek.

    Most próbálgatom a sampont.

     

    Nagyon-nagyon jók a tapasztalataim velük kapcsolatban, nem tudom elképzelni, hogy rossz terméket árulnának.

    előzmény:
    kaktusz2010 (1)
    2010-06-13  20:46
  3. Torolt_felhasznalo_591862
    Torolt_felhasznalo_591862
    2010. június 13. 21:342.
    Én tusfürdőt, testápolót, szappant és egyéb más testápolási cikkeket vásárolok tőlük és bár kicsit húzósabb az áruk én nagyon elégedett vagyok velük. A dekorkozmetikumot nem használom tőlük, de véleményem szerint a minősége hasonló lehet, mint az eddig termékeiknek.
    előzmény:
    kaktusz2010 (1)
    2010-06-13  20:46

Címlap

top