Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Álomfejtők segítsetek

éva49
Létrehozva: 2006. május 8. 11:36
Kérem a segítségét annak aki tud. Borzalmas álmom volt két nappal ezelőtt, és nem tudok túl lenni rajta. Álmomban azon családtagjaim akik meghaltak még éltek, viszont a férjem aki él meghalt, és mintha elfelejtettem volna hogy el kell temetni, mert azon pörögtem álmomban, hogy elfelejtettem a kórházba menni és intézni a dolgokat már három hete és most mi lesz stb. Nagyon rossz volt mert nagyon kötődök a férjemhez, viszont nagyon jó volt felébredni. Tud valaki segíteni, megköszönném!!
  1. 2017. február 16. 13:2215.

    Sziasztok!Abban szeretnék segítséget kérni,hogy többször álmodtam már fogaim elvesztésével,és rendre haláleset történt utána ...


    ,de ez most más milyen volt.Álmomban a tükör előtt néztem a fogaim és az összes elkezdett feketedni...,utána olvastam vagyis csak próbáltam ,mert erre magyarázatot  nem találtam ,esetleg nem tudja valaki ez mit jelenthet ...kétségbe ejtett ,mert a fogaimmal való álmaim eddig mindig bejöttek sajnos ...összesen 3x álmodtam ,hogy kiesik a fogaim ,3 ember halt meg utána nem sokkal ...valaki aki ért az álmokhoz kérem segítsen!


     

  2. 2015. július 11. 10:3714.

    Sejtek Sziasztok, Kérdésem sürgős válaszra var, Édesanyám 2 éve meghalt. Azóta rendszeresen álmodom vele legtöbbször bántom kiabál ok vele.Pedig nagyon szerettem Öt .Volt hogy kert álmomban mit ne csináljak mert az nem jó életében is kérte de soha nem fogadtam meg.Most mar nem beszél hozzam csak ül és néz .2 napja ismét velem volt a szobában és én sürgettek hogy siess én öltözni mert a Jó Istenke var ránk megvan beszélve vele hogy találkozunk.mondtam Anyukamnak hogy kétségbe vagyok esve hogy nem tudom hol van az az utca most hogy találunk oda .Utana rögtön felébredtem.Azota nagyon ideges vagyok felek hogy megfogom halni azért hív magához a Jó Istenke.Evek óta nagyon beteges vagyok Anyukám mindig mondta hogy majd font kérni fogja az Istenket hogy gyógyít som meg.Minden nap beszélgetek velük kérem hogy segítsenek főleg ha el vagyok kenodve.Segitsetek hogy mit jelent ez az alom! 66 éves vagyok. Előre is köszönöm és nagyon várom válaszotokat. Üdvözlettel Kati.

  3. 2015. július 11. 10:3613.

    Sejtek Sziasztok, Kérdésem sürgős válaszra var, Édesanyám 2 éve meghalt. Azóta rendszeresen álmodom vele legtöbbször bántom kiabál ok vele.Pedig nagyon szerettem Öt .Volt hogy kert álmomban mit ne csináljak mert az nem jó életében is kérte de soha nem fogadtam meg.Most mar nem beszél hozzam csak ül és néz .2 napja ismét velem volt a szobában és én sürgettek hogy siess én öltözni mert a Jó Istenke var ránk megvan beszélve vele hogy találkozunk.mondtam Anyukamnak hogy kétségbe vagyok esve hogy nem tudom hol van az az utca most hogy találunk oda .Utana rögtön felébredtem.Azota nagyon ideges vagyok felek hogy megfogom halni azért hív magához a Jó Istenke.Evek óta nagyon beteges vagyok Anyukám mindig mondta hogy majd font kérni fogja az Istenket hogy gyógyít som meg.Minden nap beszélgetek velük kérem hogy segítsenek főleg ha el vagyok kenodve.Segitsetek hogy mit jelent ez az alom! 66 éves vagyok. Előre is köszönöm és nagyon várom válaszotokat. Üdvözlettel Kati.

  4. 2015. január 18. 15:1712.

    Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!Nem rég különös álmom volt!Egy kőhídon álltam alattam folyó volt.A hídon több ember volt.a folyó szélén egy kis sziklára épült sok ablakos ház állt!Amikor elé értem megláttam az egyik ablakában magam és a hátam mögött egy idegen srác állt!Amikor hátrafordultam eltünt.Fényképezni kezdtem a környéket amikor újra felbukkant.Én elindultam le a hídról és ő is utánnam jött!aztán felébredtem!A Különös az..hogy  mai napig vágyódom arra a helyre!Nem tudom hol lehet létezik e egyáltalán,de mai napig kutatom a neten eredménytelenűl:( Ez lehetett egy reinkarnációs álom?

  5. Torolt_felhasznalo_366586
    Torolt_felhasznalo_366586
    2006. május 9. 08:0211.
    Igazán nincs mit  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189780 (9)
    2006-05-08  14:14
  6. Torolt_felhasznalo_636877
    Torolt_felhasznalo_636877
    2006. május 8. 19:1410.

    Sziasztok!

    Mióta tavaly voltam Parádi Józsefnél bölytös álomtáborban a saját álmaimat tökéletesen fejtem,de a másé nem mindig biztos mert nem mindig ugyanazok az aszocációink.Egy dolog eddig általában bejött :a halott személy személyiségvonása(hanyagság,céltalanság,stb)hal meg vagy változik meg benünk.

    És 3 féle álmot különböztet meg -a helyzetértékelő -az előrejelző és még valamilyet nekem csak az első kettő szokott lenni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_728675 (1)
    2006-05-08  11:36
  7. Torolt_felhasznalo_189780
    Torolt_felhasznalo_189780
    2006. május 8. 14:149.

    eper!azt hiszem rátapintottál a lényegre.Azt hiszem igazad van csak eddig nem ismertem be magamnak.Köszönöm.

    és köszi mindenkinek a hozzászólását

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_185885 (6)
    2006-05-08  12:30
  8. 2006. május 8. 13:098.
    Köszönöm, igen igazad van tényleg kicsit nyugtalanabb vagyok egy ideje. Ez abból is látszódik hogy többször felébredek éjszaka. Tudod nem rég veszítettem el Édesanyámat, most volt az első anyáknapja nélküle, de ő élt álmomban. A férjem nekem a mindenem a gyermeink mellett, és úgyis sokszor aggódom, mert mostanában elég fáradékony, nyűgös, és sajnos mindkét szülője aránylag korán meghaltak. Szóval biztosan ez van bennem tudat alatt, az aggódás érte, és Anyukám hiánya. Köszi mégegyszer a megnyugtatást.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_185885 (5)
    2006-05-08  12:25
  9. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. május 8. 12:557.
       
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_728675 (1)
    2006-05-08  11:36
  10. Torolt_felhasznalo_366586
    Torolt_felhasznalo_366586
    2006. május 8. 12:306.
    Neked is valami hasonlót tudnék válaszolni, mint fent. Az, hogy azt álmodtad meghal a testvéred nem azt jelenti, hogy meg fog! Semmi jót, vagy rosszat ne vetíts mögéje! Tudni kellene a körülményeket, de én arra gondolnék, valami miatt el vagy távolodva a testvéredtől, s tudatalatt igényelnél vele szorosabb kapcsolatot. Több beszélgetést, együttlétet stb. Nem tudom ezt így nehéz. Mindenesetre nekem az álmodból ez tűnik ki, valamiféle hiányod van vele kapcsolatban. Rendezni kellene a régi sérelmeket is, ha vannak! Szerintem beszélgess vele többet!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189780 (2)
    2006-05-08  11:59
  11. Torolt_felhasznalo_366586
    Torolt_felhasznalo_366586
    2006. május 8. 12:255.

    Szia!

    Nincs ilyen az álmokban, hogy ez biztosan azt jelenti, az meg biztosan azt nem... Mindig adott egyéntől, szituációtól függ. Nem szabad ilyen következtetéseket levonni, hogyha halott emberrel álmodom az rosszat vagy jót jelent. Ez nem így működik. Próbáld meg leírni magadnak az álmot, mellé írni az asszociációdat, majd az érzéseidet, ami az álom közben jelentkezett. Próbáld átgondolni milyen napi esemény, konfliktus, lelki vívódás lehet esetleg az álmod mögött, s vajon mit üzen neked ez az álom. Egyébként az álomban minden személy Te magad vagy! Az álom rólad szól, nem a testvéredről, anyukádról stb. Egyébként én az álom egy részéről arra következtetnék, hogy stresszes napjaid, heteid vannak, s ez köszön vissza az álmodban, hogy sietve elintézz mindent. Kicsit lazítanod kellene, semmi esetre sem azon gondolkodni kid fog esetleg meghalni, mert ennek semmi köze ehhez! Remélem segítettem!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_728675 (1)
    2006-05-08  11:36
  12. 2006. május 8. 12:124.
    A nagymamám mindig azt mondta, hogy álmodni jó
    - ha szépet álmodtál, akkor azért
    - ha rosszat, akkor azért, mert csak álom volt
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_728675 (1)
    2006-05-08  11:36
  13. Torolt_felhasznalo_196215
    Torolt_felhasznalo_196215
    2006. május 8. 12:083.

    Sziasztok,

    Mindkettőtöknek, amennyire én tudom: holtan látni élő szeretteinket nem jelent különösen rosszat. Ha betegségben, fájdalom közt, véresen látod az már más. Mindegyiknek más jelentése van, pontosan nem tudom mindegyiket. De ha vért látsz, az hirtelen betegséget jelent.

    Élve látni halott szeretteinket szintén nem jelent igen rosszat. A nagymamám szerint azt jelenti, hogy rossz idő lesz. Ha üzennek valamit, vagy kérnek valamit, vagy beszélnek valamiről, akkor azt meg kell tenni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_189780
    Torolt_felhasznalo_189780
    2006. május 8. 11:592.

    Láttam a topicot és én is szeretnék segítséget kérni.

    Én a tesómmal kapcsolatban álmodtam.Azt hogy meghalt. Nem láttam holtan csak anya hozta a hírt.Nagyon sírtam és lelkiismeret-furdalásom volt álmomban mindaokért a dolgokért amit rosszat tettem vele egész élete során.Aztán jött  barátom aki kérdezte mi baj én mondtam neki  szorosan megölelt.És felébredtem.

    Lehet fontos:tesó 15 éves én 16 és fél.Kicsi gyerekként tényleg sok rosszat tettem vele már bánom de már nem változtathatok.A barátommal 9hónapja vagyunk együtt és tudom hogy az életben mellettem áll mindig ha kell.

    Tud valaki segíteni mit jelenthet az álmom???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top