Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tisztánlátó, beszélgessünk!

Tündér25
Létrehozva: 2003. február 15. 19:43
Sziasztok! Olyan embereket keresek, akiknek kinyílt úgymond a 3-dik szeme. Azaz tisztánlátó.
Jó lenne beszélgetni veletek.
  1. Torolt_felhasznalo_621972
    Torolt_felhasznalo_621972
    2007. augusztus 12. 18:1814918.
    Hűű, most látom, hogy elég régen nem írtak ide  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_621972 (14917)
    2007-08-12  18:14
  2. Torolt_felhasznalo_621972
    Torolt_felhasznalo_621972
    2007. augusztus 12. 18:1414917.

    Sziasztok!

    Sajnos nem tudok még új topicot nyitni, ezért íde írom, remélem nem bánjátok, sőt, talán még segíteni is tudtok.

    Budapesten keresnék tisztánlátót, olyat, aki tényleg tud, és nem kamuzik.

    köszi a segítséget előre is  

    ja, nekem olyan is jó, aki nem űzi hivatásosan ezt a dolgot, hanem "csak" együtt él ezzel a képességével és van kedve "megnézni" engem, természetesen nem kérem ingyen.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_313786
    Torolt_felhasznalo_313786
    2007. augusztus 12. 16:5714916.
    Sziasztok!

    Itt kérdezhettek, ha gondoljátok

    http://www.nlcafe.hu/index.php?id=192&szakerto_id=300017&func=kf

    Cselekedj a belső fényed szerint!
    S h a r d a n
    előzmény:
    Tündér25 (1)
    2003-02-15  19:43
  4. Torolt_felhasznalo_354573
    Torolt_felhasznalo_354573
    2007. Április 8. 18:5814915.
    Nem ismerem a hátteret, az eseményeket, ami a sok csalódáshoz vezetett, de ez nem is fontos. Tudod, az élet örök változás, semmi sem állandó. Minden ember életében vannak nehéz és könnyű időszakok. Van, hogy az ember úgy érzi, hogy minden a kezére játszik és simán mennek a dolgai. Van, hogy semmi sem jön össze. Csakis rajtad múlik, hogyan fogod fel a dolgokat, minden rosszban van valami jó is. Talán kicsit furcsa ez, de ha jobban belegondolunk, ha csak jó dolgok történnének az emberrel, akkor nem tudna mit tanulni. Pedig pont ezért vagyunk itt... A sorsodat Te magad alakítod, és a karma törvénye alapján, egészen addig szembe fogsz találkozni ugyanazzal a jelegű problémával, amíg rá nem jössz, hogy mit csináltál rosszul és ami fontosabb, hogy amíg azt nem teszed, ami helyes. Hogy mi a helyes, mi a helytelen, arra a választ Te magad tudod és biztos vagyok benne, hogy érzed is mikor jársz a helyes ösvényen. Próbáld meg minél tudatosabban élni az életed, a jelenben lenni minden percben, közeledj mások felé szeretettel (még akkor is ha megaláznak, vagy ellenségesek), vagy ha ez nem is megy, ne árts senkinek. Nem ragozom tovább a dolgokat, szeretet, alázat, megbocsátás...
    előzmény:
    csokimano (14914)
    2007-04-08  16:24
  5. 2007. Április 8. 16:2414914.

    Köszönöm mindkettőtök válaszát, nagyon megnyugtató, hogy végre nem néznek hülyének az érzéseim miatt! Igazad van AHajnalCsendje tudom, csak az a baj, hogy csak az eszemmel, a szívem másképp érez. Jó azoknak, akik olyan szinten vannak, hogy így tudják nézni a világot! Nagyon összejöttek a dolgaink és eléggé tanácstalan vagyok, eddig mindig úgy éreztem, hogy a "jó" emberek közé tartozom, de mostmár kezdek meginogni... Az elmúlt fél évben annyi csalódás ás rossz ért, hogy nem tudom, hogy merre kellene mennem, mit kéne változtatnom magamon... (család elfordulása, "barátok" elvesztése, de nem csak a kapcsolatainkkal van gond, mindig rossz döntéseket hozunk) Rakódik egymásra a sok rossz és most minden kiborult, kicsúszott a talaj a lábunk alól... Azt hiszem valami angyal lehetett cica formájában. Tudom, úgy kellene néznem, hogy legalább ennyit velünk volt és azt hiszem el fogjuk érni ezt is, csak kis idő kell még nekünk!

    Köszönöm mégegyszer, hogy nem nézitek le a problémáimat!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_354573 (14912)
    2007-04-07  22:58
  6. 2007. Április 8. 10:5514913.

     

      Igen,teljesen egyetértek AHajnalCsendje-vel,el kell engedni,mert akkor tud csak eltávozni.Tudom,ezt könnyű mondani,de ha megérted és elfogadod a megváltoztathatatlant,az hoz megnyugvást mindkét "fél" számára.

     Hogy őszinte legyek,a 2. cica a szomszédé volt,de szerintem többet volt nálunk,mint náluk. Már csak azért is ragaszkodtam hozzá,mert kísértetiesen hasonlított az első cicánkra,ezért azt hiszem érthető,hogy amikor megláttam,elsírtam magam- mintha feltámadt volna az előző.(ritkán előforduló szine volt legalábbis mifelénk:vörös-fehér) A természete viszont merőben más volt. . (Igazából őt is szerettem ,de nem úgy,mint az elsőt és be kell vallanom,nem is akartam megszeretni annyira,mert tudtam ,milyen elveszíteni.)

      Nem,azóta sincsen cicám,és ez a 2. nem lett volna,ha a sors nem így rendelkezik. Majd egyszer .A fájdalom nekem nagyon sokáig tartott,talán egy év eltelt,amikor már úgy-ahogy el tudtam fogadni a helyzetet. Szerintem ez nagyon függ attól,hogy milyen mély érzés köt össze Vele. Ezzel mindent elmondtam azt hiszem.Családtagként szerettük.

     Igen,én is tapasztaltam kinevetést,meg furcsán néztek rám páran,így aztán megtartottam magamnak a fájdalmat,ugyanis rájöttem,hogy aki nem kötődött életében állathoz úgy,mint én Őhozzá,az elképzelni sem tudja,hogy ez milyen érzés.

     Most látom,hogy jó hosszúra sikeredett,de jó érzés nekem is,hogy van aki hasonlóan érez.

     Igen,azt mondják,hogy az állatok,legalábbis a kutyák és a macskák látják a másik dimenziót is,amit mi nem látunk. Ne gondolj arra,hogy nem érdemeltétek meg,ez nem igaz. Ilyenkor furán hangzik,de hidd el a Sors,vagy Isten,vagy ki miben hisz,ennyit és sajnos nem többet adott nektek a vele eltölthető időből. Szerintem Te is fogsz álmodni Vele,de ez nem programozható.

     Örülök,hogy elolvastál!

    előzmény:
    csokimano (14911)
    2007-04-07  21:02
  7. Torolt_felhasznalo_354573
    Torolt_felhasznalo_354573
    2007. Április 7. 22:5814912.
    Szia!

    Engedd el a cicát, ez a legjobb amit Vele tehetsz jelen helyzetben. A ragaszkodásoddal csak itt tartod Őt, egészen addig nem fog tudni ,elmenni'. Karmikusan ez volt előírva, ezt kellett megtapasztalnia, Neked pedig azt, amin most mész keresztül. Afelől pedig, hogy jó helyen van a cica, nyugodt lehetsz. :-)
    előzmény:
    csokimano (14911)
    2007-04-07  21:02
  8. 2007. Április 7. 21:0214911.

    Nagyon hálás vagyok érte, hogy válaszoltál, már nem számítottam rá. Jó érzés,hogy valaki együttérez velünk, és nem nézi le az érzéseink! Köszönöm nagyon! Őt is előttünk ütötték el, és hihetetlen számomra, mert mostanában nem járt arra, meg volt a helye egy féltetőn, ott napozott mindig. Én azt hittem, hogy most is ottvan, de addigra már rég nem élt!   Úgy volt, amikor találták, hogy "bedobjuk" bnőmékhez. Ő tudott volna róla, csak az anyját kellet volna átverni. Mindig a megbeszélt időpontokban kezdett szakadni az eső, mintha jel lett volna. Azért sem szívesen adtuk volna neki, mert főút mellett lakik és vele együtt féltünk, hogy elüthetik ott! Soha nem hittem, hogy őt egy autó üti majd el, nem féltettem, mert kicsi cicának túlélte az utcát, pár hetes volt amikor hozzánk került!Én vágyom rá, hogy kapcsolatba lépjen velünk, reméltem, hogy álmomban eljön elköszönni. Ő hangtalan cica volt, azt hittük, hogy nem tud nyávogni, vagy ilyesmi, de nemrég kiderült, hogy volt neki hangja, ha félt, csak akkor használta, neki minden jó volt úgy, ahogy volt, ezért nem hallottuk a hangját! Fiatal pár vagyunk, a szüleink nincsenek velünk túl jól meg, így ő és a többi cicánk volt a közeli családunk. Szerinted a többi cica érezheti őt?Kicsit összevissza vagyok, tudom... Megnyugvás volna tudni, hogy jól van, jobb helyen van. Félek, hogy mi nem érdemeltük meg Őt, ezért vesztettük el... Tudom, hogy el kellene engendnünk Őt, de most úgy érzem nem megy...

    Neked mennyi idő elteltével ment? Sajnálom nagyon a cicáid, és nagyon jó neked, hogy kapcsolatba lépett veled. Van azóta cicád, vagy a fájdalom az erősebb?

    Köszönöm mégegyszer, hogy válaszoltál, kicsit megnyugtató!

     

    előzmény:
    wiolet (14910)
    2007-04-07  12:28
  9. 2007. Április 7. 12:2814910.

     

      Szia!

     Tényleg különleges cicád volt. Fogadd részvétem,tudom,milyen rossz,amikor ilyen friss még a fájdalom. Az én cicámat 4.-én volt 2 hónapja,hogy elütötték pont előttünk.A másikat pedig idén novemberben lesz 2 éve. Nagyon szerettem. Ezen én is sokat szoktam gondolkodni,hogy ilyenkor mi lesz a lelkükkel,másik macskában születnek-e újra,vagy...nem tudom.

     Amikor az első cicám meghalt még napokig felébredtem éjszaka arra,hogy hallom a lépteit,ahogy jön fel a lépcsőn a szobám elé. Nem vicc. Volt hogy megmagyarázhatatlan okból felébredtem és eszembe jutott,hogy lehet,hogy itt van.Halkan kérdeztem:"...,itt vagy?" És HALLOTTAM a nyávogását.Ismétlem,nem álmodtam,teljesen ébren voltam addigra. Volt olyan is,hogy vettem a bátorságot  és kimentem megnézni, hogy talán meglátom,de ez nem adatott meg. Még rá 4 hónapra is előfordult,hogy hallottam. Aztán ahogy az ember elengedte,meg a fájdalom is szűnt,megszűntek ezek a dolgok.

    előzmény:
    csokimano (14909)
    2007-04-06  18:38
  10. 2007. Április 6. 18:3814909.

    Sziasztok!

    Nem olvastam végig a topicot, és amit írnék nem is kapcsolódik a témátokhoz, hátha mégis tudtok nekem válaszolni! Tavaly találtak nekem egy cicát, nem akartuk megtartani, mert már volt egy, és ő mindig bántotta. Amikor találtunk valakit, aki befogadná, mindig meghiúsult az odaadás, így megszerettük és megtartottuk. Nőtt szépen és rendkívül hálás volt nekünk... Volt vele kapcsolatban mindig egy érzésem, úgy éreztem, hogy nem lesz velünk sokáig, és hogy van benne valami különös, olyan nagy kegy volt, ha megtisztelt vele, hogy odajött és szerethetted! Az egészet úgy jellemeztem a páromnak, hogy nem földi ez a cica. Nem tudom, hogy értitek-e, hogy miről beszélek. Hiszek a lélekvándorlásban és az ezotéria is érdekel.

    Ma reggel elütötték a cicám, és nem tudok megnyugodni, tudom, hogy úgy kellene gondolkodnom, hogy a lelke már nincs itt, neki ez volt az útja, de így, ha az ember a saját bőrén érzi a dolgokat, nehéz... Mindig azt mondtam a páromnak, hogy sajnálom, hogy ez a cica nem ember... az állati létből fejlődnek feljebb a lelkek? Mi lesz az állatok lelkével?Ne haragudjatok, tudom sokaknak ez nem nagy probléma, kérlek ne bántsatok,mert sajnos így is elég rosszul vagyok...Felrakok egy képet róla, nézzétek meg, ha van kedvetek!Köszönöm, hogy meghallgattatok!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2007. Április 6. 12:5014908.
    sziasztok
    előzmény:
    wborys (14907)
    2007-04-06  12:49
  12. 2007. Április 6. 12:4914907.
    sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2006. november 15. 01:3614906.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2006. november 4. 04:5914905.
    OSHO ZEN TAROT: Kis Arkanum

    Víz 5.: Ragaszkodás a múlthoz

    A múlt, a jelen és a jövö nem az idö, hanem az elme részei...


    Ez az alak a kártyán olyannyira megszállottan szorongatja emlékeinek dobozát, hogy már teljesen hátat fordított a jelen áldásainak, az itt és most szikrázó pezsgőspoharának. A múlt feletti nosztalgiája teljesen "betonfejűvé", ráadásul koldussá is teszi őt, ahogy erre foltos-rongyos ruhái is utalnak. Természetesen nem kellene koldusnak lennie, de ő nincs itt, hogy a jelen kínálta örömöket megízlelje.
    Itt az ideje, hogy szembenézz a ténnyel: a múlt már nincs itt többé. És minden erőfeszítésed, hogy a múltat megismételd, csak visszahúz a régi viselkedésmintákba, amikből pedig már rég kinőhettél volna. De te szenvedélyesen ragaszkodsz múltbéli élményeidhez. Végy egy mély lélegzetet, és tedd le azt a dobozt; köss rá egy szép masnit, ha másképp nem megy, de aztán búcsúzz el tőle szeretettel és tisztelettel. Az élet elszalad a fejed fölött, és fennáll a veszélye, hogy idő előtt begyepesedett őskövület lesz belőled!

    "A múlt, a jelen és a jövő nem az idő, hanem az elme részei. Az, ami többé nincs az elme előtt, múlttá válik. Az, ami most előtte van, a jelen. És az, amelyik hamarosan az elme elé kerül, a jövő.
    A múlt az, ami nincs többé előtted. A jövő az, ami még nincs előtted.
    És a jelen az, ami épp most van előtted, de már csúszik kifelé a látóteredből. Mindjárt múlt lesz belőle... Ha nem ragaszkodsz a múlthoz... Mert a múlthoz kötődni nagy ostobaság, hiszen már nincs ott - az a vonat már elment. Ami elmúlt, elmúlt! És a jelenhez se ragaszkodj, mert az is elmúlik, és abból is hamarosan múlt lesz. Ne kapaszkodj a jövőbe se - a reményekbe, a képzelgéseidbe a terveidbe - mert a holnapból ma lesz, és hamarosan tegnappá válik az is. Egyszer mindenből tegnap lesz. Minden kicsúszik a kezeid közül.
    A ragaszkodás mindenképpen szenvedést fog okozni.
    Inkább engedj el mindent."

    Osho
    előzmény:
    ANDREA* (14903)
    2006-11-04  04:44
  15. 2006. november 4. 04:5314904.
    23. Zagzagel

    Bölcsesség

    És ha kiáltok, hallja-e bárki az angyali
    rendekből? S ha akár még hirtelen egyikük
    a szívére vesz is, elpusztulnék az erősebb lététől.

    - Rainer Maria Rilke
    Duinói elégiák, I.

    Zagzagel a bölcsesség angyala, ő jelent meg Mózesnek az égő csipkebokorban. Zagzagel arra tanít bennünket, hogyan nézzünk önmagunkba. A bölcsesség abból fakad, ha mélyen magunkba tekintünk az igazságért. Sokunkat annyira elfoglalnak külső ügyeink, annyira fontos számunkra mások véleménye és annyira eltölt a média szennye, hogy nem vagyunk képesek ilyen elmélyedésre.
    A befelé figyelés elengedhetetlen magunkra ébredésünkhöz, de lehetetlen annak, akit balítéletek és félelmek kínoznak. Míg illúziók ködében élsz, méltatlannak érezheted magad, letérhetsz utadról, vagy mint már annyiszor, megint csak azt hallod meg, amit meg akarsz hallani, s nem az igazságot. Az illúziók mindent megtesznek, hogy téged a korlátoltság, betegség, halál anyagi világához kössenek.
    Teremts lelkedben békét, hogy befogadhasd a bölcsességet, és tanulj meg befelé hallgatni. Ez előbb nehéznek tűnhet, hisz meglehet, zaklatott érzések és gondolatok gyötörnek. Imádkozz angyali segítségért, és ajánld fel zaklatottságodat szíved oltárán. Ha ezt őszintén teszed, a zaklatottságot lassacskán egyensúly váltja fel. Fokról fokra nőni fog benned a béke, az ajtó pedig benső bölcsességed középpontjához vezet, amely átalakul a Legmagasztosabb rejtekhelyévé. Innen már könnyen eljutsz felsőbb vezetéssel Örök Énedhez.
    A következő lépés felismerni az isteni útmutatást. A benső hallás olykor szavak formájában jut el a tudathoz, de a legtöbbször inkább érzés és tudás alakjában. Fogadd szívesen a rád törő érzéseket, még a kellemetleneket is, mint amilyen a magány, gyarlóság, szégyen, harag, féltékenység, csalódás vagy félelem. Segítenek abban, hogy felismerd az illúziókat, amelyeknek foglya vagy. Kezdetben mindenestül ki vagy nekik szolgáltatva, imádkozz tehát azért, hogy megszabadulj a zűrzavartól. Gyakran csak nagy és nehéz felszabadító munka árán birkózhatsz meg félelmeiddel és félreértéseiddel. Imádkozz azért, hogy fölismerhesd az igazi hangot. Amint felszabadítod érzelmi mivoltodat, benső hallásod és látásod működésbe lép.
    Ha sikerül kapcsolatba kerülnöd angyalaiddal és Istennel, rögtön erősnek, elevennek érzed magad, noha talán nem az jut el hozzád, amit hallani szeretnél. Jelentkezhet a benső hang éles lelkifurdalás alakjában is, ha letértél a helyes útról. Ismerd fel benne az Örökkévaló irányítását, amely visszatérít uradra! Más alakban is jelentkezhet a benső hang: mint intuíció. Ilyenkor Örök Éned lép kapcsolatba tudatoddal. Az intuíció mélyebb mint a tudat, s így erősebb kapcsolatot igényel benső bölcsesség-központoddal. Amikor csökken külső tevékenységed és nyugalomban vagy, nő benső tevékenységed. Az isteni gondolat egyetlen visszfénye benned a tiszta gondolkozás adománya és képzelőerőd aktivizálódása. Ítéleteid kiigazodnak, a régi félelem és korlátozottság elenyészik.
    Ezután következik a felismerés, hogy élni sem akarsz többé Örök Énednek és az ő mindent-tudásának vezérlete nélkül. Meg sem érted immár, hogy élhettél eddig nélküle! Kész gyönyörűséggé válik a különállás hajlamának és mindenfajta önző akaratnak fegyverletétele a szeretet hatalma előtt.
    Nem akarod többé Istent felhasználni, inkább magadat ajánlod az Ő eszközéül. "Legyen meg a Te akaratod, Uram! Nélküled semmit sem tehetek."
    Elképzelhetetlen extázis tölt el. A hála oly magasra csap lelkedben, hogy tutajjá válik, amely hazavisz. Isten jön el hozzád személyesen, s ezt kétségkívül felismered. Kérdéseidre választ kapsz. Embertársaidat a szeretet és az együttérzés szemén át látod, mihelyt mindenkiben és mindenben Istenre ismersz. Nem volt hiábavaló befelé figyelésed! Bármi árat megér ez a jutalom: az egyesülés Istennel.
    előzmény:
    ANDREA* (14903)
    2006-11-04  04:44
  16. 2006. november 4. 04:4414903.
    Folyt...

    A testnek is van tudata és érzései, amelyek fontos szerepet játszanak. Tanulj meg hallgatni testedre és szeretni azt! Ha szenvedsz, fordítsd erre egész figyelmedet, s ne gyógyszerekkel akarj szabadulni attól, ami aggaszt! Engedd át magad a fájdalomnak, a szíved mélyén Istenhez fohászkodva, s arra kérve Őt: töltsön fel gyógyító erővel! Igyekezz imád intenzitását a szenvedés intenzitásához mérni, de ne tégy magadon erőszakot! Isten épp úgy jelen van a fájdalomban, mint az elragadtatásban és a szeretetben. Ha imád lehatol lelked legrejtettebb zugaiba, Isten eljön, és transzformálja a fájdalmat. Ne csüggedj! Ha a baj tünetei túllépik az elviselhetőség határát, tedd meg, amit tenned kell, hogy a fájdalom megszűnjön és megpihenhess, amíg nem érzel elég erőt arra, hogy újra szembenézz vele.
    Az egészség és az életerő természetes állapotunk. A tünetek rávezethetnek arra, hogy megtaláld egyensúlyvesztésed igazi okát. Engedd meg testednek, hogy mély érzéseit felszabadítsa úgy, ahogy kívánja, sokszor mozgás vagy hang alakjában. Amint eljutottál érzéseid elfogadásáig, sőt, üdvözléséig, használd az elmédet arra, hogy gyógyító világosságot gyújtson. Ily módon tested is, értelmed is megnyílik, képes lesz befogadni a gyógyulást, és egyensúlyba kerül.
    Az elfojtott érzések ott gyülemlenek föl testedben, ahol eredetileg létrejöttek. Ez a testtájék megdermed, mintegy kemény csomóvá fagy, s nem képes többé energiát felvenni és rezegni. Ha elfojtod, tudat alá nyomod ezt a traumát, a fájdalom több életen át nyomon követhet, míg el nem szánod magad arra, hogy szembenézz vele. Egy arra alkalmas személy tested megvizsgálása után segíthet fellelni azt, ami betokosodott, s ha felszabadulsz a trauma alól, bekövetkezik a változás.
    Töprengj el helyzeteden és életstílusodon! Hogyan bánsz önmagaddal? Ha fáradt vagy, pihenj! Táplálkozz egészségesen, ahogy tested szükségletei diktálják. Ha rendszeres dohányos vagy, koffein-, alkohol- vagy kábítószer-fogyasztó, ártalmas koszton élsz túlságosan igénybe veszed magadat, hatolj minél mélyebbre, és tedd fel magadnak a kérdést: mit akarsz megtanulni? Változtass életeden, testi szükségleteidre is figyelve! Ehhez esetleg az kell, hogy új munkát, lakást, kapcsolatokat, barátokat keress, más szokásokat és életstílust vegyél föl. Az tesz beteggé, hogy tagadod, amit tudsz. Lesz benned elég erő a változáshoz! Keresd, ami segíthet ebben, fogadd el igazi érzéseidet! Kérd Ráfáelt, hogy küldje el hozzád angyalait, s ők irányítsák szeretettel gyógyulásod folyamatát.

    "G"
    előzmény:
    ANDREA* (14902)
    2006-11-04  04:43
  17. 2006. november 4. 04:4314902.
    5. Ráfáel

    Gyógyulás

    Ha hű maradsz magadhoz, tudni fogod, hogyan élj.

    - Johann Wolfgang Goethe

    Ráfáel annyit tesz: „Isten meggyógyít”. Bár a Földnek és lakóinak meggyógyítása Ráfáel hivatása, Istené a dicsőség. Az arkangyal első teendője, hogy megtisztítson a külső értelem tevékenységétől, emelkedettebbé tegye gondolkodásodat, kiirtson belőled minden tévhitet. Mihelyt megnyílt értelmed és szíved, hited megingathatatlanul felmagasodik, s felemeli tudatodat Örök Éned szintjére. Ráfáel következő lépése, hogy megjavítja sejtjeidet, szöveteidet, szerveidet, és megtisztítja vérkeringésedet. Ekkor kezd tested a spirituális fény tiszta esszenciájából táplálkozni. Mialatt a rezgések felgyorsulnak, olyan testi jóérzést keltve, amilyenről addig álmodni sem mertél, a szeretet lángnyelvként nyitja meg szíved közepét. A tiszta, feltétlen szeretet középpontjává válsz. Ez a kézzelfogható remegés átterjed tested más centrumaira, felfedve a Szellem csodálatra késztető adományait, amelyek mindeddig szunnyadtak.
    Ráfáel és az ő angyali légiója le nem veszi figyelő szemét gyógyító képességeinkről és a gyógyítókról. Angyali látogatóinkat különös örömmel tölti el, ha nyílt szívre és értelemre bukkannak, ami megkönnyíti munkájukat.
    Akik gyógyítanak vagy szépséget hoznak a Földre, mind Ráfáel befolyása alatt állnak. Kérdezd meg őt, hogyan kell lelkedbe befogadni a szépséget, hogy előmozdítsd gyógyulását. Folyamodj Ráfáelhez, hogy elvezessen egy gyógyító tér megteremtéséhez. Igyekezz tudatosan a gyógyító angyalokhoz idomulni, életre hívva egy olyan tisztító-finomító légkört, amely megkönnyíti a testi, lelki, érzelmi gyógyulást. Ha szólítod őket, az angyalok irányítják a teljes gyógyulás folyamatát, a kényelem, a megértés és a szeretet burkával körülvéve téged.
    Tested tulajdon alkotásod. Elmondja neked, mi működik benne, mi nem. Születésünkkor a legtöbben az egyetemes energia természettől fogva szabad áramlása által fönntartott, gyönyörű, életerős testet kaptunk ajándékba. Figyeljük csak meg, mennyire fáradhatatlanok és őszinték a kisgyerekek! Akkor esznek, amikor éhesek, akkor alszanak, amikor elfáradnak, korlátlanul kifejezik érzéseiket. Amikor azután tapasztalatink sémáit követjük, rossz szokások rabjai leszünk. Ezek talán hozzásegítenek a túléléshez, de meggátolják a természetes energia szabad áramlását. Megrögzött negatív szokásaink testi fájdalmat, szenvedést, kimerültséget és kisebb betegségeket okoznak. Ha elsiklasz e jelzések felett, azok fölerősödnek és végül komoly, olykor egyenesen végzetes következményekkel járnak. Nincs más választásod: vagy megteszed, amit gyógyulások érdekében tenned kell, vagy lemondasz testedről.

    Folyt kov...
    előzmény:
    ANDREA* (14901)
    2006-11-04  04:41
  18. 2006. november 4. 04:4114901.
    Terjeszd szét szárnyaid!

    Ariel arkangyal

    "Most ne tétovázz! Itt az idő, készen állsz a magasba emelkedni!"


    „Talán megijeszt a változás kilátása és a gondolat, hogy ez mennyi vesződséggel járhat, mégis készen állsz az elrugaszkodásra. Üdvözöld az új lehetőségeket, és tudd, hogy nyugodtan követheted a szívedet és az álmaidat. A szeretetet, a szolgálatot és a szellemiséget tartsd szem előtt, és kerüld el a kétkedő és szkeptikus embereket. Ne feledd, azzal ösztökélsz másokat, ha elmondod, hogyan változtattad a gondjaidat győzelemmé.”

    Ariel minden teremtett lényt szeret, és boldogan segít mindenkin. A kinyilvánítás mestere, és főleg azokat az embereket támogatja, akik tanítók, gyógyítók vagy másképpen szolgálnak. A környezetvédelem különösen közel áll hozzá, és szorosan együttműködik a természet angyalaival az állatok, főleg a víz közelében élő madarak és halak óvásában és gyógyításában. Többek között úgy lehet Ariellel együtt dolgozni, hogy környezetvédelmi munkában veszünk részt, például fölszedjük a szemetet a tavak, források, óceánok partján, időt és pénzt áldozunk valamilyen környezetvédelmi ügyre, vagy környezetbarát tisztítószereket használunk.

    előzmény:
    ANDREA* (14900)
    2006-11-04  04:39
  19. 2006. november 4. 04:3914900.
    Holdfázisok

    Hániel arkangyal

    "Figyeld meg a hold hatását energiádra és megnyilatkozásaidra, és kovácsolj belőle tőkét."



    „A telihold tökéletes idő arra, hogy elengedj mindent, amivel végeztél, újholdkor a vágyaid és az elhatározásaid megvalósítására összpontosíts, a holdtölte előestéje pedig kiváló a gyógyításra, és hogy új energiával töltsd fel gyógyító eszközeidet, például a kristályokat vagy olajakat. Szánj rá időt, és a holdfázisok tükrében figyeld meg, milyen érzések keletkeznek benned. Amikor feltárod a hold kapcsolatát az életerőddel és a hangulataiddal, szorosabb szálák fűznek majd isteni varázserejéhez.”

    Hániel aurája kékes fehér, mint a telihold ragyogása. A hozzá társított kristály a holdkő, amelynek varázslatos, tápláló energiát tulajdonítanak. Amikor szeretnénk Hániel közelébe kerülni, viseljünk vagy markoljunk meg egy holdkövet. Ő körül fog ölelni bennünket gondoskodó, anyai energiájával, és csodákat fog tenni irántunk érzett szeretetével.
    előzmény:
    ANDREA* (14897)
    2006-10-08  03:05
  20. 2006. október 16. 10:0814899.
    Van valami leiratod tényleges

     gyógyulásokról , önismereti elemzésről

    kezelési technika/módszerről? 

    Minden alternatív szuggesztív

     módszer érdekel/ne

    Tudnál egyet kettőt küldeni? 

     2.tohonya@gmail.com

    Köszi 

    előzmény:
    Tündér25 (1)
    2003-02-15  19:43
  21. 2006. október 8. 03:0714898.

    Nyerd vissza az erődet!

    Raziel arkangyal

     

    "Használd eredendő erődet és törekvésedet, hogy kedvező fordulatot vegyen az életed."

    „Briliáns lény vagy: egy személyben nagy tudású bölcs, főpap/főpapnő, mágus és legfelsőbb teremtő. Itt az idő összeszedni és alkalmazni szellemi erődet és hatalmadat. Szeretettel és eltökélten váltsd valóra feltett szándékaidat. Fohászkodj értük, és kérj útmutatást, jeleket, hogy a lehető legszínvonalasabban öltsenek alakot.”

    Raziel nevének jelentése: 'Isten titka', és a spirituális eszmék megértésében és gyakorlatba való átültetésében támogat bennünket. Kérjük Razielt, hogy segítsen az alkímiában, hogy arannyá változtassuk a gondolatokat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2006. október 8. 03:0514897.

    Lélegzés

    Rafael arkangyal

     

    "Lélegezz mélyet, majd lassan fújd ki, hogy fölfrissülj, és elengedd a régi mintákat."

    „A túlfeszített időszakokban gyakorta előfordulhat, hogy tudattalanul visszatartod a lélegzetedet. Ám te is jól tudod, hogy a levegővétel létfontosságú, mert oxigénnel látja el az agyat, a testet, a szellemet és voltaképpen az életedet is. Írj egy kis emlékeztetőt magadnak, mennyire fontos új erővel töltekezni a mély és egyenletes légzéssel. Utazz el olyan vidékekre, ahol jó a levegő. A víz közeli helyeken, a tenger- vagy tóparton a levegő észrevehetően üdébb. Ezenfelül zuhanyozással vagy fürdéssel is kapcsolatba kerülhetsz a vízhez és a levegőhöz társított, pozitív ionokkal.”

    Rafael neve azt jelenti: 'akit Isten meggyógyít'. Az ő feladata minden teremtett lény fizikai gyógyítása. Sokszor kapunk tőle isteni útmutatást (megérzéseket, gondolatokat, elképzeléseket, álmokat stb.), hogy miként tudunk hozzájárulni egészségünk megőrzéséhez. Amikor gyógyulást remélve fordulunk hozzá, figyeljünk oda a benyomásainkra, és csináljuk végig, amit sugall.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2006. október 8. 03:0214896.

    Istenem, adj lelki nyugalmat, hogy elfogadjam azokat a dolgokat, melyeken nem tudok változtatni, bátorságot, hogy változtassak azokon, amelyeken változtatni tudok, és bölcsességet, hogy az egyiket a másiktól meg tudjam különböztetni."

    Christof Friedrich Oetinger

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2006. október 8. 03:0014895.

    Játékosság

    A vidámság és a játék az angyalok útja. Azt szeretnék, ha te is minél több vidámságot engednél be az életedbe.
    Ne feledd, a vidámság nem luxus, hanem elemi szükséglet.

    Az angyalok tudják, mennyi felelősség nyugszik a válladon, és milyen nagy szükséged van időre, pénzre és más javakra. Ezzel a kártyával azt súgják, hogy a rendszeresen megélt öröm segít céljaid elérésében. Lehet, hogy erre azt feleled: "Na de kérem, nincs nekem sem időm, sem energiám a léha játékra." Mégis, hidd el az angyaloknak, hogy a játék nagyszerű befektetés, és egykettőre meghozza a hasznát, amikor vidáman nevetsz, pihensz is. Ez az ellazulás nagyszerű ötletekkel ajándékoz meg, erősíti spirituális kapcsolataidat, isteni vezérlésedet és energiaszintedet. Megújult erőkkel és sugallatokkal még könnyebben sikerül megvalósítani vágyaidat. Arról nem is beszélve, hogy ellazult és sugárzó személyiséged milyen jótékony hatással van másokra. A derűlátás maga teremti meg az új lehetőségeket. Ha mindezt igazán belátod, már nem is tudsz nem örülni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top