Nyilas Misi látó

Torolt_felhasznalo_169311
Torolt_felhasznalo_169311
Létrehozva: 2006. február 2. 12:15
Szeretném megérdeklődni, készülnék elmenni Nyilas Misihez, ő állitolag nem jos,hanem látó, tehát lát dolgokat.
Van-e valakinek tapasztalata, volt-e valaki nála?

Köszi:Gerigiti
132 hozzászólás
  1. Thetruth
    2017. január 14. 16:46129.

Mielott barmit is irnek a Nyilas Misirol elkell hogy mondjam elgge sok emberrel talalkoztam mar az eveim soran , nem vagyok szamokban idos egyaltalan 28 eves vagyok viszont tapasztalatot eleg sokat szereztem . Rendszeresen jarok kulonbozo orszagokba es mindenfele ember tipussal talalkoztam . Egy eleg nagy tv tarsasagnal is reszem volt kulonbozo josnak mondott emberekkel talalkoznom . Teljesen oszinten szolva egy olyan ember volt aki megkozelitette valamennyire a Nyilas tudasat . Amit a Nyilas tud az nem ezoteria , nem kifejezetten spiritualizmus , nem tudnam bekategorizalni pontosan . Pusztan evtizedek gyakorlasanak az eredmenye es persze a tehetsege hogy kitartott onmagaert . Nem fogok belemenni olyan reszletekbe es pontossagokba amiket szemely szerint nekem mondott korul belul 10 ev alatt . Viszont azt kell hogy mondjam nalam tenyleg mindenki megbukott , kiveve o ! Egy olyan frekvenciara csatlakozik ra amire en meg nem lattam hogy mas ratudott volna . Nem hiszek nagyon a kozhely szerint bealitott spiritualis dolgok minden teruletebe . Azonban amit o kepvisel es gyakorol evtizedek ota azt meg egy ember sem tudta leutanozni :) Ha tenyleg igazi es valoban IGAZI " joslasra " vagysz amiben megtudod " bizonyitaskent "azokat a dolgokat amiket soha senkinek nem mondtal el a multadbol , amikor szembesulsz a jeleneddel szinten bizonyitaskent , es amikor megdobbensz azon hogy mi var rad a jovodben meg akkor is ha az eppen akkor elkepzelhetetlennek tunik , akkor azt mondom hogy menj el hozza ! Viszont egyre keszulj fel itt nincs semmi bla bla korites . Nala azt kapod ami van , az igazsagot . Tenyleg tudom ot ajanlani de mivel ezt mindeki tudja nem mindenki kesz az igazsag befogadasara :)Probald ki jobb mint hazugsagban elni :) !

2. Ez is érdekelhet: Ez a 4 csillagjegy fantasztikus barát
  3. Mokuci
    2017. január 9. 14:24128.

Kedves Banviktorio!                     Miért érdemes elmenni Ametiszt látóhoz , spirituális  tanitóhoz, gyógyitóhoz ,? Mert 

önbizalomra teszel szert, és megismered önmagad , ami alap mindenhez.

képes leszel megalkuvás helyett a konfliktusokat megoldani, megtudod minden problémádnak a karmikus okait párkapcsolati nehézségeidnek (elhidegülés, megcsalás) megtalálod az okát, ( akár előző életekre visszavezetve !) 

helyre fogod hozni a kapcsolatodat, megtudod, mit érez irántad a másik

tudni fogod milyen hivatás tenne boldoggá, milyen jellegű munka való nekedjobban fogod érezni magad a bőrödben,   válaszokat kapsz vállalkozási, befektetési és egyéb pénzügyi kérdéseidresikeresebb leszel ,     megtanulsz bánni a pároddal, megtudod, mit érez irántad ?   . Az Ametiszt féle nagy Spirituális tanácsadás, (amely min. 2 Órás és 10 e ft nyugtával .)Tarot jóslás , tenyérelemzés  sorselemzés , léleklátás. számmisztika  a többi jósláshoz , látóhoz képest ebben különbözik : ha  elmész egy jósnőhöz, vagy látóhoz ,kiveti a kártyát, vagy csak úgy megmondja hány gyereked lesz, mikor mész férjhez, vázolja az életed nagyvonalakban. De ezek az információk nem fognak segíteni abban, hogy képes legyél irányítani az életedet. Ha azt a jóslatot kapod, hogy el fogsz válni, akkor folyamatos rettegés lesz az életed, vagy jósnőről jósnőre jársz, látoról látóra ,hátha valaki megnyugtat. Vagy egy súlyos balesetet vizionálnak, amitől annyira kétségbe esel, hogy életbe lépteted a vonzás törvényét és tényleg megtörténik.
Ehelyett az  Ametiszt többfajta spirituális módszerrel ,minden kérdésedet megvizsgálj a megnézi hogyan alakul a közeli jövőd, és mit érdemes tenni, hogy számodra a végkifejlet a legjobb legyen. Hiszen a változtatás rajtad múlik. A kártya vagy az égiek csak azt mutatja, hogy ha a megkezdett úton haladsz tovább milyen eredményekre számíthatsz. De a szabad akarat törvénye miatt ezen tudsz változtatni
  .!!!! Ha a spirituális tanácsokat nem csak meghallgatod, hanem alkalmazod is az életedben. Ha felismered, hogy a saját életedért egyedül Te vagy a felelős. Ametiszt megmutatja hogy hogyan menj rajta.   Mit tegyél, hogy jobb legyen .  De tud segiteni oldásokkal, tisztitásokkal , .Lélek-szellemgyógyászattal is. Távban is , ha nem tudsz elmenni . Telefonon es skypon is elemez.  Face blog.ja  Alternatív Lélekgyógyászat .  Ametiszt Tel: 06306860420. Sok sikert Kívánok!  Szép napot! 

előzmény:
    banviktorio (129)
    2016-10-28  10:07
  4. 2016. szeptember 7. 11:29127.

Én voltam nála kíváncsiságból, nem tudott olyat mondani, amivel lenyűgözött volna, vagy h segített volna bármit is! Én nagyon földhözragadt vagyok, és általánosságban beszélt csak dolgokról, semmi újat nem tudott mondani, szerintem nagy átverés az egész. Amiket mondott, az meg az emberek többségére igaz, h nag változás van az életedben, fáj a fogad, engem mint férfi érdekelnek az autók és kocsit nézek ( ez nem is volt igaz, mert motormániás vagyok), és sok fals dolgot állított h az úgy van és így lesz....

14 ropit meg végképp nem ért meg 30 perc!

előzmény:
    k5z9 (126)
    2013-03-16  16:03
  5. Torolt_felhasznalo_752447
    Torolt_felhasznalo_752447
    2013. február 23. 15:03125.
    Én csak a tv-ben láttam, nekem eszembe nem jutna hozzáfordulni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_169311 (1)
    2006-02-02  12:15
  6. henmar
    2011. március 24. 13:45124.
    Én még nem voltam nála, de eddig csak jókat hallottam róla!
    előzmény:
  7. Ez is érdekelhet: 10 érdekesség, amit nem tudtál a tüzes csillagjegyekről
  8. Lylia_
    2010. november 22. 17:24123.
    Semmiképpen nem nevezném "lejárt lemeznek", a jó bor is csak érik idővel.
    előzmény:
    k5z9 (122)
    2010-11-22  11:45
  9. k5z9
    2010. november 22. 11:45122.

Sziasztok !

Lassan 2011 évbe érünk. Ilyenkor szerintem év elején többen megyünk látóhoz, jóshoz akitől szeretnék megtudni, HOGY MI VÁR RÁNK A KÖVETKEZŐ ÉVBEN ! Ti , hogy vagytok ezzel?

Nyilas Misinél ki járt mostanság ? Ki tervezi, hogy elmegy hozzá? Mi a véleményetek róla?

Vagy szegény már lejárt lemez? 

előzmény:
    miszmakkusz (120)
    2010-03-09  12:51
  10. miszmakkusz
    2010. március 9. 12:51120.

Sziasztok,én lemaradtam erről a műsorról és nagyon szeretném megnézni, vagy ha valaki tüzetesen eltudná mesélni mi volt benne azt megköszönném!!

Szerintetek Misi milyen, mint ember? nem mint szakembert kérdezem. Kíváncsi lennék arra hogy aki közelebbről ismeri milyennek látja?

11. Évanyó
    2010. március 8. 15:16119.
    Ezért mondtam, hogy nem vallaná be soha, szerintem is ez a védjegye. :-)))))))))
    előzmény:
    vitopmd (118)
    2010-03-08  15:11
  12. Ez is érdekelhet: Csillagjegyelemzés: Nyilas, tíz centivel a föld felett
  13. vitopmd
    2010. március 8. 15:11118.

Hai!

Már tapasztalta....csak az nem volt publikus.

Néhány éve az egyik asztrológusomnál járt, az meg rendesen letarolta.

Aztán néhány éve bírósággal fenyegetőzött az egyik búlvár lapban, ahol Én válaszoltam neki, többek között azt hogy engem vegyenek elsőre...

Azóta is csend van...

Fogadjátok már el végre, hogy a Vágó nem azért hisztizik az ezotéria ellen, mert mély meggyőződése van a másik oldalt illetően, hanem azért mert ezzel mindig reflektálhatja magát a médiában ha kell.....ez már egyfajta védjegyévé vált.

Ennyi...s nem több. Reklám.

Az már egy másik történet, hogy miért pont ezt a szegény lelki roggyant misit tették mellé. Hát ezért. Mert bocsi, de esélye nem volt. Mitől lett volna?

előzmény:
    Évanyó (117)
    2010-03-08  14:53
  14. Évanyó
    2010. március 8. 14:53117.
    Én is remélem, jó lenne ha egyszer már ő is megtapasztalná azt, amit most úgy tagad, bár talán akkor sem vallaná be.
    előzmény:
    Scarlettke (116)
    2010-03-08  09:56
  15. Scarlettke
    2010. március 8. 09:56116.

Szerintem a Vágót soha senki nem fogja meggyőzni, mert annyira ellenáll. Ilyen közegben ezek a dolgok nem igazán működnek...

Amúgy remélem,egyszer tényleg meggyőzi valami, mondjuk egy szellem vagy ilyesmi :)

előzmény:
    Évanyó (115)
    2010-03-04  15:55
  16. Évanyó
    2010. március 4. 15:55115.
    Nem kellett volna elvállalnia ezt a műsort, gondolom teljesen leblokkolt, Vágónak nem tudott mondani semmit, nagyon gáz volt a műsor, kíváncsi vagyok mi lesz a folytatása és megkapja-e az egymilliót, vagy nyugodt körülmények között sem tudja meggyőzni a szkeptikusokat?
    előzmény:
    k5z9 (113)
    2010-03-04  12:57
  17. Scarlettke
    2010. március 4. 13:53114.

Szerintem gáz volt őt ott erőltetni, mert a Vágónak lehet hogy bizonyiték hogy nem tudott helyben mindent, de Nyilas Misi nem igy működik...

Szóval nem kellett volna, úgy ahogy van.

előzmény:
    k5z9 (113)
    2010-03-04  12:57
  18. Ez is érdekelhet: Ez vár a Nyilasokra 2017-ben
  19. k5z9
    2010. március 4. 12:57113.

Sziasztok !

Nyilas Misi volt vasárnap a tv2-n a Frizbi című műsorban. Vágó Istvánt próbálta meggyőzni kisebb- nagyobb sikerrel. Mi a véleményetek róla. Én már többször jártam nála és beváltak a jóslatai.

sziasztok

előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327046 (112)
    2010-02-08  10:10
  20. Torolt_felhasznalo_327046
    Torolt_felhasznalo_327046
    2010. február 8. 10:10112.

Nem is általánosítottam, csak azt írtam, hogy a látó ebben a konkrét esetben, a konkrét személlyel kapcsolatban nem látott.

Obamát és a román parlamentet csókoltatom!

előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (111)
    2010-02-06  22:14
  21. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2010. február 6. 22:14111.
     Kis gonosz . Gazdasági helyzet nem mindenkinek ugyanaz - ezen te se gondolkoztál még el . Tehát álltalánositani nincs értelme.
    Egyébként jópát román parlamentbe dolgozónak nagyobb a fizetése mint az Obamáé  - Csak hogy tágitsam az ez irányu térlátásod .
    Román varázslók mondták ,hogy Kolozsvári erdökbe nagy energiák mozognak tv-ből is lehet tájékozodni
    Tibbetett lekörözük ilyen ütembe Egyél sok foghagymát - kivéded az energiatámadásokat
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327046 (107)
    2010-02-05  15:12
  22. Torolt_felhasznalo_137767
    Torolt_felhasznalo_137767
    2010. február 6. 21:44110.

Sziasztok!

Én még új vagyok itt,de döbbenten olvasom amiket írtok. Én mindenképp szeretnék elmenni hozzá,bár kicsit félek tőle.

Életem egyik mély pontján vagyok és nem tudom hogyan kellen tovább mennem,mi fog történni. Ebben is tud segíteni?

Menniy idővel kell előtte bejelentkezni? Menniy ideig tart ? És mennyibe kerül?

Köszönöm:)

23. Torolt_felhasznalo_990521
    Torolt_felhasznalo_990521
    2010. február 6. 04:39109.
    A /latok nelkul/van egy megoldas a Tarsasag ahol dolgozol:tonkre menest-jelent be a banknal! Egy het mulva nyit egy ceget a O-zero adossag, es megy az elet tovabb.....Persze jo ugyved kell hozza!Ugyan ezt csinalja majd a vallasztasok utan,az uj GOVERMENT.....A ceg nevet kell viszont cserelni...Ez van nyugaton....Sziasztok  Brukk
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_204429 (76)
    2009-08-11  15:12
  24. Ez is érdekelhet: Ezt jelenti számodra a Nyilas jegyébe ért újhold
  25. Torolt_felhasznalo_990521
    Torolt_felhasznalo_990521
    2010. február 6. 04:20108.
    Hello Nektek: Hogy eljen a /topik/tovabb: Itt Ausztraliaban is nagyon jo neve van  a Mr.Nyilas M,nek.Tudjuk,hogy keves emberrel baratkozik,utalja ha valakik nem hisznek benne,mert ugye akkor mit keresnek Nala?Teljes kepet ad:mullt-jelen-es jovo-dolgokban.Ha vagy 2o eve azzal foglalkozik...energia...odebb tud mozditani egy targyat ami az asztalon van,az nelkul,hogy hozza erne fizikailag!Viszont hatalmas az energia O benne igy megis mozog a /targy?/En nem tudok jol Magyarul irni,de olvasni igen!Olvastam micsoda energia van benne,amit O maga epitett fel,sajat magan.Ezert mivel idaig el jutott,a logika szerint,kepes latni dolgokat...Emlekezzetek a /vonzas torvenyere/Tehat itt csak azt szeretnem a Mr.Nyilassal kapcsolatban:Teljes bizalom alapjan el mesz hozza:ki josz Tole ojan tudassal az elleted reszeibol,amit eddig nem is tudtal!/hale nyomozod a dolgokat/rea josz:Hu ezt O honnan tudta?....Es hogy penzt ker:O mibol eljen?Jo tekonykodas,az szep dolog:viszont a marketon azert nem kap A Mr.Nyilas hust,es kenyeret...Abbol nem tud fent tartani otthont,es villanyt fizetni...stb. Szerintem a 10-ezer egy nadrag ara-az nem penz az O munkajaert.Ugyan is rengeteg energiat szedd ki belole,egy /perszonal/latas...Ha soknak talalja valaki:A sarkon egy kis cigany leany is tud josolni a tenyeredbol..Mondja O-  talan 5oo-ert,de kerdem en miben hinnel jobban? A logika szerint?????Sziasztok.Sajna az iras,meg a hejes iras,meg a fene tudja miert-is,de Mr,Nyilas itt is jo hiru ember...Bar cak en tudnek vele tallalkozni......OK.-egy leany a tavolbol:Brukk
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756578 (57)
    2009-01-12  15:32
  26. Torolt_felhasznalo_327046
    2010. február 5. 15:12107.
    Én megértem. Egy látó honnan is láthatná előre, milyen lesz 2 év múlva a gazdasági helyzet?
    előzmény:
    k5z9 (106)
    2010-02-05  14:44
  27. k5z9
    2010. február 5. 14:44106.

Sziasztok !

Nyilas Misinél 2 éve voltam. A jelen, a múlt és a jövő is mind bejött, amit mondott. Egy dolog nem jött be de az tölünk függőtt nem tőle. Azt mondta a férjem le fogja cserélni az autóját. Tervezte is csak most a gazdasági helyzetben nem igazán kapkodnak a kocsiért. Készülők hozzá elmenni megint. A modora elég furcsa az biztos de az is biztos hogy tud. Ha össze vissza beszélt volna nem mennék el megint és nem hagynék ott 10 ezer forintot, mert tőlem ennyit kért.

Voltam azóta két hölgynél is akik csupa általánosságokat mondtak, ami mindenkire ráhúzható. Oda biztos nem megyek többet.

előzmény:
    miszmakkusz (104)
    2010-02-04  18:05
  28. vitopmd
    2010. február 4. 19:35105.

Hai!

Akkor újra.....hátha....

Nagyon nem kedvelem őt....de nem kókler.

Tudod honnan tudom? Onnan hogy én nem vitatkozó műkedvelő vagyok hanem hozzáértő.....finoman fogalmazva.

ÉN megtudom ítélni azt, ki milyen.....mert az Én területemet képezi ez a világ.

előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327046 (100)
    2010-02-04  17:13
  29. miszmakkusz
    2010. február 4. 18:05104.
    Hali! Csak egy rövid hozzászólást engedjetek meg. Misit én is személyesen ismerem, nem mindenben értek egyet azzal amit csinál, de ezt nem a dolgok szakmai részére értem. A tudása az egyik legkiválóbb.
  30. Ez is érdekelhet: Mit üzen a tarot a Nyilas havára?
  31. Torolt_felhasznalo_327046
    2010. február 4. 17:52103.
    Nem baj. Kapott egy kis reklámot Nyilas Mihál.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_867163 (102)
    2010-02-04  17:44
  32. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. február 4. 17:44102.

A manóba! Most látom, hogy négy év telt el a kérdés óta. :)

előzmény:
    Torolt_felhasznalo_867163 (101)
    2010-02-04  17:25
  33. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. február 4. 17:25101.

Ezt találtam neked:

http://www.nyilasmisi.com/misi11.html

Há t... Az oldal legalábbis nem túl bizalomgerjesztő.

előzmény:
  34. Torolt_felhasznalo_327046
    2010. február 4. 17:13100.

Szia!

Nem ezotéria ellenző vagyok, hanem kóklerség ellenző. Te állítod, hogy nem az, ez egy vélemény, az enyém meg egy másik. Az enyém arról szól, hogy az emberek járjanak nyitott szemmel, akkor is, ha hisznek.

előzmény:
    vitopmd (99)
    2010-02-04  15:55
  35. vitopmd
    2010. február 4. 15:5599.

Hai!

Az hogy nagyon utálod az ezotériát, egyrészt jól látható a többi írásodból, másrészt a magánügyed.....

De...

Talán nem kellene az összes ezós topicot összeszemetelned az ellenséges véleményeddel....

Misit személyesen ismerem.

Nem kedvelm, nagyon nem, de kóklernek sem nevezném.

Te se tedd.....főleg a háta mögött ne. Az nem annyira elegáns dolog tudod....

Szerintem maradj annál hogy a saját topicodban ellenségeskedsz az ezó ellen....mert ez, amit csinálsz többet árt az ezotériát ellenzőknek mint bármi más.

Ehhez, ennek megértéséhez hogy ellentétes irányba mennek a dolgok a ténykedéseid miatt mint ami miatt támadsz mindent ami ezó, még kellene némi átláthatóság és bölcsesség..... 

előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327046 (98)
    2010-02-04  15:42
  36. Ez is érdekelhet: A Nyilas lélektani játszmája
  37. Torolt_felhasznalo_327046
    2010. február 4. 15:4298.

Mitől olyan biztos?

Nem lehet, hogy a modora is a színészmesterség része?

előzmény:
    Scarlettke (97)
    2010-02-04  14:44
  38. Torolt_felhasznalo_327046
    2010. február 3. 10:0596.
    Van egy kis esélye annak, hogy a fickó egy kókler és akkor nem érdemli meg a védelmet, hogy "nem tehet róla". És akkor felvetődik a kérdés, hogy miért teszi ki magát valaki annak, hogy egy kókler megalázza.
    előzmény:
    Scarlettke (95)
    2010-02-03  09:36
  39. Scarlettke
    2010. február 3. 09:3695.

Igen,  ez igaz lehet, bár mondott olyat ami abszolút nem volt a fejemben még "hátul" sem. De egyelőre nem is jött be.

Viszont én többet nem mennék el hozzá, az biztos, nagyon csúnyán viselkedett és beszélt velünk,szerintem ezt nem engedheti meg magának. Tudom hogy valószinűleg nem tehet róla, transzba került vagy valami hasonló állapotba,de neki meg kéne tanulnia azt hogy nem kritizálom az érzelmeiért/döntéseiért azt aki hozzám tanácsot kérni jön. Minket nagyon durván utasitott "helyes gondolkodásra" és nagyon durván megkritizált, pedig csak szerelmi ügyekről volt szó, nem gyilkosságról vagy ilyesmiről:)

előzmény:
    loreál (94)
    2010-02-01  19:40
  40. loreál
    2010. február 1. 19:4094.
    Én kb. 8 éve jártam nála. Ő nem mond semmi olyat, ami éppen akkor és ott nincs benne a tudatodban, fejedben. Azt viszont 95%-os pontosággal visszaadja.Valójában ő maga is elmondja az rtl-klubos riportban, hogy ő kvázi belebújik a másik testébe, fejébe, és ezért tudja ezeket az infókat.

A jövővel kapcsolatos állításai szintén azon alapulnak, hogy éppen akkor te mit gondolsz, hogy történni fog veled, ill. ismerőseiddel. Tehát ő nem a jövőbe lát, hanem a fejedbe. Ez nagyon fontos. Igaz, gyakran összefügg a kettő, mivel az ember valahol a tudatával alakítja a sorsát.

Viszont másét nem, tehát attól, hogy én pl. akkor azt gondoltam, hogy egy rokonom el fog utazni külföldre dolgozni, mert ez volt a gyerekkori vágya, és Nyilas Misi ezt visszamondta nekem, még ez nem történt meg, mivel az ő sorsát nem én alakítom, hanem elsősorban ő.

Amiket az én jövőmmel kapcsolatban mondott, az szintén nem jött be, mert utólag megváltoztattam a gondolataimat. Viszont akkor, amikor mondta, azt adta vissza, ami a fejemben volt, jót is, rosszat is.

Tehát összességében kb. cirkuszi mutatványnak jó, mert érdekes érzés, hogy valaki turkál a fejedben, esetleg visszamond adatokat, tudatosít dolgokat, de a jövőtöket ne nála keressétek, hanem magatokban.
    előzmény:
  41. Ez is érdekelhet: Naponta egy tanítás, hogy jó legyen a következő éved! – a Nyilas hava
  42. loreál
    2010. február 1. 19:2393.

Nyilas Misi tulajdonképpen nem a jövőt látja, hanem ahogy ő maga is elmondta az rtl-klubos riportban, "belebújik" a másik testébe, agyába, és pusztán azt mondja el, ami van. Ha a jövőről beszél, akkor azt mondja, amit éppen te akkor gondolsz, hogy történni fog veled, ill. a kérdezett személyekkel. Én is jártam nála sok éve, és amiket mondott, az akkor volt a fejemben magamról, az egészségemről, a páromról, a családtagjaimról, a jövőmről, stb. Egyetlen szót sem mondott, ami ne lett volna a fejemben. Viszont szinte semmi nem jött be végül abból, amiket a jövővel kapcsolatban mondott, hisz azt megváltoztattam, miután már másképp gondolkodtam.

előzmény:
  43. Scarlettke
    2009. augusztus 12. 14:0392.

egyébként mi is recegtünk rendesen, de pont arra jutottunk amire te, hogy ha mond valami rosszat, legalább szembe lehet nézni vele vagy akár megváltoztatni.

Pont itt a topicon olvastam hogy valakiknek mondta hogy valakijük meghal,azért ettől tartottam rendesen.

Viszont  a stressztől nem kérdeztem meg pár dolgot amit szeretettem volna,node mindegy.

előzmény:
    Torolt_felhasznalo_204429 (91)
    2009-08-12  13:49
  44. Torolt_felhasznalo_204429
    Torolt_felhasznalo_204429
    2009. augusztus 12. 13:4991.

Akkor most képzeld el, hogy az amúgy is rohanó és stresszes életünkben ahelyett, hogy egy problémára nyugodtan rákérdezhetnél, azon szorongsz, hogy tudd mindenkinek a korát és lehetőleg egymás után mond, a nevével együtt.

Mjadnem azt is elfelejtettem a nagy figyelésben, miért is mentem....

Különben én is hiszek neki, nekem sem mondott semmi rosszat.

Pedig reggel, mielőtt indultam úgy féltem, mit mond, hogy majdnem lemondtam a  megbeszélést.

Aztán arra gondoltam, ideje szembenézni  bármivel is, hiszen vésztartaléknak ott a szabad akarat !!!!

És lám, csupa jó hír.

Én sem bántam meg.

De azért az a lehülyézés... hát, még emlékszem rá, de azért bocsátok meg neki, mert bevallottan ideges volt.

Biztos van neki is baja épp elég.

előzmény:
    Scarlettke (89)
    2009-08-12  11:12
  45. Scarlettke
    2009. augusztus 12. 11:1290.

hát, szerintem tökre nem mindegy hogy 54 vagy 45 :)

De attól függetlenül hiszek NyM képességeiben abszolút.

Ijesztő volt egyébként, ahogy lehordta az embert (nem csak minket, jelenlevőket, hanem akiről kérdeztük - amúgy igaza volt, de nagyon durván mondta), valami olyat is mondott hogy a "Ti miattatok" fog a világ elpusztulni gyerekestül, mindenestül, és az Én világomat" is Ti pusztitjátok el". Szóval félelmetes, na.

Nekünk úgy tűnt egyébként a barátnőmmel, hogy mikor mondod a neved és életkorod (vagy aki érdekel,azét), akkor mint a számitógép ami keresi a file-t, mintha egy "katalógusból" keresné ki az adott embert. Ha megvan a kapcsolat  ezzel az emberrel, utána egyszerűen látja a jövőben.

Ja, aki odamegy, annak javaslom hogy mindenkiről akivel kapcsolatban kérdezni fog, tudja nagyjából hogy hány éves, de ha nem tudja pontosan,akkor is q gyorsan vágjon rá valami megközelitőt, mert tökre felidegesitette az is pl, am ikor gondolkodtam hogy valaki hány éves is?

Meg mikor az anyósom -nés nevét mondtam, akkor is kiabált.

Egyszer meg a kutyáról esett szó (a gyerekeim kapcsán), utána kérdezte hogy mondd a nevet, én mondtam hogy "Barni", erre ideges lett, mert már a gyerek neve kellett volna.

Stresszes  De nem bántuk meg a barátnőmmel hogy mentünk, azt mondjuk, igy is megérte. A kérdéseinkre válaszokat kaptunk és semmi nagy betegséget vagy halálesetet nem jelzett senkinél és ez tök jó.

előzmény:
    Durciiika (73)
    2009-08-11  13:29
  46. Scarlettke
    2009. augusztus 12. 11:1289.

hát, szerintem tökre nem mindegy hogy 54 vagy 45 :)

De attól függetlenül hiszek NyM képességeiben abszolút.

Ijesztő volt egyébként, ahogy lehordta az embert (nem csak minket, jelenlevőket, hanem akiről kérdeztük - amúgy igaza volt, de nagyon durván mondta), valami olyat is mondott hogy a "Ti miattatok" fog a világ elpusztulni gyerekestül, mindenestül, és az Én világomat" is Ti pusztitjátok el". Szóval félelmetes, na.

Nekünk úgy tűnt egyébként a barátnőmmel, hogy mikor mondod a neved és életkorod (vagy aki érdekel,azét), akkor mint a számitógép ami keresi a file-t, mintha egy "katalógusból" keresné ki az adott embert. Ha megvan a kapcsolat  ezzel az emberrel, utána egyszerűen látja a jövőben.

Ja, aki odamegy, annak javaslom hogy mindenkiről akivel kapcsolatban kérdezni fog, tudja nagyjából hogy hány éves, de ha nem tudja pontosan,akkor is q gyorsan vágjon rá valami megközelitőt, mert tökre felidegesitette az is pl, am ikor gondolkodtam hogy valaki hány éves is?

Meg mikor az anyósom -nés nevét mondtam, akkor is kiabált.

Egyszer meg a kutyáról esett szó (a gyerekeim kapcsán), utána kérdezte hogy mondd a nevet, én mondtam hogy "Barni", erre ideges lett, mert már a gyerek neve kellett volna.

Stresszes  De nem bántuk meg a barátnőmmel hogy mentünk, azt mondjuk, igy is megérte. A kérdéseinkre válaszokat kaptunk és semmi nagy betegséget vagy halálesetet nem jelzett senkinél és ez tök jó.

előzmény:
    Durciiika (73)
    2009-08-11  13:29
  47. Ez is érdekelhet: Szerelemhoroszkóp: Nyilas és párkapcsolatai
  48. Scarlettke
    2009. augusztus 12. 10:4788.

tényleg hallottad ahogy kiabál?:) Az ablakon át vagy kint voltál az ajtónál? nem semmi. Igen, kaptunk rendesen.

Istenben hisz,de valami nagyon furán, mert a karmáról is beszélt... Mindegy is, engem nem zavar ha valaki másban hisz mint én (bár nem is tudott igazán meggyőződni arról hogy mi miben hiszünk, nem erről szólt a látogatásunk). Szóval, voltak kemény percek,d e mikor "magánál" volt,akkor tök kedves volt és segitőkész.

előzmény:
    Torolt_felhasznalo_204429 (75)
    2009-08-11  14:59
  49. Torolt_felhasznalo_591579
    Torolt_felhasznalo_591579
    2009. augusztus 12. 08:2887.
    Ez esetben szívesen...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_204429 (86)
    2009-08-12  07:13
  50. Torolt_felhasznalo_204429
    Torolt_felhasznalo_204429
    2009. augusztus 12. 07:1386.

Valóban komoly volt a kérdés és örülök , hogy a segítségemre siettél.

Köszönöm mégegyszer, nem felejtem el, amit írtál.

előzmény:
    Torolt_felhasznalo_591579 (85)
    2009-08-11  19:41
  51. Torolt_felhasznalo_591579
    Torolt_felhasznalo_591579
    2009. augusztus 11. 19:4185.
    Azt hittem komoly a kérdés... azért válaszoltam...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_204429 (81)
    2009-08-11  18:30
  52. Kalliopé
    2009. augusztus 11. 19:3284.
    Talán igen,bár én nem tudom mennyire veszedelmes az ellenség.Még nem szálltam vele szembe soha.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_204429 (83)
    2009-08-11  18:40
1 2 3