Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Oroszlán férfi halak nő?

Mary30
Létrehozva: 2005. augusztus 17. 11:53

Sziasztok!

Várom a véleményeteket oroszlán férfi és halak nõ kapcsolatárol...... 

  1. 2016. december 13. 03:3835.

    Komolyan erdekel az asztrologia, sok alapigazsagot le lehet belole szurni es az esetek 95% ban bejon, ugy hogy nem elore olvasom el hanem utolag...es igen, esetfuggo, 2 ember nagyon szeretheti egymast illetve a bolygok allasa szuleteskor, aszcendens, szemelyisegjegyek, kin mennyire jon ki a karakterisztika stb de azert belekezdek...


    En oroszlan ferfi vagyok, beleszerettem egy halak nobe, picit idosebbe mint en, es meg egy nehezseg, mas nemzetisegu, lengyel, es mivel angliaban elek igy angolul beszeltunk kizarasos alapon. A tortenet az hogy tenyleg azt ereztem ez az a no aki kell, kiegyensulyoz, nem a kezem fogja de meghallgat, eszervekkel atlatja a dolgokat, stb...ez a resze mukodott is. O egy kegyetlen no volt, nemhogy nem torodott velem, rossz neven vette azt is hogy en torodtem vele, a fuggetlenseg szent volt neki es mint kiderult nem is szeretett engem soha, csak kihasznalt. A szex jol mukodott, bar szerintem az oroszlan megeszi a halakat 1 az 1ben, nekem mar keves volt egy ido utan nagyon es lustanak talaltam es szinte semmi figyelmet nem kaptam itt sem mar. Munka teren bamulatosan kijottunk barmibe keztunk, van par halak baratom, ilyen teren nincs problema egyaltalan. 


    A 2 teljesen eltero vilag talalkozasa, es mivel elerhetetlennek tunt szamomra, nagyon vonzott. Konkretan ennek a nonek semmi olyan tulajdonsaga nem volt ami egy ferfit vonzhat, de a szivem nem hagyta a logikamat mukodni sajnos, nagyon csunyan ra is faztam, eletemben nem alazott meg igy meg senki emberi mivoltomban sem, ferfikent sem. Eleg tipikus oroszlan vagyok, Kos aszcendensel,  neki nem tudom mi volt a parja. Ot is lenyugozte a torodes, az elejen, aztan mar tolakodasnak vette, megertettem ha terre volt szuksege, de feltunoen mar lekoppintgatott magarol, mint kiderult csalt vegig, es a vegen meg be is olvasta, buszke volt magara, verte a mellet, egy igazi rideg es nyers videki cafka volt. Eletem legrosszabb parkapcsolati elmenye, de nagyon sokat tanultam belole ugyhogy azt kell mondjam megerte ebbol a szempontbol. Mint no orulok hogy elvesztettem, mint barat jobban sajnalom bar ennek igy kellett lennie.


    Meglatasom: Semmi esetre se komoly kapcsolat, ongyilkossag! bar latom van jopar sokeve hazas par, esetfuggo, nagy altalanossagban szerintem teljesen felejtos, rovidtavon illetve bizonyos szinten mukodhet, ha valaki tudja es akarja tartani a hatart. Azt irjak a Halak erzelmes, hat, szerintem messze nem annyira mint az oroszlan, ha csak nem abban hogy szinte mindent zokon vesz es nagyon kell neki a privat ter.Inkabb erzekenynek mondanam. En az a fajta vagyok aki probalja lenyelni magat, atgondolni, nem azonnal visszaegetni, de kihozta belolem a legrosszabbat, egy konnyu megjegyzest se vett mar jo neven, ormester akart lenni ami az oroszlannal teljesen bukas. A halak meg akarja valtoztatni az oroszlant szerintem mivel nem tud vele boldogulni, visszafele is igaz lehet, en csak nem akartam elfogadni a tenyeket, sokkal tobbet akartam kihozni a dologbol. Elvarasom csak annyi volt hogy a millio dologert amit teszek erte legalabb ne bantson direktbe, illetve igen, jol esik a hizelges neha, kinek nem.


    Szerintem a legrosszabbat hozhatjak ki egymasbol a jegyek, az oroszlanbol egesz biztos...

  2. Torolt_felhasznalo_863856
    Torolt_felhasznalo_863856
    2010. szeptember 12. 09:2734.
    Vagy nektek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_863856 (33)
    2010-09-12  09:27
  3. Torolt_felhasznalo_863856
    Torolt_felhasznalo_863856
    2010. szeptember 12. 09:2733.

    Ismerőseim között több ilyen felállás volt és nagyon jól működött.

    A halak nő elég jól alkamazkodik és rajong a hiú oroszlánért. Szóval megadja a "királynak" ami jár neki! :)

    Én nem tudnék rajongani értük, de sok sikert neked! :)

     

     

    előzmény:
    Mary30 (1)
    2005-08-17  11:53
  4. Torolt_felhasznalo_197456
    Torolt_felhasznalo_197456
    2010. szeptember 11. 19:1032.
    Hozzá téve 19 éve vagyunk házasok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_197456 (31)
    2010-09-11  19:09
  5. Torolt_felhasznalo_197456
    Torolt_felhasznalo_197456
    2010. szeptember 11. 19:0931.
    Nagyon harmonikus a házasságunk, én hal, a férjem oroszlán.
    előzmény:
    Mary30 (1)
    2005-08-17  11:53
  6. 2010. szeptember 11. 18:5830.

    Én Halak vagyok Ikrek aszcendenssel , a férjem Oroszlán-Oroszlán. Immár 37. éve vagyuk házasok,jó házasságban élünk. A fiam mondta egyszer: szeretne ugyanilyen házasságban élni. (Nyáron volt az esküvője.)

    Én érzékeny, bezárkozó, néha kiszámíthatatlan vagyok, alávető típus. Férjem kiegyensúlyozott, vezető és vezető alkat, de minket a tenyerén hordoz. 

    Apukám és Anyu is Oroszlán volt, sőt Anyu szülinapja ugyanaz, mint a férjemé, de 3 féle típus.

     

    Minden horoszkóp azt mondja, az Oroszlán férfi és a Halak nő kapcsolata nem jó. Cáfolom a magam példáján  .-))

    Szóval, nem lehet igy beskatulyázni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  7. 2010. szeptember 10. 20:0129.

    Én immárom 7.éve járok s lakunk együtt a párommal.

    Halak vagyok ő pedig Oroszlán....

    Én egy türelmes, érzékeny, sértődékeny, ha látom hogy értékelik akkor odaadó(ám ezt nagyon könnyű csorbítani), feledékeny, kissé szét szórt,szeleburdi,kissé határozatlan,naív, nagyon átérző még a pinokkión is elsírós személyiség vagyok...

      (na de nem buta!!!!)

    A párom, türelmetlen,negatív, ingerlékeny, néha sértően bántó, nem mindig értékeli igyekezetemet,tulságosan is jól tud mindent, határozott(sokszor nagyon is),mindenre azt hiszi, hogy csak EGY megoldás van (pedig NEM),nem láttam még egy filmen sem sírni...

    (nem is akarom!!!)

    Néha megkérdem magamtól miért is vagyunk még együtt, ám a válaszra nem tudok rájönni....Talán mert szeretem és ő is szeret?? Hát nem tudom...Nagyon ingadozik mostanában alattunk a talaj.....

    Még jó, hogy épp most vettünk közös házat...Pfffhhh.....

    Nem tudom mi tévő legyek.....

    Ez a Tűz és Víz...

       

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  8. 2010. május 10. 18:2828.
    Az oroszlán a királyi személyiségével rabul ejti a lelkis halak nőt, ragyogó szerelmi viszony lehet, de a tapasztalat azt mutatja hosszútávon nem műkődik....amig szerelmes az oroszlán a halak nagyon boldog, de mihelyt lankadni kezd a szerelme a problémák is jelentkeznek...HA a hőlgy erős kompromisszum készslggel rendelkezik akkor lehet belőle boldog kapvsolat, de a csatákat meg kell vivni...sok sikert
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  9. 2010. május 6. 20:1727.

    Hogy valami használhatót is írjak:

     

    az Oroszlán Tűz, a Halak Víz.....  nos???

     

    Amit életben is láttam Oroszlán ffi és Halak nő kapcsolatot az nem végződött jól.....

    előzmény:
    Veronn (26)
    2010-05-06  19:47
  10. 2010. május 6. 19:4726.

    Tipikus bulvárasztrológia, ha csak a nap jegyek alapján nézzük a passzolást!

     

     

    Két egyedi és megismételhetetlen ember kapcsolatát ennyi alapján lehetetlenség megítélni!

     

    Ráadásul a nőknél a Hold helyzete igencsak meghatározó!

    előzmény:
    Mary30 (1)
    2005-08-17  11:53
  11. Torolt_felhasznalo_432210
    Torolt_felhasznalo_432210
    2010. május 6. 07:4625.

    Nekem volt egy három éves kapcsolatom oroszlán férfival.Hatalmas érzelmekkel,gyönyörű volt és nagyon fájdalmas is.

    De nem bántam meg,hogy volt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566894 (23)
    2009-05-08  09:20
  12. 2010. május 3. 19:5724.
    Sziasztok!
    Nálunk én vagyok az Oroszlán nő, és tipikus önző oroszlán vagyok, a párom meg halak... hát 2 év után enyhe katasztrófa, ő menne: haverok, buli; ha meg én megyek, abból katasztrófa lessz, mert ugye ő nem jön velem (idegesíti hogy pasikkal lógok és nem csak röhögni akarnak velem- ami nekem persze bejön), szóval minden nap lehetne okunk veszekedni mindenen. Engem az is idegesít, hogy annyira szétszórt...egyik napról a másikra él, 0 tervezési hajlammal. Eszébe jut valami és máris csinálja. Baromi jó érzéke van hozzá, hogy tönkretegye azokat a dolgokat,amikért én órákat szervezkedtem meg gürcöltem, mert neki hirtelen nincs kedve.
    Teljes katasztrófa, bár ő igazából szerintem valami mutáns a horoszkópja terén, mert van más halak ismerősöm és így távolról álom pasinak tűnik: elhalmoz mindennel, mindíg azzal jön, amit hallani akarok, mindíg van rám ideje, nem mond nemet.
    Lehet csak én fogtam ki... Bár ahogy olvasom, elég sokan írjátok hogy katasztrófa
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_566894
    Torolt_felhasznalo_566894
    2009. május 8. 09:2023.

    Nekem is úgy tűnik, hogy párkapcsolatokban, abban a formában, ahogy itt tárgyalják, nem megbízható.

     

    Mert mi is történik? Azokat az asztrológiában leírt tipikus oroszlán ill. halak jellemvonásokat, amelyek passzolnak, azt megerősítik, amelyek viszont nem egészen jönnek be, annak vagy megpróbálnak keresni valamit, ami legalább érintőlegesen jó, vagy egyszerűen ignorálják, mintha az nem volna annyira lényeges.

     

    De a párkapcsolat amúgy sem csak attól függ, milyen a másik fél, hanem nagy részben attól, hogymi hogyan viszonyulunk azokhoz a tulajdonságokhoz.

     

    Pl. ha egy nő szeret gondoskodni, már-már anyáskodni a párja felett, akkor tetszeni fog neki a férfinek az a tulajdonsága, hogy ezt elvárja. Más nő meg ki nem állhatja ezt.

     

    Ezek miatt van az, hogy sokak szerint az oroszlán-halak párosítás tragédia, mások szerint meg csodálatosan jó.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_869863 (13)
    2005-08-17  13:13
  14. 2009. május 8. 08:5922.

    Szia!

     

    Én Halak nő vagyok és csak randiszinten volt kapcsolatom Oroszlán pasival. Ami nekem lejött az az hogy elég jól reagálnak a hízelgésre :-) ha ignorálod őket azt nagyon rosszul viselik. Hajlamosak néha a panaszkodásra is, és arra hogy a saját problémáikat boncolgatják. Mint egy nagy macska az ablakpárkányon ha még ráadásul a fülét is vakargatják, persze hogy szívet melengetően dorombol, majd' felperzsel a szenvedélyével, de fenntartja a jogot magának arra is hogy ha kedve tartja leugrik és megy a dolgára

    Mindig szüksége lesz társaságra, hobbikra, nem az az unalmas, otthonülő fajta. Az izgalmas, független nőket imádja, akik ugyan kedvesek vele, ámde sose "rontják el" a játékot, egy kicsi izgalmat, bizonytalanságot mindig megtartanak. Szeretik ha egy nő életvidám és boldogul nélkülük is. Az olyan alkat való hozzájuk szerintem aki szereti és becsüli őket mindenek felett, de emellett nem mond le saját magáról, és éli az életét.

    Azzal viszont vigyázz hogy ezt "eljátszani" nem lehet, tehát ha nagyon érzelmes típusnak tartod magad, akkor nem ő lesz az igazi a számodra.

     

    Remélem segítettem

    előzmény:
    Mary30 (1)
    2005-08-17  11:53
  15. Torolt_felhasznalo_813940
    Torolt_felhasznalo_813940
    2007. június 23. 22:4121.
    A saját tapasztalataimat írom le neked, mert szerintem NEM lehet általánosítani.
    Én Halak vagyok az exem Oroszlán. Teljes mértékben uralkodni akart rajtam, állandóan hülye kérdésekkel zaklatott,semmi sem volt mindegy neki, minden mondatomat analizálta, nem volt mindegy neki milyen ruha van rajtam. Nem nevethettem jóizüen egy kedves barát viccein mert ahogy hazaértünk, jöttek a kerdörevonások, a féltékenykedés.Ráadásul önzö volt a végtelenségig, az ágyban is.
    Van viszont egy másik oroszlán ismerösöm, lány, a legjobb baratnöm. Rajta is észlelek hasonló "oroszlános" tüneteket, de ö tisztában van a hibáival és belátja ha hibázott.
    előzmény:
    Mary30 (1)
    2005-08-17  11:53
  16. Torolt_felhasznalo_912369
    Torolt_felhasznalo_912369
    2007. június 23. 20:4920.

    szia!

    én oroszlánka exem halak....

    írom exem.figyelted?

    totál csődök,bizonytalanság,játszik a másikkal.ő még beképzelt is volt de ez annyira nem a jegyből fakadt bár ismerek más halakat is......

    azt mondják romantikusak.....hááát.no comment.amíg meg nem szerzik amit akarnak

    az ágyban a két jegy jól kijön.sőt.na ez az egy volt ami tuti

    lusták kissé,várják a sült galambot,lesz ami lesz alapon.ez is tuti.elvan mint hal a vízben szó szerint.álmodozó

    ha nincs kompromisszum megette a fene.az oroszlánnak nagyon kell/ene hozzá alkalmazkodni

    nézd meg nlcn mit ír a párhori a két jegyről együtt és külön.nagyon igaz

    előzmény:
    Mary30 (1)
    2005-08-17  11:53
  17. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. június 23. 13:1219.
    Férjem oroszlán, én halak. 12 éve vagyunk együtt, két kisfiunk van.
    Jól működik a házasságunk.
    Együtt tervezzük leélni az életünket, még így 12 év után is.
    előzmény:
    Mary30 (1)
    2005-08-17  11:53
  18. Torolt_felhasznalo_640844
    Torolt_felhasznalo_640844
    2007. június 23. 07:2518.
    Oroszlán pasi halak nővel kész katasztrófa hosszú távon!
    Én is így jártam, a férjem oroszlán jegyű volt, mit mondjak? Én csak egy cseléd voltam a kapcsolatunkban, és amikor 7 év után már nem tudtam Istenként tekinteni rá, akkor gyorsan lecserélt! Nem is bánom...
    Nekem halak jegyűként a rák és szűz jegyű pasik jönnek be a legjobban, illetve már azt is észre vettem, hogy már az is számt, ha legalább az ascendense rák vagy szűz, az is sokat számít.
    előzmény:
    Mary30 (1)
    2005-08-17  11:53
  19. 2005. augusztus 17. 15:3217.
    Hát fura egy halak lehet a haverod... Mi 13 éve vagyunk együtt. Õ oroszlán/skorpió én meg halak/szûz. Ez nálunk teljes csõd...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_297045 (16)
    2005-08-17  13:44
  20. Torolt_felhasznalo_297045
    Torolt_felhasznalo_297045
    2005. augusztus 17. 13:4416.
    én oroszlán nõci vagyok,és csak haverom van halak..de mint ffi nem kéne mert elég lekvár..Mindig azt mondja amit hallani akarok de én ezt nem szeretem-mondják meg  ami az igazság még ha fáj is,de többre értékelem.Amúgy ascendens sokat számít,hogy hogy jön ki egy páros.Tény eddig csak olyan jegyekkel jöttem össze akiket a horoszkóp is egymásnak ítélt(és õk választottak engem nem én mászkáltam utánuk,hogy milyen a horoszkópjuk)Szóval leóhoz inkább a mérleg,kos,vagy nyilas? passzol-elvileg 
    előzmény:
    jbmj (6)
    2005-08-17  12:27
  21. 2005. augusztus 17. 13:3715.

    Szerintem lehet abban valami, hogy nem egy ideális pár. Épp egy Oroszlán pasival próbálok összejönni, de õ sokmindent nem ért a viselkedésemben. Õ túl racionálisan látja a világot, és mindenre magyarázatot, okot keres, s ha nem talál, azzal jön, hogy olyan furcsán viselkedem. Pedig szerintem az embert néha befolyásolhatja az aktuális hangulata, kedve is, nem kell mindent képletekkel levezetni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_316111
    Torolt_felhasznalo_316111
    2005. augusztus 17. 13:1814.

    Rák férfi, kos nõ....

    Übereltem? :-)

    előzmény:
    Mary30 (1)
    2005-08-17  11:53
  23. Torolt_felhasznalo_869863
    Torolt_felhasznalo_869863
    2005. augusztus 17. 13:1313.

    sziasztok!!!!!én is  halak vagyok,párom meg Oroszlán,és én úgy érzem,h boldogan élünk lassan 3 éve együtt!!!!!és ez csak javul mostanság!!!!

    tényleg nem kell mindent elhinni,mert ez totálisan emberfüggõ,és nem horoszkópfüggõ..nem az alakítja ki a jellemünket,h mikor születtünk,hanem mi magunk!!egyébként én is mindig nézem a horoszkópot,és hiszek is benne,de párkapcsolatokban nem megbízható!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2005. augusztus 17. 13:1212.

    Nálunk ez a felállás. Bár nem igen foglalkozom a horoszkóppal, de amennyire ismerem, mindketten "beleillünk" a jegyünkbe. A kapcsolatunk mégis müködik 11 éve, hol jobban, hol kevésbé. Viták, veszekedések viszont mindenhol vannak. Az is igaz, hogy az évek alatt mindketten változtunk. Annak idején a férjemet tipikus oroszlánként jellemeztem, öntörvényü, akaratos, uralkodó. Én pedig, kissé határozatlan, alkalmazkodó voltam. Lehet, hogy ezért is müködött... Viszont az utóbbi idöben azt vettem észre, hogy engem idegesít az ö határozatlansága, és én akaratoskodom. Hát nem mondom, hogy teljesen átfordult a dolog, de egy kicsit igen.

    Mindenesetre nem érzem magam elnyomva, és nem is szenvedek. Nem könnyü, de van amikor érdemes.

    előzmény:
    Mary30 (1)
    2005-08-17  11:53

Címlap

top