Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ijesztő álom ami visszatér

Szabin95
Létrehozva: 2017. május 21. 13:40

 Azt álmodtam, hogy a párommal és a kislányommal együtt egy hegyen voltunk, aztán egyszer csak a lányunk lezuhant. Majd egy pillanattal később, mintha átléptem volna egy másik álomba, ott volt és megkönnyebültem, megnyugodtam hogy él. Tegnap este újra, egy hegyen voltunk, és az apja háttal állt neki, amikor megcsúszott és lezuhant. Kiabáltam sírva hogy Ne! miközben néztem ahogy zuhan, és a hajába kap a szél. Majd újra együtt voltunk valahol máshol, és újra megnyugodtam amikor láttam hogy él. Olyan szörnyű volt és úgy érzem ennek jelentenie kell valamit, csak nem tudom hogy mit. Ha valaki tud erről valamit, kérem ossza meg velem. Köszönöm.

  1. 2017. május 30. 01:2316.

    Ufo vagy zombie kapott el. Szoktal nezni ilyen filmeket? Surgosen felejtsd el.

    előzmény:
    lonelywolf (15)
    2017-05-30  00:01
  2. 2017. május 30. 00:0115.

    Nekem volt egy nagyon ijesztő élményem kb. két és fél hete. Nem álmodtam, mert arra ébredtem hajnalban, hogy hátulról valaki megérinti a vállamat. Nagyon megijedtem. Fel akartam kapcsolni a kis lámpát, ami az ágyam mellett van, de nem bírtam mozdítani a kezemet. Ekkor már a lábamat is megfogta, és teljesen a hátamhoz simult, és átfogott. Kiáltani akartam a fiamnak, de nem jött ki hang a torkomon. Iszonyúan féltem.

  3. 2017. május 24. 13:5614.

    Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Szerencsére azt utolsó álmom óta nem álmodtam rosszat. Köszönöm a segítséget.

  4. 2017. május 23. 23:4013.

    Apam halala elotti ejszakan oriasi arvizrol almodtam. A lanyom is azt mondta, hogy o is. Aztan jott a hir, hogy apam meghalt. Anyam halala elott viszont a kozvetlen szomszedom kigyujtotta a lakasat, de az valosag volt. Apam volt a viz, anyam meg a tuz.

  5. 2017. május 23. 23:3712.

    Hat egyreszt vagy tulaggodod az egeszet, nem tudom, egyebkent milyen termeszeted van, aggodos vagy, vagy sem. Masreszt bizony megeshet, hogy valami baj fog tortenni a lanyoddal, amibol majd szerencsesen megszabadul. A reszletekre nagyon probalj meg emlekezni.


    Elmeselem az egyik almomat, aminek akkor meg nem tulajdonitottam jelentoseget. A lanyom mar kicsit nagyobbacska volt, 11 eves. Egy ejszaka azt almodtam, hogy meg kicsike volt,de mar tudott jarni es ott maszkalt egy uszomedence aljan. En ketsegbeesve neztem, de nem tudtam mit tenni. Segitseget kertem a medence partjanal alloktol. Aztan az egyik ferfi szolt, hogy mentsek mar ki ennek a nonek a gyermeket. Es kimentettek. Nem sokkal kesobb rakos diagnozist allapitotak meg nala, pedig egeszseges volt. Rakkal kezeltek fel evig, amikor is egy ferfi orvos rajott, hogya gyermek egeszseges. Nos az alom jelenthet is olykor valamit, meg nem is. Ez bizony jelentett.

  6. 2017. május 23. 21:1011.

    Egyáltalán nem biztos, hogy pszichés az álmod. Tavaly három hónapig voltak zuhanásos álmaim, már nem mertem felmenni a harmadik emeletre, mert szédültem a tériszonytól, aztán eljutottam szemorvoshoz, lecserélték a szemüvegemet - és láss csodát, egyik napról a másikra megszűntek a "pszichés" panaszaim. Egyszerűen rossz volt a szemüveglencse, másfelé romlott a szemem és ez a bizonytalan térérzékelés váltotta ki a tériszonyt.

  7. 2017. május 23. 20:0710.

    Mivel a vége mindig jó, így talán arra utalnak ezek az álmok, hogy attól, hogy nem vigyáz túlzottan, mint te, ugyanakkor mégis biztonságban van vele a gyermek.


    Megértelek, amíg lehetett, egy percre sem bíztam senkire, és a kutyáimmal is így voltam.


    Gyerek, kutya biztonságáért elsősorban én felelek, hiszen én döntöttem, hogy bevállalom.


    Persze, lemondásokkal jár, de nem esik nehezemre.

    előzmény:
    Szabin95 (7)
    2017-05-22  22:10
  8. 2017. május 22. 22:179.

    Igen, azt hiszem igen. Lehet hogy erről van szó. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (4)
    2017-05-22  20:24
  9. 2017. május 22. 22:128.

    Nem is emlékszem miket néztem a napokban hogy őszinte legyek, de leginkább akció kaland vagy vígjátékot nézek.

    előzmény:
    terdszelikatica (5)
    2017-05-22  20:46
  10. 2017. május 22. 22:107.

    Ezt jelentené az álmom, hogy nem bízom a páromban, hogy eléggé vigyáz e a lányunkra? A legutóbb azt álmodtam, hogy most egy másuk kisgyerekkel együtt a vízbe estek, mert hiába szóltam a férjemnek, nem indult el időben, ám a gyerekek kiúsztak a partra, és semmi bajuk nem volt.

    előzmény:
    Zsánna (3)
    2017-05-22  20:09
  11. 2017. május 22. 20:496.

    Nekem is van visszatero hasonlo almom amiota ezt megneztem .


    Nemzetkozi utvonalon hegyomlas 


    https://www.facebook.com/hashtag/travelkabaap?source=feed _text


     


    https://www.facebook.com/hashtag/travelkabaap?source=feed _text

  12. 2017. május 22. 20:465.

    Milyen filmet lattal utoljara ?

  13. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. május 22. 20:244.

    Nem nyomaszt valami?


    Valami olyan dolog,  amit még meg sem fogalmaztál magadban, de valamiféle árnyként jelen van?

  14. 2017. május 22. 20:093.

    Miért érzed úgy, hogy nem figyel eléggé a gyermekre, amikor rá van bízva?

  15. 2017. május 21. 16:362.

    Tényleg ijesztő lehetett, persze az álomban a valóságban megélt szorongásokat igyekszünk feldolgozni. Ha kiegyensúlyozatlan a párkapcsolatod, valami miatt nagyon szorongsz, akkor nyilván ezzel lehet az álomkép összefüggésben. 

Címlap

top